Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok szegedi anyukák! fórum

Sziasztok szegedi anyukák! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. szept. 8. 07:31
Koszi az infot.megprobalok eljutni.
720. hapcimanci (válaszként erre: 719. - Szilvi881)
2016. szept. 8. 06:00
Szia Szilvi! Üdv Szegeden! Az én gyerekeim 8 és 10 évesek a. 3. babát januárra várom. Szeptember 9-én indul egy új baba-mama klub az Agórában a könyvtárban. Pici hely de nagyon szép színes és barátságos - és ingyen van. Kéthetente lesz pénteken 10 órakor. Ha van kedved gyertek el. Lesznek meghívott vendégek az adott témához.
2016. szept. 8. 00:33
Sziasztok.26 eves anyuka vagyok van egy 6 es egy 8 honapos babam.Sajnos az elet ugy hozta,hogy varost kellet valtanunk.most Szegeden elunk es nincs tul sok ismerosom.Azon gondolkodtam,hogy lenne e kedvetek egy klubot alakitani.A lenyeg az lenne,h a gyerekeink jatszhatnak egyut ismerkedhetnek,mi is baratsagokat kothetnenk megosztanank egymas tapasztalatait mondjuk heti egyszer.Szivesen adom a helyszint Szeged kozpontjahoz kozel.Akit erdekel batran jelentkezen.koszonom
718. mongi
2012. jún. 12. 07:50
Sziasztok!Van itt valaki,akinek most kezdi az iskolát a gyerkőce?
717. maja98 (válaszként erre: 716. - Adelett)
2012. máj. 7. 12:27

Szia!


Itt már nem nagyon írogatunk. Átmentünk a 2011 Szegedi kismamák klubba.

Gyere te is nyugodtan.

716. Adelett
2012. máj. 6. 11:36
Sziasztok! Ez a topik már nem pörög? Jár még erre valaki?
715. Guccsy (válaszként erre: 714. - Mongi)
2011. jan. 29. 18:25
Egyenlőre úgy néz ki,hogy nem vesszük fel.De nem is igazán járunk közösségbe.
714. mongi
2011. jan. 29. 15:37
Az influenza vakcinával hogy álltok,felveszitek?Ebben a járványos időszakban viszitek a gyerekeket erre-arra?
713. Guccsy (válaszként erre: 712. - Mongi)
2011. jan. 25. 12:25
igen,én úgy tudom lehet.
712. mongi (válaszként erre: 710. - Guccsy)
2011. jan. 25. 11:39

Köszi!Amúgy anyósom szokott még átjárni segíteni,de anyunak már könyörögni kell,ezért inkább nem kérek tőle segítséget.


De jó neked,hogy ilyen szépen egyedül elalszanak a gyerekek!:)


Nem tudod véletlen,hogy a villamoson még manapság is lehet vonaljegyet venni a vezetőtől?:)

711. Guccsy (válaszként erre: 708. - Bazsimaci)
2011. jan. 24. 09:06

Naná,hogy én.:DDDDDD


Ezen biztos lesz vita.Eleinte,ha a gyerköcök bent lesznek,biztos Ati,mert ő már évek óta tud vezetni,csak jogsi nem volt.

710. Guccsy (válaszként erre: 705. - Mongi)
2011. jan. 24. 09:05

Én még nem tudom.Attila február végén fog vizsgázni.Az a lényeg,hogy egyikünknek meglegyen,hogy tudjuk vezetni az autót.Persze még venni kéne azt is.

Amikor még az Anna fürdőbe voltunk nem volt gyerköc,így nem figyeltem van-e medence.

Nálunk ritkán van,hogy egymást piszkálják,szerencsére.Este mondok egy mesét ,elbúcsúzok és csicsi van.Nem altatom őket.Persze ha kimegyek rögtön huncutkodnak,így sokszor be kell mennem,de egy idő után elalszanak.Mióta Stella megszületett Ákos hajnalba átvándorol hozzánk.Reggel szokott is fájni a hátam,mert teljesen kidúr.


Húú nagyon nem lennék a helyedbe.Én nem is tudom mit csinálnék.Ez irtó nehéz lehet.Nálunk Ákost is még öltöztetni,pelenkázni kell.Sajna Stella miatt ő is elvárja.Néha még etetni is kell...

Szülés után nekem is sokáig fájt a hátam és nagyon nehéz volt a mindennapokba helyt állni.Tamáson kívül van segítséged?

Nagyon kívánom,hogy minél hamarabb gyógyulj meg!!!!!

709. Mayalina (válaszként erre: 707. - Bazsimaci)
2011. jan. 23. 22:07

Nincs konkrét elképzelésem.

Iletve egy van most hirtelen: sárga hibiszkuszra vadászok. :)

De nyitott vagyok bármire, ami nekem még nincs.

2011. jan. 23. 22:01
Guccsy sok sikert a vezetéshez Attilának is ha lesz autótok ki fogja vezetni?:-)
707. bazsimaci (válaszként erre: 706. - Mayalina)
2011. jan. 23. 21:59
Szia én szívesen cserélnék veled és volna egy kis citromom amit be kellene oltani milyen virágokra gondoltál?
2011. jan. 23. 16:15

Sziasztok!

Van kedve valakinek cserepes virágot cserélni velem?

Nekem van néhány virágom, amik gombamód szaporodnak, és szívesen cserélném más fajtára. Pl Aloe vera (2 féle is van!), golgota virág, citromfa(hamarosan beoltom!).

Vannak más növénykéim is, akit érdekel, annak sorolom.

705. mongi (válaszként erre: 704. - Guccsy)
2011. jan. 22. 21:50

Mikor vizsgázol?

Az Anna fürdőben is van gyerekmedence?A Napfényben sokan voltak,tömeg van?


Ja,a huncutkodásban ők is összetartanak,de amúgy,ha egymás mellé kerül a 2 gyerek,valamelyik azonnal elkezdi a másik piszkálását.Réka harap,Tamás lökdösődik.Szeretik egymást,de nem bírnak egymás mellett nyugodtan játszani.Jó,hogy nálatok nincs ilyesmi,legalább kevesebb a feszültség.Ez biztos a korkülönbségtől is függ...

Altatod őket,vagy egyedül elalszanak?

Nálunk Réka még mindig közöttünk van,de lelkiekben már nagyon készülök az átszoktatásra.:) Tavaszra tervezem.


Még nem emelhetem fel Rékát,de nem is bírnám fizikailag.Nagyon sok minden megváltozott most.Még sántítok is kicsit,meg a törzsizmaim is nagyon hamar elfáradnak,ülni csak rövid ideig birok,guggolni meg alig,mert lezsibbadok.Az öltözés-vetkőzés is elég nehézkes,úgyhogy Réka ellátása is még nagyon keservesen megy,pedig régen milyen könnyű volt minden!Még szerencse,hogy Tamás már ilyen nagy fiú és önellátó,segíteni is szokott.

704. Guccsy (válaszként erre: 703. - Mongi)
2011. jan. 22. 20:14

igen,együtt csináljuk a férjemmel.Egy az oktatónk is.Eddig nagyon szeretek vezetni,kikapcsolodás is két gyerek mellett.

Igen,voltam már az Anna fürdőbe.Éjszakai fürdőzésen.Mi most a Napfény parkba voltunk.Nagyon tetszett.A gyerek medence nagyon tetszett a gyerköcöknek.

Nálunk nincs nagyon veszekedés,nagyon összetartanak és együtt huncutkodnak.Inkább erre kell figyelnem.Az esti alvás kész katasztrófa.Egy szobába vannak és egymást piszkálják.

Az azért már jó,hogy nem kell fájdalomcsillapító,de gondolom nehéz cippelni Rékát,gyereket nevelni.

703. mongi
2011. jan. 21. 22:27

Csináljuk???-Az mit jelent pontosan?A férjed is?Egyszerre jártok,egy tanárhoz?Na,és hogy tetszik?:)

Akkor mostmár felkötheted te is a gatyád :DD ,rohangálhatsz majd mindkét gyerek után!

Réka nem lesz bölcsis.Én nyáron szerettem volna visszamenni dolgozni,de csak félállásban,viszont most,hogy kiderült ez a sérv,azt se tudom még,hogy mit tudnék dolgozni és mi hogy lesz....tehát itthon leszek 3 éves koráig.


Jelenleg épp olyan fázisban vagyok,hogy már nem szedek fájd.csillapítókat,tornázgatok,meg kiírtak az Anna fürdőbe fizikoterápiára.Tényleg,te voltál már ott benn?


Nálatok mennyit veszekednek a gyerkőcök?:)

702. Guccsy
2011. jan. 20. 10:02

Nálunk minden oké.Csináljuk a jogsit.Tavasszal szeretnénk autót venni.

Stella már tesz önállóan pár lépést.Rékát beíratod majd bölcsibe?Én igen,de félek,hogy nem lesz hely.Sajnos nem tudom előjegyeztetni.Ákos meg megy az oviba.Kíváncsi leszek,hogy fogok két gyereket külön helyre beszoktatni.


Hogy fogják kezelni?Gondolom ez teljesen nem fog elmúlni,de a fájdalmat el tudják?Nem értek hozzá,szerencsére a közeli környezetembe mindenki egészséges.

701. mongi
2011. jan. 19. 23:16

Guccsy,hogy te mindig látsz valahol?!:D


Képzeld,a múlt héten derült ki,hogy gerincsérvem van.Nagyon ki vagyok bukva miatta!


Nálatok mi a helyzet?

700. Guccsy
2011. jan. 19. 16:38

Szio!!!


Mongi láttalak ma benneteket a rókusi tescoba.Nagyon szép kislány Réka,Tamás meg kész nagyfiú.Annyira siettünk,hogy értelmetlen lett volna leszólítani.Sajnálom,de remélem találkozunk még.Rajtad meg egyáltalán nem látszik,hogy 2 gyermek anyukája van.

699. Guccsy
2010. dec. 24. 08:44
Köszike,hogy gondoltá rá/ránk.!!!!!!Boldog,nyugodt és békés karácsonyt nektek!!!Ha lesz időd tényleg írj pár sort.Olyan rég hallottam felőletetk.Réka olyan nagy lány már.Hasonlítanak nagyon Tamással.Gyönyörű mindkettő szeme,de gondolom sokan mondják.:))
698. mongi
2010. dec. 23. 21:35
Guccsy!Stellának nagyon boldog első szülinapot kívánok!!!
2010. nov. 24. 13:08

Sziasztok


Valaki tudna segíteni nekem védőnő ügyben?


Most kellene mennem a kiskönyvemért, de fogalmam sincs, hogy hova és hogy kihez kell menjek.

696. mongi
2010. nov. 18. 10:20
Szia Guccsy!Jelentkezem,ha lesz időm...pusz!
695. Guccsy
2010. okt. 31. 07:27

Szia Mongi


Mi újság veletek?Nagyon eltüntél.Nálunk zajlik az élet.Nagyon jól elvan a két gyerköc,csak arra kell figyelnem,hogy a nagy rosszalkodásba nehogy baj legyen.Szerencsére szeretik egymást,az éjszakák most kezdenek alakulni.Eddig szörnyű volt,Stella szinte 2 óránként kelt.Néha nagyon fáradt vagyok,viszont nagyon sok örömet tudnak adni.

694. Guccsy
2010. júl. 26. 07:53

Szia!!!!


Rékának utólag Boldog első születésnapot!!!!

Tegnap jöttünk haza a nyaralásból,nagyon jó volt.A gyerköcök is nagyon élvezték.Teljesen ki sikerült piheni magunkat.Remélem a ti Horvát utatok is nagyon jó lesz.Mi most a tatához mentünk Dombóvára.Holnap indulunk a szelidi tóra.

693. Guccsy
2010. jún. 21. 21:23

Szio Mongi!!!!


Mi újság veletek?Voltunk a honvéd téri játszón és tényleg jó.Jók nagyon a képek.Hihetetlen de Réka nemsokára 1 éves lesz.

2010. máj. 29. 08:13
Esetleg ha valaki tud otthon végezhető munkát, kérem szóljon! Köszönöm
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook