Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
553. ranna (válaszként erre: 552. - Szösz007)
2011. máj. 12. 08:14
Az ultra loss shake-t, de csak este, vacsi helyett. Turbózni nem hiszem, hogy tudnék, nincs annyi akaraterőm. :)De Neked drukk, kíváncsi vagyok mennyi mínuszt jelent majd.
2011. máj. 11. 22:08

szióka mindenkinek:)


a kis betegeknek jobbulást kívánok:)


vivienke...mivel fogyózol?


judy köszönöm a biztatást, nagyon jól esik, de most szükségem is van rá...imádok enni...és hiányzik a finom íz a számból...de erős vagyok, kibírom, már nem is olyan nehéz:)

a biciklitúrátok nem semmi:)

judy, te milyen étkezésben hiszel, valami konkrét dolog szerint étkezel? vagy ami neked személyesen bevált?


ranna...milyen fehérje turmixot iszol?

az enyém is fehérjeturmix:)

várom pozitív hatását:)


mindenkinek szép éjszakát és további kitartást:)

puszi

2011. máj. 11. 19:30
sziasztok van valaki?
2011. máj. 11. 19:29

Sziasztok, látom velem ellentétben itt voltatok.Én péntek óta megint az ágyat nyomom,mert a lábam nagyon fáj, plusz még a kicsitől benyeltem én is valami torokfájós-köhögős- lázas nyavaját.Holnap reggel mérlegelek, remélem az 1 hónap mozgásmentes létnek nem lesz komoly következménye.Mozgás nálam most csak olyan jöhet létre,ami nem terheli a lábamat.Van valami ötletetek?

A turmix szerintem nagyon jó ötlet, kiválóan beindítja a stagnáló állapotokat és erőt ad a továbbiakhoz.Ha valaki hosszú ideig csinálja, szerintem lassan térjen vissza a régi étkezéshez.(pl 2-3 napig reggeli, majd ebéd és vacsira turmix,utána megint 2-3 napig reggeli, ebéd és vacsira turmix)Én is szívesen kipróbálnám, de tejallergiás vagyok és szerintem a porban van tejfehérje is)

Én epernapot tervezek, ha végre elmúlik a torokfájásom, mert most úgy érzem mintha pengét szopogatnék. Legalább nem akarok enni

549. nap0cs
2011. máj. 11. 13:28
Köszike, jól vagyok. bronchitis az maradt, de már nem vészes. sport? majd. most még kiköpöm a tüdőmet sport nélkül is.
548. Vivienke30 (válaszként erre: 547. - Judy1974)
2011. máj. 11. 12:45
köszike használom most megyek dolgozni este leszek
2011. máj. 11. 11:33

Sziasztok!

Szösz,nagyon köszönöm és örülök nagyon, hogy segítségnek érzed amiket itt írunk! egyébként minden tiszteletem a tiéd, hogy tudod naponta 3x inni azt az undok turmixot. Én is megkóstoltam, csak egy másik cég termékét, de nem tudnám mindennap azt inni.(ráadásul evés helyett) Bár most hétvégén megkóstoltam a biotech turmixát mogyorókrém ízben, ez kimondottan finom volt. De tényleg ügyes vagy, komoly eredmény lesz a végén. Szerintem addig ne is mérd magad, majd a két hét után.

Aerobicot tartasz? Ez igen! A gyerekek élvezik gondolom, de szerintem ti is legalább annyira. Tök jó!!

Ranna, neked ugyanaz szól mint Szösznek a por miatt! Ügyes vagy! Kóstold meg ezt a mogyisat, tényleg jó volt. Volt egy citrom-joghurtos is, na az szörnyű volt!!

NapOcs, az ilyen beszólásra vsak egy lesújtó, gyilkos pillantás a helyes válasz.

Divexa, egyre jobban irigyellek a kütyüd miatt, lehet nem is várok karácsonyig.....csak mire kérjek az uramtól ilyen ajeszt?????

Vivienke üdv! Jó hogy újra elkezdted, folytasd, mert a gyerekek emelgetése csak a karodat tornáztatja, használd azt a gépet, nagyon hasznos!!

Tavaly körbetekertük a Velencei tavat, nagyon jó volt(csak a biciklis ötletről jutott eszembe) de talizhatunk más keretek közt is!

Puszi mindenkinek,szép napot, turmixosoknak külön jó étvágyat az ebédhez!!!

546. Vivienke30 (válaszként erre: 543. - Szösz007)
2011. máj. 11. 11:07
SZIA!!!!ÉN BÉKÉS MEGYÉBEN LAKOK!EGY KISBUSZBA VAGYOK GYEREK VIGYÁZO!MÉG JUNIUS 30IG DOLGOZOK!
545. szösz007 (válaszként erre: 542. - Vivienke30)
2011. máj. 11. 10:30

GRATULÁLOK A FOGYÁSODHOZ:)

TOVÁBBI KITARTÁST KÍVÁNOK:)

2011. máj. 11. 10:05

judy nagyon ügyes vagy:)

számomra követendő példa vagy:)


a kitartásod, akaraterőd visszahozta a régi énemet, amilyen én is voltam....valaha:)


és köszönöm mindenkinek, mert együtt sokkal könnyebb:)

543. szösz007 (válaszként erre: 542. - Vivienke30)
2011. máj. 11. 10:04

szia vivienke::)

hol laksz? mit dolgozol?


én vas megyében lakok,,,és nálunk is isteni idő van

suliban tanítok, hamarosan indulok...a napközibe....

2011. máj. 11. 09:46
sziasztok!!!!én mA MUNKA UTÁN MEGINT TÉNEREZEK!!!!! MA NAGYON JO IDÖ VAN NÁLUNK ÖRÖM KINT LENNI
2011. máj. 11. 09:40

Üdv vivienke:)


puszi mindenkinek:)


KÉPZELJÉTEK, A PÉNTEKI NAPHOZ KÉPEST(MERT AZ SZÖRNYŰ VOLT)MÁR NAGYON JÓL BÍROM A TURBÓT:)


szükségem volt erre a lökésre, pénteken kezdtem, napi 3-szor iszom, mellette semmi kaja, íz a számban:(

arra gondoltam ÉÉÉÉNNNN EZT NEM BÍROM, hisz ez a legnagyobb gond, hogy imádok enni...és csodák csodája...a családnak készítem a kaját és én nem eszek, mert nem ehetek...

de bírom...

azt hiszem most még ösztönöz, hogy ha már fizetek érte, akkor muszáj bírnom, nem rondíthatok bele a kajálással...


2 HÉT A TURBÓ IDEJE, ennek amit én csinálok, állítólag a szervezetet készíti fel a későbbi fogyásra, étkezésre....:)

én már mások szerint fogytam:)

van egy farmernadrág ami nem jött rám még 2 hete...most felvettem...

kolléganőm még azt is mondta már elég laza:)

BOLDOG VAGYOK:) és persze ERŐS:), kibírom.....


és én is ropi leszek:) vagy legalább is a közelében

ranna a tali szupi...

én vas megyében lakom...

de imádok(unk) utazni...


kitalálhatunk valami nyári feelinget is...na nem a bikiniszezon miatt:)

csak a nap, az energia , a levegő---BALATON----

vagy biciklitúra egy nap alatt a balcsin, amennyit bírunk, aztán később többet


de én is benne vagyok mindenben:)

puszi mindenkinek:)


ja a mozgás......:)

most pattanok a leg-trainerre...

és a suliban aerobicozok a gyerekekkel (én tartom egy kolléganőmmel)

nem vicc:)

540. ranna (válaszként erre: 538. - Vivienke30)
2011. máj. 11. 05:32

Szia Vivienke, persze, hogy csatlakozhatsz. :)


Na kislányok, kis tunyaságot érzék itten, tessék mesélni, ki mit mozog, hogy eszik, stb.

Én mégis megvettem egy fehérje port, pontosabban csak 3 tasak egyszeri adagot, vacsi helyett egy adaggal iszogatom. Azt kell mondjam, ha kibírom addig, egy idő után tényleg elveszi az éhséget. Viszont az íze bűn rossz. Akciós lesz 12-13-án, mindenképpen veszek egy nagyobb kiszerelést, de nem csoki ízben, brrr.

Torna mostanában pilates és séta.


Ti jöttök. :P

539. ranna (válaszként erre: 537. - Nap0cs)
2011. máj. 11. 05:27

Nem egy "jóakaró" volt? :) Ne is törődj vele. :)

Hogy vagy egyébként?

2011. máj. 10. 19:52
sziasztok csatlakozhatok????
537. nap0cs
2011. máj. 10. 19:12
Nekem ma beszóltak, h nem híztam???? pedig fogytam, főleg a betegség miatt. :/ szóval, ropira fogyom magam, olyan leszek, mint a hugom,aki nincs 50kg a 165 cm-hez. grrr
536. Divexa (válaszként erre: 532. - Judy1974)
2011. máj. 10. 16:10
A kedvencem a 3 rétegű kv. Egyrészt csodásan néz ki, másrészt eszméletlenül finom. Na ez valóban drága, drágább mint a sima, v ízesített kv-k, de halálos!
535. Divexa (válaszként erre: 534. - Ranna)
2011. máj. 10. 16:07

Na, akkor ez meg van dumcsizva. :)

10 perc alatt? Én már a gondolatától is kikészülök. :)

534. ranna (válaszként erre: 531. - Divexa)
2011. máj. 10. 14:41

Strand semmiképp. :D

Ha jól rémlik itt rajtam kívül mindenki pesti, v pest környéki, de szívesen utazom egy jó kis beszélgetésért, úgyis készülök Pestre a nyáron.

533. ranna (válaszként erre: 530. - Judy1974)
2011. máj. 10. 14:39
Fogyáshoz grat, a kitartáshoz főképpen. :)Az, hogy én betegre tornázzam magam még nem megy, illetve megy, csak 10 perc alatt. :))
532. judy1974 (válaszként erre: 531. - Divexa)
2011. máj. 10. 13:28

Köszönöm, aranyos vagy. Sajnos ahogy ezt már mondtam a több mint egy kiló minusz nagyrészt folyadékvesztés, így nem hiszem, hogy teljes mértékben maradandó, bár még azóta nem mértem magam, de a lényeg, hogy istenien éreztem magam a tornán + láttam a mérlegen azt a számot, ami egyébként célnak van kitűzve.

ez a kapszulás cucc, nekem is nagyon tetszik, lehet, hogy kiutaltatok egyet magamnak karácsonyra. Isteni dolgokat tud csinálni, már én is kóstoltam!

531. Divexa
2011. máj. 10. 13:23

Sziasztok!

judy, grat a fogyáshoz, szupi vagy!

napcsi, gyógyulj, mert betegen nehéz szépülni! Nyomassad a c-vitamint minden formában!

Rana, jó ötlet a személyes dumcsi, melyik városra gondoltál? Nekem mind1 hol, csak strand ne legyen, sosem csíptem.

A hétvégén nem volt semmi extra, gyönyörködtem, és játszottam az új kütyümmel. Vettem egy kapszulás kv-gépet, azzal alkottam csodákat és finomságokat. Gondolhatja az ember, elég drága a kapszula bele, nem éri meg, de én régebben többet is lenyeltem hamburgerek, csipszek, sütik formájában. Szóval L'Oreal mert megérdemlem, és jár nekem! :)

szösz, kitartást a turbóhoz, lehet ad annyi lökést amire szükséged van, és utána csinálod amit mi.

2011. máj. 9. 10:44

Sziasztok! NapOcs remélem jobban vagy!

Szösz, ha úgy látod hogy a turbó neked hasznos lehet, akkor csináld azt! Meddig kell a turmixokat innod? Van vmi határidő?

Képzeld, az én lányaim is rokiztak, amikor kisebbek voltak, nagyon szerették!

Nekem remek hétvégém volt, nem különösebben családi, a fitbalance-on voltam és betegre tornáztam magam, és a mai mérleg több mint 1 kg-val kevesebbet mutatott!

2011. máj. 9. 08:54

Szióka mindenkinek:)

a hétvégén mindenki pihizett, kirándult?

nem voltunk itt a hoxán...

az összes diétáról az a véleményem, amit ti is írtatok...úgy gondoltam nem is fogok szigorú diétát követni....

de olvastam a TURBÓ DIÉTÁRÓL....és úgy gondoltam ez az utolsó esélyem nyár előtt...mivel az étkezéssel nem értem el túl sok eredményt,,,mert mindig megkívántam valami finomat:)

na most semmit sem lehet...csak a turmixot....az első nap(péntek) borzasztó volt, fejfájás ,szédülés, sok ásványvíz , 10 percenként pisi.....úgy gondolam elájulok a suliban....de az éjszakán túlesve szombaton már könnyebb volt:)

szombaton sem voltunk, itthon...veszprém-gizella napok...buli...balatonfüred. veszprém...vasárnap rocky verseny a kislányomnak...oda is vittem magammal a kis turmixomat....és kibírtam

ma már boldog vagyok...mert valamit látok márrrrrr:)


kinek milyen napja volt?

gyógypuszi a kis betegnek....

mindenkinek kitartást:)

528. nap0cs
2011. máj. 6. 20:01

Sziasztok!

szerintem tök felesleges mindenfajta turbo a diétában. ha nincs önfegyelmed, amint abbahagyod, visszajön. arról sosem szól a hír, hogy ezek mellé a cuccok mellé ők még azért diétáztak meg tornáztak ezerrel...

amúgy nem tüntem el, csak betegen fetrengtem egész héten. és még vissza is bújok. állítólag járvány. nem tudom, mert én nem bírok vele járni. ;-)

527. judy1974 (válaszként erre: 525. - Ranna)
2011. máj. 6. 08:54
Szerintem jó ötlet lenne ez a találkozó, ha nem vagytok (vagyunk) túl messze egymástól. Mehetnék én is????? Lééééégyszi.....
526. judy1974 (válaszként erre: 524. - Biospirulina)
2011. máj. 6. 08:52
Nagyon jóleső volt a hozzászólásod....sajnos tudom miről beszélsz, nekem sem élnek már sem az anyukám ,sem a mamám. És nekem is az orromban van a nagyi húslevesének illata. Nem szomorítottál el, jólesően jutottak eszembe...
525. ranna
2011. máj. 5. 19:45

Divexa, gratu a nacihoz, nem utolsósorban a jóképű szomszédhoz. :D


Torna nálam semmilyen nem volt, úgy érzem magam az utóbbi időben, mint egy kifacsart citrom.


Azon gondolkodtam, mit szólnátok egy talihoz nyáron valamikor? Személyes és bensőséges seneken billentésekkel inspirálnánk egymást egy jó dumcsizással egybekötve, házi sütiket hozni tilos! :))

524. biospirulina (válaszként erre: 523. - Divexa)
2011. máj. 5. 18:42

Hétköznap mi is egy kis házi kifőzdéből rendelünk. Imádom a húslevesüket.Rengeteg sárgarépa és finom házitészta van benne.Még a nagyikám csinált ilyet.Ma volt az oviban az anyáknapi műsor persze sírtam, mert ilyenkor mindig eszembe jut az Anyukám és a Nagymamám, akik már sajnos nem lehetnek velünk.

Bocsánat, senkit sem akartam elszomorítani, csak ide jutottam a házi koszttól és a húslevestől indulva.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook