Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot szeretnék! fórum

Tanácsot szeretnék! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
124. c19f5f79fa (válaszként erre: 121. - C8bb6be5fc)
2009. aug. 1. 20:11
:-DD
2009. aug. 1. 18:46

Kiscsibe!

Tudom én még fiatal vagyok nem éltem meg sok mindent hiszen 17 éves vagyok. De ha rossz a kapcsolatod és a biztosból nem mersz kilépni, addig amíg nem jön egy új biztos, akkor azt tedd amit te érzel! Mert én most boldog vagyok de nekem is volt időszak mikor elég rossz volt a barátommal a kapcsolatom, de valahogy én sem tudnám meg tenni azt a lépést , hogy egyedül legyek! De amint itt olvasgattam a bejegyzéseket látom hogy nagyon is érdekel téged az a srác és hogy ha már hív telefonon akkor szerintem te is őt. És a boldogságotokért merjetek nagyot lépni ha mind a 2en úgy érzitek! Remélem teljesül a vágyad , hogy együt lesztek és megkapsz minden törődést majd tőlle, mint az alatt a 2 nap alatt! :)

2009. aug. 1. 18:38
Mondd..
2009. aug. 1. 18:37
Képzeld megint hívott:))
120. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 119. - C8bb6be5fc)
2009. aug. 1. 18:08
:::))))
2009. aug. 1. 18:05
Na jó egy hete,de szerdig csak szemeztünk,meg próbált beszélgetni,de nekem nem ment,mert ha már megláttam elkapott a gyomorgörcs és a remegés,mint egy kis tinit.Szóval tényleg csak szerda óta ismerem.
118. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 114. - C8bb6be5fc)
2009. aug. 1. 17:58

Őszintén?


Én is a 2 napos kiakadósak közé tartoztam..


Biztos vagyok benne, hogy nem 2 nap óta ismered::))

Ennyit erről:)

2009. aug. 1. 17:57
Remélem hamarosan újra hívni fog és akkor megoszthatom veled(is)hogy hogyan tovább velünk.
116. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 112. - C8bb6be5fc)
2009. aug. 1. 17:56
Az ilyen mindig örömmel tölt el::))
2009. aug. 1. 17:56
Köszönöm!De azért ugye számíthatok rád hogy itt leszel ezen a fórumon is:)
2009. aug. 1. 17:55
csak mintmár írtam is kezdem kényelmetlenül érezni magam hogy a többség ki akadt hogy már két nap után hogy lehet ilyet érezni.Hogyne lehetne!Ugyanannyi esély van rá hogy így érezzünk minthogy nem.Az élet számtalan érdekes dolgot produkál.
113. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 110. - C8bb6be5fc)
2009. aug. 1. 17:54
Sok boldogságot kívánok Nektek:)
2009. aug. 1. 17:53
Kedves lótuszvirág,te még a meglévő erőmhöz is tudsz dobni egy picit:))
111. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 106. - C8bb6be5fc)
2009. aug. 1. 17:49

Mindig a szíved után menj.


"de annyira tudom hogy mellette a helyem és neki is mellettem."


Akkor nincs mit tovább agyalnod:)

2009. aug. 1. 17:46
Senki közületek nem volt még úgy hogy találkozott vkivel akiről azonnal tudta hogy ő az aki kell neki,ez nem is kérdés?És az élet beigazolta hogy bizony így van?Mert lassan kicsit hülyének érzem magam,mintha csak velem történt volna meg ez a dolog idáig.
2009. aug. 1. 17:39
Mikor együtt voltunk célozgatott arra hogy nem gondolkodtam e azon hogy esetleg a munkámból kifolyólag áthelyeztetem e magam oda ahová ő dolgozik.Meg hogy szerintem milyenek lennénk együtt.
2009. aug. 1. 17:37
Arra is gondolok hogyha'csak arra'kellettem volna neki.Akkor nem gondolkodna még további találkozásban,mert kb.300km-re vagyunk egymástól.Ha szeretőt akarna akkor közelebbről is tud választani.És akkor nem írna,nem hívna mint ahogy ma is tette.
2009. aug. 1. 17:35
Egy kedves fórumozó adta a tanácsot hogy következő beszélgetésünkkor nyíltan(persze nem bunkón,erőszakosan,hanem szépen finoman)kérdezzem meg tőle ő hogyan képzeli el a továbbiakat.
2009. aug. 1. 17:33
Lehet ez miatt sokan hülyének néznek,mert sokan írtátok hogy legyek óvatos.Lassan 30leszek,megéltem már pár dolgot.Mindig pesszimista,gyanakvó,óvatos ember voltam.De ez a helyzet egészen más,nem tudom megfogalmazni,de annyira tudom hogy mellette a helyem és neki is mellettem.
2009. aug. 1. 17:30
Én bika csillagjegyű vagyok,aki ragaszkodik a megszokott dolgokhoz.Mindig azt mondtam hogy én senkiért nem mennék el egy másik városba,nem hogy ez esetben a világ végére.Kell a megszokott környezet,megszokott emberekkel,semmi változás az Istenért sem.Ezért nem tudom megmagyarázni hogy most mi van velem hogy nem látok akadályt ez ügyben.Nem érdekel hogy új környezet,új helyzetek,új emberek stb.Szóval ehhez viszont nagy erőt érzek,hogy ha tényleg összejövünk,egy fél világgal odébb landoljak.
2009. aug. 1. 17:26
Persze lépni kellene ez egyértelmű,de mintmár korábban is írtam hogy szinte rettegek az egyedülléttől,ezért inkább maradok a rosszban de mégis valaki mellett.Tudom idióta felfogás,ez nem is kérdés.Tényleg minden ember más,én sajna ilyen vagyok.Az eddigi kapcsolataim is úgy értek végett(na nem sok volt)hogy közben feltünt a másik,és anélkül hogy a beszégetésen kívül más nem történt úgy éreztem,vagyishogy nem is volt kérdés e hogy összejövünk.És így is történt.Ezért bízok benne hogy most is így lesz.
103. Maggie047 (válaszként erre: 102. - 6646aae624)
2009. aug. 1. 16:36
Ha nem szakít vele a srác is érdemes lépni ha már nem boldog. Nem biztos hogy ez a kapcsolat lesz az igazi, de eljön az is.
102. 6646aae624 (válaszként erre: 1. - C8bb6be5fc)
2009. aug. 1. 16:27

Szia!

Nekem is volt egy rossz kapcsolatom és én is úgy léptem ki belölle, hogy jött egy másik! Aki bekerült az életembe az teljesen megváltoztatott mindent! Érzem, hogy szerelmes vagyok!

Nehéz kilépni egy rossz kapcsolatból, mert végülis az a biztos, de szerintem megéri kockáztatni! Legalábbis nekem megérte!

Ha a pasi is szakít a barátnőjével akkor miért ne próbálnátok meg, főleg ha téged még a távolság sem tart vissza! Ezt jobb minél hamarabb tisztáznotok!

Sok szerencsét!!! :)

2009. aug. 1. 16:17

Szia Kiscsibee!

Én a helyedben, ha már nem érzed jól Magad a kapcsolatodban, lépnék! Független az új pasitól! Ha léptél, jöhet az új pasi, vagy ha nem Ő, jön majd más, akivel jó lesz és boldog leszel! Fiatal vagy még, most lépj, és alakítsd úgy az életed, hogy boldog legyél! Ugyanis, ha most nem jó, később se lesz, sőt csak rosszabb!

2009. aug. 1. 15:41
Hát tavaly pont egy ilyen kapcsolatom ért véget, anno én kezdeményeztem, persze csak lazán, de akkor is én. Hiba volt így utólag. Pont azért mert kezdeményeztem nem is tett semmit a kapcsolatunkért, csak ha már könyörögnöm kellett. Hát meg is lepődött hogy elhagytam, de már nem bírtam az egyoldalúságot. Vele képzeltem el az életemet, nekem semmit nem kellett átgondolnom, neki mindenre idő kellett. De nem skatulyázok be semmit, attól hogy az én esetemben nem lett jó vége, lehet másnak nagy szerelem lett belőle. Csak annyi hogy én már ilyet nem tennék.
99. **Rita** (válaszként erre: 98. - Gabyca.)
2009. aug. 1. 15:18

Nehéz tanácsot adni, hiszen nem vagyunk egyformák.

Másképp gondolkodunk, más a stílusunk

2009. aug. 1. 15:12

Nem,még tényleg nem beszéltünk sehol...


És én is félénk vagyok azért kicsit..de most elhatároztam magam,erőt veszek magamon..csak nem mindegy,hogy mit írok először, mert ettől sok minden függ :/ Utána lehet majd jön minden magától..

97. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 94. - Gabyca.)
2009. aug. 1. 15:04
Akkor én nem csak koros vagyok, de félénk is, mert én biza meg nem merném tenni-még ha bele is pusztulnék..
96. **Rita** (válaszként erre: 95. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 1. 15:02

Én úgy értettem, hogy még nem beszéltek ott se.

A portálon lenne lehetősége hogy "beszélgessen" a fiúval

95. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 91. - **Rita**)
2009. aug. 1. 15:00
szerintem biztos, hogy kapott jelzást, hisz azt irta, hogy már beszéltek közösségi portálon.Gondolom kialakult egyfajta szimpátia.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook