Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menni vagy nem menni... osztálytalálkozó fórum

Menni vagy nem menni... osztálytalálkozó (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. moonlight13 (válaszként erre: 109. - Kilimcs)
2014. máj. 9. 09:57
Értelek, nekem is vannak olyanok, akikkel szinte mindennapos kapcsolatban vagyok. Nem is azokkal beszélgettem, hanem a többiekkel, akik "szinte idegenek voltak" a 4 évem alatt. :)
112. moonlight13 (válaszként erre: 110. - 4c1a787e8f)
2014. máj. 9. 09:56
Látod, én is erről beszéltem! Egy csomó olyan emberrel találkoztam, aki 4 évig nem is érdekelt, egy szót sem szóltunk egymáshoz! És most másképp láttam őket, mint akkor! Felnőttünk! :)
111. 4c1a787e8f (válaszként erre: 109. - Kilimcs)
2014. máj. 9. 09:48
Az osztálytalálkozó ponthogy másról szól, nem azokról, akikkel egyébként istartod a kapcsolatot. Pont ez benne a más.
2014. máj. 9. 09:47

Általában azért nem akarnak menni az emberek, mert félnek az összehasonlítástól, hogy neki több pénze van, jobb beosztása van, vagy neki már van gyereke, unokája, vagy éppen nagyobb lakása, háza, stb..

Elég baj, hogy ezen ma már nem is akarnak felülemelkedni az emberek.

A face-en meg ezzel szemben még az is fent van, hogy hány szál szőr nőtt az alvázán az elmúlt héten.


Kár érte.


Mi nem voltunk jó osztály, pont azért, mert elit suli volt, és sok dudás, sok tehetség volt egy csárdában. Viszont az első osztálytalálkozótól meg tök jó társaság lettünk, mert felnőttebb fejjel már nem riválist, hanem partnert láttunk a másikban, és érdekeltek az érdekes sorsok, életek, meg maga a másik ember. Én részemről megbántam, hogy tizenévesen nem becsültem meg jobban az osztálytársaimat. És ettől a felismeréstől viszont asszem fejlődtem. (Tudjátok, már majdnem tökéletes lettem.:-))


Úgyhogy azóta várom a találkozókat.

109. Kilimcs
2014. máj. 9. 09:45

moonlight, az általunk kedvelt emberekkel általában tartjuk a kapcsolatot nem? ahhoz nem kell osztálytalálkozó. Mint mondám, én se voltam a gimisen, nem is fogok menni valszeg ha lesz még. akivel jóban voltam, avval tartom a kapcsolatot (nem is egy ember amúgy) de a többi minek? sose voltunk jóban, igazábóls emmiylenben. ismerkedni nem akarok, nem hobbim, vacsorázgatni stb, miért nmennék? olyan lenne, mint egy csapat vadidegen közé odamenni hogy beszélgessünk.


mondom, aki érdekel, avval tartjuk a kapcsolatot.

2014. máj. 9. 09:41
Lehet, megköveztek, de azt gondolom, aki ennyire nem akar valamiért részt venni egy osztálytalálozón, ahol szerintem legalább egy általa kedvelt embernek lennie kellene, ott már valami hibádzik! Alapvető gond lehet a másokkal történő kommunikációval, emberi kapcsolataival. Nem mindig mások a hibásak, nekünk is néha maunkba kell nézni, és toleránsabbnak lenni, stb.
2014. máj. 9. 09:29
Ballagás. Most jut eszembe, hogy nem egy igazi osztaly volt, hanem a film miatt, de volt egy-egy riportfilm 5-5 evvel kesobb, hogy kozben mi lett a szereplokkel:)
2014. máj. 9. 09:26
Volt/van is egy ilyen film, mar nem emlekszem a cimere, asszem, Szulak Andi is szerepelt benne, bemutattak egy erettsegizos osztaly osztalytalijait 5 evente. Jo kis film kerekedett belole, erdekes volt nezni az arcokat, emberkeket, hogy hogy megvaltoztak:)
2014. máj. 9. 08:40

Osztálytalálkozó??? A legjobb!!!!

Mi évente tartjuk :DDDDD Mindig hatalmas buli :D Ottalvós :D

104. moonlight13 (válaszként erre: 103. - Kámea)
2014. máj. 9. 08:13
Jaaaj! Könnyet csaltál a szemembe! Igen, az első szerelem nagyon erős tud lenni, és tulajdonképpen végigkíséri az ember életét, akárhogy alakul is a későbbiekben.
103. kámea (válaszként erre: 102. - Moonlight13)
2014. máj. 9. 08:01
Köszönöm. Gyerekek voltunk, igazában nem gondolkodtunk. Csak azt tudom, hogy szerettük egymást. A hosszú házasság alatt voltak hullám hegyek és völgyek, ezeket kellett egyensúlyban tartani. Ehhez ketten kellettünk, plusz a mérhetetlen szeret. Üdv.
102. moonlight13 (válaszként erre: 94. - Kámea)
2014. máj. 9. 07:42
Gratulálok, hogy ilyen jól sikerült olyan fiatalon párt választanod! :)
101. kámea (válaszként erre: 95. - A3cf563916)
2014. máj. 9. 07:37
Köszönóm.
100. kámea (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2014. máj. 9. 07:36
Aranyos vagy, köszönöm. A lelkünk örök fiatal. Sokszor meglepődve nézek a tükörképre, ez lennék. Az idő múlását csak a test változásán érzékelem. Na, meg az unokák "öregedésén". (főskolás, gimisek, kisiskolások).
99. Zizisicc (válaszként erre: 96. - A3cf563916)
2014. máj. 8. 21:44

Nos. Vettem a fáradtságot, és elolvastam a többi hsz-edet is, de továbbra is fő indokként szerepel Nálad a többiek rongyrázása, és erre mások is felfigyeltek, ahogy olvasom a hsz-eket. Ezért aztán nem változott a véleményem. Szerintem ne azért ne menj el, mert mások ilyenek, vagy olyanok, így, vagy úgy viselkednek, ne másokban keresd a kifogást. Magadban keresd az okot, akkor is ha mész, akkor is, ha nem.

:o))

98. Érdekes73 (válaszként erre: 94. - Kámea)
2014. máj. 8. 14:42
:) kicsi a világ
97. gribedli*** (válaszként erre: 94. - Kámea)
2014. máj. 8. 08:57

Ezt olyan szepen leirtad!:)


Az tetszett meg a legjobban a ferjes sztorin kivul, hogy igy irtad: "az egyik lany"...


Pedig vagytok ezek szerint 64 evesek mind:))) De tenyleg, igy, hogy egyidosek vagytok mind, a gyerekkori elmenyeket hozzacsapva, gondolom, ugy neztek meg egymasra, hogy "az a lany", "az a srac", lelekben fiatalok maradtatok.

96. a3cf563916 (válaszként erre: 91. - Zizisicc)
2014. máj. 8. 08:43

Nem mondtam, hogy tüntelőleg nem megyek el.

Igen, azt jól mondod, hogy nem éreztem jól magam az osztályban, ezért nincs kedvem. És azt is írtam, hogy azért kellemetlen a dolog, mert az egyik fő szervezővel tartom a kapcsolatot. De azóta már ez is megoldódott, mert beszéltem, vele, és azt mondta, hogy sejette, hogy nem szeretnék elmenni, mert ismer.


Egyébként ha érdekelt volna annyira a fórum,hogy mosolygás közben tovább is olvasol,mint a 20.hsz-em akkor Te is jobban ismernéd a véleményem a témában.

:-)))

95. a3cf563916 (válaszként erre: 94. - Kámea)
2014. máj. 8. 08:16

Ez nagyon aranyos, örülök annak, hogy ilyen is van.

:-)))

94. kámea
2014. máj. 8. 02:30
Mi ősszel tartjuk az általános iskolai 50. évfordulót. Van egy osztálytársunk, aki öt évente megszervezi, lebonyolítja az egészet. Olyan igazi Teréz anyu tipus. Ha úgy adódik,jön egy körtelefon, és beteget látogatunk. Sajnos egyre többször kell temetésre is összetrombitálni a bandát. Szétszéledtünk, megöregedtünk, de a találkozókra összeverbuválódunk. Örömmel megyek minden alkalommal. Mi a párjainkat is visszük. Az egyik lány Ausztráliából jött haza, csak a találkozás öröméért. Vizslatjuk egymást, próbáljuk kitalálni ki is lehet. Nagy az öröm, ha elsőre sikerül. Van olyan, akivel 40-50 éve nem találkoztam. Beszélgetünk, kit merre sodort az élet, előkerülnek a fényképek, dicsekszünk az unokákkal. Öt évvel ezelőtt tisztáztam az ofő-vel, hogy az a srác, akivel anno 14 évesen az esti mozin lebuktunk -éppen mellé szólt a jegyünk- lett a férjem három évvel később. Ma is ő a társam.
93. moonlight13 (válaszként erre: 83. - A3cf563916)
2014. máj. 7. 21:20
Igen, abban igazad van, hogy felnőttként mindent másképp értékel az ember. Én pl. sok osztálytársamról most állapítottam meg, hogy tényleg milyen jó fej! 4 évig meg nem is beszéltünk egymással!
92. moonlight13 (válaszként erre: 87. - Mazsinka)
2014. máj. 7. 21:19
Érdekes, amit mondasz. Mi az osztálytalálkozón pont nem azokkal beszélgettünk, akikkel sokszor találkozunk, és tartjuk egymással a kapcsolatos. Mindenki inkább azokra volt kíváncsi, akiket régen látott! :)
91. Zizisicc (válaszként erre: 20. - A3cf563916)
2014. máj. 7. 20:59

Ezen azért mosolygok ..... az osztálytársaid rázzák a rongyot, kérkednek a sikereikkel, ezek szerint különbnek tartják magukat .... viszont Te magadat tartod különbnek meg jobbnak, és tüntetőleg nem mész el ..... ez egy kicsit faramuci .... akkor most ki nézi le a másikat és ki nem? :o))


Nem tudom egyébként, hogy miért probléma ez egyébként ..... ha Te rendben vagy magaddal, elégedett vagy az életeddel, akkor nem tök mindegy, hogy a többiek mivel kompenzálnak - ha egyáltalán tényleg erről van szó .....? Azok szoktak általában így visszahúzódni, akik vmiért nem akarják megmutatni magukat, nem akarnak beszélni az életükről .....

Viszont, ha tényleg nem kedveled őket, és ez így volt régen is, nem érezted jól magad az osztályban, nem vagy kíváncsi rájuk, akkor meg ne is foglalkozz az osztálytalálkozóval .... maradj otthon és kész. Nem kell más kifogás. :o))


Nálunk egyébként az általános sulis, és a gimis osztálytalálkozók is nagyon jól szoktak sikerülni .... sokan jövünk össze, viszünk fényképeket, beszélgetünk a jelenről is, de rengeteget nosztalgiázunk és nevetünk a sok hülyeségen, amit anno csináltunk .... :o))

2014. máj. 7. 20:33
Nekünk volt már osztály találkozónk, és én szívesen elmennék megint egy ilyenre, mert nagyon jó lenne látni az egykori osztálytársaimat, barátaimat, tanáraimat...
89. Nanda
2014. máj. 7. 17:42
Én szívesen elmennék,de nekünk nem volt sem általános,sem középiskolás!:(
88. a3cf563916 (válaszként erre: 86. - Érdekes73)
2014. máj. 7. 12:56
Mint lentebb írtam, nem ez a gond.
87. Mazsinka (válaszként erre: 75. - Gribedli***)
2014. máj. 7. 12:56

Igen is, nem is.


Volt egy lánybanda általánosban, a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Az egyik lány pont abba a városba költözött, ahová én is a párom miatt, így újra öribarik vagyunk, huszonév után is, és a többiekkel is tartom a kapcsolatot. Másokra nem vagyok kíváncsi, egyesek meg kifejezetten irritálnak, vagy épp utálom őket. Namost... minek menjek el egy osztálytalira, ha csak úgyis azokkal beszélgetek, akikkel eleve kijárok, bandázok, ha lehet ilyet mondani? Fölösleges. Megoldjuk oszttali nélkül, és mindenki boldog, mert én ugyan nem vagyok az az ember, aki fölöslegesen jópofizik azokkal, akiket rühell.

86. Érdekes73 (válaszként erre: 83. - A3cf563916)
2014. máj. 7. 12:45
Pont ezért mert sok idő telt el nem fog kellemetlen lenni a találkozó. Ahogy te is a többiek is közbe felnőttek :)A régi ellentétek is elfelejtődnek átértékelődnek stb...
85. a3cf563916 (válaszként erre: 84. - Gribedli***)
2014. máj. 7. 08:50

No igen. Teljesen egyetértek Veled.Eszembe jut amikor évekkel ezelőtt az i..w bejött, s minden régi ismerősét megkereste az ember.

Örült, hogy jaj,de jó!Ezer éve nem hallottam felőled, hogy vagy, mint vagy...

Aztán rájössz, hogy ideig óráig újra újdonság volt a másik "társasága",többnyire online, aztán kis idő múlva ugyanúgy elsatnyul a kapcsolat, mint régen. Nyilván anno is azért nem maradt meg, mert nem volt miért.Egy újabb adalék, hogy "miért nem kedvelem az osztálytalálkozókat" :-), és

hát ezért nem vagyok híve ezeknek a közösségi oldalaknak sem.

84. gribedli*** (válaszként erre: 82. - A3cf563916)
2014. máj. 7. 08:25

Nem, eszem agaban sincs. Nem szeretek megbolygatni olyan dolgokat, amik amugy nincsenek az eletemben, nem megy ek utana, nem tudom, hogy magyarazzam. Mert valami oka csak van, hogy én itt vagyok, ok meg ott. Ha talalkozni kell, ugyis osszehoz a sors, de ebbol kihagyom a fb-t:D


Csak jó volt nyugtazni par dolgot, erre tok jó volt.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook