Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szilikon... Na és az egészség? fórum

Szilikon... Na és az egészség? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szilikon... Na és az egészség?

1 2 3 4 5 6 7
109. neshama
2008. jan. 12. 01:30

Az összes szájtépő szilikonellenesnek még egy, ami eszembe jutott. és eddig nem hangzott el:


Bizony, nem kevés olyan páciens is akad a plasztikázottak közt, akinek SEMMI, hangsúlyozom: SEMMI melle nem volt a műtét előtt. Vagy így szűletett, vagy elsorvadt a mirigyállománya.

A Ti szintén karakán véleményű hímnemű ismerőseiteknek az tetszik jobban, mint egy gömbölyű mell? Mert ha a csont lapost preferálják a guszta cicik helyett, akkor figyeljetek rájuk alaposan, mert valszeg PEDOFILOK!

Én még olyan egészséges férfiről nem hallottam, akinek egébként az abszolút gyermeki, kislányos mellkas tetszene. Ott bizony súlyos gondok vannak, és a kicsi lányom több kilométeres közelébe sem engednék ilyen alakokat!


Amúgy pedig back to the beginning:

Nem rákkeltő a szilikon, és ennek a műtétnek köszönhetően egyre több fiatal nő vesz részt nagyon komoly mellrákszűrésen

Érdeklődnék, hogy rajtunk, "gusztustalan műcsöcsösök"-ön kívül volt-e már valaki ÖNSZÁNTÁBÓL mellrákszűrésen? Nem a kötelező behívásra gondolok egy bizonyos kor felett...

Erről kéne szavazást nyitni, meg fórumot....

Nem minket fikázni!

108. neshama
2008. jan. 12. 01:30

Az összes szájtépő szilikonellenesnek még egy, ami eszembe jutott. és eddig nem hangzott el:


Bizony, nem kevés olyan páciens is akad a plasztikázottak közt, akinek SEMMI, hangsúlyozom: SEMMI melle nem volt a műtét előtt. Vagy így szűletett, vagy elsorvadt a mirigyállománya.

A Ti szintén karakán véleményű hímnemű ismerőseiteknek az tetszik jobban, mint egy gömbölyű mell? Mert ha a csont lapost preferálják a guszta cicik helyett, akkor figyeljetek rájuk alaposan, mert valszeg PEDOFILOK!

Én még olyan egészséges férfiről nem hallottam, akinek egébként az abszolút gyermeki, kislányos mellkas tetszene. Ott bizony súlyos gondok vannak, és a kicsi lányom több kilométeres közelébe sem engednék ilyen alakokat!


Amúgy pedig back to the beginning:

Nem rákkeltő a szilikon, és ennek a műtétnek köszönhetően egyre több fiatal nő vesz részt nagyon komoly mellrákszűrésen

Érdeklődnék, hogy rajtunk, "gusztustalan műcsöcsösök"-ön kívül volt-e már valaki ÖNSZÁNTÁBÓL mellrákszűrésen? Nem a kötelező behívásra gondolok egy bizonyos kor felett...

Erről kéne szavazást nyitni, meg fórumot....

Nem minket fikázni!

107. neshama
2008. jan. 12. 01:30

Az összes szájtépő szilikonellenesnek még egy, ami eszembe jutott. és eddig nem hangzott el:


Bizony, nem kevés olyan páciens is akad a plasztikázottak közt, akinek SEMMI, hangsúlyozom: SEMMI melle nem volt a műtét előtt. Vagy így szűletett, vagy elsorvadt a mirigyállománya.

A Ti szintén karakán véleményű hímnemű ismerőseiteknek az tetszik jobban, mint egy gömbölyű mell? Mert ha a csont lapost preferálják a guszta cicik helyett, akkor figyeljetek rájuk alaposan, mert valszeg PEDOFILOK!

Én még olyan egészséges férfiről nem hallottam, akinek egébként az abszolút gyermeki, kislányos mellkas tetszene. Ott bizony súlyos gondok vannak, és a kicsi lányom több kilométeres közelébe sem engednék ilyen alakokat!


Amúgy pedig back to the beginning:

Nem rákkeltő a szilikon, és ennek a műtétnek köszönhetően egyre több fiatal nő vesz részt nagyon komoly mellrákszűrésen

Érdeklődnék, hogy rajtunk, "gusztustalan műcsöcsösök"-ön kívül volt-e már valaki ÖNSZÁNTÁBÓL mellrákszűrésen? Nem a kötelező behívásra gondolok egy bizonyos kor felett...

Erről kéne szavazást nyitni, meg fórumot....

Nem minket fikázni!

106. Kinga82 (válaszként erre: 105. - *Linda*)
2008. jan. 8. 20:34
Van.
105. *Linda* (válaszként erre: 99. - Kisvirág29)
2008. jan. 7. 21:26
Vagy olyannak , akinek pl. daganat miatt amputálták a mellét és ezért lett szilikon melle???
104. Anita123 (válaszként erre: 96. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 7. 20:14
Ha te ugy erzed,hogy megerdemled akkor az biztosan ugy van!Tisztelem a hatarozotsagodat!Minden jot kivanok neked!
103. Kinga82 (válaszként erre: 66. - LoLiNa)
2008. jan. 7. 20:03

Ez nem így van, az átlagéletkor alacsonyabb volt a mainál.És nem voltak sokkal egészségesebbek, mint mi. És nem utaztak külföldre, sőt, egyesek a városuk határát sem lépték át soha. A nők otthon csücsültek, és esélyük sem volt vásárolgatni, kirándulni járni, vagy éppen olvasni sem. Ha pedig vmi nagy bajuk lett(pl daganat, ami akkor is volt), akkor nem küzdöttek értük foggal-körömmel, hanem szépen csendben meghaltak. Így nem volt szükségük implire. Mint ahogy nem végeztek by-pass műtéteket, nem pótoltak elvesztett végtagokat. Mi van, ha vkinek a túl kis mell frusztrációt okoz? Ja, végülis, arra nem lehet antibiotikumot szedni.


Ja, és kb 7 cm hónaljkutya ugatott a rucik alatt, a Napkirály udvarában tetvek miatt vakaróztak a parókás hölgyek, nem volt antibakteriális szappan (meg másmilyen sem, meg napi fürdés sem...). Természetesen szülték a 3-5 gyereket, hatalmas gátsebekkel. A dédi nem volt olyan szép alul, mint mi, akiket profik "hímeznek" össze. Meddig menjünk vissza?


Tökjó volt nekik.

102. Kinga82 (válaszként erre: 67. - 0a6ce1d48d)
2008. jan. 7. 19:54

Ha valóban docens lennél, talán nem írnál ilyent.Akkor akinek daganat miatt el kell távolítani a mellét, annak ne is helyezzünk be implantátumot? Szerinted nincs olyan nő, akit konkrétan zavarna az, hogy nincs melle? Könnyen okosít le másokat az, akinek átlagos méretű, vagy nagy melle van.

Érdekes, hogy az nem zavar senkit, hogy gyantáztatjuk a testünket, ha rúzst hordunk (és még túl is festjük a szánkat, hogy nagyobbnak tűnjön), ha vágatjuk a hajunkat, ha fülbevalónk van. Vagy ez is ... sem ér?

101. 9b7f2ddb31 (válaszként erre: 97. - Spinneli)
2008. jan. 6. 19:59
Az orvostól függ, igazából nem a méret a lényeg, esztétikailag legyen megfelelő.
2008. jan. 6. 19:09
Szóval az a baj,h eleve ostoba a kérdés. Mert ha a szilikon egészségre ártalmas lenne, akkor nyilván nem ültetnék be sem emlőbe, sem sehová az emberi szervezetbe. És az egészséghez nem tartozik hozzá a lelki béke, az önmagunkkal való megbékélés..? egy nőnek, akinek csorbul a nőiessége ezáltal, hogy kis melle van, ez az egyetlen megoldás. És ha ez megvan, már helyre is állt a lelki béke. És mint tudjuk ép testben ép lélek. Ennyi. Tök felesleges ez az álságos duma a szilikonnal szemben.
2008. jan. 6. 18:54
A topic indítójának üzenem, a szilikont a gyógyászat számos, egyéb területén is alkalmazzák.(pl. szívritmusszabályzó) Egy olyannak is feltennéd ezt a kérdést, akinek szívritmusszabályzója van? Elég hülyén hangzana, nem...??
98. *Linda* (válaszként erre: 96. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 18:26

Én nagyon durva kritikákat kaptam...:)

De nem kell vele foglalkozni...irígyek...ennyi...:)))

97. spinneli (válaszként erre: 96. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 18:07
ha a szűk család veled van, sztem magasról tegyél mások véleményére, hanyas méretűt szeretnél?
2008. jan. 6. 17:32
Még nem, senki nemtudja. A férjem 11 évig ellenezte, szinte megtiltotta,válóok volt.Aztán megbékélt, és tekintettel arra, hogy nagyon vágyom rá beleegyezett.Barátkozik a gondolattal.Szültem 2 gyönyörű gyereket, totál rendben vagyok minden szinten, nem cigizek, edzek, háziasszonykodom, és dolgozom is, úgyhogy szerinte is megérdemlem.A negatív kritikákat várom, lesz biztos..Van rá válaszom, úgyhogy állok majd elébe.Már csak a végeredménnyel fognak szembesülni kisvárosom lakói... :)
95. spinneli (válaszként erre: 94. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 17:24

azt én tudom, hogy mit szánok érdeklődésnek, mit nem, a stílusom ilyen.


A szilikonmellűeket igen manapság skatulyázzák, valószínűleg, mivl a médiában kizárólag a túlzottan felfújt melleket mutatnak mint példa.

Te kaptál negatív kritikákat a terved miatt?

2008. jan. 6. 17:21
Wooow!Hát nem érdeklődésnek szántad lássuk be!A Te érdeklődésedre reagáltam én a saját hangvételemben..Elég jól látok, hidd el.Aki odáig eljut, hogy 2-3 gyerek után vagy akármikor is "szilikonoztatni" akar, hidd el , hogy komoly dilemmában van!Nem könnyű döntés és sokan vagyunk ebben a cipőben.Természetesen nem kelemen annákra gondolok.Én azt mondtam, hogy a nagy csöcsűek könnyen ugatnak.Illetve a legtöbb műcici ellenzőt megáldotta a Jóisten telt keblekkel!Nyílván nincs szükségük rá.De azért megnézném 20 év múlva vagy 2-3 gyerek szptatása után ,hogy ugyanígy gondolkodnak-e...
93. spinneli (válaszként erre: 91. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 17:13
legalábbis érdeklődésnek szántam.
92. spinneli (válaszként erre: 91. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 17:13

nem minden nagycsöcsű itéli el a szilikonoztatni vágyóket, én például nem.(tudod nem minden fekete-fehér)

a beszólást felfoghatod érdeklődésnek is, és akkor nagyot léptünk előre.

2008. jan. 6. 17:09
Nem vészes,de én nagyobbat csináltatok.Ezek szerint Te is nagycsecs vagy, már értelek...Nem vok agresszív, én leírtam a véleményem, Te szóltál be.Sztem menj át a fogyis-nagycsecs fórumra.
90. spinneli (válaszként erre: 89. - *Linda*)
2008. jan. 6. 17:08
igyekszem, ja unatkozom.
89. *Linda* (válaszként erre: 86. - Spinneli)
2008. jan. 6. 17:07
annyira szar humorod van...:))és úgy látom, hogy unatkozol is...:)))
88. spinneli (válaszként erre: 87. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 17:07

mert véleményük van?

a topikcím nem tartalmaz kitételeket arról, hogy nem írhatnak ide.

Elég agresszívnak tűnsz, ennyire zavar, hogy kicsi a melled?

2008. jan. 6. 17:05
Hidd el, rendben van.Csak a sok nagycsöcsű szar ne lenne itt, nem is értem mit keresnek itt:)
86. spinneli (válaszként erre: 85. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 17:01
akkor jó, nem szabad a vérnyomással játszani.
2008. jan. 6. 16:58
Köszi megvagyok drágám!!Kurvára nem vok ideges baby, ez a véleményem. Még nincs olyan amilyet szeretnék...Majd márciusban.
84. spinneli (válaszként erre: 83. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 16:55

jól vagy?

vegyél mély levegőt.

nem kell ennyire felhúzzni magadat, pláne, hogy most olyan melled van, amilyen neked tetszik.

2008. jan. 6. 16:53
A férfiak meg különösen ne ugatérozzanak! Ugyanis ha egy ffinak teljesen merev állapotban van egy 7 cm-es farka, és lehetősége lenne egy műtéttel 18 cm-es farokhoz jutni nem csináltatná meg???AKKOR HAZUDIK!És a fogimplantátum meg tömésekben egykor az amalgán? Arra is azt mondták, hogy mérgező!!!Egyébként meg nem Extrém műcsöcsökről dumálok, hanem a határok betartásával létrhozott mellektől, amik guszták és teljesen természetesek.Miért is nem érezheti magát jól egy nő ,ha kicsi mellei vannak és nagyobbat szeretne!!Ez az egész azért van, mert aki megműtteti magát ,azt egyből lekurvázzák, és összehasonlítgatják mindenféle riheronggyal!Pedig én is 2 gyermek anyuja vagyok nem prosti, és mellműtétem lesz!Na bumm!!JA, ÉS JÓL FOGOM MAGAM ÉREZNI, EZÉRT CSINÁLTATOM MEG!!
82. spinneli (válaszként erre: 80. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 16:45
persze, nemcsak ezen múlik.
81. *Linda* (válaszként erre: 80. - 9b7f2ddb31)
2008. jan. 6. 16:30

EZ ÍÍÍÍÍÍÍÍÍGY VAAAAAN!!!!

:)

Az én barátom is csak a heg miatt jött rá...

2008. jan. 6. 16:28

Elmondanám, hogy van olyan ffi ismerősőm( totál műtét ellenes!! ) akinek fogalma sem volt róla,hogy a barátnőjének szilikonok vannak a melleiben...Másfél év együttjárás után vallotta be a csaj és láss csodát!A faszi nem rúgta ki,sőt még feleségül is vette!


Mellesleg akik totál műtét ellenesek azoknak tutira nem 70-es a mellbőségük...A nagycsöcsűek könnyen ugatnak!!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook