Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2010. szept. 30. 12:57

Olvastam itt gyerekkori történetet. Nekem is van egy apróság. Kint játszottam egy zöld kis lapáttal. Guggoltam és amikor megfordultam, a hátam mögött a földön volt ugyanolyan lapát. Nem tudom, hogyan termett az oda, pedig csak egy volt belőle. Anyámék a lakásban voltak, legalább is anyám, mert apám szerintem dolgozott.

Húgom meg úgy járt azokkal a macskákkal, melyeket elütötte az autó, hogy a haláluk, temetésük után hallotta folyton a nyávogásukat. Amikor az egyik eltűnt, holttestet nem talált, akkor nem hallotta. Na meg, amikor temette a kutyáját, épp szórta rá a földet, hallott valami nyüszítést a kutyából, de az már réges régen halott volt. Úgy látszik, az állatok is tudnak ilyesmiket alkotni.

Amikor kopogó szellemünk volt, ez a kutya még élt, folyton követett valamit a szemével, forgatta a fejét, mint ha mászkálna előtte valaki. Egy macskám meg felnézett a plafonra, felborzolta a farkát és nyávogva akart menekülni az ágy mögé, csak oda nem fért el. Egyszer az íróasztal alá nézve is így viselkedett. Amikor hozzánk került ez a macska, akkor ment el a kopogó szellem, amit "szobai mumus"nak neveztünk.

Van néhány dolog, amit majd legközelebb leírok, mert dolgoznom kell menni. Valamelyikre szeretnék magyarázatot kérni, keresni: 4 év körüli lehettem és minden éjjel az ágyam melletti széken állt mozdulatlanul 2 nagy madár, nyitott csőrrel. Hogy mi a francot akartak, máig nem tudom. Mindenki azzal jön, hogy biztos álmodtam, de minden éjjel...Először arra gondoltam, hogy képzelődök, felültem jó párszor és megtaperásztam őket, a kicsi ujjammal a csőrükbe is belenyúltam, meg a farkuk alatti seggrészüket is simogattam. Madár "anyaguk" volt. Holló vagy nem tudom, mi lehetett, de a holló az élet és halál madara, utána néztem. De egy 4 éves gyerektől vajon mit akartak, minek álltak ott mereven, máig nem tudom. :S

565. *kiscsiga* (válaszként erre: 554. - Bet87)
2010. szept. 30. 02:56

huh nekem pont ugyanilyenem volt az előző lakásban ahol laktunk. utólag azt mondom valami nem stimmel azzal az épülettel. miután beköltöztünk depressziós gondolataim kezdtek lenni, olyan szinten hogy már az életminőségem rontotta, pedig nem vagyok hajlamos ilyesmire. aztán egyszer zuhanyzás közben iszonyatos félelem lett úrrá rajtam, nem tudom megmagyarázni mitől. a fülemben dobogott a szívem, rettegtem, hogy látni fogok valami olyat amit nem akarok. a sírás kerülgetett engem is, volt hogy ki kellett jönnöm onnan, elzártam minden csapot és menekültem ki. ez megismétlődött többször is, pedig előtte soha sehol nem történt velem ilyen. aztán az éjszakákat átvirrasztottam, zuhanyozni csak akkor mertem menni ha már felkelt a nap, pedig én nem vagyok egy gyenge idegzetű ember :D

abban a lakásban a párommal is iszonyatosan sokat veszekedtünk, kb minden rosszul alakult az életünkben, mintha el lennénk átkozva.

aztán elköltöztünk onnan szerencsére, azóta nincs semmi rossz érzésem. se zuhanyzáskor, se alváskor, egyszer sem.

nem tudom mi lehet ez. démonok, vagy történtek olyan dolgok abban a házban ami sok-sok negatív energiát hagyott hátra...?

2010. szept. 30. 01:52

Sziasztok


Nálunk most épp van "valaki",pár percel ezelőtt a fürdőben leesett a hajkefe,de nem akárhogyan,hanem stabilan felvolt függesztve és elrepült vagy mi jóóó messzire,csak a csörrenésre mentem már be,de tuti van valami mert a macskák ismét furán viselkednek,nagyon furán és szemmel követik azt a "valakit" :( jó éjszakám lesz :S

2010. szept. 29. 15:16
sziasztok . én régebben méég 10 éves koromban kb . egyszer játszottem agy ajtónaka bezárható rácsán mögöttte egy üveg volt .. mikor odapillantottam láttam egy kavboj kalapos öregebb férfit aki gonoszan kacagott rám . megforultam és nm volt ott senki . azóta sokszor gyötörtek ehez kapcsolódó rémálmok , azóta nem történt ilyen de ez nagyon megviselt
562. gyöngyszemü (válaszként erre: 554. - Bet87)
2010. szept. 19. 18:25
Én is ébredtem már így párszór, és nemtudtam megmozdúlni, vagy kiabálni, pedid tudom hogy fent voltam, és tudatomnál vagyok, demintha lefogott volna valami, mintha belém költözött volna, szőrnyű érzés volt, és az egész napom olyan nyomott volt ettöl. :-( Nemtudom mi lehetett ez :-(
561. Evawitch (válaszként erre: 554. - Bet87)
2010. szept. 19. 18:18
Hasonló velem is volt régebben többször. Volt, mikor a hold teljesen kivilágította a szobámat, elég fura volt, és akkor se tudtam mozdulni. Erre állítólag van magyarázat. Az alvás valamelyik mélyebb szakaszából felébredsz és ezért nem tudsz mozdulni. Régen utánaolvastam ennek, amikor a legutolsó ilyenem megtörtént.
560. d6b71af9a8 (válaszként erre: 557. - Tita0430)
2010. szept. 19. 12:12
Igen, így van! Ha nyitott vagy, sok mindent észrevehetsz! Tudod mint a gyermekek....ők még nyitottak mindenre, de a felnőttek, sokszor csak nevetnek rajtuk, ha valami szokatlant mesélnek. Mi felnőttek, öljük ki belőlük ezt a képességet. Akinek megmarad, nagyon vigyázzon rá, sokat segíthet neki az életben!:))
559. 39ff6fe670 (válaszként erre: 557. - Tita0430)
2010. szept. 19. 12:03
nem semmi! :S
558. pirinyóka66 (válaszként erre: 557. - Tita0430)
2010. szept. 18. 10:15
Hasonló "véletlenek" velem is történtek, történnek. Az idővel és halállal kapcsolatosan a legutóbbi édesanyám júliusi halálakor, mikor is a "fentiek előre megadott" időpontjában hunyt el. A naplómban részleteket is lehet olvasni.
2010. szept. 17. 16:36

Sziasztok!

Az én két történetem nem is igazán szellemekről szól, hanem inkább furi dologról. Senkit nem akarok elszomorítani vagy ilyesmi. 10 éves voltam amikor édesanyám meghalt, petefészek rákban. 1 hónappal a halála előtt, egy furcsa helyről álmodtam, nem tudtam mi az, de a középen egy koporsóban feküdt anyu. Zene szólt és minden tele volt virággal. Elmeséltem másnap nagymamámnak (ő is velünk lakott, hogy ápolja anyut)… azt mondta, hogy egy ravatalozó volt. Én akkoriban, mivel nem láttam még ilyet, nem tudtam mi az. Nagyim elmondta, hogy temetés előtt egy ilyen helyre viszik az elhunytat, hogy mindenki megemlékezzen róla, és elbúcsúzhasson. Én 10 éves fejjel legyintettem egyet, nem fogtam fel, hogy milyen súlyos beteg az anyukám. 1 hónap múlva elhunyt édesanyám. Számomra a megdöbbenés a temetés napján jött el …beértünk a ravatalozóba, és pont ugyanúgy nézett ki mint álmomba, és az csak tetőzte, hogy ugyanaz a zene szólt mint az álmomba. (elvileg úgy hallottam, hogy ha álmodik valaki nem hall hangokat). Nagyon fura volt, földbe gyökerezett lábbal, sápadtan álltam végig az egész megemlékezést. Most így visszagondolva 26 éves fejjel, úgy gondolom valaki vagy valami figyelmeztetni, esetleg felkészíteni akart arra, ami történni fog. Mert az utolsó pillanatig sem gondoltam volna, hogy megtörténhet az, hogy elveszítsem édesanyámat.


2: Velencére utaztunk le barátaimmal 2 napra. Pénteken indultunk, minden rendben ment, horgásztunk, iszogattunk kicsit meg ilyenek. Másnap mikor felkeltem annyira rosszul voltam, hogy szavakba nem lehet leírni. Minden porcikám fájt, alig kaptam levegőt, homályosan láttam, és az ájulás szélén éreztem magam. Azonnal haza indultunk. Kb 3-ra otthon voltunk, bedőltem az ágyba aludtam, amikor megcsörrent a telefonom. Apai nagymamám hívott fel, hogy édesapám elhunyt. Elvileg kétszer ugyanabba a fába nem üt a ménkű…hát belém sikerült! Apukám erősen az alkohol rabja volt, az vitte el. Megéreztem…azon a napon mikor elhunyt fájdalmai voltak , mintha én is átéltem volna. Kaptam édesapámtól egy porcelánból készült órát, 1 évvel a halála előtti karácsonyra- 17.30-kor megállt. A halotti papírokba ez volt írva: A halál beállta: 17.30 perc.


Nem tudom ki mit szűr le ezekből, szkeptikusok azt mondanák a véletlen műve. Mára már arra jutottam, hogy az élet (vagy valaki) apró jelekkel figyelmeztet egy-egy történésre, csak oda kell figyelni ezekre a jelekre.Nyitottan kell lenni. De elég ha csak letérsz a helyes útról, az élet mindig megpróbál visszaterelni a helyes irányba..én sokat tapasztaltam ezzel kapcsolatban:)

556. pirinyóka66 (válaszként erre: 554. - Bet87)
2010. szept. 12. 08:44

Szia. Gyerek koromban sokszor éreztem azt amit leírtál, mindig a takaró alá menekültem. Senkivel nem tudtam beszélni róla, így majd csak felnőtt fejjel, gyermekem születése után kezdtem el keresgélni. Ezt a keresgélést ajánlom Neked is, mert hiszem és tudom, hogy mindig arra akadunk rá, amire szükségünk van. Hiába mondana bárki, bármit, az nem biztos, hogy Neked való. Egy biztos: nyitott vagy bizonyos "más" dolgokra, melyre mindannyian képesek vagyunk, csak nem egyformán éljük meg és értékeljük azokat.

"A tudás hatalom. Hatalom önmagunk felett." Vagyis a félelmek felett is, mert ha már valamit ismerek, akkor nem ismeretlen és nem félelmetes.

2010. szept. 12. 00:55
Jajj, de féééleeeek... Amúgy én is láttam már életembe 2 darab szellemet :S
554. bet87
2010. szept. 11. 13:20
Sziasztok. Én mostanában kezdek hinni a szellemekben, olyan típus vagyok aki azt hisz el amit lát. De történt velem egy elég érdekes dolog, és már kicsit kezdek félni. Régebben is történt 1-2 érdekes dolog, de tudtam rá magyarázatot adni. pl az éjszaka közepén kicsapódott az ablak, de biztos csak mert rosszul zártam be, ezt letudtam ennyivel. Aztán ott volt egy olyan eset is hogy a szekrény tetejéről leesett egy kis kézivarrógép, ami azért ahhoz beljebb volt h akár egy kis földrengéstől is leessen, nemhogy a szekrénytől 1 méterre, ez elég érdekes, mert ha egy kicsit még messzebb esik akkor pont a lábamra esik az ágy végében,és nem lett volna kellemes arra ébredni,elég volt az ijedtség is. De amitől már félek az ez: még tavasz környékén éjjel hanyatt feküdve aludtam, és arra keltem fel h iszonyatosan félek, olyan félelem tört rám amit eddig még soha nem éreztem,majdnem a sírás tört rám önkéntelenül,és olyan érzésem volt mintha lett volna ott valaki,de nem mertem megmozdulni sem,csak a szemem nyitottam ki. Reggel azt hittem h csak álmodtam. De most éjjel megint megtörtént. Annyi különbséggel hogy most felismertem ezt az érzést és meg akartam nézni h van e a szobámban valaki. Csakhogy nem bírtam megmozdulni akármennyire is akartam,ezért kiabálni akartam h valaki jöjjön, meg h nem mozdul a lábam meg semmim se, de a számat se tudtam kinyitni. Iszonyatos érzés volt. Nem bírtam utána aludni, oldalamra fordultam és közben pásztáztam körbe h biztos nincs e ott valaki és azon gondolkodtam hogy vajon egy rossz álom volt talán...de olyan valóságos volt. Ráadásul már hónapok óta nem tudok rendesen aludni a szobámban, mindig csak akkor sikerül jól aludnom ha már felkelt a nap. De máshol meg simán elalszom, nincs ilyen problémám h állandóan forgolódok és nem bírok elaludni akármilyen álmos is vagyok. Létezik az hogy egy szellem van a szobámban és ő műveli ezt? vagy mi a magyarázat? lehet hogy túlreagálom az egészet? remélem kapok valamilyen választ a kérdésemre
553. 39ff6fe670 (válaszként erre: 552. - DreamX)
2010. szept. 7. 11:43
és használod a képességed? vagy csak úgy van?
552. DreamX
2010. szept. 6. 19:25
Sziasztok. Bele is vágnék... Kis korom óta hiszek a szellemekben és mindig féltem a sötétben, nem értették a szüleim, hogy miért. Az első jelenésem kb. 13 éves koromban jött. Egy csurom véres embert láttam a szobám ajtaja előtt, több tíz másodpercig... annyira besz.rtam és nem is tudtam hirtelen, hogy mihez kezdjek.. Itt be is fejeződött a spirituális látásmódom, eltemettem magamban, valószínűleg nem akartam tudomást venni róluk. Ez a dolog egészen, 27 éves koromig tartott, amikor rájöttem, hogy nem mindenki érez bizonyos dolgokat, nem mindenkinek jönnek információk, szagok, érzések, hangok stb.. Fél év volt mire feldolgoztam ezt, hozzáteszem, nagyon sokan pszichiátriára kerülnek ezzel.. Nagyon nehéz feldolgozni, azt amikor érzed valakinek a halálát, balesetét vagy éppen, hogy ki volt az az ember aki meghalt a házban. Kérésekkel fordulnak az emberhez (jobb esetben) van aki nagyon agresszív és félelmet próbál kelteni(mármint most különféle entitásokról beszélek). Amikor elkezdtem "újból" a spirituális utamat járni, elég furcsa éjszakáim voltak.. Beleordítottak, -tapsoltak a fülembe. Aztán elmúltak. Nem féltem tovább tőlük... A félelem az ami élteti és számos esetben generálja a furcsa jelenségeket. Én azt ajánlom az olvasók nagy részének, hogy egy fehér gyertya számos problémát megoldhat és nem kell félni ezektől jelenségektől...
551. cica-chan (válaszként erre: 549. - C6766641b8)
2010. aug. 20. 20:37
hát ez nagyon furcsa :SSS... nem tok rá mit mondni és szerintem , a többiek is így vannak vele :SS
2010. aug. 20. 20:36
hát nem rég költöztünk egy kb 1 2 éve :/
2010. aug. 20. 18:51
Sziasztok. Most olvasgattam a fórumot. Én hiszek a szellemekben. De csak azóta mióta történt valami. . pár évvel ezelőtt lementem tesómékhoz(panelban lakunk, egy emelettel lejjebb laktak alattunk), hogy megetessem a kutyust. El mentek pár napra. Bementem a szobába, mondom bekapcsolom addig a tv-t. Bekapcsoltam full rend, beágyazva minden a helyén. Kimentem adtam a kutyának enni és rá 2 percre vissza mentem a szobába. . . . . . . nem kellett volna. Szana szét volt dobálva minden, a szatyor alja szabályosan le volt vágva:S:S:S betűrve az ágyba a takaró, a villany felkapcsolva, az ablak kinyitva, az olló a földön stb. :S:S Rohantam fel, hívtam tesómékat, jöttek haza, nem hittek a szemüknek:S A báttyám a barátnőjével lakott ott, vagyis élettársával, a lánynak az anyukája meghalt, ott lakott Ő is, a nagyszoba azóta nem volt használva, hogy a néni meghalt, a mai napig zárva van az a szoba. A lány volt , hogy az utcán látta az anyukáját, aztán telefonált a kis szobában és hallotta hogy jön be valaki a bejárati ajtón, azt hitte a tesóm, és nem volt ott senki. És képzeljétek a kutya a nénié volt, és a lány elaltatta, mert nem bírta, úgy érezte , hogy benne van az anyja. Gonosz kutya volt, volt hogy tesómat megtámadta. A tesóm nem 1x jött fel, hogy nem bírja tovább, elment fürdeni, mire kiment már az előszoba szekrényből minden ki volt hajigálva. . :SÉn azóta félelemmel megyek abba a lakásba.
548. d6b71af9a8 (válaszként erre: 546. - Cica-chan)
2010. aug. 20. 17:50
Ki mondta, hogy ott megöltek egy embert? Mióta laktok abban a házban/lakásban? A fejed fájhat a negatív energiáktól is.
2010. aug. 20. 16:56
értem de már többször is voltak ilyen dolgok :SSS... meg néha fáj a fejem ha belépek abba a szobába hol állitólag megöltek egy embert persze nem hiszek abban hogy télleg megöltek ott egy embert... de .. akkor is onnan hallok töbször hangokat T-T és már kezdek beleőrölni hogy ilyenekt halloka múltkor PL nem tudtam aludni erre még van valakinek válasza? előre is köszönöm :)
2010. aug. 20. 16:56
értem de már többször is voltak ilyen dolgok :SSS... meg néha fáj a fejem ha belépek abba a szobába hol állitólag megöltek egy embert persze nem hiszek abban hogy télleg megöltek ott egy embert... de .. akkor is onnan hallok töbször hangokat T-T és már kezdek beleőrölni hogy ilyenekt halloka múltkor PL nem tudtam aludni erre még van valakinek válasza? előre is köszönöm :)
545. d6b71af9a8 (válaszként erre: 544. - Cica-chan)
2010. aug. 20. 14:57
Ez még közel sem biztos, hogy szellem.:)
2010. aug. 20. 14:27
Sziasztok egy 11 éves lány vagyok és néha szoktam látni furcsa dolgokat éjszaka a szobámban pl a multkor fürüdtem és azt hallotam hogyegy kislány énekel de... amiután kimentem nem hallotam semmit és nem is láttam :SSS szerintetek ez bajt jelent ha látom , és hallom a szellemeket? :/
543. penzeri
2010. júl. 31. 15:30

Sziasztok!

Elég sok beszámoló van itt. Én csak egyet mondanék a szellemekkel kapcsolatban: soha ne próbáljátok meg felvenni velük a kapcsolatot. Ha megjelentek ne álljatok velük szóba!!!! hihetetlen alacsony szinten rezegnek, és rettentő sok energiát vonnak meg attól, aki ezt megteszi. Hamegszállnak valakit, akkor bizony a saját romlott, lehúzó energiáik, gonoszséguk, szokásaik, betegségeik a megszállotté lesznek. Én nem azt mondom, hogy ők szándékosan ártanak, igenis vannak jó szellemek is....... de higgyétek el, nem akarok rossz tanácsot adni, csak jót!!!

2010. júl. 5. 17:09
Sziasztok! Jó ideje érzek furcsa dolgokat,előfordult olyan is,mintha apró élőlényeket(pl. egerek) láttam volna félálomban,tegnap éjjel meg mintha le akarta volna rántani rólam vki a takarót... Szerintetek csak képzelődnék?? Hiszek a szellemek létezésében,de nem annyira,hogy napi szinten gondoljak rájuk! Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 23. 00:20

Sziasztok!

Én pici korom óta (8 évesen) érzem magam furcsán és csak rosszabb lesz!Sokszor érzem hogy végre mikor kicsit el zárkózhatok a külvilágtól akkor sem vagyok egyedül, én még a szüleimmel élek és mikor a régi szobámba "laktam" furcsa zajokat hallottam,mind ha a lépcsőn járkáltak volna.Volt hogy egy halk énekre riadtunk fel a párommal ez körülbelül 4éve volt.Át költöztem a vendég szobába és csak romlott a helyzet állandó fej fájás rossz közérzet és álmatlanság,hidegrázás a befűtött szobában...és mindig a jobb oldalamon tudtam el aludni úgy éreztem magam biztonságba 1éve, át rendeztem a szobám hátha az okozta ezeket, de ugyan úgy folytatódott.Volt egy Madaram ami minden különösebb ok nélkül meg halt,egy éjszaka alatt.Sokszor vannak rémálmaim.Volt nem egyszer nem kétszer hogy tudtam mi fog történni tanuk vannak rá, nagyon meg ijedtem és még mindig félek ezektől az érzéseimtől!!!El mentem orvoshoz kedély javítót kaptam.valaki tudna ezekre magyarázatot adni? :S

540. aa35c27f5c (válaszként erre: 539. - Elképesztő)
2010. jún. 8. 16:23
Nem hinném, hogy gyerekfüggő lenne. És azt sem, hogy hit kérdése a dolog. Míg nem tapasztal hasonlókat az ember, addig eszébe sem jut ilyen...
539. Elképesztő (válaszként erre: 538. - Aa35c27f5c)
2010. jún. 4. 14:43

Elképesztő miket tudnak emberek össze írni.

szellemek tehát általában olyan embereknél van ahol van gyerek...érdekes

de a kedvencem a b-kp...folytogatja a csávója, de nem kelti fel azonnal, inkább megvárja a reggelt míg az nem emlékszik rá :) folyamatos halál közeli élménye van autóban, de azért vezet:) vérfoltok 1 évvel később...taps :) sőt taps vihar :)

ja, és meghal a barátja, de gyereket vár tőle...

atyaég...

538. aa35c27f5c (válaszként erre: 510. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 23. 05:07
Jaj, egyvalamit kifelejtettem, ami talán a legfurcsább! Kétszer is tapasztaltunk bejárati ajtó nyitódást. Műanyag ajtónk van, 3 ponton záródó, szóval eléggé jellegzetes hangja van nyitáskor és záráskor is. Második alkalommal szombat délelőtt ültünk párommal a nappaliban, a gyerekek játszottak az emeleten. Egyszercsak halljuk, hogy nyílik a bejárati ajtó. Mindketten ugrottunk, mert kisfiúnk folyton szökni próbál. Aztán megjelent a nappaliban, nézett tág szemekkel, és mondta, hogy nem nyitotta ki az ajtót. Visszaültünk, majd kis idő múlva kopog anyukám. Nem reagáltunk, csak akkor, amikor már hallottuk, hogy szól: engedjük be. Az ajtó kulcsra volt zárva, a kulcsok a megszokott helyükön felakasztva! Mégis mindketten (plusz talán a kicsi is) hallottuk, hogy kinyitották a bejárati ajtót...Nem kicsit féltünk aznap :D
537. 274c9996b8 (válaszként erre: 535. - Sajudit)
2010. ápr. 22. 16:23
Elöször is hivjal TV es villanyszerelöt , akik kizarjak a hibas TV-t es egyebb megmagyarazhato dolgokat :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook