Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok szegedi anyukák! fórum

Sziasztok szegedi anyukák! (beszélgetős fórum)


61. mongi (válaszként erre: 59. - Guccsy)
2009. ápr. 28. 09:05

Én nem Szegeden szültem/szülök,hanem Hódmezővásárhelyen.Ott van orvosom.

Neked ki volt a dokid?

60. Guccsy (válaszként erre: 58. - Mongi)
2009. ápr. 28. 07:55
Igazi kiscsávós Tamás.A szülinapi képen nagyon édi.Tudjátok már a 2. baba nemét?Nálunk a párom kislányt szeretne nagyon.Nekem mindegy.Ákossal olyan jól elvagyok.Ti Tamást mikor iratátok bölcsibe?Tényleg nagyon sokan vannak?
59. Guccsy (válaszként erre: 57. - Mongi)
2009. ápr. 28. 07:49
Amikor megszületett akkor használtuk.Jó volt, mert tudtunk menni bárhova.Olyan szépen aludt benne.Nálunk Ákos szerelem baba.Egyszer nem vigyáztunk és ő jött is.:)Terveztük csak kicsit késöbbre.Én még pont iskolába jártam+2 tanfolyamra.De hála istennek sikerült mindet befejeznem.Van fogadott orvosod?Akkor te még a II kórházba szültél?
58. mongi (válaszként erre: 56. - Guccsy)
2009. ápr. 26. 14:28
Képzeld nekünk ez a második baba,2 év próbálkozás után jött csak össze.Erre nem is számítottunk,mikor Tamás fél év alatt megfogant,s akkor azért még elég pörgős,bulizgatós életet éltünk.Ezzel csak arra célzok,hogy most sokkal egészségesebb is volt a szervezetem,és mégis.Eredetileg úgy szerettük volna,hogy 2 év legyen a korkülönbség,de most meg úgy érzem,hogy pont ideális időben jött!:))
57. mongi (válaszként erre: 55. - Guccsy)
2009. ápr. 26. 14:25

Nagyon aranyos a kisfiad,és köszi a babakocsis képeket!

Mikor Ákos megszületett,akkor a mózeskosaras részt kellett használni,vagy csak télen kell az?


A boltot meg majd megnézem,hétfőn úgyis kinézünk a piacra pár zöldségért.

Amúgy mi nem is messze lakunk a Mars tértől,de gyalog már nem próbálkozom a távval,már elég hamar elfáradok.:)

56. Guccsy (válaszként erre: 53. - Mongi)
2009. ápr. 24. 06:12

Reméljük nem lesz olyan tikkasztó melegünk. Nem tudom ide,hogy kell felrakni képeket.Teszek fel az adatlapomhoz.

Szeretnénk kistesót.Rajta is vagyunk az ügyön.:)Igazad van a mai vilában többször végig kell gondolni.De nem szeretném ha Áki egyke lenne.Igy sincs a környékünkön gyerek.Az álmom 3 gyerek,de nem tudom,hogy valaha lesz-e pénzünk rá.Ez a tény úgy elszomorít.Vki meg bevállalja.Majd lesz valahogy alapon.Lehet,hogy neki van igaza.Elkalandoztam.Bocsika

55. Guccsy (válaszként erre: 54. - Mongi)
2009. ápr. 24. 06:05

Szia!

Ruhát mi is inkább ott veszünk.A babakocsit,etetőszék stb. vettük ott.Az árkülönbség annyi,hogy mig a

Micimackóba 110 ezer volt,addig itt 70.A rókusi templommal szembe,szinte a gyertyás mellett.Ahogy mész ki a piacra.Abba az utcába.Lábzsák és mózeskosár is van benne.A mózeskosár felülről bezippzárható.Télen nagyon jó volt.

10 hónapos,hogy telik az idő.Mindjárt 1 éves.Ő tud ülni.állni,mászni.Kapaszkodva lépegetni és kb.3 napja úgy 4sec-ig kapaszkodás nélkül állt.:)

54. mongi (válaszként erre: 52. - Guccsy)
2009. ápr. 23. 09:14

Van mózeskosara is,vagy csak lábzsák?Én még nem tudtam eldönteni,hogy használjuk-e a régit,vagy újat vegyünk?Az a baj,hogy annyira nagyon drágák a babakocsik.Anno meg direkt szürke-pirosat vettünk,hogyha a második gyerekünk lány lenne...-szóval most még azért lehetne használni.:)

Esetleg tudnál fényképet felrakni róla?


Akkor Ákos most lesz 1 éves?Miket csinál már?

Terveztek másik babát is?(Bár a mai világban,meggondolandó):((((


Manócska?Mars téren?Az hol van pontosan,én még nem is hallottam róla.

Én leginkább a Tescoban,Corában vásárolok már ruhákat Tamásnak.Nincs velük bajom,nem is annyira drágák.

53. mongi (válaszként erre: 51. - Guccsy)
2009. ápr. 23. 09:08
Szia,július 22-re.
52. Guccsy
2009. ápr. 23. 08:51

Sziasztok!

Én lányként voltam Rókusi.A Tesco közelébe laktam.A nyitra utcába meg sokat játszottam.Most a nagyállomás közelébe lakunk.Ákos nyári baba.Július 8,-án született.Mi olyan kocsit vettünk ami jól téliesíthető.Cargo a márkája.Ti tudtok itt Szegeden olcsó bababoltot?Én csak a mars téri Manócskát ismerem.

51. Guccsy (válaszként erre: 50. - Mongi)
2009. ápr. 21. 16:39

Szia!

Akkor ezek szerint feljöttök még néha.Nálad mi újság? Mikorra vagy kiirva?

50. mongi (válaszként erre: 49. - Guccsy)
2009. ápr. 20. 14:30
Szia!
49. Guccsy
2009. ápr. 18. 23:07

Sziasztok4

Ez a forum létezik még? Én szivesen csatlakoznék.

2009. márc. 18. 10:23

Jó reggelt!

Van itt valaki, akivel beszélgetni lehet?

2009. márc. 17. 14:46
Sziasztok! Jöhetek?
46. nicci
2009. márc. 17. 14:42
Nálunk könnyebb volt mivel programozott császárom volt ,nem pedig magától indult be a szülés.Így addig Lázárra itthon vigyázztak anyukámék,amíg Zsolti kint a folyóson várakozott!
45. mongi (válaszként erre: 44. - Nicci)
2009. márc. 17. 14:19
Addig OK,hogy szabadság,meg bejárnak meglátogatni,de ha megindul a szülés,hova rakjuk Tamást?Ez kiszámíthatatlan.Nálatok hogy volt ez?
44. nicci (válaszként erre: 43. - Mongi)
2009. márc. 17. 14:17
Nálunk amikor szültem a férjem szabadságot vett ki,és mindennap bejöttek a kórházba délelőtt is ,délután is.Mindig lementem hozzájuk az udvarra.(császárral szültem,alíg bírtam levánszorogni)Egyszer sem sírt,mert amennyit csak tudtam a lehetőségekhez képest vele voltam.Volt ott olyan anyuka aki egyáltalán nem engedte meg ,hogy a nagyobb gyerek bemenjen a kórházba,de azt se én ,se Lázár nembírtuk volna ki.:)
43. mongi (válaszként erre: 42. - Nicci)
2009. márc. 17. 12:35

Tamás pont ugyanilyen,mint Lázár.Tiszta anyás,még a férjemnek se enged sok dolgot.Ő se volt sosem nélkülünk még sehol,bár egyszer-egyszer vigyáztak rá a nagyik másfél órára,amikor tanultam vezetni...Ne aggódj,meg fogja szokni,s utána rájön,h vannak még jó dolgok az életben.


Én is izgulok a nyár miatt,hogy hogy lesz majd ha megyek szülni.Eddig még nem találtam megoldást.Jó lenne,ha a nagyiknál lenne azon a héten,amikorra ki vagyok írva,de még sosem aludt egyedül sehol,ráadásul itthon sem alszik el egyedül,csak velem...Vagy legalább a nagyik itt laknának a szomszédban,de nem!Mondjuk én vagyok a hibás abban,hogy még nem szoktattuk senkihez(mert akkor könnyebb lenne),mert még mindig féltem másra bízni.:(Hát ez van,én ilyen "félős" anya vagyok!:))

42. nicci (válaszként erre: 40. - Mongi)
2009. márc. 17. 06:25

A Toldi utcai óvi a nagyáruházzal szemben van!Egy sárga sarki épület!


Azért lesz nagyon nehézz a beszoktatás,mivel gyakorlatilag soha senki más nem vigyázott még rá,(mamák se)mindig velünk van!Ő mindenhol tök jól elvan,ha én vagy a férjem ott vagyunk,de például ha bent vagyok vele egy játszóházba és belemerül a játékba ,és ha felnézz és nem lát meg azzonnal akkor pánik szerűen elkezd anyázni,sírva hogy hol vagyok?


Komolyan mondom ha három méterre eltávolodok tőlle akkor is sír,van amikor itthon is csak velem hajlandó enni stb.


Azt hiszi,hogy én is ott leszek majd vele egésznap az óviba!

plusz nekem majd reggelente még a kicsit is magammal kell vinnem,tehát két gyereket időre öltöztetni,kocsival bevergődni,kocsival leparkolni,Lázárt felkísérni,stb. nem lesz egyszerű,akkor is nehézz lenne ha csak rá kellenne figyelnem,de így még nehezebb lesz,hogy a kicsi is ott lesz!


Szóval nagyon félek!:(

2009. márc. 13. 15:07
Sziasztok!
40. mongi (válaszként erre: 36. - Nicci)
2009. márc. 13. 09:46

Látod,ez a francia-csavar az egészben!:D Kiderült,hogy kislány,de ez már 101%!!! :)) Persze már mindenkinek elújságoltuk,hogy kisfiú,s szerintem még a barátaink,ismerőseink fele úgy is tudja-attól függ,milyen gyorsan terjed a pletyka!:))


De ismerős ez a Toldi utcai ovi,melyik is az?Azt tudom,hogy anno mi is bejelöltük magunknak,de azt már nem tudom,hogy megnéztük-e?

Azt hallottam róla,hogy nagy a túljelentkezés,és,hogy jó ovi.(Mondjuk mindenhol nagy a túljelentkezés,egy kis protekció nem árt!)


...és mikor leszel óvónéni?:)))


Tamás kb.1.5 hónap alatt szokott be,az elején sírt,meg alkudozott,meg minden.Még a hisztis toporzékolásra is rászokott,sőt olyan is volt,hogy hányt pont indulás előtt,hogy ne kelljen mennie.Kemény volt!Mondjuk az első 2 hónapban csak úgy járt,hogy egy hetet ment,aztán köv. hetet kihagytuk mindig-persze betegség miatt.Nem tudom,hogyha egyhuzamban járt volna,hogy könnyebb lett volna-e a beszokás?

A lényeg,hogy már nincs vele semmi gond!Jó kedvvel megy.

Egyébként miért gondolod,hogy nagyon nehéz lesz?Tamás pl. nagyon-nagyon anyás volt(most is),itthon mindig én altatom el stb.,de az oviban ezzel nem is volt gond,símán elaludt egyedül is.Ja,és 3 napja járt oviba,amikor egyszercsak elkezdett rendesen beszélni!:))

39. mongi (válaszként erre: 35. - Mimus)
2009. márc. 13. 09:35
Ja és nins MSN-em.
38. mongi (válaszként erre: 33. - Mimus)
2009. márc. 13. 09:34

Az jó,de azért gyere erre is néha.

Sajnos nálunk is az a baj,hogy nincsenek igazán olyan barátaink,akik szintén kisgyerekes,és tudnánk közös programokat szervezni.Eddig nem is panaszkodtam,mert Szegeden laktak barátnőmék(akkor még egy,mostmár 2 kislányuk is van),s velük szinte minden nap találkozgattunk-de elköltöztek.:(


Nyári babáknak milyen babakocsi kell?:)

2009. márc. 12. 15:28
Sziasztok szegediek! :-)
36. nicci
2009. márc. 12. 14:25

Mongi!


Én azt hittem,hogy a második babátok is kisfiú lesz,mert utoljára amikor nézztem az adatlapod,Dávidos vonalzót láttam!:))))))


Ránk igaz a mondás ,miszerint:Egy apa csak egyfélét tud!:)


Szeretnénk ha Lázár a Toldi utcai óviba járna,ott már voltunk is bent,mindkét óvónéni aranyos,szimpatikus!

Remélem felveszik!Mi Gyálaréten lakunk,és az itteni óviba csak akkor adom ha minden kötél szakad!


Én még nem vagyok óvónéni csak annak tanulok!


Tamás mennyire nehezzen szokott be??Ettől rettegek a legjobban,nálunk ez tuti nagy cirkusz lesz!:(


Mimus!Cuki a lánykád!

35. Mimus
2009. márc. 11. 21:32
MONGI,MSN-ED NINCS VÉLETLEN,MERT OTT TUDNÁNK SOKAT DUMÁLNI,MINDIG FENTVAGYOK HA RÁÉREK.NA SZIÓ.
34. Mimus
2009. márc. 11. 21:32
Uh most nézem,mennyit írtam.
33. Mimus (válaszként erre: 32. - Mongi)
2009. márc. 11. 21:31
Szióka!Bocsi,de elvagyok mostanában,nagyon belejöttem a tesz-veszelésbe.Meg a másik ok az,hogy lent a játszón megismerkedtem egy másik anyukával,és nagyon egy hullámhosszon vagyunk,rég taliztam már ilyen aranyos csajjal,nagyon jókat tudunk dumálni.És neki is kislánya van 2 hónappal fiatalabb a Lilitől,és jól megvannak.Olyan jókat játszanak,ja és itt laknak 3 lépcsőházzal arrébb.Szal mostanában ezért tűntem el.A Lilire visszatérve,ő már mindent eszik,nem válogat,szerencsére,rám hasonlít ebben nem az apjára.Még az a jó.Beszélni nagyon sokat beszél,vannak új szavai is,amit utánam mond,például ma kérdeztem tőle,hogy mi van a szádban,hajszál?Mert nyújtogatta a nyelvét.És ő mondta,hogy "haszá".Tegnap meg mondtam neki,hogy mi van öreglány,szoktam így hülyéskedni neki.Erre ő mondta,hogy "öregná.Úgy imádom,egyre okosabb,ügyesebb.
32. mongi
2009. márc. 11. 16:03
Mimus,nagyon eltűntél!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook