Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. febr. 1. 07:02
minek kell akkor megtartani?menjen a masik nohoz,ne ijedj meg van millio mas pasi.
883. Briell14 (válaszként erre: 882. - 3ac7412569)
2014. dec. 5. 20:11
:DD
2014. dec. 5. 20:08

Jaj,Édes Istenem.nem háziállat,higy meg kellene tartani....

Szeretni.Ha ilyen baj van,őszintén beszélni.

2014. dec. 5. 20:05
Mit tartasz meg rajta? Már elvesztetted...
2014. nov. 1. 09:01
Én biztosan nem tartanám meg, átpasszolnám a "valakinek"
2014. nov. 1. 08:30
sehogy
2013. dec. 23. 12:07
Ilyen esetben ugyan mi a fenének kéne "megtartani"????? Meg még motivációt is érezni rá? Az ember csak pislog...
2013. dec. 23. 08:33

Amugy a kerdesre: nem tartanam meg, ellenben azonnal hivnam az ugyvedet es gatya nelkul hagynam a ferjet. Nem is, meghagynam a telapos piros also nacijat:))))


Nem hiszem, hogy egyaltalan magunkhoz lehet lancolni valakit, aki nem lancolja oda magat sajat indittatasbol, tehat minden ilyen torekves csak csodot mondhat szerintem. Akik tartosan egyutt vannak es a szivuk is egyutt van, mindig szabad akaratbol teszik:)

876. gribedli*** (válaszként erre: 872. - F3000dc5ef)
2013. dec. 23. 08:26

XDDDD


Qrva jo!

2013. dec. 23. 08:14

Ha nem akarja ,hogy "megtartsd",nem tudod sehogyan.Ha meg ő akarja, úgyis veled marad..Csak kérdés,hogy érdemes e?

Neked jó lesz e?

2013. dec. 23. 07:05
ha szivfajdalmat okoz neked miert akarod megtartani?
873. 27c72ee00a (válaszként erre: 872. - F3000dc5ef)
2013. dec. 22. 14:36
Én inkább színesnek szeretem látni a világot, és tisztának, a szürke az mégiscsak olyan szürke ... mint a pocsolyává olvadt hó ... ;)
2013. dec. 22. 14:31

Van ám olyan is, hogy szürke. Nem minden fekete meg fehér.


Sőt egy ideje tudjuk, hogy van a szürkének ötven árnyalata is :)

871. ina87
2013. dec. 22. 14:29
Az ilyet nem is kell megtartani,hisz már nem a tiéd!
2013. dec. 22. 14:27
Sehogy,hagyni kell hagy menjen...
2010. szept. 12. 22:11
Hát ti tudjátok de majd látjátok a helyzetet, annak a ki nem hagyja el a párját ott még komoly érzelmi kötelék van azért nem lép.Ha valaki valakit olyan mély mindent elsöprő szerelmet érez az mindent borít a másik miatt.Mióta vagytok így együtt?
868. Törpilla007 (válaszként erre: 867. - Fedo)
2010. szept. 12. 21:45

Pontosan tudom, milyen ez az érzés....:)

Ja, és emelett megérezzük egymást km-rekről is, h pl. a másik mikor ír, stb.:)

Egymásra vagyunk hangolva ehhez kétség se fér:)

867. Fedo (válaszként erre: 866. - Törpilla007)
2010. szept. 12. 14:43
én szerelmes vagyok, de nagyon. mi is szavak nélkül, elég egy pillantás, vagy mozdulat.és tudjuk,hogy a másik mire gondol, mit szeretne épp mondani.
866. Törpilla007 (válaszként erre: 864. - Fedo)
2010. szept. 11. 14:18

Nem lehet,hogy 1 történetről beszélünk? Hehe

Pontosan, velem is hosszú távra tervez, sokáig szeretne még velem együtt lenni....:)És minél többet vagyunk együtt,annál jobban megismerjük és kiismerjük a másikat minden téren, hogy mire van szüksége a másiknak. Nálunk is vannak érzelmek, nem mondom, hogy nincs, mert akkor hazudnék, még nem vagyok szerelmes, de vállalnám ezt a vétséget....

865. globus
2010. szept. 11. 09:07

Ehhh :) A barátnőmnek egy olyan kb. 7-8 éves kapcsolata volt, szinte füstöltek az érzelmek, soha nem gondoltam volna, hogy villámcsapásként véget tud érni. Éjjel-nappal sms-eztek, csak azért utazott 10 km-t, hogy integessen az ablaka alatt, hetente kétszer lázas készülődés, találkozás, ölelés-csók-kufirc-csaktégedimádlak.

Erre? A pasi elment külföldre dolgozni, hogy el tudja tartani a családját, ilyen távolról elég nehéz kihágni. Még csak nem is kérte ki a véleményét, utazás előtt két nappal közölte a tényt, hogy muszáj mennie. Azóta annyit se ír, hogy várjál meg, azért ennél kicsit többet érdemelne, akit szeretett.

864. Fedo (válaszként erre: 862. - Törpilla007)
2010. szept. 11. 08:57
tényleg elég hasonló a történetünk. nálunk se csak szex és más semmi. érzelmek dúlnak nagyon rendesen. na ezt jól leirtam. :D első perctől fogva hosszú távra tervez velem. akar engem sokáig. na most megint azt kérdezitek majd tőlem, hogy akkor miért nem válik el. de erre már válaszoltam. nem ismétlem 100 -szor önmagam.
863. Fedo (válaszként erre: 861. - Varázs világ)
2010. szept. 11. 08:54
nem tudom én se,hogy nekem szól e amiket irtál, de nem vagyok fiatal már,mint ahogy irtad.
2010. szept. 7. 22:10
A mi, hogy is fogalmazzak kapcsolatunk?! nem egy hagyományos értelembe vett szeretősdi. Ez nekünk annál jóval több, az elejétől kezdve nem úgy bánt velem, mint egy szeretővel, hanem, mint barátnővel.És azt ki kell, hogy hangsúlyozzam, nem a szex miatt vagyunk együtt. Persze ez is fontos, de lefőképp nem csak ezért vagyunk együtt. Szóval köztünk nem olyan a kapcsolat, hogy na találkozunk 1-2 órára, szex és aztán mindenki megy a maga útjára.
2010. szept. 7. 18:46
Lehet itt szó csatázni de én akkor is azt mondom hogy egy kapcsolatba harmadinak lenni elég méltatlan dolog és azt hidd el a férfiak mindig tudják hogy mikor mit kell mondani és azt hogy a nő mit akar hallani.Csúnya ilyet mondani de a lukért lehazudják a csillagot is az égről.Én azt mondom hogy aki belép egy pár kapcsolatába azzal történjen ez meg fordítva is.Te még nem tudod ezeket a dolgokat át érezni de ezt meg fog majd ha veled is történik.Azt meg hogy milyen otthon a helyzet mindketten tehetnek róla de az igazságot csak ketten tudják még te sem lehetsz biztos benne.Az meg maszlag duma hogy csak a gyerek tartja őket össze ebbe a világba ahol kapcsolatok olyan könnyen bomlanak fel a gyerek nem össze tartó erő ez már régen volt.Nekik ez a kényelmes van valaki aki ugrik arra a kis időre és van egy feleség aki gondoskodik róla és a családról.Valószínű hogy a felesége nélkül nagy veszteség érné ilyen vagy olyan szempontból.Sajnos téged meg csak szédít te meg bízol benne mert még fiatal vagy és itt nem a naivításodra gondolok.Azért még ezt meg azt tapasztaltál az életbe még nem tudsz mindent még ha azt is gondolod.Mert a férfiaknál rafináltabb lény nincs a földön csak az a baj hogy nekünk nőknek meg szükségünk van rájuk és sokszor képesek vagyunk magunknak hazudni is!!!!
2010. szept. 7. 16:40
És azt se felejtsükk el, hogy ha a férfi menni akar(akár csak, úgy, h szeretőt tart, akár végleg) az bizony menni is fog. Ha nem velem, akkor majd jön más , akivel ezt megteszi.
2010. szept. 7. 16:39

Nem tudom, hogy nekem szól e a hozzászólásaid vagy Fedonak, mindenesetre nekem is szólhat,mivel hasonló a történetünk.

Nem akarom elvenni a férjét,ők már elég régóta fasírtba vannak egymással, márcsak megszokásból meg a gyerek miatt vannak együtt.Ja és még tudni kell azt is, h 6 hónapon keresztül együtt dolgoztunk...szóval a sokszor 10-12 órás munkába hidd el ki tudja ismerni az ember annyira, h nem csak a napsugaras oldalát látod a pasinak. Hiszen mindenkinek vannak hullámvölgyei.


Én egyedül is felnevelném a gyerekemet, ha eddig eljutnék, mert , ha már nem szeretjük egymást, vagy apuka/anyuka úgy dönt, megy, menjen. Nem mondom, h könnyű lesz, szenvedni fogok, de inkább így , mint mindennap olyasvalakit nézni, akinek nem tudsz a szemébe nézni már...

2010. szept. 6. 22:49
Azt ne feledd te mindig csak az a gonosz néni leszel annak a kis gyereknek aki elvette az apukáját.
2010. szept. 6. 22:47
Azon kéne elgondolkodnod hogy ha elhagyja a feleségét gyerekét egy másik miatt te mire számíts túl sok jóra nem kell.De te is majd megtapasztalod ezt az érzést hogy milyen.Van egy fix életed minden amire vágytál és egyszer csak valaki romba dönt mindent.Akkor meg kérdeznélek milyen érzés?Tudod milyen olyan üresnek érzed magad céltalanná válik minden nincs éjjeled se nappalod mindig csak az emlékek törnek rád és keresed a kiváltó okot és a válasz az hogy nem vagy se szebb se jobb nála.Hallgasd meg Tóth Vera Miért Pont ő számát és egy kicsit bele tudsz érezni a helyzetbe.
2010. szept. 6. 22:37
A te élet tapasztalatod nem ér fel azzal amit hiszel.Mindenkinek joga van a boldogsághoz de nem szétszakítani.Nem akarok bunkó lenni de nem hiszem hogy nem találsz olyan valakit aki szabad.Ha köztük rosszul mennek a dolgod miért hiszed hogy veled menne.Mindenki lakva ismeri meg a másikat és te nem tudod hogy milyen ő igazán mert persze hogy a jobbik arcát mutatja.Soha nem szabad más boldogságát tönkre tenni mert ők lehet hogy már rég megoldották volna a problémát de miattad nem fog menni.És soha nem tudod hogy mikor fog benne az az érzés nagyobb lángra kapni hogy vissza kapja a családját.És ilyen estekbe a pasik 95%-ban vissza akar menni a párjához egy idő után csak mindig az a kérdés hogy vissza fogadják e őket.
2010. szept. 6. 22:25
Én azon az oldalon állok akit lecseréltek egy nálam fiatalabbra és az a véleményem hogy te rossz úton jársz mert itt nem a mindennapokról van szó hanem arról hogy te el akarod venni ami a más és neked is az élet fogja bizonyítani hogy neked és a pasidnak ezért nagy árat kell majd fizetned.A te boldogságod valaki fájdalmán alapul és azt gondolod hogy milyen jó lesz majd vele pedig nem is hiszed el hogy mennyit fog össze hasonlítani a volt párjával azt meg hogy egy gyereknek elveszed az apját hát......
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook