Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szingliként szembesülni azzal, hogy a volt osztálytársak/barátnők házasodnak és szülnek. fórum

Szingliként szembesülni azzal, hogy a volt osztálytársak/barátnők házasodnak és szülnek. (beszélgetős fórum)

1 2 3
2020. máj. 17. 10:55

Mióta továbbtanulnak, sőt szakvizsga letételétől teszik függővé a nők a gyerekszülést, kitolódott a korhatár. Emiatt ne ess kétségbe, cca 45 éves korodig simán jóhet a baba.Tudod, a 40 az új 20.

Osztálytársnőkkel pedig nkrtette őket, bántalmazza férj, a ygerek miatt kiborultak, szóval a házasság nem minden esetben irigylésre méltő - inkább szánalomra okot adó - állapot. Nekem életem legboldogabb és leggondtalanabb időszaka elvált asszony koromban volt, van aki bevallja van aki tagadja,


Drukkolok, hogy a babához találj egy megfelelő apát, a többi majd megoldódik magától.

Hajrá F I !!!!

28. Érdekes73 (válaszként erre: 18. - Garabonciás)
2020. máj. 17. 10:49
Fehér Anna 53 évesen szült. Az élethez sok szerencse is kell.
27. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 10:44
Sok 45-50 év körüli nőt ismerek aki férj/ barát és gyerek nélkül él. Rajtad múlik hogy alakul az életed.
26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 10:30

Nem voltam ilyen helyzetben, de azért leírom a véleményem.

Ne foglalkozz másoknak éppen, hogy áll a helyzete. Egy házasság is pillanatok alatt kártyavárként omolhat össze. Egy házasságnélküli kapcsolat is adhat olyat, amit házasként sem élnek meg sokan.

Ne görcsölj rá, járj nyitott szemmel, a korod miatt, ahogy eddig sem adtad alább az értékrended, ne add fel a későbbiekben sem.

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Böce)
2020. máj. 17. 10:23

Szerintem, aki későn szül az nem beteges. A gyerek fiatalít. Kedves ismerősöm 45 évesen szült, most 50. Sokkal fiatalosabb, mint sok 30-as.

A másik dolog, ki tudja előre mit hoz a sorsa, mikor lesz beteg, netán halálozik el?

24. Böce (válaszként erre: 17. - Garabonciás)
2020. máj. 17. 09:17
Tökéletes ember nincs.
23. Böce (válaszként erre: 18. - Garabonciás)
2020. máj. 17. 09:17
Fasza. A gyerek 20 évesen majd ápolgathatja a beteg, öreg anyját.
22. 654268ce3d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 09:16

Szia!

Én 37 éves koromban találtam meg a férjem. Vagyis, ő engem!

Addig is keresgéltem, én az elvalt férfiak között, kevés sikerrel... De azért nem volt olyan rossz, viszont most fényévekkel jobb az életem. Ehhez is fel kellett nőni! Én még most is félek, néha, hogy vissza jön az a korszak, mint amiben te vagy... Szóval Megértelek.

A tanácsom: engedd el, hogy mindenképp arra vágysz, amit látsz! És vedd magad körül barátokkal. Hajrá!

21. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 07:44
Nálad is lesz gyerek, család, férj csak járj nyitott szemmel.
2020. máj. 17. 07:44

Szembesültem vele, de most mit tudok tenni? Van olyan volt osztálytársam akinek már 5 gyereke is van, egyidősek vagyunk. Termékeny, hát istenem. :)

Az egyedüllét is ismerős. Évekig szingli voltam, mindenkinek volt valakije. Mindegyik azt mondta, nekem a legjobb. :D

2020. máj. 17. 06:48
Eszembe nem jutna valakit kevesebbre tartani, vagy lenézni vagy sajnálni, mert nincs férje és/vagy gyereke. Van olyan volt osztálytársam akinek EZ számít, de én pont őt sajnálom.
2020. máj. 17. 00:18
Egyébként a volt osztálytársak barátnők honnan tudod hogy boldogok? Attól hogy kiraknak magukról happy funny people képeket még lehet otthon meg 4 fal között síratják a leányságukat. Facebookon minden csak külcsín, nekem kell bedőlni a látszatnak, majd eljön a te időd is. 30 évesen még semmiről nem késtél le. Gryllus Dorka most olvasom hogy 48 évesen szül. :D
2020. máj. 17. 00:15
Nem olyan világrengető dolog az ha vki egyedül él. Csak mások látják annak akik csak párkapcsolatban tudják elképzelni az életet. Egyedül is lehetsz boldog, ha van más motiváció. Sokaknak a gyerek nem motiváció, se az hogy együtt éljenek valakivel, így-vagy úgy. Minden kapcsolat ellaposodik egyszer, előbb-utóbb úgy is magányos leszel ha akarod ha nem. Még egy párkapcsolatban is. Most én azért éljek valakivel, hogy elmondhassam azt hogy van valaki mellettem? Kösz nem. Az akit én páromul választok az vagy tökéletes lesz vagy semmilyen. :D
16. Ildi
2020. máj. 17. 00:00
Nah de jön olyan irányból panasz aki együtt van a párjával huszonpáréve,persze volt megcsalás ide - oda,bizalom ezért oda,gyerek van,de belekényelmesedve a kapcsolatba,meg a válási hercehurca,anyagiak..ezért nem változtat. Ez sem jo.
15. Ildi (válaszként erre: 14. - VendrinerPiroska)
2020. máj. 16. 23:50
Hugom is 30 felett találta meg..lett is gyerek. Én 25 voltam,gyerek lett belőle,de vége ,nem bánom. Nem lehet megjósolni azt h holtodiglan lesz- e
2020. máj. 16. 23:44
Hogy mi lesz veled a jövőben, azt érthető okokból nem fogja tudni neked megmondani senki. Viszont 30 évesen nem vagy lekésve semmiről. A barátnőim 30 körül jöttek össze a párjaikkal, de a fiatalabb ismerőseim, rokonaim is kb ebben a korban találtak párra. Kitartás.
13. Ildi (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2020. máj. 16. 23:36
Udvarlók vannak,lesznek. Viszont az ismerőseim keseregnek,h valóban nem találnak megfelelőt. Elváltak,gyerek van..
12. Ildi (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2020. máj. 16. 23:31
Oh engem nem lehet csak ugy megbántani:) Most igaz szingliskedem,de ez most jo:) Persze egy Basshunter tipusnak nem állnék ellent:) Élettársaim voltak,és lesz is,nem aggódok ez miatt,nem görcsölök rá.
11. Amaunet (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2020. máj. 16. 23:21

Hasonlóan gondolom magam is. Csak ha megpróbálja az ember felnyitni a szemüket, akkor megkapjuk,hogy milyen gorombák vagyunk és nem támogatóak.


Azért csak van valami részük a saját életükben, a személyiségüknek abban, hogy nem találnak párt.

De könnyebb a körülményeket és mindenki mást hibáztatni és nem tenni semmit.

10. 184481d874 (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2020. máj. 16. 23:10
"Nem szingliként" egyetértek.Változtatni sohasem késő.
9. michelle.r (válaszként erre: 6. - Ildi)
2020. máj. 16. 23:04

Amíg egy 30, 40 éves szingli nő azzal hülyíti magát és a világot, hogy azért van egyedül, mint nincs egy érdemleges pasi, aki kvázi megérdemelné őt, addig nem is fog semmi változni.


Aki negyvenéves korában sem talált meg a társát, az kezdjen el azon gondolkodni, mit kellene változtatnia. És ezt nem bántás céllal mondom, segítségként.

2020. máj. 16. 22:47
Mit jelent, hogy nincs a közeledben érdemleges pasi? Én gondoltam arra, hogy ilyen meg olyan legyen a partnerem, de amikor először összeakadt a tekintetünk a partneremmel, egyszerűen teljesen világos volt, hogy nem kell tovább keresgélnem. Teljesen váratlanul jött, de végülis olyan személyiségű, mint amilyenre vágytam. Szerintem egyébként olyanoknál van esélyed, amilyen te is vagy, és jobb, ha reálisan gondolkodsz. Egyáltalán valóban AKARSZ-e családot? És "érdemleges" férfi alatt valóban olyanra vágysz, akinek te "érdemleges" nő lennél? Fiatalabb koromban én kicsit magasra tettem a lécet :)). Egyébként én anyagi okokból nem vállaltam (eddig) gyerekeket, és a volt osztálytársaimnál is változó, hogy ki mikor vállalt. 30-35 körül bizony a többség beadja a derekát. Az a lényeg, hogy te mit szeretnél.
7. Ildi (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2020. máj. 16. 22:20
Én pl sosem mennék férjhez,nem voltam,vagyok házasságpárti.
6. Ildi (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2020. máj. 16. 22:19
Vannak olyan negyvenes ismijeim akiknek szintén ugy vannak mint a hölgy. Az érdemleges pasikkal kapcsolatban egyetértek. Valószinüleg olyankor jön majd a megfelelő amikor nem számit rá. Remélem hamarosan
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 22:17
Ha nem mások életével foglalkoznál lenne időd a magadéra.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Ildi)
2020. máj. 16. 22:12
Ne aggódjon? Pedig megvan rá az oka sajnos.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 22:12
Nem voltam. 20 évesen férjhez mentem.
2. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 22:05
Ne aggodj nem vagy elkésve.
2020. máj. 16. 22:04

30 éves elmúltam, és érdemleges pasi nincs a közelemben. A korombeliek házasok, 1-2-3 gyerekük van már. Nézem a képeiket, hogy milyen szép családjuk van, és elgondolkodom: vajon ez nekem is megadatik? Fog valaki engem is ennyire szeretni?


Ti voltatok ilyen helyzetben? Jóra fordult nálatok végül?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook