Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot szeretnék...azt hiszem, nem őszinte a férjem.. fórum

Tanácsot szeretnék...azt hiszem, nem őszinte a férjem.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
86. 2839a40230 (válaszként erre: 85. - Izsoldedit)
2009. jún. 3. 16:20
Még nem a férjem. Agusztusba lesz az esküvö de nem tudom. Mijért picit feszéjez.
85. Izsoldedit (válaszként erre: 84. - 2839a40230)
2009. jún. 3. 15:34
Azt észre kell,hogy vedd,ha valamit titkol elöled a párod!
2009. jún. 3. 15:33
Sziasztok. Honan lehet tudni ha egy férfi valamit titkol.
83. Atina2
2009. jún. 3. 11:52
Sziasztok!Olvastam a hozzászólásokat ,azért valamit érdekesnek tartok.Azt mondod Éva hogy sokat hazudik a férjed illetve nem mond igazat.Mért van az hogy azt mondja hogy otthon lesz 1 óra múlva és csak este 10 re ér haza?Ezt egyszer kétszer ellehet játszani de ha állandó akkor azért furcsa.Mindenkáppen lekell vele ülnöd elbeszélgetni és hogy szertnéd ha változna valami.És akkor majd meglátod hogy akarja e.Ha nem akkor szerintem nem lehetsz abban annyira biztos hogy nincs neki egy másik az életében ,és ezért ez a sok mellébeszélés.
82. 40163fd81d (válaszként erre: 79. - 8ad619bba2)
2009. máj. 30. 09:24

Éva:))

Szerintem ,az esetek többségében pont azokat a véleményeket kell jobban átgondolni,amik feldühítenek,vagy megbántanak,mert azokban van valami,ami miatt másképp gondolkodsz el a dolgaidon.

Együttérzéssel,sajnálkozással,megértéssel nem sokra mész ,max jól esik ,hogy kibeszélheted a dolgaid,vagy más is van aki megérti a problémád.

Evvel nem védeni akarom nyusszót,vagy bárkit aki tanácskérésre olyan stílusban reagál ahogy,hanem azt szeretném mondani,hogy igazából érdemesebb olyan emberekkel beszélgetni akiknek más a véleményük,mert szerintem ,csak igazából ők késztetnek gondolkodásra,más szemszögből való nézésre...stb:)))

81. Izsoldedit (válaszként erre: 79. - 8ad619bba2)
2009. máj. 29. 19:41
Sajnálom,hogy segítség helyett,bántást kaptál!Ha esetleg szeretnél priviben írj,hogy alakul gondod.Tényleg nagyon sajnálom!!!:( Írj!
80. Izsoldedit (válaszként erre: 76. - 40163fd81d)
2009. máj. 29. 19:37
Nem azzal van a gond,hogy elmondja a véleményét,hanem az ahogy mondja,mert semmiféle kérdése,vagy eggyüttérzése sem volt,hanem "durbele",csak idekattintott,és minden elözmény nélkül minősített.Arra gondoltam,hogy mindenki ellöbb saját portáján sepregessen,utána kritizáljon mást,de akkor se bántson,főleg olyat,aki segítséget remél.
2009. máj. 29. 15:47
Az biztos, hogy ez volt az első és utolsó, hogy tanácsot kértem itt, mert nem azt vártam, hogy nekemugorjanak egyesek. Nem kértem, hogy mellém álljon mindenki, de ne itélkezzen felettem senki. Az hogy munkanélküli vagyok, baromira nem én tehetek róla. Tanfolyamra járok, mert valaki azt írta, hogy miért nem tanulok. Ezekhez a dolgokhoz senkinek semmi köze. Annak örülök, hogy vannak olyan emberek, akik szívesen, szívből segítenek másoknak és próbálnak segíteni tanácsaikkal, nem csak ellenünk fordulni. Mégegyszer köszönöm, akik mellettem álltak. Sziasztok!
78. 0d32c1589e (válaszként erre: 75. - 8ad619bba2)
2009. máj. 29. 15:30
Szívesen, persze kiállunk melletted. Mert szerintem nem csak te vagy az egyetlen olyan nő aki hasonló problémával küzd. A munka nem elég indok ahoz, hogy rád ne jusson semmi idő. Az én tanácsom az lenne. Mikor még udvarolt neked a férjed, és ahol a legszebb emlékeitek vannak oda menjetek el. Muszáj erre egy napot szánnia. Nem tudom, de erre nagyon jó egy ilyen hosszabb hétvége mint ami most jön. Hétfő Pünkösd, valami szép és kedvenc ételét főzd meg. Érezze azt te nem nyaggatni akarod, vagy pontra elszámoltatni minden kis percével. Valami kompromisszumot viszont muszály lesz neki is adni ez ügybe. Mert nem is az óra, vagy fél óra ami miatt van ez. Hanem az ennél több idő kimaradás az már nem fér bele. Vagy ha halaszhatatlan dolga akadna mégis akkor van erre a célra telefon is. Minimum elvárhatod tőle, hogy ne te kérdezd miért nem jőn még haza, hanem ő hívjon hogy tovább kell még maradni dolgozni. Ennyi tisztelet kijár egy csalá anyának. Mond meg neki ha szeret akkor ez nem okozhat neki nehézséget. Bizonyítson mert te csak igy hiszed el neki, hogy fontos vagy számára. Remélem tudtam egy kicsit segíteni bár ilyen dolgokba nagyon nehéz.
77. 40163fd81d (válaszként erre: 76. - 40163fd81d)
2009. máj. 29. 15:26
....minusz,indulatok és csúnya szavak Nyusszó részéről,ezt elfelejtettem hozzátenni:))
76. 40163fd81d (válaszként erre: 74. - Izsoldedit)
2009. máj. 29. 15:07

Szerintem nem kellene a mások életét minősítgetni.

Semmi köze senkinek ,más hogyan éli meg a mindennapjait házasságát,(megjegyzem,szerintem teljesen normális ,hogy egymáson kívül ,vannak barátaik is ,és hobbijaik,ez a normális házasság,szerintem:D)addíg ,amíg esetleg nem kér tanácsot itt a fórumon:))

Márpedig nem ő neki vannak gondjai:))

Neki is van egy véleménye,el is mondta,ami nem egyezik az enyémmel ,sem a tiéddel,de könyörgöm,ettől még elmondhatja nem??:))

75. 8ad619bba2 (válaszként erre: 70. - 115c013715)
2009. máj. 29. 14:03
Te el vagy tájolva! Én nem fenyegetem a férjemet, hogy elhagyom, hanem ha esetleg egy olyan emberrel hoz össze a sors (sose tudhatod), akivel el tudok beszélgetni, megérti a dolgaimat, akkor lehet hogy megingok. Tanácsot kértem, de csak szitkozódsz velem. De miért? A többieknek köszönöm, hogy kiállnak mellettem. Nem érdekes, hogy csak te látod másként a dolgokat? Akkor kivel van a baj?
74. Izsoldedit (válaszként erre: 64. - 115c013715)
2009. máj. 29. 13:25
Ne bánts mást,olyanért amit te sem tudsz megoldani!Elég furcsa,hogy a rengeteg munka után a férjednek a hobbijára,és a haverjaira van szüksége,hogy kikapcsolodjon.Te pedig barátnőzhetsz?"Ha te is, akkor én is alpon"?
2009. máj. 29. 12:39
.
2009. máj. 29. 12:39
Szerintem meg ne vitatkozásról legyen ezen a fórumon szó, hanem valami ötletet találjunk ki. Abban egyett érthetünk igaz mint nőnek igenis szükség van a szeretetre, figyelemre. Ha nem hallgat meg a pár akkor, hogyan tovább? Egy nap szabi?
71. 0d32c1589e (válaszként erre: 67. - 115c013715)
2009. máj. 29. 12:34
Lehet te olyan tapasztalatokat szereztél párodtól ami tényleg dicséretes. Csak tudod az ujjunk sem egyforma, mi emberek is különbözünk. Neked ott volt a szerelmed mikor szükséged volt rá, annak ellenére hogy ő is sokat dolgozott. Persze igy tiszteled őt. Ha nem ment volna egyszer sem akkor is ezt gondolnád? Nem hiszem azt akarná az Éva mindig vele legyen. Csak egy kis időt kér magára, szerintem mint feleség egy kis figyelem neki is jár.
70. 115c013715 (válaszként erre: 69. - 40163fd81d)
2009. máj. 29. 12:33
Ebben igazad van, de szerintem ezt nem lehet erőltetni, nem lehet rábírni valaki fenyegetéssel, hogy legyen nyitott a lelkünkre. Biztos náluk sem volt mindig így, talán ez csak egy ilyen időszak.
69. 40163fd81d (válaszként erre: 67. - 115c013715)
2009. máj. 29. 12:27

Képzeld ,én is mondtam ez a férjemnek,és akkor döbbent rá,hogy mi a nagy helyzet.

Két idegenként ,persze nagy szeretetben és tiszteletben éldegéltünk egymás mellett ,és a legkomolyabb téma is csak a gyerekek,a meló,a ház ,a kert volt köztünk.Hát nekem ennél több kell egy férfiból ,nem csak bútor darab egy szép kis életben .Én a lelkemet is meg akarom osztani vele,nem csak a hétköznapi szarságokat,és kiváncsi vagyok az övére is.és ha ezt nem adja meg nekem,akkor bármennyire szeretem is,nekem így nem kellett volna a nagybetűs házasság.

2009. máj. 29. 12:23
Bocs nem akarok Éva helyett beszélni.A helyzet az ,hogy mi is megéltünk már egy ilyen válságot,és bizony nem volt könnyű ,míg mindketten rá döbbentünk,hogy mi volt a hiba,és ,hogy mi a fontos az életben.Ugyan én soha nem veszekedtem vele,mert tudtam ,hogy miért csinálja ,de ettől még nagyon eltávolodtunk egymástól.
67. 115c013715 (válaszként erre: 61. - 40163fd81d)
2009. máj. 29. 12:21
Te is tudod, hogy ne ezt írtam. Csak ne azért fenyegesse szerencsétlent elhagyással mert dolgozik a családjáért, hanem próbálja meg megteremteni a légkört, hogy a fáradtan hazaeső férjének legyen kedve vele beszélgetni. Vagy beszélje meg vele, hogy dolgozzon kevesebbet ennek érdekében ő is keres valami munkát, bár ez nyilván nehéz dió, ha a férfit hajtja a családfenntartó össztön.
66. 0d32c1589e (válaszként erre: 59. - 115c013715)
2009. máj. 29. 12:19
Értem én a te verziódat is, csak nagyon egyoldalúnak találom. Egy kapcsolathoz két ember kell, itt meg igen csak úgy fest egymaga van,de nagyon. A segélykiáltást észere kell venni, és ez a hölgy most bajban van. Azért irt ide mert abban bízott szerintem, hogy megoldást talál a gondjára. Attól még hidd el, ha eltudna netán helyezkedni dolgozni, még nem biztos,hogy többett látná a párját. A gond gyökere mégis csak a párjánál van. Hát ezt kell megtalálni.
65. 40163fd81d (válaszként erre: 64. - 115c013715)
2009. máj. 29. 12:19
Akkor nem értem miért nem tudod felfogni ,hogy Ő még azt a kis időt sem kapja ,mint te!!!Nem beszélnek,alig látja??VÁGOD???
64. 115c013715 (válaszként erre: 57. - 40163fd81d)
2009. máj. 29. 12:15
Tudod amikor pl. kórházban dekkolunk a gyerekemmel és ő egész nap egy multinál dolgozik (mondjuk 8-6-ig) utána beül a kocsiba és másfél órát autózik a kórházig, ahol pelenkáz, gyógyszert ad, etet, hátamat maszírozza majd 11-kor, éjfélkor elindul hazafelé, hogy másnap kezdje az egészet újra... előfordul, hogy mondom neki másnap ne gyere inkább menj és csináld a dolgodat vagy hobbidat vagy pihenj stb. És hónapokig így éltünk és sajnos most is egy ilyen időszak és igen örülök ha csak kétnaponta is látom és ha itthon vagyuk és minden rendben örülök ha elmegy a barátaival vagy motorozni vagy bármit, mert szüksége van rá. Én is mehetk moziba, barátnőzni, bárhová mert otthon vigyáz a gyerekre. És igen ez szerelem.
63. 9e7527505c (válaszként erre: 61. - 40163fd81d)
2009. máj. 29. 12:14
Leírtad amit most kezdtem volna el.
62. 9e7527505c (válaszként erre: 59. - 115c013715)
2009. máj. 29. 12:13

Még mindig nem érted...mi köt össze egy férfival akit alig látsz,miről tudtok beszélni?

Két külön életet éltek.A pénz nem minden!

Az én férjem is sokat dolgozik alig van itthon hétköznap, sokszor hétvégén is és tisztelem becsülöm amiért ezt megteszi értünk, de ő is belátja h ez nem jó, mert alig vagyunk együtt.Szeretne velünk lenni és nem csinál úgy mintha ez nem érdekelné!

Véleményt egyébként kúltúrált formában illik leírni.

61. 40163fd81d (válaszként erre: 59. - 115c013715)
2009. máj. 29. 12:12

Aha kezdem érteni a felfogásodat:))

Azért kell hozzámenni egy pasihoz ,mert egyedül nem eshet teherbe egy nő,meg ugye pénz is kell ,hogy ezt a vágyát kiélhesse.

Aztán ,hogy utána mit csinál a férj ,le lehet tojni,sőt,az a legjobb ha sokat dolgozik,és a seggetek alá rakja a dolgokat,míg te élheted a világodat ,nyelveket tanulhatsz ,shoppingolhatsz babakocsi tolás közben ,és élvezed az életed,amit egy balek biztosít számodra.Gratulálok,mai magyar családmodell!

60. f32049905f (válaszként erre: 1. - 8ad619bba2)
2009. máj. 29. 12:08

szia!

hát hol is kezdjem...én pont ugyanígy vagyok, mint te. milyen jegyben születtél? és a férjed? mondjuk ez csak egy dolog.

mi 14 éve vagyunk együtt... privátban folytatom...

59. 115c013715 (válaszként erre: 52. - 0d32c1589e)
2009. máj. 29. 12:05
Ebben igazad van, én csak véleményt mondtam, mert felháborít amikor emberek ahelyett, hogy megkeresnék életükben a szépet és jót ilyenekkel gyötrik magukat és családjukat. Számomra ez tényleg nem probléma. Azok szenvednek hülyeségeken akiknek nincs nagyobb bajuk. Ha kicsit megértőbb lenne és látná mi motiválja férjét, talán el tudná jobban fogadni és az a kevés időt tartlmasabban (nem veszekedéssel) próbálnák eltölteni. A fennmaradó időben pedig találna neki tetsző elfoglaltságot sokkal boldogabb lenne.
58. 8ad619bba2 (válaszként erre: 55. - 40163fd81d)
2009. máj. 29. 12:05
Igen, szerelemből házasodtam, és a mai napig szeretem a férjemet. Első férfi az életemben, és úgy tervezem, hogy az utolsó is legyen. Ezért nem szeretném, hogy ne hidegüljünk el egymástól.
57. 40163fd81d (válaszként erre: 54. - 115c013715)
2009. máj. 29. 12:05

Valószínű azért nem,mert nem dolgozik reggeltől késő estig,és néha látod is őt.Ha még hobbira is van ideje,akkor ebből is tisztán látszik.

ha mégis ugyanez lenne a helyzet,akkor el kellene gondolkodnod azon,egyáltalán miért is élsz együtt egy férfival,akit csak este 10 után látsz,és azon is ,hogy ha téged ez cseppet sem zavar,akkor szereted-e egyáltalán?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook