Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! fórum

Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
267. yousei (válaszként erre: 266. - Csipkerózsika)
2011. ápr. 15. 15:31

Gratulálok! Szép eredmény ennyit lefogyni :)

Személy szerint nem sokat fogytam. 64-ről indultam, most vagyok 62. Ez másfél hónap eredménye az akkori mérés óta.

2011. ápr. 15. 13:47

Én sem adtam fel, csak nem jártam erre.

Január óta 95-ről 87 kg-ra fogytam. -8kg.

265. yousei (válaszként erre: 264. - Klau1985)
2011. ápr. 15. 12:29

szia!


Gratulálok a fogyásodhoz. Személy szerint nem adtam fel, most is ment le, sajnos az utóbbi időben sok ideget fogyasztok el, nem tudtam vele rendesen foglalkozni.

Biztos sikerülni fog! Sok sikert kívánok, s kitartás!

2011. febr. 7. 14:50
Úgy látszik, sokan feladták, sajna a küzdelmet. Pedig, nem szabad, attól nem lesz jobb, nem értem ha valaki elszánja magát, mért nem tudja csinálni. Én január 3.-án 83 kg voltam, ma 78 kg vagyok. Ez -5 kg, én megvagyok magammal elégedve. Júliusban férjhez megyek és addig még lemegy az a 8-9 kg, az tutti, nem adom fel, mert nem szabad!!!
2011. febr. 6. 15:03
Ja és gratulálok Candeee! Így tovább
2011. febr. 6. 15:02

Sziasztok!

Az a szomorú hírem van hogy egy dekát sem fogytam és egy centit sem karcsúsodtam az utolsó mérésem óta.De gondolom ez nem nagy gáz,majd elindul újra. Nagyon ritka a hozzászólások száma,mi történt amíg mi kórházban voltunk?

261. Candeee
2011. febr. 3. 21:01

Sziasztok!Örülök,h jobban vagytok:)

Én tartom a fogyit csak egy kicsit húzós volt a január a létező összes ismerősömnek szinte januárban van a szülinapja...úgyhogy bulizás,kajálás ezerrel ment hétvégén.De hétköznap betartottam a szabályaim és lement 2,8 kiló:) és annyira boldog vagyok.Már "csak" 5kilóm van hátra amit a mindennapos mozgással és rendes kajálással próbálok elérni.Ezen a héten nagyon ügyes voltam:)De a jövőhéttől ismét suli,finom Váci pékségek,nem tudom,hogy mi lesz velem.De úgy tervezem,h mindig lesz nálam valami diétás kaja,úgyhogy ha megéhezem akkor azt fogom enni.Holnap egy kivi diétát néztem ki magamnak,nem szeretem a monoton diétákat,de ez jónak ígérkezik.Majd beszámolok róla,h h sikerült.a többiek??valami helyzetjelentés??súlycsökkenés??

2011. febr. 3. 19:56
Sziasztok!Megérkeztem.15.-e óta kórházban voltam a kislányommal,10 napot Orosházán 9-et pedig Gyulán,egész jól meggyógyult,ma délután értünk haza.Holnap megméregetem magam,bár ma amikor hazaértünk ettem húslevest csigával és sertéspöpköltet tésztával meg süteményt,de nem bírtam már tovább idegileg és nagyon jól esett,na de azért holnaptól minden a régi és megírok majd minden paramétert. Tényleg nagyon kihalt a fórum.Hol vagytok fogyizók?
2011. jan. 31. 11:41
Sziasztok, úgy látszik mindenki elveszett!:( Én 2 hetet beteg voltam, még most se teljes a gyógyulás:(, de a héten már megyek tornászni, 1 hónap alatt 4 kg ment le, ez nekem így megfelelő, még 9 kg van hátra a terveim szerint:)
258. Candeee
2011. jan. 27. 19:19
Nah mi van??hova tűnt mindenki??fogyi eredményeket nem közöltök??meghalt a fórum:S
2011. jan. 24. 12:17

Sziasztok, nem tudtam írni, mert elment a netem.

Nem vagyok beteg, viszont nagyon görcsöl a hasam mostanában... Ja, és semmit nem fogytam még... de holnaptól edzésem lesz (heti 3) és az majd hátha meggyorsítja...

Mindenkinek grat, aki fogyott, és aki küzd! :)

Így tovább!!!

2011. jan. 24. 11:26
Sziasztok! Gyorsan írok mert most apa-lánya romantikáznak. Már csak 103 kg vagyok,nagyon király,egyre jobban érzem magam. Mindenkinek gratulálok a fogyáshoz és holnap mehetünk haza ha minden jó lesz,majd holnap jövök és írok bővebben.
255. Csipkerózsika (válaszként erre: 253. - Candeee)
2011. jan. 24. 09:45
Grat.
2011. jan. 24. 09:45

Tegnap megkaptam az első bókjaimat. Karácsony után találkoztunk pár ismerőssel, és tegnap megint, és az egyikük rögtön megjegyezte, hogy fogytam. Annyira jól esett. Főleg mert a sporttal megdolgoztam érte.

Hogy mennyit fogytam, azt nem tudom, mert nincs jó mérlegünk, a hétvégén lett volna lehetőség méretkezni, de az meg elmaradt. Pedig kíváncsi lennék. A pocakom már nagyon szépen lement.

253. Candeee
2011. jan. 23. 12:52
Jajj csajok.Annyira boldog vagyok beléptem a 62.kilóba:D igaz még 62,7 vagyok,de lesz ez kevesebb:)jövőhéten edzek teljes erőbedobással:)ti,h álltok??
252. yousei
2011. jan. 23. 08:44
Szerintem is vírus lesz. Mielőbbi jobbulást neked is:)
251. Csipkerózsika (válaszként erre: 249. - Keep it Real)
2011. jan. 22. 09:01

Hát igen, könnyen lehet valami vírus.

Az én emésztőrendszeremet is meg szokta viselni, ha elkapok valami nyavalyát. Ha beteg vagyok, napokig alig tudok enni és fájdogál a hasam.

250. tixtina (válaszként erre: 249. - Keep it Real)
2011. jan. 21. 14:59

Szia!

Nem lehet,hogy közeleg a mensi?

Vírus kezdeti tünete is lehet-gyerekeimnek színte mindig gyomorfájással keződik.

Ha nem múlik,keress fel egy dokit.

Szedsz valamilyen gyógyszert?Esetleg az is okozhatja

2011. jan. 21. 12:46

Tixtina, az nagyon jóóó, gratulálok!!! ;) Ne türelmetlenkedj, látod, hogy megy ez neked... :D


Anyett85, Neked is további jó fogyást, és minél előbbi gyógyulást a babának!


Valaki segítene, megmondaná, hogy mi ez nálam? Ma reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj, görcsöl a gyomrom, sírtam fájdalmamban (pedig nem szokásom), aztán vettem be gyógyszert, ettem egy falat sajtot, és elmúlt. A baj, hogy egész nap aludni tudnék, és ülni is alig van erőm. Mi az isten ez? :O Előre köszi, aki ír, hogy mégis mi lehet ez.

2011. jan. 21. 11:25
Sziasztok! Itt vagyok,majd csak jövő hét hétfőn-kedden mehetünk haza,így nem tudom mikor méreckedhetek centire,de 2 kiló mínusz egy hét kórház alatt,így már 104 kg vagyok a 108-as indulóhoz képest.Majd jelentkezem ha tudok,mindenkinek jó fogyást kívánok.
247. tixtina (válaszként erre: 246. - Keep it Real)
2011. jan. 21. 10:16

Köszi:)

Eredményem már van-5 nap alatt mínusz két centi derékből és csípőből.:))

Azaz,meglesz a havi tíz kiló mínusz.

Jajjj!!!!Nagyon türelmetlen vagyok:OO

246. Keep it Real (válaszként erre: 245. - Tixtina)
2011. jan. 20. 19:01

Köszi a választ! :)

Hát, már mindegy, mert bevágtam két bögrével. :S :D De ezek után csak délelőtt eszem majd. A vacsim egy darab répa volt, mert ebédre bevágtam két tányér levest... :S :D Ez a mai nap nem volt valami jó. :S

Neked pedig jó tornázást!!! :)

245. tixtina (válaszként erre: 244. - Keep it Real)
2011. jan. 20. 18:22

Hello!Szerintem inkább reggel fogyaszd,a magas CH miatt.Az abonettet is délután 3-ig lehet-2,es kód.

Bár én most ettem narancsot-megyek nemsokára letornázni:))

2011. jan. 20. 17:19
mSziasztok. Vettem Nestlé Fitness gabonapelyhet, és most azt eszem zsírszegény tejjel, szerintetek lehet ezt még ilyenkor enni? :S Vagy inkább reggel kellene? Előre köszi, aki válaszol :)
243. Keep it Real (válaszként erre: 242. - Tixtina)
2011. jan. 19. 17:33
Így van! Így tovább akkor! :) Az a lényeg, hogy megvan az akarat... :) Nekem sem ártana már tornázni, én ma futni voltam, bár nem sokat, de nem baj az, a lényeg, hogy futottam. :D
242. tixtina (válaszként erre: 241. - Keep it Real)
2011. jan. 19. 14:42

Úgy legyen:)

Most jöttem fel 10 perc pihenőre-Norbi tréning első negyed óráján túl vagyok-mindjárt folytatom,a második felével.

Úgy leizzadtam,és kifulladtam,hogy szünetet kell beiktassak.

Nem baj,nem lóverseny-annyit csinálok egyszerre,amennyit bírok:DD

241. Keep it Real (válaszként erre: 240. - Tixtina)
2011. jan. 19. 14:40

:) Kenyeret, tésztát, cukrot még nem ettem a 3 nap alatt és nem is szándékozom... :) Remélem sikerül betartani a szavam. :D

MINDENKINEK KITARTÁST!!!

240. tixtina (válaszként erre: 238. - Keep it Real)
2011. jan. 19. 12:33

Így igaz-én is két nappal ezelőtt este 10 kor ettem két szelet abonettet-nem tudtam,hogy 2-es kód:O

Szerintem,attól még bőven fogyunk,kenyeret-lisztes,cukros dolgokat nem szabad enni egyáltalán.

239. Candeee
2011. jan. 19. 09:53
Sziasztok!Végre úgy tűnik,h gyógyulgatok és a betegségem eredménye fél kiló mínusz.Már csak egy 6kilónak kellene lemennie és boldog lennék:) Az elmúlt egy hétben nem tudtam se tornázni se futni,mert tanultam aztán meg egyből beteg lettem,de ma neki állok ismét a mozgásnak is.yousei!mizu veled? hogy haladsz?és a többiek?
238. Keep it Real (válaszként erre: 237. - Tixtina)
2011. jan. 18. 22:52

Köszi az infót! Most nagyon rosszul érintett, mert én délután ettem... :(

Na de inkább ezt, mint csokit, fehér kenyeret... :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook