Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nagyon arogáns egyetemi osztálytársaddal aki mindig szúrkál hogyan viselkednél? fórum

Egy nagyon arogáns egyetemi osztálytársaddal aki mindig szúrkál hogyan viselkednél? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2016. jan. 14. 10:24
Előbb-utóbb feltörölném a földet vele, ahogy ismerem magam.
2009. júl. 18. 14:41
Elküldeném valahova!!!
77. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 76. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 24. 21:44
A munkaerőpiac felvevőképessége határozza meg az elhelyezkedés lehetőségét. Azért mert valaki megszerzett egy papírt nem jár neki automatikusan állás.Franciaországban óriási tüntetések voltak jópár éve hogy szabad legyen a szak választás pld a bölcsészkaron mivel korlátozták. Csakhogy a munkaerőpiac 20 ezer bölcsészt igényelt és 100 ezren végeztek már évek óta. Az államnak természetesen be kellett avatkozni.
2009. jan. 24. 15:18
Ezért látni 5-6 év egyetem után embereket a gyártósoron 4 műszakban minimálbérért. Most akkor miért is tanulunk??
2009. jan. 24. 15:16
Szóval nem csoda, hogy egy egyetemről kikerült diákok eléggé zöldfülüek egy munkahelyen, hiszen hiába van lexikális tudás a fejedben, nem kíváncsi rá a kutya se. Az számit amit az asztalra leteszel..
2009. jan. 24. 15:13

Szerinted hogyan kellene/lehetne a megtanult lexikális tudást a gyakorlatban hasznosítani??


Ugyanis hiába van egy "gyakorlatnak" nevezett képzési időszak a diák életében, a legtöbb munkahelyen nem vagy több mint egyszerű csicska, nem engednek belelátni a cég életébe, a mindennapi teendőket elvégzését meg pláne nem bíznák rád, pedig éppen ez lenne a lényeg. Hogy gyakorlati oldalról a valós életben is lásd ogy mennek a dolgok. Hogy lehet igy elsajátitani a szakma csínját bínját adott esetben? Ez nem lehetséges. Én is voltam gyakorlaton, de csak egy csicska voltam aki az elmaradt papirmunkát megcsináltam a marhára elfoglalat dolgozók helyett akik ha nem volt főnök az unokák fotójával és kávézással voltak elfoglalva. Mindenki félti az állását, nem adják ki a staféta botot a kezükből mert ha az újonc beválik ők esetleg repülnek a korkülönbség miatt..Habár azt gondolom a tapasztalat fontosabb mint a fiatal életkor, de a dolgozók akkor is félnek ettől még ha nem is tudatos.

73. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 72. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 24. 15:01
Én tudás alatt mindíg a mindennapi életben naponta használható valós tudást értem.Amikor három diplomás ember a Cápákban arra hogy melyik víz vezeti az áramot mindhárom a desztilált vízet jelölte be azt nem lehet az oktatási rendszerre ráfogni. Én fel voltam háborodva mikor ötödik osztályos gyerekekkel hónapokon keresztül a halmazelméletet nyúzták, és szóvá is tettem. Mikor nyolcadik osztályosokkal úgy utáltatták meg a kémiát hogy az elektronpályákon elektronhéjakon lovagoltak hetekig szintén.
2009. jan. 24. 14:45

A tudásanyag nagy halom felesleges információból áll. Ugyanakkor ami tényleg hasznos lenne, azt nem tanítják, vagy csak nagyon kis mértékben érintőlegesen.

Az oktatási rendszer hibáiért ne a diákokat okold!

Nem a ló a hibás ha leesel róla!

71. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 70. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 24. 14:41
Hogyan lenne? Fogalmunk sincs hogy kell a megszerzett elméleti tudást a gyakorlatban hasznosítani. Mert EZT,AMI A LEGFONTOSABB PERSZE NEM TANITJÁK!
70. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 69. - Burkuska)
2009. jan. 24. 14:39
Én azt írtam hogy elképesztő tudáshiány van. Vannak iskolai papírok tudományos fokozatok és a fokozat megszerzése a cél és nincs mögötte messze arányos tudástöbblet.
69. Burkuska (válaszként erre: 63. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 24. 14:03

Aha!Mindenki buta,csak Te rendelkezel "jó" adottságokkal!

NO comment,kár pazarolni a szót.Csak Te tanulsz,csak Te vagy okos.Röhögnöm kell:)

2009. jan. 24. 11:27
* eufórikus hangulatban van
2009. jan. 24. 11:26

Hát így hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem sikerül rendezni a viszonyt. Ha nem változik minden igyekezeted ellenére sem a helyzet, szerintem kerüld el messziről. Magadnak okozol sérülést, ha csendben szenvedsz! Ezt nem szabad. Mindenképpen tenni kell ellene.

Diplomosztón várhatóan változni fog a helyzet, ott már mindenki eufórikus van és kisebb gondja is nagyobb ilyeneknél. :) Hányad éves vagy?


Lehet már meg is oldódott, én meg itt irogatok :)

2009. jan. 24. 11:18
Aki népszerű embert kezd el piszkálni, az maga alatt vágja a fát. Mindeni azt hiszi irgykedik.. Ha a többiek látnák mit művel, biztosan melléd állnának és együtt nem csak elviselni lenne könnyebb, hanem tuti abba is hagyná. Azt mégsem kockáztathatja, hogy mindenki elforduljon tőle emiatt.
2009. jan. 24. 11:13

Nekem szerencsére nincs most ilyen osztálytársam. Viszont általános iskolában volt egy. Nagy csatákat vívtunk meg, az biztos. NEm egyszerű helyzet amiben vagy.


A legáltalánosabb tanács, hogy beszélj vele, és ha elmondod mennyire bánt hogy igy viselkedik veled, talán megembereli magát.

Ha van valami oka azt is mindenképpen "meg kell gyónni"


Ha semmi nem használ akkor levegőnek nézném, igy elöbb utóbb nem leli majd örömét abban, hogy Téged piszkál és abbahagyja.. Ez a leszerelési technika hasonló helyzetekben nekem bevált.

Sok sikert!

2009. jan. 24. 11:00
Aki nekem lyukat akar beszélni a hasamba az ne tegye, reménytelen próbálkozás.
63. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 58. - Burkuska)
2009. jan. 24. 10:58
Tudod nekem van egy adottságom amit úgy hívnak hogy emberismeret. Az emberek döntő többségének viszont az a minmális sincs meg ami az életben való eligazodáshoz szükséges. És ez szomorú. És még egy az emberismeret mindíg tudáson alapul sose képzelgésen és feltételezésen.
62. Júlia* (válaszként erre: 56. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 24. 10:52

"Tudod én el tudom dönteni hogy valami hülyeség e vagy nem. Ez a lényeges különbség kettönk között. Én képzelegni meg képzelődni nem szoktam."


:-)


Én csak idéző jelbe tettem 4 betűt!

Nem neked, nem rólad szólt, mert akkor nem lettek volna az idéző jelek.


Te képzeltél hozzá valamit. !!!

Biztosan figyelted az izmaid és a gyomrod remegését, megnyíltál.


Hát így működik az élőszó mágia is, az energia vámpirkodás.

A szavak nagyon veszélyes fegyverek.


Amit még nem ismersz, ne minősítsd.


Millió bocsánat a rossz érzésért.

Csak szemléltettem.

61. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 60. - Júlia*)
2009. jan. 24. 10:46
Nem is vártam mást!
60. Júlia* (válaszként erre: 56. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 24. 10:43
"SEGG"
59. Burkuska (válaszként erre: 57. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 24. 10:37
Az biztos!
58. Burkuska (válaszként erre: 56. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 24. 10:37

Oké,nekem aztán mindegy,hogy Te mit gondolsz ezen dolgokról,de ne szólogass be ily módon,mert nem illik:)

Mindenki azt hisz amit akar,nemde?

Ja,és ne tégy különbséget,mert nem tudhatod ki vagyok,attól,hogy Te mást hiszel nem kell mindenkit lehurrogni.Ennyi!

2009. jan. 24. 10:36
Itt jobb oldalt van egy olyan hogy számold ki az IQ-dat. Nos ez is egy agyament hülyeség ami szégyent hoz az emberi értelemre.
56. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 55. - Burkuska)
2009. jan. 24. 10:30
Tudod én el tudom dönteni hogy valami hülyeség e vagy nem. Ez a lényeges különbség kettönk között. Én képzelegni meg képzelődni nem szoktam.
55. Burkuska (válaszként erre: 54. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 24. 10:01

Drága Ottokar!

Gondolom nem mért lázat,mert NEM KELL!

Te nem hallottál még az energiavámpírokról????

Nem találkoztál olyan emberrel aki mellett úgy érzed,hogy menekülnöd kell mert lehúz?Vagy olyannak aki föltölt,pozitív energiát sugároz?

54. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 53. - Júlia*)
2009. jan. 24. 09:38

"Nyilván nincs elég energiája, tőled akar így nyerni, mint energia vámpír"


Lázat mértél?

2009. jan. 24. 08:03

Az emberi találkozások soha nem történnek véletlenül.

Nektek dolgotok van egymással.


Csak akkor érinthet rosszul a piszkálódása, ha nyitott vagy rá.


Nyilván nincs elég energiája, tőled akar így nyerni, mint energia vámpír.


Legkönnyebben úgy tudod megoldani, hogy mosolyogsz rá, és dicsérjed: ruháját, haját, vagy a szép szemét, stb.


Az eredmény nem fog elmaradni.


:-)

2009. jan. 24. 07:59
Ne foglalkozz vele,nézz át rajta!!
2009. jan. 24. 07:51
Levegőnek nézném.
2009. jan. 24. 04:04
Két lehetőség van szerintem. Vagy megszakítod vele a kommunkiációt vagy visszaszúrkálod. (Hál istennek én skorpió vagyok, nekem ez nem esne nehezemre.)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook