Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te megtartanád a magzatot? fórum

Te megtartanád a magzatot? (beszélgetős fórum)


100. Abigél (válaszként erre: 89. - Kiddy)
2010. júl. 1. 15:00

Ha kb. 45 ezerrel több lenne a bevételünk, gondolkodás nélkül megtartanám. Biztos az a baj, hogy úgy neveltek, hogy mindenben az ész érvek alapján döntsek. A két szép szememért nem adnak kenyeret a boltban.

És igen, örülnék neki, és két napja, ha csak rágondolok, elfog a sírás. ÉS már beszéltem is hozzá...

DE megszakad a szívem, ha arra gondolok, hogy mennyi mindent nem fogok tudni neki úgy megadni, ahogy én szeretném...

99. bovi (válaszként erre: 88. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:59
Azért, ha hányni tudtál attól, hogy valaki élete legszebb ajándékát megmutatja a másiknak, azért nem tudom. Talán akkor lehet, hogy még sincs itt számodra az idő! Velem madarat lehetett volna fogatni mikor kiderült, hogy babát várok! Nem számoltam, csak önfeledten örültem, pedig nekünk is van lakáshitelünk.
98. Clau26 (válaszként erre: 97. - Hemos)
2010. júl. 1. 14:58
ezt most miért én kaptam?én is ezt mondom neki
97. hemos (válaszként erre: 93. - Clau26)
2010. júl. 1. 14:57
Most rögtön mutatok neked használt kisruhákat pár száz forintért, amikről senkise mondaná meg, hogy nem új. Ja és mind márkás! Nincs azokkkal semmi baj. A babaholmikból a használt is jó, hiszen egy rucit nem tud annyi ideig hordani, hogy elkopjon!
96. Szilvamama (válaszként erre: 14. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:57
Egyértelműen megtartanám, 1. ez az anyagi helyzet nem olyan szar, 2. a gyógyszerrel nincs gond, a magzat az első hetekben nincs biokémiai kapcsolatban az anya szervezetével, 3. a cigit azonnal le tudod tenni.
95. kiddy
2010. júl. 1. 14:57
te mar eldontotted hogy mit akarsz es atz hitted hogy mi megfogunk erositeni de tevedtel.jol gondold meg szerintem hogy mitfogsz csinalni,mert visszacsinalni nem lehet...ha megis meggondolnad magad masnap...
2010. júl. 1. 14:55
hát elég szép kis hsz-ai vannak....öld csak meg, ezt szeretnéd, nem??semmi jót nem is írsz, csak a rosszat
93. Clau26
2010. júl. 1. 14:54
Abigél!Te azt várod mindenkitől,hogy lebeszéljenek róla,mert valójábn nem akarod őt és csak kifogásokat keresel.Ezt csak abból gondolom,hogy én amikor megláttam a tesztet sírtam az örömtől,utána pedig szenvedtem mint állat,hogy most lehet el kell vetetnem és folyamatosan a MEGOLDÁSON gondolkodtam,hogy hogyan tudnám megtartani,nem pedig ahogy te teszed lebeszéled magad mindenféle olyan indokkal ami már nem is reális.Használtan veszek neki én is kis ruhát és nézd meg nyugodtan a képeit..szerintem elég csinosan nézz ki!
92. tündér74 (válaszként erre: 88. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:54
Ha behoznak egy babát megmutatni és Téged a hányinger kerülget..... hát nem tudom. Persze azért még szeretheted a gyerekeket:)
91. youlcsi (válaszként erre: 14. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:54

"csak" ennyi?

megtartanám :)


a pénz mindig is akadály lesz... az mindig kevésnek tűnik, ha babát akar az ember.

a cigi... én napi 1 dobozzal szívtam a pozi tesztig...

90. kiddy (válaszként erre: 86. - Cooltim)
2010. júl. 1. 14:53
Enis ezt gondolom!!!
89. kiddy (válaszként erre: 85. - Toprengo)
2010. júl. 1. 14:52

Basszus szerintem ha ilyet ir a gyerekekrol...nemtudom...

Egyfolytaban csak a baba ellen beszel.meg egyik hozzaszolasaban sem olvastam hogy megszeretne tartani,mindig csak az ellenerv volt.eddig a hozzaszolasaig enis ugy voltam vele hogy tartsa meg de ezutan azt hiszem meg nincs felkeszulve ra,de remelem tevedek.es nem megbantani akarom

88. Abigél (válaszként erre: 79. - Krisztine2)
2010. júl. 1. 14:52

Szeretem a gyerekeket. Velük dolgozom...

De én képtelen vagyok órákon át mesélni arról, hogy "jaj, mit csinált a baba, stb."

Mióta itt dolgozom, hat kolléganőm szült, és én mindig rosszul voltam attól, amikor behozták mutogatni a gyereket, mint valami érmet, vagy díjat. Hánytam tőle.

De ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem a gyerekeket, vagy rossz anya lennék. Igenis szeretem őket, és vannak elképzeléseim az anyaságról. Vigyáztam már nem egy gyerekre, sokak szerint jó anya lennék, rám merik bízni őket...

87. hemos (válaszként erre: 82. - Bovi)
2010. júl. 1. 14:51

Emlékszem pont mi se vártuk a babát, mikor jött, de valóban, ahogy megláttam az ultrahangon, szerelmes lettem! Azt hittem ezt nem lehet fokozni, de mikor világra jött, hát azt hittem belehalok a gyönyörűségbe!

És én se voltam egy gyerekbolond...

2010. júl. 1. 14:50
Szerintem - miután azt írod, hogy rosszul vagy a babazsúroktól - azt hiszem ott van a kezdben a megoldás! Ezek szerint Te később sem szeretnél babát... Kusza nekem ez a gondolkodásmód!
85. Toprengo (válaszként erre: 80. - Kiddy)
2010. júl. 1. 14:50
Nem kellene talán megbeszélnie előtte a párjával?
84. vvicus (válaszként erre: 65. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:50
Rokonságban nincsenek kisgyerekek, ahonnan kaphatnátok használt cuccokat? Hidd el, mi csak kiságyat veszünk majd a babának (amit akár 8ezerért vehetsz az ikeában), azok közül, ami feltétlen szükséges, mert minden mást megkapunk.
2010. júl. 1. 14:49

én, amikor a fiammal terhes lettem, nem volt semmink szinte, hónapról hónapra gyűjtögettünk, de mikor megszületett mindene megvolt!!!nem kaptam segítséget

jelenleg nincs munkám, de akkoris bevállalunk 1 babát még, minden vágyunk , ezért küzdünk, s nem úszunk a pénzben

aminek kell az meglesz.....

82. bovi (válaszként erre: 58. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:49
Ha egészségügyileg nincs egyéb problémád, akkor nem számít a súlyod. Egy kicsit jobban odafigyelsz majd a terhesség alatt és ennyi. Nekem terhességi cukrom volt a végén és simán kibírtam, a babáért mindent. Menjetek el az orvosodhoz és nézzétek meg a kis csöppséget az ultrahangon, nem lesz több kérdés!!!
81. Toprengo (válaszként erre: 68. - Kiddy)
2010. júl. 1. 14:49

Nekem sem segített senki, egyedül voltam a babával, és az eltelt 21 hónap alatt egyszer sem aludtam ki magam. A párom nagyon sokáig túlórázott, alig volt itthon, úgyhogy magam voltam a gyerekemmel.

Úgyhogy ne írd, hogy nehezebb dolgod volt nálam, mert nem ismersz, ahogy én sem téged. :-)

80. kiddy (válaszként erre: 77. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:48
Ezutan a hozzaszolasod utan egyertelmu hogy mit kell tenned!!!!!!
79. Krisztine2 (válaszként erre: 77. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:48

Nem szereted a gyerekeket...

Van ilyen.

Azt kellene eldöntened,akarod e egyáltalán...

78. vvicus (válaszként erre: 70. - Bovi)
2010. júl. 1. 14:46
Én csak Czeizelt idézem! :-) Mi terveztük a babát, úgyhogy rengeteg ilyen témájú könyvet olvastam teherbeesés előtt, és után is a hülye gyógyszer miatt. IGaz, minden orvos mondta, hogy ne aggódjak, mert csak rövid ideig és a legelején szedtem.
77. Abigél (válaszként erre: 63. - A6d5a14c21)
2010. júl. 1. 14:46

Jaaaa. Nem tartom magam hülyének. Sőt elég olvasott vagyok. De mivel eddig EGYÁLTALÁN NEM ÉRDEKELT ez a téma, így nem is foglalkoztam vele. Én sosem voltam képes órákon át ömlengeni egy gyerekről, vagy dícsérni, sőt, kerültem a babazsúrokat, mert rosszul vagyok tőlük... Vessen meg bárki...

De köszönöm, most tényleg az a legjobb, hogy lebaszol a tudatlanságomért...

76. bovi (válaszként erre: 49. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:46
Nekem meg akkor műtötték a lában, de mégis az utolsó menstruáció első napjától számolják. Ez orvosilag így van, azért 40 hét a terhesség ideje.
75. kiddy (válaszként erre: 62. - Sutoczkine)
2010. júl. 1. 14:45
enis ezt akartam irni!:)
74. vvicus (válaszként erre: 49. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:44
Tök mindegy, akkor is utolsó mensi alapján számítják. Nekem sem félidőben fogant, ahogy írtam, egyszeri alkalom volt védekezés nélkül. És ez senkit nem fog sehol érdekelni. A decemberi babát várók fórumán is van olyan, akinek 2 héttel kisebb a babája, mert nem rendszeres a mensije, ő is tudjam mikor fogant (bár zárójelben megjegyzem, a fogamzás nem feltétlenül esik egybe a szeretkezéssel, hiszen a spermák elélnek a méhben 72 órát is akár!), mégsem érdekli az orvosokat!!!
73. andi6020 (válaszként erre: 55. - A6d5a14c21)
2010. júl. 1. 14:44
:-)))))))))))))))))))))) Ez nagyon tetszik!!
2010. júl. 1. 14:44

én azon nagyon elgondolkodnék, hogy most nem akarod a babát, de becsúszott, jönni akart hozzátok

mi lesz, ha majd akarod, s akkor meg nem jön???

71. sutoczkine (válaszként erre: 65. - Abigél)
2010. júl. 1. 14:44
Ez igencsak sajnálatos dolog :-( Nincs jogom vádaskodni ezért inkább nem írok semmit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook