Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2011. dec. 22. 07:23
Mi az a tapasz a nyakadon?
2011. dec. 22. 07:20

hexikém gratula, túl vagy rajta végreeee:))) Én is nagyon le voltam ragasztva, a látást is akadályozta, főleg az első napokban. Aztán a tapasz engedett később, ahogy lement a dagadás, illetve a pislogástól lazult a ragacs.

Szerintem kicsit sem nézel ki vészesen:))) Azt azért nem mondom, hogy menj el így színházba, de jobban festesz, mint én műtét után. A pörkölés az szerintem lézer volt, ugyanez volt nálam is az első műtétnél és az amiatt volt. na majd most meglátod, hogy ettől milyen gyorsan gyógyulsz. Én is a műtét előtt nyugodt voltam, előtte paráztam, de az sem volt vészes... érdekes, hogy azt gondolnám, szétvet az ideg, ha ott leszek, de nem...:))

Most már csak nagyon vigyázz magadra....

varrat szedés mikor lesz? Pihenj sokat puszim:)))

3156. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3155. - Hexilein72)
2011. dec. 22. 07:17

Remélem azóta már sikerült aludnod egy jót, otthon lehet, hogy jobban megy majd a pihi, jobban elé tudod engedni magad!


Pihenj sokat, várunk vissza!

2011. dec. 22. 00:04

Na, megint itt, persze, hogy nem tudok aludni... Azert 1,5 orat mar szundikaltam. Tovabbra sem faj semmi, de most meg kisebb a szemres, ugyhogy ezek szerint dagad be. Mindjart teszek ra jeget megint.


Gabicica, ne felj, nem lesz semmi baj (bar tudom, milyen is ez mütet elött, en is panikoltam...). Hamar tulleszel rajta, meglatod, szoritunk neked es gondolunk rad!

A macskasitast en mar a konzin megbeszeltem a dokkerrel, de sztem is nyugodtan kerdezz ra mütet elött, nem nagy macera, ha a doktornö szokta ezt a technikat alkalmazni, akkor biztosan megcsinalja nalad is. Csak arrol van szo, amit Bali is irt: a szemet tarto kis "szalagot" rögzitik a csonthartyahoz, igy kesöbb nem tud a szemed sarka megsüllyedni. De azert nem lesz macsekszemed, csak nem log majd a sarka.

Minden jot holnapra, szoritunk neked!

3154. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3153. - Gabicica1)
2011. dec. 21. 22:38

Sztem holnap nyugodtan rákérdezhetsz a doktornőnél, hogy nálad érdemes e ezt a technikát alkalmazni. Elvileg bármelyik szemhéjnál elvégezhető, és nem nyújtja meg a beavatkozás idejét, tehát bőven belefér az időbe, persze azt nem tudhatjuk, hogy a doktornő szokta -e alkalmazni ezt a technikát.

Sztem befolyásolható, hogy mennyire feszítik meg a szempillavázat tartó szalagocskát, de ne gondolj klasszikus macskaszemekre, csupán biztosabb tartást a külső zúgnak.

Kérdezz rá holnap!

3153. gabicica1 (válaszként erre: 3141. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 21:42

Szia Hexi! Örülök, hogy túl vagy a műtéten és jól vagy!A macskásítást előre megbeszélted az orvosoddal vagy a műtét előtt mondtad, hogy te így szeretnéd? Ilyenkor mennyit emelnek a sarkán? ezt a felső szemhéjplasztikánál is lehet kérni vagy csak a komplettnél? Bocs ha hülyeségeket kérezek, nem vagyok jártas a dologban, viszont érdekelne, főleg, hogy én holnap megyek műtétre.

Pihenjél sokat és gyógyúlj!

3152. gabicica1 (válaszként erre: 3139. - 5e1c4ed8ef)
2011. dec. 21. 21:36

Sziasztok!

Nem mondom, hogy nyugodt vagyok, főleg miután elolvastam az előtte írt beszámolót... Szegényke, de ő legalább már túl van rajta... Holnap ilyenkor már én is túl leszek a műtéten és aztán jöhet a gyógyulás. Én dr.Kovács Annamáriához megyek, remélem elégedett leszek vele. Délelőtt még elvégzek itthon pár feldatot és 11 körül kell elindulnom itthonról Pestre, mert 13 órakor lesz a műtét... ha nem lesz csúszás. Saját kocsival megyek és hazafelé egy sofőrszolgálattal jövök. Párom sajnos nem tud elkisérni és nem volt akit megkérhetnék. Ezt a harcot egyedül vívom meg.... Remeélem ma még sikrül egy jót aludnom, mert ahogy olvastam itt, pár napig nem igazán lesz rá lehetőségem, max.ülő helyzetben.

Megköszönöm, ha kicsit gondoltok rám holnap és ha tudok írok majd!

3151. Borzoska3 (válaszként erre: 3150. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 21:09

Gratulálok a hősiességedhez, jobbulást, vigyázz magadra!

A folyamatos égetés ismerős, nekem is így csinálták, nyomtalanul el fog tűnni a vágás helye, nagyon szép leszel :)

2011. dec. 21. 20:25

Köszi csajok meg egyszer, most tenyleg kiklinkelek, bar nem erzem megeröltetönek a netezest, de azert megis...


Puszika nektek!!

3149. vajdai (válaszként erre: 3140. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 19:40

Na királylány túl vagy rajta, Igen örülök neki. Ez a rés természetes ,nekem is így volt ,alig láttam ki a kötés alól.Minden nap jobb lesz.

Az emelésre figyelj!! Ha valami leesik guggolva vedd fel.

Aludjál jót,pihentesd a szemed.

3148. vajdai (válaszként erre: 3133. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 21. 19:36
Hihetetlen gyönyörű lettél:))El sem hiszem ,hogy ez csak 12 napos kép. Szép munkát végzett a dokid.
3147. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3146. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 19:21

Tudom, csak viccelődtem!:)

Sztem ne is nagyon netezz, mert nem hiszem, hogy a képernyő olyan jót tenne neki!

Inkább pihenj, még a TV is kevésbé megerőltető a szemnek!


Nem baj, hogy szoros, Napraforgóé is az volt, és milyen szépen gyógyult!

3146. hexilein72 (válaszként erre: 3145. - 5e1c4ed8ef)
2011. dec. 21. 19:13

Kösziiii, draga vagy, de tenyleg szörnyen nezek ki, de nem baj, lesz ez meg jobb is.

Nem a vaku zavart, egyebkent is ilyen mini most a szemres, nagyon szorosra be van ragasztva, alig tudom nyitva tartani a szemeimet, eppen hogy csak kilatok a likon :-D Majd holnap reggel atkötik, azt mondtak, addig meg jobb, ha ilyen szoros.

3145. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3143. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 19:05

Köszike! Ez neked ijesztő, szerencsére nem látsz reggelente, kimondottan jól mutatsz, a kép alapján egy enyhe lilulás elmondható, semmi több,szenzációs, bár a lilulás az még eldurvulhat, de úgyis elmúlik!

Annyira édi a fotó, csak nem a vaku zavart?:)

3144. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3140. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 19:00
A feltöltéseket most felejtsd el, majd ráérsz ezen filozni, ha már rendben lesznek a cicusok, és a lézer után lehet, hogy eszedbe sem fog jutni!
2011. dec. 21. 18:57
Fent a kep, csak erös idegzetüeknek ajanlom :-DDD
3142. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3140. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 18:57

Szevaaaaaasz Pajhtááááás!

De jó, hogy írtál, és minden rendben veled, juhhééé!!

Remélem azért nyávogni nem nyávogsz felbuzdulva a cicásítás örömein. A 3 mm, az nem túl sok, tényleg nem volt nagy a felesleg!:)

Ez az izomkivágósdi nagyon érdekes, igazán lekamerázhattad volna!:)


Nagyon várom a képeket, Napraforgónak úgysem hiszi el senki, hogy műtétje volt, mert nem láttunk lila foltokat, talán neked majd elhisszük!


A lényeg, hogy nem fáj semmi, jól érzed magad, a szépségre még várnod kell egy cseppet, de ott lapul, ne aggódj!

2011. dec. 21. 18:51
Naprafprgo, ez a foto: HIHETETLEN, annyira gyönyörü lettel!!!!! En is ilyen akarok lenni!!!! Te vagy az abszolut poz.pelda elöttem :-)
2011. dec. 21. 18:50

Hello Csajszik!!!!

Tul vagyok rajta es egyaltalan nem volt szörnyü!! Nem is tudom, meddog tartott, mert nem neztem ra az oramra, amikor jöttek ertem, sietni kellett. A bal felsövel kezdtek, aztan jobb felsö, jobb also, bal also. Az also sokkal tovabb tartott, mint a felsö. Fajni nem fajt semmi, csak az erzestelenitövolt kellemetlern, de kibirhato, meg meg az volt rossz, hogy parszor ki kellett nyitnom a szemem es a reflektorok nagyon zavartak, akkor nagyon könnyezett es nehez volt nyitva tartani. Ja es folyton egettek a bört es a zsirszövetet valami elektromos bigyoval es annak olyan szaga volt, mint amikor a dizsnot perszelik cocavagaskor :-D Utana sajat labon jöttem vissza a megfigyelöbe, nem volt gond a keringesemmel, semmi szedüles. Afdtak egy Cataflamot, amire sztem nem lett volna szükseg, aztan aludtam kicsit, fel ötig (jegakku a szememen) majd jött a vizit. Wittmann doki szerint minden o.k., nem verzik, nem ödemas nagyon, bar a jobb also elegge lila mar most. Azt mondta, hogy minden problemamentes volt, felülröl csak kb. 3mm-t vett ki, alulrol kicsit többet, zsirt keveset, mert nem sok volt, inkabb izom, azokat megröviditette es a bört a sarok fele huzta, igy eltünik a hepehupa is.Ja es a macskasitas is megtörtent :-)

Ja es kepzeljetek, mondtam neki vizitkor, hogy szivesebben maradnek itt, mint a hotelben, lehetseges-e, es megengedte! Lehet, dragabb lesz, mint a hotel, nem tudom, de mindegy is, mert igy nem kell felöltöznöm es kimenni a hidegbe es holnap ugyis itt kezdek 8,30-kor. 9-re jön ertem aZuram.

Fajdalmaim nincsenek egyaltalan, kicsit bizsereg az egesz, de nem veszes. Viszont en igy felig ülve tuti nem fogok aludni... Es szarul latok ki a kötes alol, alig van szemres. Ez nalatok is igy volt?

Mar skype-oltam a csaladdal, mondtak, hogy ronda vagyok :-DDD

Csinaltam am kepet a telommal, majd mindjart elküldöm a mailemre es onnan fel tudom nektek tölteni.Tenyleg szörnyen nezek ki.


Kerdeztem Wittmann dokit a ranc- es ajakfeltöltesröl is: mindenkepp lezer utan javasolja, asszem, ebben a temaban meg futok egy kört.


Na pusszantas Csajszik, köszike a sok-sok drukkot, annyira DRAGAK vagytok mind, imadlak benneteket igy ismeretlenül is!!



Meg majd leszek, ugysem tudok itt mit csinalni tv-n es neten kivül...

3139. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3130. - Gabicica1)
2011. dec. 21. 18:30

Szeretettel üdvözöllek!


No para, szép leszel, nyugalom, ahogy mondani szoktam, szépülni mész, nem agyműtétre!:)

Ki lesz a szerencsés dokika?

A legjobbakat holnapra, és várunk a beszámolóval!

3138. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3133. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 21. 18:29
Atyaég, micsoda különbség, a mosoly összehasonlításról feltöltött kép szenzációs, köszönjük, nagyon látványos! olyan, mintha kevésbé nevetnél, pedig valószínűleg a nevetés nem változott, de a szemhéj, áááááámulok!Gyönyörű!
3137. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3128. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 18:25

Ájjájáj, Hexikém, talán túl sok energiát küldtünk a Csajokkal, nem bírta el a Móvári energia elosztó!!


Nem lehetett kellemes a várakozás, mégis micsoda nyugalommal viselted, ha még erre a Xanax-ot is benyomtad, nem is csodálom, ha nem írsz!:)


Nagyon várom már, hogy beszámolj, biztosan minden zökkenőmentes volt a műtőben, főleg ilyen előjáték után!


Szép álmokat, ha nem beszélnénk!

3136. vajdai (válaszként erre: 3135. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 13:50

Hajrá Hexikém!!

Ezerrel gondoltam rád,de most olvasom a bosszúságodat. Tényleg már korán lehetett hallani az utakat.

Na már biztos túl vagy rajta vagy a vége felé jártok

Puszika aztán majd jelentkezz.

3135. hexilein72 (válaszként erre: 3134. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 21. 12:50

Nem tudom, nem mondtak, milyen mütet, de kb. 1,5 orat mondtak, de csak 12 körül kezdtek el, ugy hallottam, ugyhogy sztem meg egy ora varakozas kb. Ha pontosan elkezdik, akkor mar reg tul is lennel rajta.

Egyebkent epp most hoztak a Xanaxot, bar nem is lenne ra szüksegem, mert teljesen nyugodt vagyok.

2011. dec. 21. 12:43
remélem, most már nem kell sokat várnod. Milyen műtét van előtted? valami hosszabb dolog? Ha igen, akkor gondolom, szusszan is a doki a kettő között...
3133. szédült-napraforgó (válaszként erre: 3132. - Hexilein72)
2011. dec. 21. 12:41

nem mindig olyan... és nem is egyformán. tegnap szinte semmi, ma megint kicsit. Na és tényleg vándorol, mint, ahogy a doktor mondta... nem mindig ugyanott, de legtöbbször a külső sarokban.

Azért nem lehet kellemes, amikor ott vagy, túl lennél már az egészen és húzódik a dolog. Most amennyit csúsztál, ennyi idő alatt már 2x megműthetett volna.

3132. hexilein72 (válaszként erre: 3131. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 21. 12:29

Hat ja, ez van, nem lehet mit tenni... Azert mergesitö, lett vona jobb dolgom is, mint itt a klinikan ücsörögni, francba...


Meg mindig kicsit vizenyös vagy? A kepeiden nem is latszik semmi...

3131. szédült-napraforgó (válaszként erre: 3127. - 5e1c4ed8ef)
2011. dec. 21. 12:25

vizenyők megvannak, azt mondta a doki, hogy 2 hétig várható. Heg szépen gyógyul, van, ahol már egyáltalán nem látszik.:))

Hexi, most már mind1, ez van.... csak a doki ne kapkodjon a késés miatt.... remélem nem vár még rá 3 páciens utánad...

Huhh nagyon gáz, amikor ilyen kavarás jön közbe...sík ideg lennék én is..

3130. gabicica1
2011. dec. 21. 12:24

Sziasztok!

Pár napja olvasom a hozzászólásaitokat. Én holnap megyek felső szemhéjplasztikára. Nem vagyok valami bátor tipus, már napok óta rémálmaim vannak. Nézegettem mások képeit nagyon szépek lettek. Bízom benne, hogy én sem fogom megbánni, hogy megcsináltatom.

3129. hexilein72 (válaszként erre: 3122. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 21. 12:15
Na ez szuper valasz! Sztem ezek direkt azt akarjak, hogy ne ismerd ki magad. Vagy ennyire bonyi lenne ez a fraktionalis lezer szisztema, ennyi fajta-fele kezelöfej letezik? Nem tudom...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook