Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot szeretnék! fórum

Tanácsot szeretnék! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. aug. 1. 13:16
Mutasd meg neki az adatlapodat, egyből ugrani fog
2009. aug. 1. 13:15

Szia!

Ha haldoklik a kapcsolatotok akkor miért ne lehetne?És már a barátodat nem is szereted?Mióta vagytok együtt?Nem is lehet megmenteni?

2. 42606d03e3 (válaszként erre: 1. - C8bb6be5fc)
2009. aug. 1. 13:14
Szerintem várd meg, még tényleg keres... Aztán kezdjetek gondolkodni a továbbiakon. Nálam is volt már hasonló helyzet... és nem lett túl szép vége... :(
2009. aug. 1. 13:11
Sziasztok!Tanácsot,véleményt szeretnék Tőletek.A szitu röviden:továbbképzésen voltam a munkámból kifolyólag,ahol az utolsó 2 napban megismerkedtem álmaim pasijával.Amúgy én egy nagyon rossz kapcsolatban élek.Szakítani nem tudok,félek az egyedülléttől,ezért addig húzom míg nem jön vki más.Tudom ez nem szép dolog.Szóval csodálatos két napot töltöttünk együtt,minden téren értve.Nem csak külsőre,hanem belsőre is olyan ember akire mindig is vágytam.Sajnos neki is van párkapcsolata,ami szintén haldoklik.azt mondja megszeretett,és reméli tudunk még találkozni.Számot cseréltünk,megígérte hogy majd keresni fog.Nagyon messze lakunk egymástól,több száz kilóméterre,de ha arról lenne szó bármikor mennék utánna.Szóval beleszerettem,és most padlón vagyok annyira hiányzik:((Úgy érzem megtaláltam a másik felem benne.Remélem tényleg keresni fog.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook