Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. máj. 21. 18:46
Én is beleolvastam, tényleg fantasztikus!!!Én is pont ma hatéroztam el, hogy este 6 után már nem eszek, és igenis szánok rá minden nap 40 percet magamra, mert így nem szeretnék neki menni a nyárnak!!
612. ranna
2011. máj. 21. 08:15

Jó reggelt! :)


Továbbra is olvasgatom Málnapuding naplóját, tényleg, elolvasta valamelyikőtök? Hát kislyányok kapjuk össze magunkat, ez a NŐ (így nagy betűvel, megérdemli), 141 kilóról indult, minden nap edz, diétázik és csinálja töretlenül. 141 kilóval edzeni, belegondoltatok? Hát mi is meg tudjuk csinálni, úgyhogy hajrá, ne tunyuljunk, elő a dvd-vel, sétával, akármivel! Mitszótok? :))

2011. máj. 20. 21:06

Mi egymás melletti házban lakunk az anyósomékkal és az elejétől fogva mindent megmondunk egymásnak. Pl.: a gyerekekkel kapcsolatban is ha valamit megengednek nekik, amit én nem akkor sincs sértődés, ha megmondom, hogy ezt máskor ne.

A fiát meg a gyerekeket ismeri, hogy nem édesszájúak, max. a sógornak több jut.

A diétát még ma is bírtam, de este egy kicsit éhes voltam és nem a pszichés, hanem a szervi. Pedig az nálam már valami, mert 90%-ban nem azért szoktam enni, illetve nem várom ki amíg éhes leszek, hanem az ízek miatt kezdek enni (sajnos).

610. nap0cs
2011. máj. 20. 19:16

Kalinkoznak gratula! én se mernék ilyet mondani anyósomnak, de nálunk a 3 gyerek mindenevő. :D

ma megint voltam völgyben, csak ma nem pihenés volt, hanem gyerektábor 40! gyerekkel. zajosak voltak, rendetlenek, de túléltem. most pihi...

mindenkinek kitartás!

2011. máj. 20. 15:04

Turmixozók !Hogy haladtok?ERedmények?

Lehet, hogy heti egy napot én is beiktatok, talán ennyit még kibírok!Gratula mindenkinek, aki tovább bírja!

608. biospirulina (válaszként erre: 607. - Kalinkoz)
2011. máj. 20. 15:02
Próbálnék én ilyet mondani az anyósomnak!...Viszont van két kutyánk, akik mindent szeretnek.Mielőtt elkapna a kísértés, megkapják . Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad,azaz nem sértődik meg anyós.Ma még csak vizet ittam, mert kicsit zűrösre sikerült a napom. Úgy gondolom estig már kibírom, vacsira meg elkészítem a "dejó"salátámat.
607. kalinkoz (válaszként erre: 605. - Ranna)
2011. máj. 19. 21:04

Tényleg nem vagyok éhes, meg persze a sok víz amit iszom el is telít(én félóránként WC-re járok). Ma este is csak a kívánás van. A gyerekek kenőmájas szendvicsét szagolgattam és az már elég volt.

Anyósom meg, mint aki érzi, sütött ma tiramisut és hozta át. Én majd meghaltam de azt mondtam, köszönöm nem kérjük, mert a párom nem eszik ilyeneket a gyerekek se nagyon és akkor állna itt a hűtőben és egy idő után biztos megkóstolnám.

606. ranna
2011. máj. 19. 19:35
egyen=egyes
605. ranna (válaszként erre: 601. - Kalinkoz)
2011. máj. 19. 19:34
Jaja, én k.ssolok, mert állok egyhelyben súlyügyileg. Valaki erős kezű ember itten szedjen ráncba minket. :)Neked akkor minden egyen napra dukkk, de télleg eskü, h nem vagy éhes? Mmint ne esküdj, csak annyira furcsa nekem, hogy löttytől jól lehet lakni.
604. nap0cs
2011. máj. 19. 15:06

Én nem állok sehogy...ülök a gép előtt :D.

Amúgy itt a meleg, enni kedvem sincs, csak inni, inni, inni. ma lovagoltam is reggel, aztán déli harmattal kaszáltam a lovaknak, mert mire a párom a benzines fűkaszával odaért, én már leszedtem nekik az adagot. :) meg nyílvesszőket is gyártottam. a vicces az, hogy most van vmennyi kedvem az élethez, de most a kedves van oda.

ha dolgoznék is lenne, aki mindezt megcsinálja, legalább visszarázódnak. volt tavaly másfél hónap, amíg melóztam(3 műszak 50e-ér....na, oda ha hívnának se mennék vissza), akkor is eljutottak a lurkók suliba, lovak is kaptak enni, igaz, nem lovagoltam rajtuk, meg este 7kor én már aludtam, vagy reggel 8kor vissza...de ment. most is menne, csak nincs hol. de majd...a remény hal megy utoljára ;-)

603. Divexa (válaszként erre: 596. - Nap0cs)
2011. máj. 19. 09:41
Nem azért napcsi, de 3 gyerek + kaszálás, az olyan mintha valahol dolgoznál. Ha elhelyezkedsz, ezeket ki fogja megcsinálni? + a lovak, + a sok stb. Ha rájöttél hogyan lehet osztódással szaporodni, szólj!
602. Divexa (válaszként erre: 601. - Kalinkoz)
2011. máj. 19. 09:37
Én drukkolok nektek, de ..... na jó nincs de. :) Amúgy 3 hete stagnálok, ami természetes, mert nem csinálok semmit hogy ne így legyen. Viszont igaz az állítás, a lassan leadott kilók "nehezen" jönnek vissza. Pedig ettem sütit, fagyit is az elmúlt hetekben, viszont igyexem tartani az új életvitelt. Többször eszem, próbálok többet inni, este már nem enni, ezen néha megcsúszom, de legtöbbször ok :) Ma ha hazamegyek előveszem a tornaszivacsom! Ideje újra fogyni picinyt. A stagnálással szerintem formálódunk is, szóval nem kell kétségbeesni.
2011. máj. 19. 08:32

Huhhh!!! Ez nem is az evésmegvonás miatt nehéz, hanem mert üres gyomorra meginni azt a löttyöt elég durva. Amúgy sem szeretem a turmixokat- shakeket, de azt gondoltam az éhség miatt finomabbnak fog tűnni. Mondjuk az teljesen igaz, hogy éhes nem vagyok tőle, csak a pszihés éhség. Tegnap este a párom pizzáját szagolgattam és simán megálltam, hogy egyek belőle, elég volt az illat.

Majd írom meddig bírtam. Egyenlőre úgy vagyok vele, hogy egy ideig intenzíven, aztán meg lightosan egy-két kaja helyett. Nem mertem azt kitűzni célnak, hogy pl.:1hét, mert ha nem bírom addig, akkor az kudarcként ér, így meg minden nap siker, ameddig bírom. Szorítsatok!!!!

Ki hogy áll??? Nagy a csend ezzel kapcsolatban!

600. biospirulina (válaszként erre: 599. - Ranna)
2011. máj. 19. 07:14

Kíváncsian várom a választ, mert ez az egy helyben való toporgás, már kicsit aggaszt.Én most szigorítok egy kicsit az étkezésen és emelem a vízadagomat citrommal ízesítve, hátha kimozdít egy kicsit a stagnálásból.

Szép napot mindenkinek!

Bio

599. ranna
2011. máj. 18. 19:57

Na, gugliztam kicsit a CM3-ról. Jól hangzik, az zavar csak, hogy sehol nem találtam leírást az összetevőkről, mert feltételezem nem csak egyetlen izéből áll. Így pár helyre elküldtem ezt a kérdést: A termék weboldalán a leírásnál ez olvasható: A CM3 Alginat szedése a készítmény összetevõivel szembeni túlérzékenység esetén nem javasolt.

Kérdésem: mik a konkrét összetevők, mert erről egy oldalon sem találni adatot!

Köszönöm a választ.

598. ranna (válaszként erre: 591. - Biospirulina)
2011. máj. 18. 18:45
Én még nem hallottam róla, rákeresek.
597. ranna (válaszként erre: 595. - Kalinkoz)
2011. máj. 18. 18:41

Ha úgy gondolod, hogy segít Neked és meg tudod csinálni, mi drukkolunk, hogy sikerüljön. Mindenképpen elismerésem, a turbózáshoz én gyenge vagyok akaratban. :)

A shake nem hatásos, illetve eddig még nem, igaz, napi kettőt javasolnak és ebből az egyik edzés utáni, és hát edzés az nincs. Én napi 1-et iszom, vagy vacsi helyett vagy reggeli helyett.

596. nap0cs (válaszként erre: 595. - Kalinkoz)
2011. máj. 18. 14:37

Nem, nem volt még második kör.de próbálok a közelben munkát találni a gyerekek miatt. elég húzós lenne, ha nem látnám őket hetekig, mert külhonban vagyok. de sajna még mindig nincs semmi.

képzeljétek! kaszáltam reggel. elég sokat, le is izzadtam, mire végeztem. :D tök vicces volt, mert mikor visszaértünk megkérdeztem a párom, h akkor adjam e oda a lovaknak a reggel lekaszált füvet. erre ő nagy szemekkel: mért? te kaszáltál?megnézem!! :D tök boldog volt tőle.

2011. máj. 18. 08:39

Sziasztok!

Itt vagyok. Mindig elolvasom amit irtok, csak nincs semmi érdekes velem. A fogyizás stagnál, mert sajna a mértékekkel kicsit baj van. Ezért is mivel eddig nem voltam híve, de kedvet kaptam tőletek és tegnap vettem egy turbós italport és ma kezdem. Most lelkes vagyok, mert még nem kóstoltam, de kell valami kizökkentés különben csak stagnálok és eszem, és eszem, és...

NapOcs szerintem jól döntöttél, én jó pár éve vettem tőlük lámpát és egy jó ideig nem kerestek. Mostanában viszont a partneri kapcsolatra tekintettel ilyen-olyan bemutatókra hívnak, meg eljönni bemutatni az új cuccokat. Szóval szerintem nincs kereslet és próbálnak már ők is tukmálni. Lehet, hogy lemaradtam de a második kör már megvolt az interjún?

Bio én is nézegettem már hátha akkor előbb abbahagynám az evést, de egyébként mást nem tudok róla. Itt a hoxás fórumba elég jókat írnak.

Ranna én is hasonlókkal küzdök, most a szennalevél teát iszom néha, első alkalommal másnap jött is a hatás /este lefekvés előtt ittam/. Azóta nem olyan gyorsan, de most a turbo előtt gondoltam többet iszom, hogy kikerüljem a vizívást, de már tegnap d.u. óta három pohárral is ittam, de semmi hatás:( Lehet, hogy vmelyik vizet be kell vetnem. Egyébként, hogy hat amit iszol, hatásos a shake?

594. nap0cs
2011. máj. 17. 22:31
Na, én nem dobom be magam, mert havi 40 ezer lenne a bejárás Kaposvárra és abszolút nem biztos, hogy visszajön. a napi 8 órás meló meg az utazás miatt 12 valójában. 3 gyerekem van, nem tudnék részt venni az életükben és nem is biztos hogy megéri.:(
593. Divexa (válaszként erre: 589. - Nap0cs)
2011. máj. 17. 21:17
A Zepter jó márka, jó minőség, csak nem olcsó. Viszont az emberek többsége lassan eljut oda, inkább vár picit és a drágább de jobb minőségű terméket veszi, mert tovább tart, stb. Ha kapsz segítséget a vásárlókör kialakításához, esetleg érdemes megpróbálni. A víztisztító nem hülyeség, én is használom. Bár nálunk hál Istennek még iható a víz a csapból, de a drága kütyüinket tönkre vágja. Pl. vízforraló, vasaló, kv-főző, mosógép, stb. És ez legalább nem kemikália. Visszatérve, szerintem csak akkor vágj bele, ha érzel kedvet, és van hozzá affinitásod. Enélkül nem megy.
592. Divexa (válaszként erre: 591. - Biospirulina)
2011. máj. 17. 21:08
Ha valaki gyorsan akar fogyni, és a jóllakottság érzése ebben segít, rajta. Nekem tuti nem segítene, mert elég hamar jóllakom. És az nem ott kezdődik, hogy feszít a has, és mámorosan fordulok le a székről annyit ettem. A jóllakás sokkal hamarabb bekövetkezik. Nálam a probléma az ízekkel, a gourmet-kedéssel van. És ezzel párhuzamosan a mértéktelenséggel, pedig eddig még senki nem vette el előlem a falatot. :) Szóval attól hogy jóllakom ilyen-olyan szertől, még ugyan úgy kívánós maradok, és simán magamba nyomok bármit ha arról van szó. Mást nem írok, mert nem akarom elvenni a kedved tőle. :) Amúgy feltaláltam a bajomra egy szert, de eddig még senki nem gyártotta le. Csirkepörkölt ízű rágógumival simán letudnék fogyni. Utána tiramisu ízű rágógumi, és megvolt az ebéd. :)
2011. máj. 17. 20:50

MÁS:

Tudom, hogy ez a fórum nem az a fórum, de mégis bújkál bennem a kisördög, mert egy ismerősöm 2 hónap alatt hetvenről hatvanra fogyott.Szóval a kisördög csak kérdez és nem szed.

CM3 Alginat?

2011. máj. 17. 20:47
Adnak valami iránymutatást?Vagy csak itt a termék és add el?Nehéz ügy!Ráadásul tényleg a válság kellős közepén tartunk.Én biztosan megpróbálnám, mert lehet, hogy pont ebből adódóan találkozol esetleg valakivel, aki felfigyel rád, munkát ajánl.Nekem is számtalan vargabetű volt az életemben, ami akkor rossznak tűnt mára értelmet nyert, mert ez kellett ahhoz, hogy magasabb szintre léphessek, akár lelkiekben, akár ténylegesen.Tehát szerintem menj és dobd be magad.Végül is bármikor abbahagyhatod!
589. nap0cs
2011. máj. 17. 19:59
na, zepter :(. nem tudom. persze, jóval kecsegtetnek, de ki tudja, mi lesz belőle. részesedés van az eladott cucc után, ami b.lámpa, meg víztisztító berendezés. persze, fontos az egészség, tudom, de ez még mindig ügynöki munka. :/ szerintetek megpróbáljam? a bejárásom a városba lenne csak a költség, de az se kevés.
588. Divexa (válaszként erre: 584. - Ranna)
2011. máj. 17. 11:22
Húúúúúú ne is mond! Egyszer meghúztam 1 Ferenc Józsefet. Anyáááááám. Az ég megnyílt, az angyalok sírtak......nagyon durva. A jövő hetet kihajtja belőled.
587. Divexa
2011. máj. 17. 11:20

Sziasztok!

Sok sikert napcsi! Megértelek, az ügynöki meló nekem sem jön be. És azt a hadovát amit ilyenkor levágnak hosszú percekig..... már ha hagyod. :) Az a kedvencem, amikor előbb még fizetni is kell, megvenni kezdő csomagot, stb. Szóval nehéz ügy. A végén, ha telefonon nem mondta meg miről van szó, el sem mentem. Tuti ügynöki. Szorítunk, hogy jó legyen!

586. nap0cs
2011. máj. 17. 10:16

Na, lehet szorítani, megyek Kaposvárra állásinterjúra. remélem, nem valami biztosításügynöki, házalói vacak, mert azok nekem nem jönnek be. egyszerűen képtelen vagyok rátukmálni az emberekre bármit, amikor tudom, hogy kajára is alig elég nekik a pénzük. hiába, no, ilyen az én formám.de ez a kiírás szerint talán irodai meló lesz.

ja, mióta beteg voltam, nem éreztem affinitást a mozgásra, de a kajára még mindig figyelek, így tartom a súlyt. na, és persze, többet vagyok a friss levegőn, meg több ház körüli munkám is akad. :)

pusszantás mindenkinek

2011. máj. 17. 09:07
sziasztok szép jo napot neketek!!!!most jöttem munkábol
584. ranna (válaszként erre: 581. - Divexa)
2011. máj. 16. 18:20
A Mira enyhe hatású, legalábbis nálam és nekem különben is kell némi segítség hogy úgy mondjam emésztés terén. :) A legerősebb azt hiszem a Ferenc József víz, aztán a Hunyadi, na ezektől nekem is van rohanás a mellékhelyiségre :D és a leggyengébb ilyen hatásban a Mira, amit fogyózáshoz is ajánlanak, ha esetleg a honlapjukra tévedsz.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook