Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
583. ranna (válaszként erre: 578. - Vivienke30)
2011. máj. 16. 18:17
Olvasd el. :)
2011. máj. 16. 13:02
az ételfutár jo?
581. Divexa (válaszként erre: 572. - Ranna)
2011. máj. 16. 11:01

Vezettem naplót arról mit eszem, de az utóbbi időben olyan sokat kellett vidékre járjak melóügyben, hogy totál ki ment a fejemből beírni. Pár nap, és már nem is emlékeztem mit is ettem. Szóval mérgemben jól kitöröltem.

Amúgy végre megtaláltam a nekem való ételfutárt. Írtam már? Már ezt is elfelejtettem. :)))) Na szóval, finom, nincs tartósítószer íze, és gusztusos. Bonappetit. Valóban minőségi alapanyagokból főznek, és pont úgy ahogy szeretem. Ráadásul van kisadag, ami elég is egy étkezésre. Mira vizet iszol? Jók ezek a vizek, de ha nem muszáj, inkább nem. Amikor legutoljára meghúztam egy Hunyadit, majdnem nem értem el a wc-t. Valami borzalmas volt. :)

580. nap0cs
2011. máj. 16. 10:54
Köszi bioka ez nagyon jól esett. :)
579. Divexa (válaszként erre: 576. - Ranna)
2011. máj. 16. 10:52

:D én is szeretem a 10dkg-at.

Amúgy ranna, jók a megérzéseid! Valóban tunyaság van a köbön. Már ami a mozgást illeti. Üssssss. :)

578. Vivienke30 (válaszként erre: 571. - Ranna)
2011. máj. 16. 09:31
miért fantasztikus????
577. biospirulina (válaszként erre: 575. - Divexa)
2011. máj. 15. 18:36

Én a magam részéről imádom a 10 dekákat!

Persze lefelé!

Napocs!Kérlek csak pozitívan, hiszen behívtak a második körre is . Bízz magadban, ha azt szeretnéd,hogy mások is értéket lássanak benned!

Én itt úgy ismertelek meg, hogy nagyon különleges és mély érzésű ember vagy, akiben ráadásul rengeteg optimizmus és jókedv "szorult". Tudom, hogy nagyon rossz megélni, ha nem kellünk és egyik interjúról a másikra megyünk.Ilyenkor hajlamos azt gondolni az ember, hogy Ő az értéktelen, pedig nem!

576. ranna (válaszként erre: 575. - Divexa)
2011. máj. 15. 18:30
Má méér utálnánk? :D Egész nap csak poron azt hiszem én sem élnék, ki sem bírnám. Ezt viszont már megiszogatom, ha már megvettem. :) Vacsit mindenképpen ki akartam váltani, bár rágcsálhatnék én is répát, vagy más zöldséget 6 után és olcsóbb is lett volna, ez igaz, de. Illetve nincs de, csak most így döntöttem.:)
575. Divexa
2011. máj. 15. 17:56

Sziasztok csajszik!

Most lehet utálni fogtok, de az álláspontom a turmixokhoz (műkaja) mit sem változott. Tartós eredményt nem hoz, a szervezet nem tud vele mit kezdeni, így ahogy visszatér a delikvens a normál étkezéshez, őrült mód el kezd raktározni. De mit is beszélek, semmilyen normál étkezéshez nem tér vissza, hiszen eddig is ez volt az egyik fő probléma. Úgy vélem, 1 étkezést sem lenne szabad helyettesíteni turmixokkal, pépekkel, stb. Felnőtt emberek vagyunk, fogakkal. Ez egyszerűen nem normális, és nem is egészséges. Most olvastam valahol, hogy több nyersen bevitt táplálékot kellene magunkhoz vennünk. Ha belegondolunk, ebbe lehet valami igazság. Bár ha valaki a pszichéjét fejleszti vele (kitartás-próba), vagy csak egy alkalomra kell (pl.esküvő) villámgyorsan laposabb hasat varázsolni ami 2 hét múlva lesz, úgy megértem. De tartós eredményt, egészségesebb életet, új ismereteket nem eredményez, és nem ad. Persze nem ítélem el azokat akik kipróbálják, volt idő, hogy bármit kipróbáltam volna, mindegy milyen áron. Azt hiszem, ezen is át kell esnie az ember lányának.Tartós eredményt csak lassan, normálisan étkezve lehet elérni. Igaz, most stagnálok, de az eddigi eredményem úgy értem el, hogy észre sem vettem. 30 fölött már nehezebb a fogyás, 40 fölött meg pláne. Szóval csajszik egyetek, minél többször, legyen az az étel színes, ízletes, jó illatú. Aztán riszáld a feneked amíg elmosogatsz, és mosolyogj, mert reggelre 10 dkg, tuti lement megint. :)

574. ranna (válaszként erre: 573. - Nap0cs)
2011. máj. 15. 16:14

:(

Pénz. Hát, nem is akarok azon gondolkodni mit kellene kifizetni - struccpolitika - és néha engem is teljesen elönt a kétségbeesés. Biztosan lesz munkád, csak kitartás, sikerülni fog, meglátod!!

573. nap0cs
2011. máj. 15. 15:59
Köszi az érdeklődést, egész jól, bár lelkileg teljesen a béka segge alatt és még büdös is. nem tesz jót, hogy nincs munkám, pénzem. de most az a legrosszabb, hogy szórakozni sem tudok elmenni sehova, így nem tudok kikapcsolni. tudjátok, kocsmába is csak azért jár az ember, mert kimozdul a mindennapok trutyijából és picit feltöltődik. :) na, de nem akarok keseregni, majd alakul. ajánlottak magnéziumot, holnap veszek.
572. ranna
2011. máj. 15. 12:25

Régen írtam már le, mit eszek, most leírom, bár lehet nekem is naplóznom kellene, hogy ott vezessem.

Reggel: 1/2 pohár capuccino, 1 egész tojás + 5-nek a fehérje pici olajon rántottának elkészítve. Újhagyma, ubi, paprika. 1 pohár citromos víz

Délelőtt: capuccinos szelet nevű süti. Nem igazán esett jól utána a 2 dl Mira víz. :)

Ebéd: sütőzacsiban sült cs.comb bőr nélkül, ezt összevágtam, ment hozzá a fejes sali fokhagymás-kapros joghurt öntettel. Megint 2 dl Mira víz.

És még a fele telt el a napnak, remélem nem leszek túlzottan éhes, mert már csak húsleves levét (csirkefarhátből főztem) zöldséggel és estére a protein turmixot terveztem. Jó lenne, ha lenne kedvem kcal-t számolni, de nincsen sajna, pedig kíváncsi lennék mennyi ez így.

571. ranna (válaszként erre: 570. - Vivienke30)
2011. máj. 15. 12:15

Szia Vivienke, Neked is, és Mindenkinek! :)


Hajnal kettőig Málnapuding naplóját olvasgattam, fantasztikus csajszi, azannya, le az összes kalapommal előtte! :)

2011. máj. 15. 10:09
sziasztok szép napot kivánok nektek!!!
2011. máj. 14. 21:55

Nagyon ügyes vagy Szösz!!! Kinn van a hűtőn Zséda képe? Bármi is inspiráljon, a mérlegelés után te leszel saját magad inspirációja!!!!

Ügyi vagy, kiváncsian várjuk az eredményeket!

Puszi jó éjt!

568. biospirulina (válaszként erre: 567. - Szösz007)
2011. máj. 14. 21:23

8 nap szilárd étel nélkül?Fantasztikusan ügyes vagy !Várom az eredményt! Mikor állsz mérlegre? Úgy tudom, hogy ennél a módszernél a megfelelő vitaminbevitel miatt nem lassul le az anyagcsere.Milyen eredménnyel lennél elégedett?Megnéznéd nekem az összetételét a dobozon?A tejfehérje érdekelne, hogy van-e benne?

Előre is köszönöm!

567. szösz007 (válaszként erre: 566. - Szösz007)
2011. máj. 14. 09:42

HŰŰŰŰHHHAAA!!!!


PÁR BETŰ KIMARADT, MERT OLYAN GYORSAN ÍRTAM....BOCSI....

HELYESÍRÁSBÓL FEKETE PONT....

2011. máj. 14. 09:40

Szép napot mindenkinek!


köszi lányok a biztatást:) ez óriási erőt ad:)

vannak nehéz pillanatok, de már az sem zavar, ha a család eszik, azaz eléjük teszem a kaját,vagy a kolléganőm esz mellettem az isteni melegszendvicset:):)

de amikor éhes vagyok, mert ép nem ittam meg időben a turmixot, akkor "elborul az agyam", azaz ingerlékenyebb vagyok, muszáj megnyugtatnom magam, mindjárt jobb lesz:) megiszom éééésssss segít kicsit a dolgon

eddig hangosan korgott a gyomrom, most már ez sem jellemző


NEKEM IS CSODA LÁNYOK, HOGY KIBÍROM SZILÁRD TÁPLÁLÉk NÉLKÜL:)

ÉN???? AKI IMÁD ENNI, ÉS NEM CSAK AKKOR ETTEM, HA ÉHES VOLTAM, HANEM HA MEGLÁTTAM A KAJÁT, Mert NEM TUDTAM ELLENÁLLNI!!!

most talán átállt erre az agyam, sőt a kolléganőim csodálkoznka, hogy-hogy így is vidám és impulzív vagyok,hisz nem is eszek:)

de talán annyi vitamin van benne, hogy feltölt:)

és óriási érzés az, hogy nem vagyok tele a kajával, nem húz,,nyom a sok kaja,és könnyebbnek érzem magam, mint a lufi:)


judy...édes volt a lányod:)

ranna...a turbónál, 8 g a kanál és nekem 105 g-t kell ennem (magasság alapján számolva, nem súly, magasság...jó mi?)

bió...ügyes vagy, hogy futottál, csak így továbbbb, jó ötlet amit írtál:)

vivienke...a norbi sztem is jó, nekem is segített, de amikor abbahagytam visszajött, mint az összes többi....csak ügyesen:)


a turbó után nekem is tudatosan ,okosan kell étkeznem:)

most vagyok a 8. napnál (múlt pénteken kezdtem)...az egyik kolléganőm azt mondta, hogy ÖSSZE VAGYOK ESVE...már legalább 10 kg lement!!!!!

jót nevettem magamban, édes volt, hogy ösztönöz, biztosan a víz ment le rólam....mérlegre még nem álltam:)

szép napot:)

kitartást mindenkinek:)

565. ranna
2011. máj. 14. 06:06

Jó reggelt! :)


Bioka, engem is az motivál legfőképpen, hogy van ez a kis fórum, nem adom fel, bár gyakran a hatalmába kerít az "egye meg a fene" érzése, és olyan is van, hogy ilyenkor eszem valami abszolút hízlalót, pl. csoki, de folytatom.

Shake finom, csak szerintem a srác a boltban nem jól mondta mennyi por 1 adag, kevésnek találom az 1 kanállal. Sztem 2 kellene, de nem tudom, mert sem a dobozra nincs ráírva mennyi fér bele a kanálba, sem a kanálra. Nem tudja véletlen vmelyikőtök?

NapOcs hogy vagy?

2011. máj. 13. 19:49

5 hét után ma ismét futottam,igaz csak lightosan!


Annyira jó volt!!

Ilyen az ember ami tiltva az okoz örömet!

Annyira aranyosak vagytok,hogy külditek a jeleket.Nélkületek már biztos feladtam volna.Ma volt egy kis időm nézegetni egy könyvesboltban és beleolvastam egy könyvbe,ami arról szólt hogy minden döntésünket vizsgáljuk meg abból a szempontból, hogy milyen következménye lesz 10 perc múlva 10 nap múlva és 10 év múlva.

Tehát, ha nem megyek el ma futni:

10 perc: Á mindegy, még úgy sem kéne terhelni a lábam!

10 nap:vészesen közeledik a nyaralás, már megint nem fogytam semmit!

10 év:számolva az évi 2-3 kiló súlygyarapodással kb 90-100 kg leszek!

Szép estét mindenkinek!!!!

Kb 3 perc alatt végiggondoltam , és elindultam. :D

2011. máj. 13. 10:10
Ne légy elkeseredve, vannak ilyen időszakok, különösen ha te magad is tudod, hogy miért van. Továbbra is figyelsz a kajára és elkezdesz mozogni, biztos megindul! Ezen kívűl mindenképp ajánlatosabb a lassú fogyás, az már számomra is biztos, hogy az a tartós és megtartható.
2011. máj. 13. 06:13

Mérlegre álltam!73.4

Hát a dobpergés elmarad, de legalább nem híztam az egy hónap mozgásmegvonás alatt.Borzasztóan csalódott vagyok, mert annyira figyeltem a kajámra,hogy azt hittem egy picit mégis lefelé mozdul.Nem lesz ma túl jó napom már látom.Ma viszot kötelezően epernap!!!!!

Kell, hogy egy picit lefelé mozduljon!!

A napokban hallottam valakitől,hogy 10-20 kiló leadása bizony hosszútávú munka,ugyanúgy, mint egy nyelvtanulás. Időnként ott is úgy érzi az ember,hogy egy nagy katyvasz az egész, de végül csak összeáll.

561. Vivienke30 (válaszként erre: 560. - Biospirulina)
2011. máj. 12. 19:04
tök jol hangzik!!!!biztosan máshol is kapni ilyen pálcikát
2011. máj. 12. 15:31
Az Ikeában lehet kapni jégkrémkészítő pálcikákat. Én múltkor ebbe töltöttem cukormentes ice teát.De ugyanígy rakhatsz bele natúr joghurtot is apróra vágott eperdarabokat és ízesítheted édesítőszerrel is.Persze a gyáriak sokkal finomabbak, de gondolj a sok E számra és tartósítószerre, ízfokozóra, máris jobban ízlik a saját magad készítette!
2011. máj. 12. 13:15
még ne néztem őket, mert a Li-ben isteni jégkrémet lehet kapni és tök olcsón. Ehhez képest a diab-ak biztos sokkal drágábbak... dehát valamit valamiért
2011. máj. 12. 13:03
szia van diabetikus jégkrém is azt lehet enni
2011. máj. 12. 12:54
Egyébként a jégkrém a gyengém, előre félek a nyártól, mert akkor mindig van otthon, és akkor én sem tudok ellenállni. Ettetek már update jégkrémet? Én még nem próbáltam, biztos marha drága!
556. judy1974 (válaszként erre: 552. - Szösz007)
2011. máj. 12. 12:52

Én is imádok enni! Szerencsémre nem vagyok kenyeres, így ez nem okoz gondot, bármit megeszek kenyér nélkül. Viszont az édességet szeretem, így ha vmit sütök, az biztos olyan amiből én is nyugodtan eszem: édesítős, zabkorpás vagy zabpehelylisztes. Bár ez utóbbinál már figyelek ,hogy este ne egyek. Vacsora nálunk 5-fél 6-kor, akkor is vmi szénhidrátmentes (új kedvencem a tejbezabi ami zabkorpa tejben megfőzve édesítővel és fahéjjal: mint a tejbegríz csak fogyis!) és este, ha végre a 3.műszak után lerogyok a férjem mellé beszélgetni, vagy tv-t nézni, akkor alma, vagy répa. Ez azért jó, mert már a család is megszokta, hogy este már csak gyümi, semmi más.

Múlt héten ott aludt nálunk a lányom barátnője. Szólt 9 körül, hogy ő éhes, erre az én lányom automatikusan pucolta az almát, répát, kivit, meg sem kérdezte a lányt, hogy mit kér. Szegény lehet, hogy nem lakott jól ,de az én lányomnak tök természetes volt, hogy este már csak ez van.

555. Vivienke30 (válaszként erre: 552. - Szösz007)
2011. máj. 12. 12:25
norbival fogyozok meg sifuton tekerek kicsit.és te??
2011. máj. 12. 08:34

Szia mindenkinek!!


A betegeknek jobbulást, a turmixolóknak kitartást.

Én nem valószínű, hogy kibírnám. Egyik nap délután elég sok fagyit ettem, gondoltam akkor ezzel letudtam a vacsit és így nem olyan vészes. Hát nem jött össze, úgy kívántam vmi szilárd, harapható, tömény kaját. Szóval nálam ezzel megbukna a mutatvány. Minden elismerésem a használóké.

Nálam valahogy elmúlt a kezdeti lelkesedés, amitől sokkal könnyebb volt.

Ma egész nap takarítok, mert borzasztó állapotban van az egész ház. Szerintetek az felér egy tornával? ;)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook