Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
429. 5e0c262058 (válaszként erre: 426. - Miss Angel)
2013. júl. 23. 19:01

Szerintem minden nő vidám és mosolygós, ha megfelelő párra talál. Másrészt bármelyik mosolygós életvidám nőt le tud törni egy olyan férfi aki gyötri, nem dícséri, stb. (Velem ez történt)


Ha gondjai vannak, meg lehet beszélni, és akár együtt megoldani. Ha már egy pasi erre hivatkozik, akkor az azt jelenti, hogy bonyodalommentes szexre/kapcsolatra vágyik, nem vesz komolyan. Az ilyen jobb ha le is lép.


Ami engem illet, amióta egyedül vagyok, megint boldognak/szépnek látom az életet. Nem is szeretnék még vagy 1-2 évig kapcsolatot. Szükségem van magamra, az időmre. Eszemben sincs senki kretén elvárásának megfelelni. Nem tudom, lehet, hogy nem vagyok normális=átlagos, de legalább boldog. Persze, nyitva hagyom a lehetőséget, de nem tudom, minek kellene történnie, hogy megint megbízzak valakiben.

428. N.Ferry (válaszként erre: 426. - Miss Angel)
2013. júl. 23. 10:47

Ha egy pasinak nem csak kirakatnak,vagy éjszakai játékszernek kell egy nő,akkor igenis nagyon fontos,hogy komoly gondolkodású legyen!

Ez sajnos valóban szinte teljesen kiveszőben van a mai 20évesekből,de azért a 30-as nőknél (legalábbis a környezetemben)ez nem jellemző.

Én inkább azt veszem észre,hogy náluk(aki egyedül él és neveli a gyerekeket)inkább az elkeseredettség,a "csúnya vagyok" szindróma (persze fényévekkel jobban néznek ki,mint a 20évesek)van jelen.

Személy szerint "sajnálom" őket,mert ők pont azok a nők,akik megérdemelnék a boldog életet,ellenben a pénzéhes,buta önimádó p*csákkal szemben.

427. ivi79 (válaszként erre: 424. - 5e0c262058)
2013. júl. 23. 10:37

nem minden 30alatt indult kapcsolatból lesz válás, de 30fölött is lehet csúnya vég.. szóval sztem ez nem feltétlen korfüggő. viszont fiatalabban könnyebb összecsiszolódni, mint idősebben, esetleg már válással gyerekkel az ember háta mögött, egy kialakult személyiséggel stb kevésbé rugalmas az ember. meg hát a választék is kisebb, sokan elhagyják magukat,eligénytelenednek...fiatalon több minden megbocsájtható, míg idősebb korban..


én is utálom h sokan az anyagiak alapján (is) választanak, de vhol érthető,én az ellenkező oldal vagyok.. nekem 36évesen se lakásom, se albim, itthon lakom, diákhitellel, se munkám és semmi perspektiva.. most őszintén kinek kell ilyen ember? pedig állitólag nem vagyok hülye, van több szakmám, dolgozni is szeretek(nék). szexpara mellett ez a másik ami miatt szétment valszeg a kapcsolatom, h van ez a kb 3éve tartó mélyrepülés, ha van munkám akkor is olyan h kicsinálnak fillérekér és nem tudok ebből kimászni, persze mást meg nem akarok kihasználni, az ő pénzén élősködni, mert igy nevelődtem h mindenér magamnak kell megharcolni.. most ezt jól beszoptam.


van aki kimondottam pénzes párra hajt, de az h van türhető fizud meg lakásod nem bizti h csak pénzéhes pasit vonz be, hanem oylat aki egy magabiztos, saját lábán is megálló nőre vágyik..valljuk be ez 30fölött már elvárható lenne

426. Miss Angel (válaszként erre: 424. - 5e0c262058)
2013. júl. 23. 08:27

hát ezt meg őszintén sajnálom,de sztem lesz olyan pasi,aki mint nőt fog szeretni,pénztárcádtol függetlenül,ne keseredj.viszont így tényleg nem lehet könnyű,eszembe jutott egy történet...

randizgattam egy pasival,két randi volt össz.

Az elsőn el volt tőlem ájulva,ömlengett micsoda helyes csinos értelmes csajt fogott ki meg hazáig kisért és az elválás még ott is nehéz volt.

A msodik randi után meg benyögi nekem hogy neki életvidám nő kell,és én nem vagyok eléggé az.Leosztottam,hogy egyáltalán mi a problémája????panaszkodtam bármiről???nem nevetgéltünk eleget,és egyálatalán indokolja már meg ezt miből szűrte le,mi olyat csináltam amiből búval bszttnak szűrt le engem?/bocsánat/

nem volt ilyen....de érezte,hogy gondterhelt vagyok.Azóta se értem,hogy ugyan miből,mert a mai napig tudom hogy a legjobbbat hoztam ki magamból,annak ellenére hogy tényleg nem voltam jól.Szóval lehet nálad is az a gond inkább,hogy megérzik,h gondjaid vannak,nem?még ha nem is mutatod és magadba zárod,de ezt vhogy mégis érzékelik....mert igenis én pl/és sztem a legtöbben/olyanok vagyunk,ha egy másik emberrel jol érezzük magunkat,fel tudunk engedni legalább arra az időre,mig együtt vagyunk.De én a saját tapasztalásom alapján is és a te leírásodbol is azt érzem,h aki nem örökké vidám.vagyis kevesen veszik a fáradtságot arra hogy megimerjenek egy ilyen nőt,aki nem felhőtlenül boldog mert vannak nehézségei az életében.Mert ha már megismerte és beleszeretett,az más,akkor már esetleg kitart mellette,mert szerelmes ,de az elején nyilván ez nem olyan egyszerű,válogathat mások közül....

ja és még egy gondolat ide:úgy látom közös bennünk az,hogy komoly gondolkodásúak vagyunk,komoly felfogásúak,ami nem igazán mondható el a harmincasok többségéről sem már,nemhogy a fiatalabbakrol:)

ez sem egy kedvelt tulajdonság a pasiknál,ha egy nő komoly.legalábbis én ezeket tapasztalom,nemtom te/ti hogy vagytok ezzel...

425. Miss Angel (válaszként erre: 423. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 23. 08:09

szio,köszönöm az érdeklődésedet,nem találkoztunk az ominózus eset óta,de írt tegnap is,ma is egy smst.

Igazából megindokolta ,miért nem tudtunk két napig találkozni egyáltalán,nincs miért haragudnom rá,de kicsit félek a találkozástól.Főleg a saját indulataimtól.

írtam ugye,hogy az egyik amit nagyon kedvel bennem az a türelmem,hát,most a felfokozott idegállapotom miatt nem tom képes leszek-e a türelemre,ha úgy viselkedik,mint a múlktor.Mert tudja most érzelmileg hogy meg vagyok viselve,ilyenkor sztem egészséges nőnél is természetes ha nem a szex neki az első.

amugy mint már irtam/igaz nem tartozik ide/,nagyon beteg a kiskutyám,valszinű h ma fog kiderülni,mi lesz a jövöje csórikámnak,ez kiborít már,lehet sokaknak ez nevetséges hogy egy állat egy embernek ennyire fontos lehet,de nekem ő nagyon fontos,olyan mint egy gyerek.és nem akarnám elvesziteni,a betegsége hirtelen jött és megrázott....na mindegy ezen lépjünk is túl,a léyneg hogy szeretném ha kicsit tekintettel lenne most rám,csak pár napig,összeszedem én magam,még ha a legrosszabb derül ki,akkor is,de a türelmet úgy érzem,kicsit gyakorolhatná felém intenzívebben ő is....ha már a türelmet egy emberben ennyire fontosnak találja meg ennyire tetszik,gyakorolja ő is egy kicsit..

424. 5e0c262058 (válaszként erre: 422. - Ivi79)
2013. júl. 22. 20:16

Minden embernek más a sorsa. Az enyém 20-26 évesen küzdelmes volt. Nem élném át megint.


Hogy mikor könnyebb párt találni... 30 alatt, az biztos, csak épp nem biztos, hogy mind tartós. Sok ismerősöm elvált.


Borzasztónak tartom, hogy a többség az anyagiak alapján választ. Most, hogy jobbra fordul a sorsom - ha Isten is úgy akarja - sajnos lakással és jó fizetéssel, még idősebben(34) is vonzóbb vagyok, mint fiatalon Diákhitellel, lakás nélkül. Kell nekem az a férfi aki ezért választ?

Meddig kellek, amíg nem talál jobbat? Mikor derül ki az őszinte vonzalom?


Még keresem a válaszokat, kevésbé naívan.

2013. júl. 22. 14:09

Na mi újság a pasival Angel?

Találkoztok?

422. ivi79 (válaszként erre: 420. - 5e0c262058)
2013. júl. 22. 09:51
mért gondolod h 20-26évesen nehezebb mint későbbiekben? fiatalon még könnyebb párt találni mint 35-40fölött..
421. 40f1eafcfc (válaszként erre: 420. - 5e0c262058)
2013. júl. 21. 23:00
Pfff,én is belefutottam bár olyan dologba amibe nem kellett volna.Mindegy,tanultam belőle:D
420. 5e0c262058 (válaszként erre: 419. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 21. 22:43
Ahogy mondod. Nem lennék megint 20-26 éves! Kész káosz! :)
419. 40f1eafcfc (válaszként erre: 405. - 5e0c262058)
2013. júl. 21. 22:06
Tisztán lát,bár benne van talán az is,hogy épp a vágy hiánya miatt.Én is csak azokat a férfiakat láttam tisztán már,akiknél megszünt vagy nem is volt vágy.Sajna a hormonok,vágyak, szenvedély iszonyat ködfelhőt tud csinálni:)
418. ivi79 (válaszként erre: 417. - 0aeae8324f)
2013. júl. 21. 20:55

ismerek mindenféle gyógynövényt:)

14évig szedtem fogamzásgátlót, valszeg az cseszett szét, ill attól lett autoimmun pajzsmirigy alulmüködésem is és ez igy együtt okozza..nöihormon szintjeim béka segge alatt, peteérésem nuku. amikor néha volt peteérésem, akkor vágy is volt. ehhez nemkell semmiféle lazulás, ha van, akkor van a leglehetetlenebb pillanatokban is..ezt hol gyógynövénnyel értem el, hol maca-val(vágyfokozó perui gyökér szintén hormonokra hat), de egy idő után hatástalan volt minden. jelenleg semmi sem szedek rá csak pmhormont(legálist és nemlegálist együtt). majd megyek egy dokihoz is h megnézze szinteket és kideritse nem sérült-e vmi tartósan, hátha tud vmi okosat mondani, de most nincs tbm és addig kussolnom kell..sajna ők nem támogatják a természetes módszereket, igy lesz pár vitám még..

kb 8évembe telt mire ezt magamnak kideritettem(dokik is csak lazulásról hablatyolnak, meg stresszről de igazából leszarják..csak azzal és akkor foglalkoznak veled ha gyereket akarsz), persze mig nemvolt pasim ez annyira nem is érdekelt, mert legalább nem azon járt folyton az agyam, csak amikor lett, akkor kezdett el zavarni és napi szinten ezután kutattam, h mi lehet megoldás.. sajna mire megtaláltam azt h mi segithet, addigra újra szingli lettem..

417. 0aeae8324f (válaszként erre: 415. - Ivi79)
2013. júl. 21. 19:45

Kedves Ivi79 :-)

Olvastam már korábbi beírásaidban -utaltál a hormonális problémáidra. Pár gondolat erről: ez egy komplex külső-belső hatások eredménye: a külső,amit megeszel,megiszol, magadra kensz, sajnos már a csapvízből is hormonok folynak, nem beszélve a hormonkezelt állatokról, amelynek húsát fogyasztjuk, illetve a kozmetikai termékek, amelyeket magunkra kenünk. Mellette a lelki síkon történő belső feszültségek, a stresszes életmód elég ahhoz, hogy diszharmónia keletkezzen a szervezetben.

Gondolom a témát már alaposan körberágtad, és ezekkel tisztában vagy. Gyógynövénytát próbáltál inni a hormonok egyensúlyának visszabillentésének elősegítése érdekében ? Erről-ha érdekel- Maria Treben könyvében magad is meggyőzödhetsz, persze egyeztess orvosoddal, tudjon róla, ha kiegészítésképpen teázgatsz. Elsősorban rengeteg türelem kell, el kell tudnod lazulni, érdemes lehet relaxálnod.Vágykeltő ételeket, teákat esetleg próbáltál ? Kívánom hogy billenjen helyre minden téren az egyensúly az életedben.

416. ivi79 (válaszként erre: 402. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 18:28

tökmindegy h kivágottban jársz-e vagy sem, nem erre gondolok.. egyáltalán h a pulcsid alatt vmi nagyobb dudorodik már jobban izgatja őket, az meg h szépen áll és nem lóg, na az mégjobban...főleg ha ez egy elég vékony alkathoz tartozik.

amugy én is megcsináltatnám, ha megtehetném, mert engem tökre zavar h kicsi és csak melltartóban néz ki türhetően, tehát cseppetsem vagyok ellene..

amugy van egy jobbféle pushup melltartóm,és ha azt vettem fel pólóm alá, pasimnak azonnal feltünt és sokkal inkább próbálkozott, annak ellenére h a kis ciciket szereti inkább..ennyit számit:)


ismerkedéshez: mostanában pofátlanul bambulom meg a nekem tetsző pasikat, annyira nincs mit veszítenem, és sosem látom többet, csak nevetek rajtuk, h mennyire bambák.. pl állok zebránál, jön egy pasi kocsival és bambul, én meg vissza rá és van még h utána is fordulunk egymásnak:D azé néha bánom h iylen szituban látok meg vkit, mert amugy tökre tetszene, szivesen megismerném.. szóval én ilyenekkel szórakoztatom magam unalmas napjaimon:D

415. ivi79 (válaszként erre: 400. - 0aeae8324f)
2013. júl. 21. 18:07

voltam sajnos nem is egyszer és nagyon megszenvedtem.. ebben a kapcs nem voltunk szerelmesek, de nagyon szerettük egymást másképp. de még mindig nem érted, a lényeget h nálam évek óta tartó hormonzavar eredménye h nem kivánom a szexet(se egyedül se mással), míg aktiv időszakomban naponta 2szer is magamhoz kellet nyúlni. mostanában h saját szakállamra kezelgetem magam, már mintha alakulna vmi, talán eccer végleg visszakapom a régi énem.

az h ölelkezünk, vagy konkrétan szexelünk az két külön dolog(ok lehet egyben is) és mig az előzőre vágytam, minden alkalommal szeretgettük egymást,feküdtünk egymást átölelve puszilgatva(nem intim helyen) órákig, addig a konkrét szex, eszembe sem jutott volna magamtól. kb hetente dugtunk, de én ezt az ő kedvéér csináltam és a 2perc csak arra vonatkozott h én elmenjek, nyilván nem az egészet úgy zavartuk le mint a nyulak..

utóbbi időben volt az h 2hetente menstruáltam, aztán mikor épp nem, akkor pl későn ért haza suliból még sokáig tanultam vele, fáradtak voltunk és bealudtunk(nem sürün tudtunk talizni), igy jött ki az h volt h havonta 1szer jött össze..bár én cseppet sem bántam, csak sajnáltam őt h nem tudok eleget kedvére tenni..

414. Miss Angel (válaszként erre: 411. - 0aeae8324f)
2013. júl. 21. 17:46

rendben,leülök vele beszélni mindenképp,az is baj velem,tudom,hogy magamba zárok mindent és nem szoktam mondani ami nem tetszik,nehogy panaszkodásnak vegye,vagy hisztinek.Jellemző ez az önmarcangolás és befelé fordulás,félelem attól,hogy beszéljek az érzelmeimről bárkinek is.

szóval igy jobbn belegondolva,ha valami rosszul esik nyelek inkább,nemhogy még azonnal közölném a partneremmel...teljesen igaz.

413. Miss Angel (válaszként erre: 410. - Anthico)
2013. júl. 21. 17:40

Nézd,igazábol őszinte leszek:sok a megbeszéletlen dolog,erről sem beszéltünk így konkrétan.Komoly-nem komoly....tudja milyen vagyok,és mondta is ő,a saját szájával,hogy látja milyen komoly lány vagyok,és igazábol kellemeset csalódott bennem.-

a következőket mondta:strandod látott meg és neten talált rám,már ott is nézegetett,de nem közeledett,pláne nem a haverjai körében:)

és azért csalódott kellemeset,mert a kinézetem ellenére nem olyan vagyok,mint amilyennek első ránézésre gondolt,mert ahogy ő fogalmazott:az ilyen kinézetű lányok általában LIBÁK,így mondta szó szerint.Tetszik bennem,hogy jókat tudunk beszélgetni,mindig van beszédtéma,nem unatkozik mellettem,tetszik a hozzáállásom bizonyos dogokhoz,tetszik a külsőm,értelmesnek tart,rendkívül türelmesnek,amilyen türelmes emberrel ő még sosem találkozott/komolyan ezt mondta!/,ez is tetszik,neki,még az is tetszik,hogy nem viselkedek kihívóan ,hanem inkább a félénkebb kategóriába tartozom,nem szereti a kihívó,üresfejű libákat ezt szó szerint így mondta el,de ez még mindig kevés...hiába tetszem neki,meg hiába tölti el velem kellemesen az idejét,ha nem érzem azt,hogy érdekklik is az érzelmeim,mert sajnos miota hazajött azt érzem,hogy nem érdeklik,még úgy se,mint eddig....bár majd kiderül,tényleg nem akarok elhamarkodott lenni,hisz nemrég jött haza és a buksijába se látok bele,mit tervez vagy mit nem...


viszont van egy érzésem,ezzel az egésszel kapcsolatban amit szinte biztosra veszek már.Ez az érzés az,hogy ha valaki túlságosan gondterhelt,ne kezdjen bele kapcsolatba,mert az embernek ha erősen fájnak dolgok,az vhogy kitükrözödik belőle,kisugározza magából,és azt érzem,ezért nem közelednek hozzám a pasik,KAPCSOLATRA LEGALÁBBIS,hiába érződök vidámnak arra az időre mig együtt vagyunk,de akkor is érezhetik ezt belőlem----megnéznek mint egy kirakati babát és kész.

Az elmúlt napokban pedig volt baj és bánat bőven,fokozottan,szóval ki tudja,mi jár az ő fejecskéjében is,egy ilyen nő mindig teher,még akkor is ha nem panaszkodik.

szex volt vele igen,két alkalommal.

ja és azt is mondta még,hogy kevés olyan lány van aki fel tudja kelteni az érdeklődését,és olyan os kevés van,akivel kedve van egyáltalán többször is ágyba bújni.nos ezeket MONDTA.Aztán hogy mi jár a fejében,nem tudom,de elbeszélgetnünk,muszáj lesz,ez nekem bármennyire kínos és kellemetlen...

nem olvastam vissza mert nincs rá időm,de remélem mindent érhetően és értelmesen irtam le.....

2013. júl. 21. 17:36

Szerelem- a lélek alkímiája


[link]

411. 0aeae8324f (válaszként erre: 403. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 17:25

:-)) Erről is eszembe jutott egy két dolog :-)) :

Meg kell lenni az egyensúlynak-munka-párkapcsolat-barátok. Egyik se menjen a másik rovására. Ha valami nem tetszik, azonnal közöld pároddal, ne emészd rajta magad, ha nem látsz érdemi változást kis idő múlva, akkor el kell köszönni tőle, főleg, ha úgy érzed hogy nem tesz boldoggá ez a kapcsolat, és nem hunyhatsz szemet vágytalan állapotodról, mivel azt írtad, hogy nem tudta egyik partnered sem ezt Rólad.


Irod, hogy addig mászik míg meg nem adod Magad..mivel nem tudja Rólad, hogy vágytalan vagy, meg sem fordul a fejében hogy nem vagytok összhangban az ágybéli dolgok tekintetében.


Egyszerűbb lenne a nyílt és egyenes beszéd, leülni vele, megbeszélni ezen dolgokat, és utánna figyeld , hogy alakulnak a továbbiak. Mennyire figyel majd oda Rád, mennyi időt tölt a haverokkal, hogyan alakulnak az ágyban a továbbiak. DE a párod szenvedélyes, ahogy beírásaidból ezt ki lehet következtetni valamennyire, azt Ne utáld benne, gondolj bele-ha egy olyan pasid lenne, aki még a kezedet sem merné megfogni, és nem adná semmi jelét annak, hogy vágyik Rád, az eleve halott dolog lenne. Ha a beszélgetés nem hoz áttörést semmilyen téren, és akkor is úgy érzed, hogy használ Téged, akkor jobb elköszönni, nem húzni az idődet.

410. Anthico (válaszként erre: 408. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 17:17

Ezekről amúgy a barátod is tud, hogy te milyennek érzed a kapcsolatotokat, az ő közeledését? Arra gondolok itt, hogy ezt szóvá tetted már neki, vagy nem?

Pl.: te azt érzed, hogy minőségi időt nem akar veled tölteni, csak akkor kellesz, ha este van és jöhet a szex (bár most így nem jut eszembe, vele volt-e már szex)


Nekem anno pl volt olyan "kapcsolatom", ahol senki sem nevezte nevén a dolgot, nem lett kimondva, hogy ez nem komoly kapcsolat, hanem a szabadidő kellemes eltöltése. De ettől függetlenül mindketten úgy kezeltük. Most az jutott eszembe, hogy nem lehetséges, hogy a barátod másképp látja ezt mint te? Mármint lehet, hogy ő ebbe nem gondol bele semmi komolyat, mert mondjuk nem lett ez úgy kimondva, hogy mélyebb kapcsolatot szeretne vagy könnyedebbet, kevésbé kötöttet? Mert ha ő ilyennek tekinti, akkor hiheti azt, hogy te is tisztában vagy ezzel, és ezek alapján kezel kissé "felszínesen". Ami számodra "felszínes", miközben te komolyat vársz a kapcsolatotoktól.

409. Miss Angel (válaszként erre: 408. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 17:11
*többit se
408. Miss Angel (válaszként erre: 405. - 5e0c262058)
2013. júl. 21. 17:10
biztos sok nőt kielégít ez is,csak ágyra járás,más semmi.Én ebben nem tudok "kiteljesedni"...egy időben irigyeltem ezeket a lányokat,hogy nem viseli meg őket érzelmileg,az sem,ha akár évekig csak ilyen ágyra járós kapcsolatban vannak,és tudják élvezni....már nem irigylem őket,mert érzelmek nélkül értelmét nem találom.Ás ha ennek vége lesz a barátommal esetleg,nem kezdek újba,a sorsra bízom magam,lesz ami lesz....de a testemet se és a többi se fogja használni többé egyik sem.Arra vannak segédeszközök,meg más jelentkező is százával,tutira,akin kiélheti a testi igényeit,vágyait...nekem elég volt.
407. Miss Angel (válaszként erre: 404. - 0aeae8324f)
2013. júl. 21. 17:04

szerencsés vagy és örülök neki hogy jól érzed magad a bőrödben:)

a könyvet mindenképp letöltöm,örülök h neten is elérhető,Neked is szép délutánt:)

2013. júl. 21. 17:01

na és még 1,aztán vége részemről....


beszéltünk arról is sokat már,hogy ismerkedés,hol...

ez az ismeretség nem netes ismeretség,mit az eddigiek,mégis a szokásos dolgok történnek,ismerem már ezt a "fajtát".

szóval tök mindegy az ember hol ismerkedik már.sztem....akinek meg csak az internet maradt,az van a legnagyobb kakiban,mert hol lehet máshol ismerkedni,mint buliban,szórakozóhelyeken,neten ,ismeretségek révén,és kész..????én most sportolok pl:úszom,strandra járok,elvileg ott is lehetne,de mint ahogy az utcán nem szólítják le az embert,és én se szólítok le senkit,ott sem teszik a férfiak.Arról nem beszélve ott általában többen vannak,nagyon kevés aki egyedül jön...haverokkal,ismerősökkel,vagy ha esetleg bepróbálkozik némelyik az olyannyira gáz,hogy menekülök,mert ezek általában vagy olyan korúak,hogy akár az apám lehetne,vagy irtó pofátlan és rámenős,vagy az összes együtt:))))))


na szóval lehetne itt vesézni sok mindent ami miatt nem megy az egész,,de nem érdemes.Úgy látszik,nekem ez jutott,ezt kell elfogadni.....

405. 5e0c262058 (válaszként erre: 403. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 17:00
Mondom, hogy nincs veled semmi gond. :) Legtöbben nem veszik észre, ha kihasználják őket, vagy eltűrik. Mondhatnám irigyellek, hogy tisztán látsz.
404. 0aeae8324f (válaszként erre: 402. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 16:59

Kedves Angel :-)

Ne foglalkozz semmivel, csakis magaddal :-))), amúgy nekem személy szerint semmi ellenvetésem az ellen, ha valaki megcsináltatja a mellét, olyan méretűre amilyenre vágyik. Ez teljesen rendben van. Meg tudom érteni azt, aki nagy mellekre vágyik, mivel nagyon jó érzés :-)) Erről ennyit.

Van hogy Én is dekoltáltabb, de ízléses ruhákat veszek fel, irigyeim persze pislognak, olyankor előttük nem megyek, hanem vonulok :-) , a sárga irigység eszi meg őket :-) Én meg jót nevetek magamban :-)) Attól nem leszek kevesebb, ha kicsit vadítóbb az öltözék :-))) Addig öltözködjön az ember merészebben,amíg fiatal és szépsége teljességében van :-)))

Én sem haboznék egy percet sem, ha nem nagy melleim lennének, hogy megműtessem a melleimet, igenis az szép, attól nem lesz senki K...a. Több vezető beosztású ismerősömnek , meg van a mellük csináltatva-Ők igy tudtak kiteljesedni, elmondásuk szerint hatalmas löket önbizalmat kaptak, ezáltal lett kerekebb a világuk. :-))))


Már ajánlani akartam Neked egy jó könyvet: Ruediger Dahlke-A lélek nyelve a betegség forgasd hasznosan :-)), persze ez sem kötelező, ez csak figyelemfelkeltés számodra :-))

Ragyogó Délutánt :-)))

2013. júl. 21. 16:48

Jah és még egy dolgot hozzátennék az egészhez,legyen már megint miért utálni:)))))))))

milyen dolog már az,mikor az ember párja lerohanja egyik nap,megbeszéljük,hogy elválunk,másnap már keres,de mikor fog majd keresni?majd este,hogy nálam aludhasson.:D

ez amugy tipikus.Az le van sz*rva/bocs/,mi van a bnőmmel,hogy érzi magát hogy telt a napja,sőt az is le van,hogy akar e szeretkezni vagy sem,mert ha nem akar akkor majd úgyis addig"mászom",míg fel nem adja és nem adja magát,ma például még eszébe nem volt hogy írjon hívjon vagy bármi.....na ez váltja ki belőlem a legnagyobb undort,amikor használnak/használni akarnak....

ennek megint az lesz a következménye,érzem/bár várok,hiszen nemrég jött haza ugyebár,lehetnek dolgai napközben/,hogy megmondom neki,töltse ott az estéit és az éjszakáit is ahol a nappalait szokta.

Bár abban az egyben biztos vagyok,hogy nincs másik lány,de ha a haverok a nap 24 órájábol elvesznek tőle 16-ot akkor a maradék 8at is töltse velük.hát ennyi.....

aztán legyek megint frigid meg prűd,nem érdekel,de azt nekem senki ne akarja bizonygatni,hogy ha egy pasinak vannak a nő felé igazi érzelmei,akkor is csak feküdni akar vele,és azt is úgy,hogy kiéhezve mint az állat,saját magára koncentrálva elsősorban.....mert aki ezt akarná bizonygatni,ne tegye,mert úgyse "hinnék neki":))))))))

ha még nem is voltam szerelmes,de van elképzelésem a szerelemről,látok,láttam már szerelmes embereket.)))))))))))))

402. Miss Angel (válaszként erre: 400. - 0aeae8324f)
2013. júl. 21. 16:31

te írsz a legokosabbakat egyébként,köszönöm ismét,igazábol IVINEK nem akartam semmit reagálni,nehogy bántásnak vegye....

életemben nem öltöztem kur*san,szeretem a miniszoknyát ,a rövid sortot,az ízléses,nőies ruhákat,de nem pakolok ki mindent a kirakatba,Megmondom őszintén még a sminkkel is úgy vagyok mostanában,főleg h nyár van,hogy legszívesebben egyáltalán nem viselek,kényelemetlennek találom.Tehát szeretem a nőies ruhákat,nőies az öltözködési stílusom+ízlésesnek mondják,meg szeretem a magassarkút is,de érzem a határt,ami sok nőről nem mondható el.

IVI hozzászólása a szlikonoknak szólt,megszoktam már ezt,a nagyobbított mellről az emberek nagy részének általában a hasig kivágott dekoltázs jut eszébe,az nem szokott,hogy esetleg nem CSAK HIÚSÁGBOL feküdt az illető kés alá,hanem súlyosabb esztétikai probléma miatt,és az is elképzelhetetlen az emberek többsége számára ,hogy egy plasztikázott nő nem egy nagy K,az meg bégképp kizárt hogy egy ilyen nő is lehet zárkózott,vagy visszahúzódó,csendes....előítéletek tömkelege,amikre nem szabad reagálni,meg tudomás se venni róluk,mert ha ezt tenném már rég a diliházban csücsülnék:)))))))))

401. Miss Angel (válaszként erre: 396. - Anthico)
2013. júl. 21. 16:22

neked válaszolok...

írom akkor még 1x,mert ha már ennyien félreértelmezik,akkor én írtam el.Nem volt olyan pasi aki órákig csinálta volna,nem mértem sose az időt,de sejtésem szerint fél óránál sose volt hosszabb senkivel,de mondom,ezt azért percre pontosan nem tudom:)

inkább úgy akartam írni,ha órákig CSINÁLNÁ,SE ÉREZNÉK SEMMIT,sztem már mindegy hogy egy órahosszáig kinlódunk,vagy csak fél óráig,ha testi érzéketlenség van,ugyhogy tök mindegy ilyen eseteb naz időintervallum...


a pasik önzőségét hagyjuk,nem akarok többet erről beszélni......


kértél még 1-re magyarázatot:szenvedélyes csókcsata-ill ártatlan puszi:szerintem egy párnál normális ha egy nyelves csókkal üdvözlik egymst találkozáskor,aztán mennek együtt a dolgukra.erre írtam hogy egyetlen csókkal húztam volna fel annyira őt,hogy így folytassa????nem én voltam az oka,és kiváltója annak ami történt,hanem a kiéhezettsége..:))

a történet folytatását pedig már ismered....

400. 0aeae8324f (válaszként erre: 394. - Ivi79)
2013. júl. 21. 15:52

Szia Ivi79 :-)

Egy Nő tök mindegy mit vesz fel, a pasik úgyis megmustrálnak, van aki leplezetlenül, van aki óvatosan-hogy ne legyen feltűnő :-))))) Mindenki úgy öltözik, ahogy neki jó, és amiben pompásan érzi magát :-)))) Ritka az olyan férfi, aki lelki oldalról közelít meg egy Nőt, ritka de van ilyen férfi :-)))

Másik észrevételem, hogy Te sem tudtál kiteljesedni mint Nő, ahogy végigolvastam beírásaidat, a kétperces együttlét a pároddal,illetve a havi egyszeri alkalom sem hangzik túl jól. Ha két ember szerelmes:egyenlő tisztelettel viseltetnek egymás iránt, égnek ezer fokon, vágynak egymás ölelésére, érintésére, közelségére, arra hogy egyesüljenek, lelküket összefonódva repítsék a "csillagokig". Voltál már igazán valaha szerelmes ? Legyen Szép Délutánod.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook