Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szilikon... Na és az egészség? fórum

Szilikon... Na és az egészség? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szilikon... Na és az egészség?

1 2 3 4 5 6 7
139. Missty
2009. febr. 19. 14:57
Szia Binky! Nem értek veled egye,méghozzá azért nem mert egy nőnek ha kisebbek a mellei akkor kisebbség érzése lesz azokkal a nőkkel szemben akiknek van mellük! ÉN pl ezért csináltattam meg és elsem lehet mondani hogy mennyivel jobban érzem magam!és azt sem hiszem el ha valaki fogy a melléből annak nem fog lógni...és a szilikon mell is lehet jó tapintású sőt...Szerintem rengeteg előnye van és az hogy öregkoromra mi lesz az meg kit érdekel ha így fognánk fel mindent akkor ne csináljunk semmit..:)Még annyit amelyik férfi azt mondja hogy a kis melleket szereti az hazudik!:)Jah és a legfontosabb az akinek alapon 85-ös melle van az soha az életbe nemfogja tudni megérteni azokat a nőket akiknek pl 70-es mellük van!
138. *Linda* (válaszként erre: 136. - Binky)
2009. febr. 17. 21:32

Nekem 5 éve van és eddig semmi baj nincs vele.

Igen, de vannak olyan emberek akik pl. nagyon nehezen fogadják el az első ráncokat....sajnos...:)

137. Binky (válaszként erre: 123. - Theira)
2009. febr. 17. 21:31

'original' 85B vagyok, most ráadásul fogytam a mellemből nem is keveset... Nem épp orbitálisak,

de szép a formájuk, megnézik őket, szeretem és elfogadom a méreteimet és mégis ellene vagyok a szilikonnak:))

Megjegyzem, hogy a csípőm baromi széles és az alakomhoz nagyobb mellek illenek, de már ismerem a kis mell előnyeit, és nem adnám semmiért.

136. Binky (válaszként erre: 135. - *Linda*)
2009. febr. 17. 21:28

No akkor a plasztikai műtéteket végző nagybátyámmal majd konzultálok:))

(Tőle hallottam, hogy elöregszik a szilikon ennyi idő alatt.)

Mindenesetre ha valakinek löttyedt a melle nekem az természetesebb, mintha valakinek áll. Ha hozzámegyek a férfihoz, akit szeretek, nyilván tisztában van az idő múlásával....ráadásul az öregség se áll mindig jól a férfiaknak. Ha én nem keresek mást a szőrössége, a löttyedt hasa és a nehéz termésezete miatt, akkor neki sincs oka. Ráadásul ha egy kapcsolat a külsőségekre épül, akkor már régen rossz. Nem szabad az idő múlásával dacolni, minden egyes kis ráncot szeretni kell a másikon.

(Ez válasz az egyik első oldalon található kommentre.)

135. *Linda* (válaszként erre: 134. - Binky)
2009. febr. 17. 21:22
Nem kell 6 évente cseréltetni és van több olyan ismerősöm, aki szoptatott vele minden gond nélkül.
134. Binky
2009. febr. 17. 21:20

Nem is csak egészségügyileg, inkább esztétikailag vannak problémáim vele...pl. 6 évente cserélni kell, nem biztos, hogy lesz annyi pénzed. Ha kiveteted és nem cseréled ki, akkor tönkremegy a melled (az igazi nagyon rondán fog lógni), márpedig 70 évesen hülyén fogsz kinézni két szilikonmellel. Nyilván szép kinézetre, de tapintásra inkább kellemetlen, valahogy a bensőséges hangulat, a meghittség,a puhaság, a nőiesség teljesen kiveszik belőle.

Tegyen mindenki azt, ami jól esik neki, de pl. nem nagyon hiszem, hogy szilikonnal lehet szoptatni, az meg már a babó egészségére megy (a tápszerek sajnos egyátalán nem tudják maradéktalanul pótolni az anyatejet.)

Ráadásul mostanában kifejezetten előny, ha valakinek kisebb mellei vannak, és a rákon kívül nem tudok jó okot mondani a szilikonra. Egyre több férfi teszi le a voksát a kicsi formás mell mellett.

133. Missty
2009. jan. 24. 13:16
Sziasztok szerintem mindegy hogy mikor csináltatod meg a melledet,én az elsőt májusban a másodikat szeptemberben csináltattam és semmi probléma nem volt.
132. frollo
2009. jan. 22. 14:12
Szerintem egészségre nem ártalmas, speciel azt nem szeretem, mikor felül is konrét íve van, vagy totál a tetején van a bimbó, vagy nagyon furán feszül rajta a bőr az nagyon természetellenes. Amúgy ha valakinek lelki problémái vannak az "eredetiből", csinálja nyugodtan, csak ésszel!
131. Sexi
2009. jan. 18. 15:29
Hello! Ha tud valaki tippet adni, szombathelyi megbízható plasztikai sebésszel kapcsolatban, mivel most szeretnék mellnagyobbítast végeztetni, nagyon megköszönném!
130. cfe91a5448 (válaszként erre: 126. - Google)
2008. okt. 24. 11:02
sziasztok:)igazábol mint minden mütétet,tavasszal érdemes csináltatni,de mivel h ez no 1 sérv v hasonlo mütét itt sajnos tul zsufolva vannak a dokik és igazábol ök tudják az idöpontot +6ározni:((
129. eedy75
2008. okt. 15. 14:20
Hajrá szilikonosok!!
128. *Linda* (válaszként erre: 127. - Google)
2008. júl. 2. 18:57
Szerintem nagyon kellemetlen tud lenni nyáron...
127. google
2008. jún. 23. 09:38

Szerintetek az ha nyáron csináltatom az gáz?

Mikor jobb szerintetek?

126. google
2008. jún. 23. 09:36

Helló csajok képzeljétek már júl.1-én megyek konzultációra.

Utánna beszámolok mi volt ,remélem minden okés lesz és mehet majd a dolog.

125. 867f9adc74 (válaszként erre: 124. - Ec8f4611ba)
2008. márc. 21. 19:03
miért nem jössz át a cicis fórumra?? :-)))
2008. márc. 21. 18:57

Én csak azt tudom,hogy nekem kellett!! ez a műtét.

Néhány hónapja műtöttek,de azóta legalább igazán nőnek érzem magam!!!!Minden fájdalom feledhető,amit átkellett élnem ahhoz,hogy 80/b-s melltartót tudjak viselni.És nem érdekel,hogy ki mit szól hozzá a környezetemben.

Lényeg,hogy én jól érzem magam a bőrömben.

Lányok!Legyetek bátrak,ne féljetek belevágni.

Megéri!

123. Theira
2008. febr. 29. 19:10

"Ezt kellene visszavezetni, és minden műtét ellőtt alaposan kivizsgálni, a páciensnek valóban kell-e szilikon mell."

Ezt komolyan gondolja a cikk írója?!

Különben az az érdekes, hogy valóban a nagy mellű, illetve a -szintén komplexusokkal küzdő, de ezt tagadó- kis mellűek ellenzik a szilikonmelleket.

122. Kinga82
2008. febr. 17. 18:38

Asszem, elég egyértelmű, az itt elhangzottakból is, hogy senki nem szabadidős tevékenységként műtteti magát, hanem mert problémája volt...

Annak, aki előtte van: sok sikert, gyorsan gyógyuljatok meg hamar!!!

2008. febr. 15. 11:13
nekem nincs rá szükségem mert így is nagy.
120. Yudy
2008. febr. 14. 21:31
A túl nagy mell csak a férfinak előnyös. Soksor nem tudod azt a ruhát megvenni, ami tettszik, mert kicsi a melbősége. A melltartó pánt vág, s a megereszkedett mell csúnya
119. *Linda* (válaszként erre: 117. - 8e537814aa)
2008. febr. 8. 16:49
irígylem az önbizalmát!!!! ;)))
118. madul
2008. febr. 8. 15:56

Sziasztok!

Én egy 29 éves nő vagyok, 1.5 éves kisfiam van. Elég vékony voltam mindig, a mellem szinte semmi,70A-s melltartót viselek szivaccsal. Nem kell mondanom hogy ez elég kicsi. Mindig zavart hogy kicsik a melleim, irigykedtem azokra akiknek van mit a mellcsibe rakni. Pár hónap szopiztatás után még melltartóval sem tudok szép dekoltázst varázsolni. Az oké hogy a párom így szeret. De ha valahol vetkőzni kell akkor már cidrizek, mert egy 12 éves kislánynak nagyobbak a mellei mint nekem!Nincs rám való fürdőruci, mert ha lehajolok már belátni, vagy éppen túl nagy a dekoltázs egy ruhán és félig kilóg a melltartó, 40 fok melegben beleizzadsz a melltartódba annyi benne a szivacs. Azt gondolom, ha egy nőnek egészséges önkritikája van , felméri a helyzetét min tud változtatni: a túlsúlyos fogyizni kezd, ha csúnya a foga fogszabályzót hord stb....

Nos én is kés alá fekszem. Nem akarok hatalmas dudákat, csak szép testhezállót, hogy NŐnek érezhessem magam, csinos nőnek. A szüleim is támogatnak, családom barátaim,mindenki. Mert ha én jól érzem magam az nekik is jó!Nem az a lényeg hogy mit gondolnak rólam tök idegen emberek, kit érdekel? Aki szeret az akkor is szeret ha nem épp a fodrásztól jövök és nincs rajtam 2kiló alapozó. És akkor is szeretni fog ha végre találok magamra melltartót! SŐT!!! Akinek van cicije egy picit gondolkodjon : mi lenne ha holnap nem lenne melle csak egy pici bőr és egy bimbó. Vajon változtatna a hozzáállásán?

117. 8e537814aa (válaszként erre: 105. - *Linda*)
2008. febr. 8. 14:18

bocs Linda, most olvastam vissza... :S


aki tökéletesen meg van elégedve magával, őt hiába próbáljuk meggyőzni... :(

majd ha bújkál a világ elől pár évig, na akkor leszek kíváncsi a véleményére...

116. 8e537814aa (válaszként erre: 109. - Neshama)
2008. febr. 8. 14:17

egyet értek!

kimaradt még az, ami szerintem ide passzol.

vajon mi a vélemény azokról, akiknek mellrák miatt el kellett távolítani a mellét és szilikont kaptak helyette? akkor azzal most mi újság?

2008. febr. 8. 13:57

Kedves támogató és ellentábor!

Azt gondolom, hogy én már a koromnál fogva is érett vagyok arra, hogy néhány dolgot leírjak! Elmúltam 40 éves. 3 gyermeket szűltem ugyan-annak a férfinek. Hiztam rengeteget, gyerekenként kb30 kg-ot ami persze alig ment le.Aztán megint fel és alig le néhány kg. Rengeteg vitamint, zőldet ettem, és mégis szinte az ételek illata is kilóvá zsírosodott rajtam. Tudtam, hogy NEM magammal kell foglalkozni, hanem a kis pocaklakóval.Mind a három babánk gyönyörű lett 4 kg körül volt a súlyuk. Aztán jött a szopiztatás ideje, és SOHA nem gondolkoztam egy percig sem azon, hogy MILYEN LESZ MAJD A MELLEM! Ez 20 évesen még nem gond!!!Később ez az időszak elmúlt, a gyerekek növögettek. Saját magammal csak annyi időt foglalkoztam, amig éppen nem volt más dolgom. Férj, háztartás, munka,3 gyerek, napi 24 óra is kevés mind erre. Amikor megelégeltem, hogy 89kg vagyok, elkezdtem fogyózni. Időm nem volt eljárni, ezért csak a magam módján diétával. LEFOGYTAM 40KG-OT.A FÉRJEM BOLDOG VOLT én elégedett. Csak egy gond van! Most szembesűltem azzal, hogy a rengeteg fogyás nagyrésze a mellemet érintette.Mostmár a gyerekek nagyok. Azt gondolom, hogy megérdemlem, hogy ismét nőnek, és boldognak, felszabadúltnak érezzem magam. Boldog házasságom 20.évében járunk! A férjemtől kapom ezt a lehetőséget, és azt mondta:

ÉDESEM SZERETLEK, ÉS EZT A MŰTÉTET IGAZÁN MEGÉRDEMLED!Nos ezért ne kritizáljon és ne bíráskodjon senki a másik fölött!Először gondolkodjatok el azon, hogy mi az oka annak, hogy ilyen rizikók mellett is kés alá fekszünk, én 2008. febr. 22.-én!? Alig várom! További szép napot mindenkinek!

114. Kinga82 (válaszként erre: 112. - 6c4fb2f974)
2008. jan. 14. 21:23
Köszi, hogy konkrét adatokkal támasztottad alá,amit én is írtam. Én lusta dög voltam előkotorni :D
113. 9b7f2ddb31 (válaszként erre: 112. - 6c4fb2f974)
2008. jan. 14. 09:50
köszönjük, az összes műcsecses nevében!!pusszz
112. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 66. - LoLiNa)
2008. jan. 13. 23:37

Az emberi átlagéletkor


időszámításunk kezdetekor 22

1200 30

1400 35

1850 40

1900 47

1978 73 (az északi féltekén)

előrejelzés 2000-re 90


Mikor is éltek az emberek jóval tovább?

111. *Linda* (válaszként erre: 108. - Neshama)
2008. jan. 12. 16:38
TAPSVIHAR!!!!!! :)
110. neshama
2008. jan. 12. 01:31

caraxik a hoxa...

egyszer küldtem, háromszor kirakta.


oké, hogy fontos és súlya van a mondandómnak, de ennyire???:)))

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook