Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
399. ivi79 (válaszként erre: 398. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 21. 15:38
hormonzavarból eredő kb 8éve tartó vágyhiány..
398. 40f1eafcfc (válaszként erre: 393. - Ivi79)
2013. júl. 21. 15:15
Havi 1 ? Oh :O
397. 40f1eafcfc (válaszként erre: 387. - 5e0c262058)
2013. júl. 21. 15:12
Egyetértek.
396. Anthico (válaszként erre: 392. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 13:51

Őszintén mondom, én nem teljesen tudom már ezeket az infokat hova tenni. Egyszer azt írod, hogy a lehető legszenvedélyesebben, csókcsatával üdvözlöd a párod, aztán kiderül, hogy ez alatt egyetlen ártatlan puszira gondoltál.

Aztán írod, hogy milyen önzők a férfiak, és lentebb említettél olyat, hogy órákig tartó kényeztetéssel sem értek célt. Márpedig ha egy férfi ennyire belemerül, ennyit nem sajnál a partnerétől, arra nem igen lehet mondani, hogy önző. Ezektől az ellentmondásoktól nekem speciel nem áll össze a kép teljesen. Lehet, bennem van a hiba. :|

395. Miss Angel (válaszként erre: 386. - 55416fb8e2)
2013. júl. 21. 13:45

ere meg csak egyetlen szavam van:UNDORÍTÓ.

Egy olyan emberke hozzászólása,aki olvas,de nem ért....ennyi vagy látod te is ,ahogy itt előadtad most magad.gratula,légy magadra büszke ;)

394. ivi79 (válaszként erre: 392. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 13:14
nem sértésnek szánom, csak jótanács: megnéztem a profilod és aszondom h ne csodálkozz, h ennyire vágynak rád a pasik.. próbáld szerényebbre venni a külsőd és akkor talán nem csak a melleidet fogják észrevenni. ennél sokkal szerényebb méretekkel rendelkező ismerőseim is panaszkodnak h folyton csak azt látják benne..
393. ivi79 (válaszként erre: 390. - 1b215d0a2d)
2013. júl. 21. 13:05

neki valszeg gyógyszerek okozzák h nincs meg a vágy.. tehát nem fogja érdekelni és várni h bárki nyalogassa meg bármi..annak ellenére külseje meg olyan h igencsak megkivánják a pasik. és hát a pasik ilyenek, mind szexelni akar,mert ez az élet rendje, csak vki jobban van aki kevésbé adja tudtára a másiknak..

nekem szerencsére kis igényű volt az exem, de azért a heti 1et minimum igényelte.nekem a havi 1 is sok volt..

én mindenképpen azzal kezdeném és kezdtem is az ismerkedést h elmondanám h iylen jellegű problémáim vannak. akit ezután is érdeklem, akkor azzal talán van értelme folytatni..

392. Miss Angel (válaszként erre: 390. - 1b215d0a2d)
2013. júl. 21. 13:05

a gyűlölet szót én azokra a férfiakra használtam,akikkel eddig dolgom volt,tehát megint nem sikerült valamit megértened:))))meg a szexre max,de nem az összes emberre....talán kixsit alaposabban át kellene olvasnod a hsz-ait annak az embernek,akiről irsz.mert ugyebár a siránkozó jelző is könnyen jött,csak azt nem tudom miből,mikor pont az ellenekzője lett leírva már az elejétől kezdve,még kérdezték is hogy eddig beszéltél e a pasijaiddal/pároddal a problémádról és én világosan leírtam hogy :NEM,SOHA.

És engedelmeddel tényleg befejezném,mert nem kívánok kikerülni a portálról,csak mert beszólogatsz és arra nekem mindig reagálnom kell.

NEM KELL!csak ennyivel gondoltam még megtoldom a gondolataimat,aztán kész.


szép napot

391. 1b215d0a2d (válaszként erre: 389. - 55416fb8e2)
2013. júl. 21. 12:57
:DDDD
390. 1b215d0a2d (válaszként erre: 385. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 12:57

Mondom, hogy neked ez a rogeszmed, hogy barki ellenkezo velemennyel van a tieddel, az mind negativ:)))


Mi mas lenne negativ, hogy te mindenkit gyulolsz amiert masok a szexet tudjak es merik elvezni? Neked fogalmad sincs arrol, milyen amikor ket ember testileg-lelkileg egyesul mert eddig nem elted at, de ha igy megy tovabb, nem is fogod.


Amikor elont a forrosag es mindketten remegtek es megall az ido, nem foglalkozol semmi massal, csak hogy a belso kesztetesbol jovo vagyadat enyhitsd mig el nem elveztek mindketten. Hogy akarhol hozzader, beleremegsz, hogy alig varod, hogy az ajkaival es a nyelvevel bejarja minden zugod, hogy beleremegjen o is ahogy a szaddal kenyezteted, hogy melyen benned legyen...


Ezek nagyon osi erzelmek, es erzekek, beloled hianyzik, mert mondom, valahol elakadt a gepezeted. Menj el egy szexologushoz mert ez nem a ferfiak hibaja, hogy nincs orgazmusod, nem vagysz szexre, nem tudod elvezni. Megertettem volna, ha par alkalommal ez van de egy no azert elkezdi megismerni a testet, tud kezelni kicsit nehezebb helyzeteket is, elvezi a szexet.


Erzed te is, hogy beteg vagy, nem? A frigiditas egy betegseg es szexologus segithet rajtad, de amugy nem normalis, amiket itt leirtal, szoval itt mar nem a ferfiakon mulik hanem rajtad. Rettenetesen gorcsos vagy mindenben

389. 55416fb8e2 (válaszként erre: 387. - 5e0c262058)
2013. júl. 21. 12:46
a te tanacsod viszont gyakorlatias, mert valoban meglehet, hogy egy 80 eves mar nem tapperolgatna az utcan, es nem akarna annyi szexet :)
2013. júl. 21. 12:38
Jön a telihold, egyeseknek elveszi az eszét.
387. 5e0c262058 (válaszként erre: 383. - 0aeae8324f)
2013. júl. 21. 12:37
Ahogyan írod, akinek nem inge.... Pontosan tudja, ki vetette el a sulykot. Nem hiszem, hogy sértegetéssel építőleg lehet kritikát közölni, főleg egy ilyen kényes témában. Szép napot!
386. 55416fb8e2 (válaszként erre: 379. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 12:36

ha te egy csokot igy irsz le: "kedvesen,a tőlem telhető legszenvedélyesebben fogadom,csókvihar az utca közepén,minden", akkor lehet, hogy az, hogy a srac majdnem letepert, azt jelenti, hogy megfogta a kezedet? :)

30-on felul nem fogsz olyan egeszseges ferfit talalni, akinek ne lenne fontos egy kapcsolatban a szex (not sem). olyan ferfit talalhatnal siman, aki ismerkedeskor kivarja az idot, mig te is testileg, lelkileg felkeszulsz, akarod az elso szexualis egyuttletet. de ez csak es kizarolag rajtad mulik. te nem arrol irsz, hogy gyakorlatilag vadidegen pasiknak, nehany randi utan nemet mondasz a szexre, vagy kered, hogy meg varjatok, mert te meg nem akarod, es ok ennek ellenere sorozatosan megeroszakolnak. hanem arrol irsz, te hamar fekszel, megjatszod, hogy odaado vagy, teljesited minden kivansagukat az agyban - mert a ferfiak nem tudnak varni, es mindegyik milyen undorito es onzo. nem gondolod, hogy jogosan mondhatna barmelyik partnered, hogy undorito vagy es szanalmas, mert megjatszod a kivanast, belemesz a szexbe, kozben meg oket hibaztatod? nem a szex a beugro egy szerelmes, normalis parkapcsolatba, hanem egy szerelmes, normalis parkapcsolat resze a szex


es hidd el, a legtobb felnott no sem akarja kontrollalni a vagyait, ha egy hetet kulon tolt a szerelmetol :) de te mintha egy 13 eves kislany szintjen lennel erzelmileg, kez a kezben setalni a naplementeben es osszebujva nezni a baratok koztet, de a szex fuj

385. Miss Angel (válaszként erre: 384. - 1b215d0a2d)
2013. júl. 21. 12:31

persze hogy hozzászólhat,csak tudod a negatív krItikát,ami szerinted épitő jellegű a részedről/ezen besírtam:DDDD/,AZT IS elő lehet adni mocskoskodva és kultúrált formában is.Te az előbbihez értesz....

hagyjuk egymást békén a jövőben,mondom,azt gondolsz rólam ami tetszik,szabad ország:D


szevasz

384. 1b215d0a2d (válaszként erre: 382. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 12:27

Az, hogy te gyulolsz mindenkit, az egesz vilagot gyulolod, az nem mocskolodas?


Csak azok mocskolodnak akik veled kulonbozoen gondolkodnak es ezt megmondjak? Faj az igazsag!:)


Aki csak patyolgatni jott, az maradhat, aki valami epito jellegu kritikat mond, az mind mocskolodik es rosszindulatu szerinted.


Mert ugye te, aki gyulolsz mindenkit es hangoztatod, te aztan fene joindulatu vagy....


Senki nem mondta, hogy szexelj az utcan, nem mondtam ilyet. De ha vagyom egy ferfira es jarunk akkor amikor sokaig nem lattam igen, elviszem a legkozelebb eso helyre (hozza vagy hozzam) es ott szex!!! Nem kell az utcan a semmit bizonygatni.


Nagyon sok szerelmes par alig varja, hogy talalkozhasson es mar az ajtoban egymasnak ugranak, es elso a testi vagy, miutan ezt kielegitettek, utana az agyban kenyeztetik, simogatjak egymast es egymas lelket.


Ismetlem, neked ilyen hozzaallassal nem lesz semmilyen kiegyensulyozott parkapcsolatod mert egyreszt keseru es gyulolkodo vagy most mar, masreszt a szex gyakorlatilag teljesen hianyzik beloled, nem sugarzol szexet, nem elvezed, nem vagysz ra. Klasszikus peldaja vagy a frigid nonek, a helyedben elmennek szexologushoz. Nem normalis amit csinalsz, ez 30 evesen nem normalis. Te kerdezted a forumban, a forumhoz pedig mindenki hozzaszolhat:)))

383. 0aeae8324f (válaszként erre: 377. - 5e0c262058)
2013. júl. 21. 12:09
Kedves C, nem veszem fel az előtted hozzászólóknak dobot inget, egyike vagyok-mégis különleges intelligenciával, lelkülettel bírok, engem senki ne vegyen egy skatulyába a rosszindulatú megjegyzést írókkal. Mindvégig építő jellegű dolgokat írtam, azzal a szándékkal, hogy talán a segítséget kérő, vagy aki hasonló helyzetben van elgondolkodjon. A d.gás a prímitiv szinten lévő emberek igénye, köszönöm én maradok továbbra is a szerelmeskedés, és annak még tovább fokozható összefonódás testi-lelki megélésének bővületében. Azzal még nincs mindig megolva az indító kérdés, és nem is lesz, nem rajtunk múlik, mi akik jó szándékkal írunk, csak sugallhatunk, mindenki csak Önmagát tudja megváltoztatni,lelki fejlődésre,csiszolódásra bírni. Legyen Örömteli Napod :-))
2013. júl. 21. 11:45

no még 1 utolsó,mivel látom,eltűnt a hozzászólásom:D...


"Szerintem téged azért visznek olyan hamar ágyba mert tényleg az egyetlen reménysugár arra, hogy végre csendben maradsz"


"Hát persze, hogy menekülnek előled, mert ki az aki ezt a siránkozást végighallgatja?!"


Annyit írnék ezekre,az életben nem síránkoztam egyetlen pasinak se és SOHA EGYETLEN EGYNEK NEM BESZÉLTEM a problémámról,olyannyira VAGYOK SIRÁNKOZÓ:DDDDD

Ezt amugy leírtam az elején vagy 10x,de már ez is mindegy te is gondolhatsz amit akarsz,egs:D Mindenesetre ebből is látszik hogy a fórumot nem sikerült végigolvasnod,inkább csak jöttél mert jólesett valakinek odanyalni,aki nem annyira szexközpontú mint te,elég az eddigi hozzászólásaidat végigolvasni az adatlapodon,hiszen semmilyen más témához nem szóltál eddig,csak szexuális témájúakhoz.Azt meg külön égőnek találom,hogy egy 20 évest az egyik fórumban arra biztatsz,mivel nincsen párja és el van keseredve,hogy élje ki magát alkalmi szexkapcsolatokban,holott a csaj világosan leírja hogy nem erre vágyik:D

szóval teljesen üres embernek tartalak,aki néLkül a Hoxa értékesebb maradt volna....


ÉS ITT FEJEZTEM BE,bocsesz még ezért a "hegyi beszédért",de úgy érzem,ha engem mocskolnak,pár mondattal jogom van megvédeni magam......

381. Miss Angel (válaszként erre: 377. - 5e0c262058)
2013. júl. 21. 11:18

hízelgő a hozzászólásod és nagyon kedves vagy,de nem tartom magam intelligensebbnek az átlagnál,inkább csak egy olyan nőnek,akinek a lelkiek fontosabbak mint a testiség és azt várnám hogy a lelkemet is ugyanúgy szeressék illetve arra is ugyanúgy figyeljenek mint a testemre,mert MINDKETTŐ ÉN VAGYOK!

Aztán hogy ezt ki hogy fogja fel ,már más dolog,látod hogya többségnek nem túl érzékeny embernek jövök le hanem inkább prűdek,merevnek,gátlásosnak/jó ebben van igazság/,tehát a mai világban egy ilyen lelkületű embernek nagyon nehéz....párt találnia és barátokat találnia is.

igazábol engem csak maga az igazságtalanság tud felhúzni egy egy ilyen fórumon,mikor egyesek nyomatják a szöveget/tisztelet a kivételnek mert az mindig van!!!/,de nincs mögötte semmi,mégpedig azért nincs,mert nem ismernek engem mint embert,de olyan sarkallatos határozott véleményt ír le rólam,mintha legalábbis ezer éve ismerne:D

No annyi,mindenesetre megtanultam hogy ilyenkor tényleg a legjobb STRATÉGIA a ráhagyás.Gondoljon Mindenki magában amit akar,elsősorban azokra az emberkékre értem ezt,akik ennyire negatívan ítélik meg a többit ismeretlenül,váljon egészségükre....

380. Anthico (válaszként erre: 379. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 11:16

Hmmm..elnézést, de ez, amit írtál:

"kedvesen,a tőlem telhető legszenvedélyesebben fogadom,csókvihar az utca közepén,minden"


Ez pontosan azt sugallja, hogy mindent bevetve, szenvedélyesen fogadtad. Félreérthető volt akkor az előző hsz-ed. Mert ebből szerintem mindenki valami szenvedélyes, felfalós köszöntést olvas ki, nem egyetlen köszöntő puszit.

2013. júl. 21. 11:05

még annyit az egészhez,hogy tőlem csak 1 csókot kapott/ami sztem önmagában még nem szexre csábítás/ ő esett nekem és ő kezdett el tapizni,meg a szenvedélyes csókcsatát is ö kezdeményezte.holott egy forró,szeretetteljes ölelés jobban esett volna egy hét után,amit külön töltöttünk egymástól.pláne ott a nyílt utcán......mindenesetre gratulálok ahhoz,hogy sikerült a szavaimat kiforgatni ismét és úgy beállítani,mintha szegény pasit én húztam volna fel,egyetlen puszival:)))))))))))

amugy meg pickford,mutasd már meg hol olvastál ilyet a hsz-omban,vagy miből következtettél erre?hogy én kezdeményeztem,felhúztam a pasimat és aztán meg még én háborgok :D nem tudom,minek dumálsz,ha valamit nem értesz,vagy félreértesz,előbb inkább kérdeznél,hogy is volt ez?aztán írnál ilyen gusztustalan véleménynek nevezett hsz-t,ha már értesz is valamit.D akkor még meg is bocsátanám:)

akármennyire tart mindenki merevnek,továbbra se tartom normálisnak,ha egy férfi hazajön valahonnan és az első dolga az,hogy a csaja bugyijába nyúl,egy érett felnőtt férfi tudja valamelyest kontrollálni a vágyait és sztem egy egészséges vágyakkal rendelkező férfi is,ha jelent neki vmit a bnője,akkor az egész nővel fogalkozik,nem csak a nője testével,sőt normális esetben érdekli az is hogy a caaj mennyire akarja azt amit ő,vagy mit akar egyáltalán....

no de tényleg nem fogok tovább magyarázkodni,mert bármit írok,mindenből én jövök ki sz*rul,ezt már megszoktuk:D

aki segítő szándékkal írt ide,annak priviben megy a válasz mostantól kezdve,mert el lehetne itt vitázni a nap 24 órájából 24 et is akár,csak értelme semmi:D


szép napot Nektek

378. 5e0c262058 (válaszként erre: 371. - 55416fb8e2)
2013. júl. 21. 00:34
Mekkora bunkó vagy!
377. 5e0c262058 (válaszként erre: 370. - Miss Angel)
2013. júl. 21. 00:32

Őszintén szólva az ég világon semmi probléma nincs Veled! Intelligensebb vagy az átlagnál, azoknál, akik itt előttem szóltak. Nekik elég, ha megd*gják őket, neked nem. Hátha rájuk talál a leendő exed.


Biztos vagyok benne, hogy nem minden férfi egyforma, és megtalálod a hozzád mérhető intelligens párodat.Még az is lehet, hogy idősebb lesz nálad. Ne add fel, és válogass! Sajnos silány a felhozatal.

376. ivi79 (válaszként erre: 370. - Miss Angel)
2013. júl. 20. 22:36

mi mindig szájrapuszival köszöntünk, én a legszerényebb mosollyal arcomon,mégis ha átölelt és épp olyanja volt, akkor benyúlt hátul nacimba, vagy szoknyámalá és megfogta a fenekem, én meg az övét és ezen kacagtunk, h jajmá meglátnak...nyilván otthelyben nem dugott volna meg mert nem az a más elött nyalakodós, sőt inkább visszafogott..és énse attól lennék belevaló ha ezt hagynám.. mosogatás közben kimondottam imádott tréningemben kutatni, pedig szülei bármikor megláthattak volna. én ezen nem akadok ki, természetes h teccem neki, vonzódik hozzám, izgatom szexuálisan, pedig tudta évek óta h mi a szitu..attól ő még egy aktiv pasi és örülök h ezt váltottam ki belőle..ettől függetlenül tisztelt, szeretett stb nem éreztem darab húsnak magam.


kicsit félreértelmezed sztem már a dolgokat, van yolan pasi aki a vágyait jobban, van aki kevésbbé mutatja ki iylen összefutáskor, de attól még lehet mély érzelmű, megértő bármi. rég látott, rád van izgulva, tombol benne a tesztoszteron..

ilyenkor lehet kacéran nevetgélni h látom megőrülsz értem bármi, csak kiakadni nem..


más:

ma strandon volt egy páros, ágyékukra dobott törölköző alatt elégitették ki egymást kézzel, a legforgalmasabb helyen, és nem úgy néztek ki h ez a nyilvánosság izgatja őket kimondottan, hanem h ennyire primitivek voltak, h azt hitték más nem veszi észre mit csinálnak.. simán el lehetett volna vonulni, vagy dugni a vizben..

375. Anthico (válaszként erre: 371. - 55416fb8e2)
2013. júl. 20. 22:10

Nekem is rögtön ezen akadt meg a szemem. Mindent megtesz, hogy minél forróbban és szenvedélyesebben köszöntse a pasit, és mindennek lehordja a pasit, mert az viszonozza? Én ezt nem értem.

Ez kb olyan, mintha elém tennének kedvesen, kínálva valami olyan finomságot, amit imádok megenni, és mikor belekezdek elfogyasztani, megrónak, hogy hogy képzelem, hogy megeszem. :|

2013. júl. 20. 21:33

Kedves Miss Angel :-)

Szerintem az csak jó, ha szenvedélyes a párod és spontán, neked ez ahogy olvasom,kicsit sok.

Pont írtad a múltkor hogy túl komoly vagy,merev.Elhiszem hogy sok dolog nyomaszt, de lazábban próbáld kezelni, kicsit lazábban. Ehhez a gondolkodásmódodon kell változtatni, de ezt már taglaltuk. A gyűlölet nem megoldás, azzal csak magadat mérgezed. Bajra bajt halmozni nem szerencsés. Vigyázz magadra,legyen szép estéd .

2013. júl. 20. 21:33
Fórumkérdésre válaszolva: szerintem nem...
2013. júl. 20. 21:31

Angel!

Ennek örülni kéne,hogy vágyik rád!hogy kíván...akárhogyan szépítjük mi nők, egy nő férfi kapcsolat erre épül fel.Utána jön minden egyéb más.Nem fordíthatod meg a sorrendet.Nem fog türelmet gyakorolni egy vágyakozó férfi,és nem fog úgy viselkedni mintha már évek óta együtt lennétek.

371. 55416fb8e2 (válaszként erre: 370. - Miss Angel)
2013. júl. 20. 21:18

hat te tenyleg egy nagy rakas szerencsetlenseg vagy. nekiesel a pasidnak szenvedelyes csokkal, aztan kiakadsz, hogy ot elkapja a vagy, hagyod neki, utana meg undoritonak irod le

keress egy olyan pasit, aki nem akar szexelni veled, nem is kivan, de legyen annyi eszed, hogy ha megis felebredne benne a normalis ferfivagy, ne tedd szet es ne hagyd magad tapizni, akkor nem fogjak azt gondolni, hogy te is akarod es neked is jo

370. Miss Angel (válaszként erre: 369. - 5e0c262058)
2013. júl. 20. 21:06

ez megszokott,a mocskoskodás,csak tudod az ilyen embernek nevezett senki pont magát írja le a hozzászólásaival.


na mindegy,igazábol egy végszóra jöttem vissza,csaK azért,hogy elmondjam a mai nap eseményeit.

Összefutottunk ma a barátommal,mivel ő egy hétig nem volt itthon,most jött haza és azóta ma találkoztunk először.Kutyusomat vittem az orvoshoz ,arra felé lakik,taliztunk,de ez mellékes

a lényeg:kedvesen,a tőlem telhető legszenvedélyesebben fogadom,csókvihar az utca közepén,minden,próbálok vele mosolyogva,vidáman,normálisan beszélgetni,és erre ő mit csinál?mint egy kiéhezett férfiállat,elkezd fogdosni az utca közepén,már jó hogy a bugyimban nem túrkált/amugy bele is nyúlt a sortomba!/...meg szerencse hogy nem volt forgalmas az utca.

és én mit csináltam?nem toltam el a kezét,még csak azt sem mondtam hogy hagyja abba,annyi volt csak hogy mondtam,sietnünk kell,ami igazábol nem is volt hazugság,bár őszintén szolva csöppet sem bántam h menni kell.bár alig engedett el,szorongatott,éreztem hogy legszívesebben letépné rolam a ruhát ott helyben...

na most ettől odaadóbb már hova legyek?

meg ilyentől várjak segítséget????majd biztos pont ő fog megérteni,ha elmondom a bajomat,majd hülye lennék.DDD.hisz ez is bizonyítja hogy ugyanolyan mint a többi,nem igaz hogy nem érezte,bár engedem a dolgot,de kényelmetlen az egész szitu,meg rosszul esik hogy hazajön és egyből nekem esik.Azt is tudta,HOGY az elmúlt napokban mennyi baj történt,elmeséltem neki kb 2 mondatban,hátha kicsit tekintettel lesz rám,és visszavesz magábol,de tévedtem,nem tette.

és most is én vagyok a hibás igaz????mert NEM VOLTAM MOST SE ELÉG BELEVALÓ ÉS NEM SÜT BELŐLEM A SZEX:DDDDDDDDD.

Mert ugyebár ebben a helyzetben egy igazán szexi nő,aki imádja a szexet meg a pasiját,hagyja magát leteperni a nyílt utcán,sőt,még ő esik neki a hapsinak és dugatja meg magát ott helyben,meg minden egyéb,amit az előttem szóló "intelligens és empatikus"hölgyike leírt itt,hogy minek kell meglenni egy nőben ahhoz,hogy igazán belevaló legyen.

Nos ezek után annyit tudok írni,hogy kezdem gyűlölni,őt is meg az összes eddigit is,mert mind egyforma,mintha mindet egy anya szülte volna,gyűlölöm őket,hát tessék,kimondtam....ezzel könnyítettem a lelkemen legalább..hogy miért gyűlölöm?

azért mert nem nőként kezelnek,hanem mint egy darab húst,úgy kezelnek mint 1 eszközt vagy egy guminőt,nem egy érző lényt,akkor is,ha a szívem lelkem kiteszem nekik,de hisz minek a lelkem rohadtul ne is érdekli őket,az érzéseimről a vágyaimrol már nem is beszélve...Hát ezért utálom őket is a szexet is,meg az egészet már,úgy ahogy van.Aztán innentől mindenki annak tirulál,aminek akar,meg mindenki úgy ír le engem aminek akar,NEM ÉRDKEL.LEHET KÖPKÖDNI MINDENKINEK KEDVÉRE!sőt,fel lehet fogni hiszitnek is,síránkozásnak is, vergődésnek is vagy ki minek akarja.Nem fogok tovább beleolvasni se a fórumba mert számomra itt elszakadt az egész.Én úgy érzem,érek annyit mint bármelyik más nő aki megkapja a szerelmet/szeretetet,tiszta érzelmeket,semmivel nem érek kevesebbet,hiába szeretnék itt egyesek ezt belémsúlykolni.és mivel ezt érzem,az önbizalomnak a hiánya kizárt,igenis érezm magam Nőnek és igazi nőnek,aki ezt a hapsit is ki fogja dobni a többi után,mert akkor nem lennék NŐ,ha nem tenném,ugyanis az én megítélésem szerint,egy igazi,öntudatos,némi önbizalommal rendelkező nő,aki tartja magát valamire,az nem hagyja,hogy így kezeljék.

még egyszer nagyon köszönöm a tanácsaitokat,itt most kiemelhetnék sok embert akik kedvesen és megértéssel,empátiával fogadták a problémát és próbáltak segíteni,és tiszta szívből kívánom minden nőnek,hogy sose éljen át még csak hasonlókat sem,kívánok Nektek olyan társat aki becsül és szeret benneteket......

többet nem is fecsegnék,minden jót kívánok.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook