Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szilikon... Na és az egészség? fórum

Szilikon... Na és az egészség? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szilikon... Na és az egészség?

1 2 3 4 5 6 7
49. spinneli (válaszként erre: 48. - Melin76)
2007. dec. 29. 18:29
hát akkor nosza.
48. melin76 (válaszként erre: 46. - Spinneli)
2007. dec. 29. 18:28
engem inkább csak a szűk család véleménye zavarna, de velük (sajnos) nagyon ritkán találkozunk, negyedévente egyszer kibírom a rosszaló pillantásokat :) A többieknél meg majd csak lecseng - tényleg nem érdekel.
47. spinneli (válaszként erre: 46. - Spinneli)
2007. dec. 29. 18:08
az usa-ba például így csinálják.
46. spinneli (válaszként erre: 45. - Melin76)
2007. dec. 29. 18:03
csináltasd meg, s ne mondd el senkinek:)
45. melin76 (válaszként erre: 40. - Nora30)
2007. dec. 29. 18:01

igazából engem nem bosszant, csak kíváncsi voltam az ellenérvekre :))))

Egyébként azt mondom érdemesebb eltitkolni az emberek elől, mert nagyon negatívan állnak hozzá. Sose hordtam szivacsosat, de most elkezdtem mert már most tudom, hogy javarészt rosszindulatú megjegyzéseket kapnék, mondjuk valószínű a hátam mögött

44. melin76 (válaszként erre: 42. - Spinneli)
2007. dec. 29. 17:55
rengetegen túlérzékenyek ez független a szilikontól :D
43. spinneli (válaszként erre: 39. - Melin76)
2007. dec. 29. 17:40
persze, akinek nem tetszik csináltassa meg, szőrtleneítse le, akassza fel, szúrja át estébé, lényeg hogy jól érezze magát, sé megtalálja azon párját, akinek így tetszik, mint önmaga.
2007. dec. 29. 17:39

a gömbölyűbb formák valóban jobban tetszenek a férfiaknak:)


ki piszkál kit?

azt írta (vagy én értettem félre) alant, hogy minden pasinak bejön a szilikonmell, erre írtam, hogy nem mindnekköbö erről folytattunk eszmecserét, látom a szlikon nem semlegesíti a kivetítő és túlérzékeny faktort:)

41. 867f9adc74 (válaszként erre: 40. - Nora30)
2007. dec. 29. 17:28

Igazad van, de én sem tudtam megállni szó nélkül!!!!


Aki nem szereti, az ne csináltasson magának!!!!

Ennyi!!!!


De nem látom értelmét annak, h azokat piszkálja, akinek van!!!


Mert nagyon úgy tűnik, h csak irígységből teszi!!! :-))))

40. nora30 (válaszként erre: 39. - Melin76)
2007. dec. 29. 17:25

Úristen, drága " másik fórum "-társaim!!!!

Minek itt bárkivel is vitatkozni, mindig is lesznek ilyen véleményen nagyon sokan......

Nem ér az egész annyit, hogy felidegesítsem magam!!!!!!

39. melin76 (válaszként erre: 28. - Spinneli)
2007. dec. 29. 17:14

úgy gondolom a férfiaknak a gömbölyűbb formák jobban bejönnek.

Nekem laposként sem volt soha gondom, csak most hogy lóg már zavar. Társasággal szerencsém volt, ha lehet ezt mondani, ritka szerencsés voltam mindig, hisz fiúiskolába jártam lányként, és most is férfiszakmában dolgozom - negatív kritikát nem kaptam, sőt nem éreztem magam hátrányban a dúskeblű barátnőm mellett. Egyszerűen úgy gondolom a kerek szebb. Vannak ilyen dolgaim, pl: a szőrtelenített lábat szebbnek tartom a szőrösnél (nők esetében:))) férfiaknál nem bírom a füllbevalót és úgy gondolom ezzel szintén sokan vannak így :))))

2007. dec. 29. 17:09

Sziasztok!!!

Én csakis saját magam miatt csináltattam meg a mellemet, mert sokáig szoptattam, és még az a kicsi mellem is eltűnt, ami volt:-(((

Hiába maradt tökéletes az alakom, ha mellem meg nem volt:-(((

A párom nagyon ellenezte, nagyon féltett, sőt eleinte nem is szerette, mert kemény volt nagyon...

De most (4hetesen!)már olyan, mint egy igazi cici, és már ő is oda van tőlük.-)))


És hogy sziliokon vagy egészség?????

Ép testben ép lélek!!!!!!!!!!

Évek óta csak küzdöttem önmagammal, azzal, h hogy küzdjem le a komplexusomat:-((((

és tudjátok hosszabb távon egy lelki probléma bizony fizikailag is nyomot hagy az emberen!!!!!!!


Most egészségesebb a lelkem, mint valaha!!!!


Ja!!

A mai szilikonok már abszolút veszélytelenek!!!!

2007. dec. 29. 17:07
nem értem ezt a nagy haragot ami körülveszi ezt a témát, ez még mindig vörös posztó az emberek szemében
36. melin76 (válaszként erre: 35. - Melin76)
2007. dec. 29. 17:03

nemcsak a mell tetszik egy férfinak, szerintem nem is kell mondanom,

ez ugyanúgy a nőiesség szimbóluma, mint egy kerek popsi, vagy fitos orr stb....

35. melin76 (válaszként erre: 30. - Spinneli)
2007. dec. 29. 17:01
nem ezt mondtam, hanem azt, hogy a nagy mell több férfinak tetszik. Sokakat megáldott a természet szép formákkal semmi szükségük a szilikonra.
34. spinneli (válaszként erre: 33. - Bab3)
2007. dec. 28. 23:11
mi a gond a többivel?:)
33. bab3
2007. dec. 28. 23:07
egyetértünk...egyben..:)
32. bab3 (válaszként erre: 28. - Spinneli)
2007. dec. 28. 23:07
igen,ebbe legalább egyet értünk....:)
2007. dec. 27. 12:34
A természetes mell a szexisebb számomra, de meg értem, ha valaki nincs megelégedve a saját mellével és ezért szilikont ültet be, de ha a barátja kedviért teszi, akkor inkább keressen egy másik társat
30. spinneli (válaszként erre: 26. - Melin76)
2007. dec. 27. 12:16

így írtad, én kizárólag erre reagáltam, de most is köbö ti vagytok érzéseim szerint a ló másik oldalán, köbö aki nem szilikonoztat az nem is nő, amelyik pasinak ez nem tetszik az nem is férfi...

közelítsünk álláspontot:)

29. spinneli (válaszként erre: 27. - Bab3)
2007. dec. 27. 12:15
én nem érvelek ellene, nekem teljesen lényegtelen ki mit rakat be vagy ki, nekem nem tetszik, azt lehet?:))
28. spinneli (válaszként erre: 25. - Melin76)
2007. dec. 27. 12:14

nem minden nőnek agyonszoptatott a melle ez az egyik

Ha a tied ilyen vagy ilyen volt természetesen szebb ha szilikonoztattad.


Az hogy nem tudod elképzelni, hogy létezhet olyan fétfiember akinek nem tetszik az ilyen, csak azt jelzi, hogy ilyen társaságban mozogsz,vagy kivetítesz nemtom. Az én fiúbarátaimnak valóban nem tetszik, nem éppen azok a fajták akik udvariaskodnának, ebben a kérdésben meg pláne:)

Azt sem gondolom, hogy egy jól megcsinált mell esetén, elhánynák magukat, de alapjáraton nem támogatják.

most csináltatta meg egy volt osztálytársuk a mellét, ha jól tudom sem a méretével, sem az alakjával nem volt gond, és körberöhögték.


Szerintem az a lényeg, hogy ne ordítson róla, hogy mű.

27. bab3 (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2007. dec. 24. 14:40

gusztustalannak???:)))) ez tuti kamu!:)

és tényleg nem azt,mondta,h ez jön be neki...sztem a szép jön be,mindegy,h az a szilikonos-e vagy sem....de mind1...úgyse fogjuk soha meggyőzni azokat akik ellene érvelnek...fájdalmasan korlátoltak....:(

26. melin76 (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2007. dec. 23. 22:06

"hogy a férfiaknak kizárólag az jön be"


ezt hol mondtam?

az viszont sajnos tény, hogy a nagy méret több férfinak tetszik,

akár tetszik akár nem :))))

25. melin76 (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2007. dec. 23. 21:34

furcsálom, de amúgy nem hiszem, hogy őszintén szebbnek látnák az agyonszoptatott emlőket.

szerintem túl van ez az egész misztifikálva.. ha valakinek mikiegér füle van, vagy karvaly orra annál természetesnek veszik a korrekciót.


van egy olyan érzésem, hogy ezt csak hazudják, mert félnek ezt várják el tőlük.

bár nyilván van aki igazat mond.

nézzenek meg képeket a mellgalériában, és mondják meg az előtte képek tulajdonosairól, hogy szükséges és megérthető volt-e az a vágya az illető részéről, hogy valamit tegyenek.

Félek a férfiak, akiknek nekiszegezik a kérdést, "tetszik-e a szilikonmell" azoknak, a telepumpált lufis mellek jutnak eszükbe.

Megfelelő méret esetén ugyanis meg sem lehet különböztetni - így nem értem, hogy mi a bajuk. Kézelek egy olyan szitut, hogy valaki megszeret egy lányt és utóbb derül ki hogy szilis, akkor megundorodik tőle? Kötve hiszem. Az a baj, hogy a kérdés fekete-fehér, míg a válasz mindig árnyaltabb.

24. spinneli (válaszként erre: 19. - Melin76)
2007. dec. 23. 21:05

az összes fiúbarátom gusztustalannak tartja a szilikonmelleket:)

és ők vannak páran, de mint írtam kinek ez tetszik kinek az, de azt gondolni, hogy a férfiaknak kizárólag az jön be eléggé képzavaros.

23. bab3 (válaszként erre: 20. - Neshama)
2007. dec. 23. 20:56

ezt jól összefoglaltad!:)

le a kalappal...:)

Boldog Karit Nektek!!!:)

2007. dec. 20. 21:40

És még egy, a pasik miatt:

olyat még nem hallottam, hogy pasi ne szerette volna a nagy melleket. De olyat már igen, hogy a kicsiket nem szeretik...

Álszent dolog bárkinek is azt állítani, hogy jobban tetszik neki a vasalódeszka, mint két szép formás mell.

2007. dec. 20. 21:38
(Ui: a legjobb barátnőmnek már 14évesen 75c-s melle volt, most ő is 30 felé ballag, 85 DD-s mellekkel. Ha majd szült, szeretne kisebbeket. És ő is azt mondta nekem a műtét előtt, hogy vágjak bele, mert tudta, hogy én fogom jobban érezni magam, amikor tükörbe nézek. Sosem irigykedett, inkább velem örült. Nem hiszem, hogy csak végletek vannak, és mindkét irányból, ha mód van rá, közelíteni kell az arany középúthoz. De talán a mellnagyobbítások kontra mellkisebbítések számadata is mutatja, hogy számunkra ez fontosabb.)
2007. dec. 20. 21:33

válaszom gyakorlatilag az összes hsz-re:

1. Ismét olyan vágott a témába, akinek gyárilag NAGY mellei vannak... Honnan is tudhatná, milyen kismellűnek lenni??? Honnan is tudhatná, hogy mi miért vágtunk/vágunk bele? Honnan van joga eldönteni, hogy önértékelési zavaraink vannak?

2. Ezen a site-on van a témáról egy fórum, ott egy külön galéria, ahol sokan vállaltuk/vállaljuk a műtét előtti képeinket is. Szerintem nem akad egy olyan sem köztünk, aki indokolatlanul feküdt volna kés alá...

3. Az én férjem is elégedett volt velem a műtét előtt is, csak én szerettem volna, hogy végre úgy nézzek ki, ahogy mindig is szerettem volna...

4. Ha már a természetességnél tartunk: sminkelsz? fested a hajad? a körmöd? és szőrtelenítesz? mert ha ezek közül csak egy kérdésre is igen volt a válaszod, akkor Te sem vagy természetes... (Ha pedig mindegyikre nem, akkor szerintem igénytelen vagy...)

5. Ha már egészségvédelem és rákszűrés: nekem konkrétan a mellplasztika kapcsán volt először emlőultrahangos vizsgálatom, és ezután minden évben megismétlik. Pedig csak 29 éves vagyok... Ha jól sejtem, a mai kötelező szűrési rendszerben csak 45 éves kor fölött kellene mennem mammográfiára. Akárhogy is nézem, egy jó 16 évvel korábban bekerültem a szűrési hálóba... Ha gond lenne, így nagyobb az esélyem, hogy korai stádiumban kiderül és gyógyítható. Az pedig, hogy ki milyen sűrűn jár egyéb szűrésre (pl: nőgyógyász), az semmilyen tekintetben nem függ össze azzal, hogy megoperáltatta-e a melleit.

6. A pszichológiai hablatyra pedig annyit, hogy itt, a hoxán megdőlt a statisztika, hisz tudtommal csak olyan lányok/nők/asszonyok vannak köztünk, akik semmi mást nem akartak/akarnak megoperáltatni magukon, csak a cicijüket. Ennyit arról, hogy kóros önértékelési zavarokkal küzdünk.

7. Javaslom, hogy mielőtt ide írogattok, nézzetek körül a galériában a mellplasztikás fórumon, és döntsétek el, hogy az előtte, vagy az utáni állapotban éreznétek-e jobban magatokat, ha tükörbe néztek.

8. És végül, de nem utolsó sorban: SENKINEK, ismétlem SENKINEK nem ártunk azzal, hogy megműttetjük magunkat. Nem másnak fáj, nem a tb terhére mások pénzéből végzik a műtétet, nem a tb terhére történik a kórházi ellátás, és az pedig, hogy ki mire költ, mindenkinek a legbelsőbb magánügye.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook