Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szilikon... Na és az egészség? fórum

Szilikon... Na és az egészség? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szilikon... Na és az egészség?

1 2 3 4 5 6 7
19. melin76 (válaszként erre: 18. - Spinneli)
2007. dec. 20. 13:12

Azt mondod jobb szilikon nélkül? ;)

Én sem mondtam, hogy tökéletes, nekem sem az, bárcsak az eredeti lenne valamennyire szép, de az enyém inkább a tacskó fülére hajaz :)

de azért jól esik, hogy van aki szerint szebb szilikon nélkül, kár hogy ezt inkább csak lányok mondják

hmmm lehet át kéne nyergeljek a másik nemre? Olcsóbb lenne :)))

18. spinneli (válaszként erre: 15. - Bab3)
2007. dec. 18. 20:43

itt az a kérdés, hogy kinek mi a tökéletes, nekem pölö két szilikonemlő nem az, nektek meg igen, ennyi.

Előitéletet egészségmegóvásra fogni valóban gáz.

17. 0260f21e84 (válaszként erre: 14. - Melin76)
2007. dec. 18. 19:53
:D
16. Kinga82 (válaszként erre: 14. - Melin76)
2007. dec. 18. 19:51

hát, ez az. :) Nem is írok semmit, mert konkrétan megírtad, amit én akartam :)


Csak annyit: én is járok rákszűrésre, és a mammográfiát is meg lehet vele csinálni probléma nélkül.

15. bab3 (válaszként erre: 14. - Melin76)
2007. dec. 18. 19:13

hehe..:D:D:D

Teljesen igazad van!!!nem is mondhattam volna szebben!:)

Nem hiszem,h ne akarna mindenki tökéletes lenni..legalább egy picit...:)

14. melin76 (válaszként erre: 13. - Bab3)
2007. dec. 16. 16:48

szerintem ez csak irigykedés, ezért nem szoktam foglalkozni vele. ;)

Nevetségesnek tartom, hogy valaki szükségét érzi, hogy másokat próbáljon meggyőzni arról, hogy miért nem kell a szilikon. Na majd ha az üresen lógó csöcs számít majd szépnek, akkor elhiszem nekik :D


ez is el fog múlni egyszer, ez olyan előítélet, mint ami az első mobilitelefonosokat is érte, mindenki emlékszik még a "bunkófon" kifejezésre :D


--

őszíntén szólva, nem hiszem, hogy bárki is az egészségemért aggódna, mikor nagy hanggal ellenzi a műtétet ...

13. bab3 (válaszként erre: 10. - Egypt)
2007. dec. 16. 16:22
Sztem meg ezt a "lelki probléma"dolgot fölösleges mindenbe bele magyarázni.én is szeretnék melleket,és nem azért mert lelki problémám van,hanem azért mert nincs mellem.Nem értem,h miért kellene elfogadni a hibáinkat,amikor van rá mód,hogy kijavítsuk őket???
12. musó (válaszként erre: 10. - Egypt)
2007. dec. 8. 19:49

Tényleg lehet valami ebben a lelki probléma dologban. Nekem például komoly lelki problémát okozott, hogy a párom kidolgozott mellizma kb. háromszor akkora mint az én mellem, ami sosem volt méretes, de három éves szoptatás után a siralmas kategóriába sorolnám.

Nem éreztem nőnek magam, elégedetlen voltam mindennel. Fehérneműt nem kaptam, fürdőruhát sem, anélkül nem akartam strandra menni, egyebekről nem is beszélve.

A műtétet a legtöbb lány nem jókedvéből csinálja, hanem azért, hogy végre nőnek érezhesse magát.

11. Lélek
2007. dec. 6. 01:33
Én is szeretnék plasztikáztatni a mellem és nem a férjem miatt.Szeretnék önmagamnak tetszeni.Nem mindenkire igaz,hogy nem áll meg egy műtétnél.Sokáig küszködtem a súlyfelesleggel,mégsem készültem soha zsírleszívásra.
10. egypt (válaszként erre: 7. - Doki71)
2007. nov. 1. 11:18

Pszichológusok szerint azoknak, akik szépészeti műtéteket vállalnak, igazából mélyebb, lelki problémáik vannak, amiken a külső beavatkozások csak ideiglenesen segítenek valamit. Nem véletlen, hogy a legtöbben nem állnak meg egy műtétnél, hanem mindig találnak még magukon valami mást, ami nem tökéletes, vagy még nagyobb mell kell nekik, stb. Az igazi probléma meg továbbra is megoldatlan.

Szerintem ebben nagyon sok igazság van. Ritka a tökéletes külsejű ember, de ha valaki kiegyensúlyozott személyiség, akkor el tudja fogadni önmagát a hibáival együtt. Tehát először mindenképp önmagával kell kibékülnie az embernek.

9. Pazo (válaszként erre: 4. - Zafíra1985)
2007. okt. 29. 18:25

én sem értem mi az összefüggés a rákszűrés és a szilikon között.

Én évente járok rákszűrésre, de ez nem annak köszönhető, hogy van e szilikon a mellemben vagy nincs. Másrészt ez is mit érdekel Téged? Aki úgysem megy el a szűrésekre, hogy már nagyon sok helyen ingyenessé teszik, az ellen Te mit tudsz tenni?

És itt jön megint az elő, hogy mekkora szakértője a mellnagyobbításnak az, akinek köze nincs az egészhez. Tudod a műtét előtt kell ultrahang, még annak is akinek icipici a melle, tudod hányszor találtak meg ennek köszönhetően cisztát, stb?

8. Anita123 (válaszként erre: 2. - LoLiNa)
2007. okt. 29. 09:21

Ez sok esetben igy van.Kicsit igazsagtalan az elet.A noknek miert kell valamilyen szinten "tonkremenni" egy szules vagy egy szoptatas utan?



"Sajnos nem csak a nők a hibásak ebben, hanem a férfiak is! sokan nem viselik el a nő mellét szoptatás után.. vagy csak az évek múlása, kicsit megereszkedik."

2007. okt. 29. 09:03

Egy fiatal nőnél, aki még nem szült - nem szoptatott feleslegesnek tartom. Lehet, hogy a páciens magabiztoabb lesz tőle, a magyar viszonyokat nézve nem attól lesz valaki egyéniség. Nem a mérete és/vagy formája a lényeg, hanem az, hogy szereti valaki! Nem attól lesz jó nő valaki, mert van pénze szilikonra. Sokkal fontosabb az illető személyisége - tulajdonságai - belső! Attól különleges valaki - az egyéniségétől!

Doki

2007. okt. 28. 18:40

Neköm a cilikony jó lenne. A derekamba építötnim!

Nye fájun! Meg még mig ögy kít höjre is löhetnö!

5. *Linda* (válaszként erre: 4. - Zafíra1985)
2007. okt. 28. 18:26

Ne haragudjatok, de hogyan kapcsolódik egymáshoz a rákszűrés és a plasztikai műtét??????

Attól, mert nekem meg vannak csináltatva a melleim, ugyanúgy járok rákszűrésre....

4. zafíra1985 (válaszként erre: 3. - Pazo)
2007. okt. 28. 18:19

Kedves Pazo!

Örülök, ha neked sikerült minden. Ezzel a cikkel nem az volt a szándékom, hogy megbántsam azokat akik átesetek ezen a műtéten. Hanem hogy a figyelem inkább a rákszűrés fontosággára irányuljon. Semmi kifogásom nincs a mellműtétek ellen, hiszen is meg akarom csináltatni, csak kisebbre. A legnagyobb problémám az, hogy mindenki épp ahogy te írtad egyfolytában áskálódik, és mások melleivel törődik. Ha már ennyire figyeljük mit csinál a másik, akkor inkább a szűrésekre figyelmeztessük. De ha te ezzel megbántódtál, akkor bocs. Remélem a méhnyakrák és a mellrák megelőzésével kapcsolatban is legalább ennyire indulatosan lépsz fel.

3. Pazo (válaszként erre: 2. - LoLiNa)
2007. okt. 28. 17:25

Lolina az orvosi indok nem csak fizikai, de lelki is lehet szerintem.


Egyébként aki nem szeretné, az ne csináltassa, aki meg D-s kosárra vágyik, hát csináltassa.

Miért lovaglunk mi mindig ezen a témán???

Nekem is volt mellplasztikám, és a melleim mérete most 75B!

Ha valakinek ez okoz örömet, mit kell egyfolytában áskálodni, senkinek semmi köze hozzá!

Már bocsánat, de mit érdekli a cikk íróját a sok amerikai lány??? Majd ő a saját lányára vigyáz, és nem vesz neki melleket. Ennyi............

2007. okt. 28. 06:18

Sajnos nem csak a nők a hibásak ebben, hanem a férfiak is! sokan nem viselik el a nő mellét szoptatás után.. vagy csak az évek múlása, kicsit megereszkedik.. stb. nem egy olyan esetről hallottam, ahol szó szerint elzavarta a ffi a nőt, és még fizette is neki.. és a nő, mondván, hogy nem akarja a palit elveszíteni, elment..

a mai világban már nem a természetesség a szép, ma már az a menő, ha "hibátlan".. az egészség le van ejtve.. és mindez miért? mert ezt karják a férfiak! Tisztelet a kivételnek!

mi megy a tv-ben? szebbnél szebb műmellek, ez a trend, akinek nem áll mint a cölöp, nem totál egyforma, az már nem is szép.. nehéz dolog.. jobban nem tudom kifejteni a véleményemet..

Én a természetesség híve vagyok.. nem olyanok már a melleim, mint 12 évesen, (elég nagyok nekem is, én is kitüntem a többiek közül:)))) , szoptatok jelenleg is, azért valamennyire megereszkedtek.. de , ha ez nem tetszik egy férfinak, mehet máshová! gondolkodtam már, hogy milyen lenne, ha korrigáltatnám, de arra jutttam, hogy nem! a párom így elfogad, ha ő nem lenne (szétmennénk vagy bmi), akkor sem! így kell elfogadni, és különben sem olyan vészes.. :)


Kerianyum pórul járt a szoptatással , anno.. szabályosan palacsinták lettek a mellei, laposak és lógtak. orvosi utasításra muszáj volt megcsináltatnia, pár éve volt, még a tb állta.. egy-két év múlva az egyik bemondta az unalmast.. és totál leereszkedett.. újra meg kellett műteni, amit már neki kellett fizetnie és ugyebár újra fájadalom.. kérdem én, egy egészséges mellet mért kell ennek kitenni?!

Én személy szerint elfogadom a dolgot orvosi indokkal.. mert ha az egészség a tét, muszáj. De csak mert ez a trendi, nem, és nem is engedélyezném..

2007. okt. 7. 22:34
A mai világban egyre több lány vágyálma lett a mellműtét. Amerikában ez odáig fajult, hogy a családokban lassan teljesen hétköznapi születésnapi ajándékká nőtte ki magát.
Csak egy baj van ezzel. Teljesen felesleges az esetek 75 százalékában.

Ugrás a teljes írásra: Szilikon... Na és az egészség?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook