Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán vetélés után, amit műszeresen fejeztek be (missed ab.), mikor estetek teherbe újra? fórum

Spontán vetélés után, amit műszeresen fejeztek be (missed ab.), mikor estetek teherbe újra? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
355. Sibetti (válaszként erre: 352. - Momani)
2013. febr. 5. 13:18

Már én is gondoltam rá,hogy össze kellene bújni a férjemmel, de addig míg orvos nem látott nem merek.


De az tök jó, hogy neked megjött.

354. Sibetti (válaszként erre: 353. - Momani)
2013. febr. 5. 12:43
Nálam, továbbra sincs semmi! :( Néha enyhén görcsölgetek!
353. momani (válaszként erre: 348. - Sibetti)
2013. febr. 5. 11:18
Sibetti és nálad mi a helyzet, már ami a mensit illeti?
352. momani (válaszként erre: 351. - Brig00)
2013. febr. 5. 11:13

Helló lányok!


Én "örömhírrel jelentkezem" - ami egyenlőre csak most tűnik annak - néhány hónap múlva jobb lenne, ha nem így lenne.....ugye, szóval együtt voltunk apával tegnap és ma meg is jött (gondolom nem ez az oka, bár hirtelen hajnalban azt hittem azért van darabos barnázás - bocs hogy ennyire kifejtem), de a hasam úgy fáj, mint mensikor szokott és azóta is folyamatosan jelen van, bár igaz egy kicsit más formában. Nagyon vártam, mert jan. 2-án volt a műtétem. Érdekesség, hogy a melleim nekem mindig nagyobbodni szoktak ésm legalább 1 héttel menis előtt fájni is, most viszont semmi ilyen jele nem volt. Na mindegy, a lényeg, hogy megjött! Remélem más is tud már hasonló hírekkel szolgálni, aki olyan cipőben járt januárban, mint én! Brig00????nálad mizújs?

351. brig00 (válaszként erre: 350. - Sibetti)
2013. febr. 3. 14:41
Nekem is 4-6 hetet mondott az orvos.Reméljük megjön és nem kell neked sem ezért orvoshoz menned. A kontroll eredmény meg biztosan jó lesz!! Szorítok neked. Nekem is azt mondta,hogy rendben van minden és már csak akkor menjek ha elmarad a mensim,és a teszt pozitív lesz. Mert akkor egyből felír gyógyszert ami segít,h jobban megtapadjon.És hát első pillanattól kezdve táppénz. Bízunk benne,hogy ti is próbálkozhattok már márciustól!! Hát tudom,hogy nagyon rossz...kitartást kívánok neked is!! Sajnos ez egy olyan dolog,amit az ember sosem felejt el...meg nem történté tenni nem lehet :( Dehogy szívesen végighallgatom a történetedet! Ha voltál orvosnál,írj majd,hogy mi volt.Sok sikert hozzá!!
350. Sibetti (válaszként erre: 349. - Brig00)
2013. febr. 2. 21:03

Én is egy hónapig barnáztam, hol jobban, hol kevésbé. Egy hete szűnt meg.

Én még nem tudom, mikortól próbálkozhatunk. Elvileg az első mensi után kéne visszamennem kontrollra, és a doki 4-6 hetet mondott, hogy megjön. Ha nem jön meg a jövő hét végéig, akkor viszont utána következő héten elmegyek. Elvileg mikor decemberben nála jártunk, akkor azt mondta, hogy az lenne a legjobb, ha már márciusban újból terhes lennék. De gondolom, ez azért változhat a kontroll eredményének függvényében.

Hogy vagyok? Hol így, hol úgy. Tegnaptól éppen rosszabbul. Tegnap du. egyedül voltam az irodában dolgom se nagyon volt. Aztán eszembe jutott, mikor izgatottan vártuk a párommal a 12. heti uh-ot. A párom akkor jött először, addig csak képünk volt. És mikor elkezdődött az uh, és a doki közölte, hogy a kisbaba nem úgy fejlődik,ahogy kellene, egy világ dőlt össze bennünk. Otthon a párom vigasztalt, hogy biztos nincs nagy baj, Ő látta, hogy mozog. És persze másnap megerősítették, hogy de nagy baj van. Bocsánat, hogy ilyen hosszan kifejtettem.

349. brig00 (válaszként erre: 343. - Sibetti)
2013. febr. 2. 09:26
Szia. Elvagyok köszönöm.Én is várom már a mesim,bár én néha még mindig barnázok. Hétfőn voltam orvosnál és azt mondta hogy természetes,és szépen gyógyul.Én rákérdeztem a mozgásra,mivel én is szeretnék újból.Azt mondta már nyugodtan lehet,bár lehet utána lesz egy kis barnázás,de attól ne ijedjek meg az normális. Lelkiekben is próbálom összeszedni magam és hamar túljutni...ami persze nem egyszerű.De szeretnék minél előbb helyrejönni minden téren,hogy áprilisban 100% fogjunk neki!! És nektek mikor lehet újra próbálkozni? Te hogy vagy?
348. Sibetti
2013. febr. 1. 09:18

Köszi mindenkinek. Ma volt öt hete a műtét.Akkor már nekifoghatok.

Az orvosom az első mensi után vár vissza kontrollra.

Ha a jövő hét péntekig nem jön meg, akkor viszont nem várok tovább elmegyek hozzá.

347. vikucka (válaszként erre: 344. - Sibetti)
2013. febr. 1. 09:11
Én két hét után lenyomtam egy Rubint Rékás 20 perces blokkot, majd véreztem kicsit. Utána vártam még egy hetet és nekiálltam. Tehát 3 hetet érdemes kivárni szerintem, utána pedig valami lightossal kezdeni.
346. momani (válaszként erre: 340. - Noemi30)
2013. febr. 1. 09:04
Sajnálom, ez azért nem olyan kis dolog, valószínű, hogy a hormonháztartásoddal lehet a gond, szerintem minél előbb fordulj olyan orvoshoz aki a lehető leggyorsabban el kezdi ez a dologot kezelni - írtad, hogy orvosolható. Szerintem ne várj sokat, ez nem olyan kis dolog, főleg, hogy babát szeretnétek, és már többször előfordult neked,hogy üres petezsákot találtak. Én nem vagyok orvos, de szinte majdnem biztos vagyok abban, hogy neked ez lehet a fő oka annak, hogy nem maradtak meg a terhességeid. Kívánom, hogy minél előbb kiderüljön, hogy ez ellen mit lehet tenni!
345. momani (válaszként erre: 344. - Sibetti)
2013. febr. 1. 09:00

Szia!

Szerintem a 3 hét letelte után nyugodtan kezd újra. Az túlzás, hogy sportolásnak nevezzem, most volt 2 éve, hogy heti egyszer (néha kétszer is, ha úgy belefére a napirendünkte) eljárok zumbafittnessre, és voltam már most szerdán.

Ha heti háromszor sportortál rendszeresen előtte, szerintem nyugodtan kezdj neki (na nem 30 kilós súlyok emelgetésére gondolok) de kardió mozgást (torna, futás, aerobic) szerintem nyugodtan folytatható, de halljuk más véleményét is. Egyébként a dokid erre is válszt tud adni, az biztos.

344. Sibetti
2013. febr. 1. 08:45

Még egy kérdés!

Valaki esetleg nem sportol vagy sportolt rendszeresen? A műtét után, mikortól lehet újból neki kezdeni?

343. Sibetti (válaszként erre: 341. - Brig00)
2013. febr. 1. 08:28

Köszönöm!

Visszakerestem és olvastam,hogy Neked január 7-én volt a műtét? Azóta, hogy vagy?

342. brig00 (válaszként erre: 340. - Noemi30)
2013. jan. 31. 17:44
Nagyon sajnálom a ti helyzeteteket is :( És remélem mielőbb beteljesedik a boldogságotok egy babyvel!!
341. brig00
2013. jan. 31. 17:42
Sziasztok!Olvastam a hozzászólásokat, Sibetti nagyon sajnálom :( Én is most várom a mensim,reméljük időben lesz. Nagyon jól írtad ,hogy pár hónapja azon aggódtunk,hogy ne jöjjön meg,most meg azt várjuk már,hogy jöjjön... kiszámíthatatlan az élet :( De reméljük hamarosan, kismamák lehetünk újra!! Hétfőn voltam orvosnál nekem úgy mondta,hogy 3 menstruációt várjak meg és utána lehet ismét próbálkozni. Ami remélem mielőbb sikerül is!! Szorítok nektek,és kitartás!!
340. noemi30
2013. jan. 31. 17:36

Februar 4 hivott vissza az orvosom es azt mondta akkor majd megbeszeljuk,de mondta elore hogy kell majd immunologia,hormon,meg genetikai vizsgalat,de bovebben nem fejtette ki...most varom hogy lassuk hogyan tovabb

Kb 2 eve eszrevettem hogy a mellbimboimbol,nyomasra valami sargas-zoldes ragacsos valami jon...meg az arcom szorosebb az atlagnal...orvosnak eddig nem mondtam mert szegyeltem...most a mutet utan rakerestem a neten,valami prolaktint ir ,hogy az a gond...a mellfolyast , a korai vetelest es az arcszorosodest is irja. Most ,ha majd megyek 4-en megmondom a dokinak ,hatha van osszefugges...ez allitolag orvosolhato :)

Majd irok ,hogy mi volt az orvosnal ,hatha masok segitsegere lehetek az infokkal.

339. Sibetti (válaszként erre: 338. - Momani)
2013. jan. 31. 14:46

OK! Szurkoljunk együtt!

Szerintem,ne aggódj! Ha eddig normális volt a ciklusod,akkor most sem lesz gond.

Igen, még én sem vártam ennyire,hogy megjöjjön most.Ha belegondolok, hogy pár hónapja,még azon izgultam,hogy csak meg ne jöjjön!

338. momani (válaszként erre: 337. - Sibetti)
2013. jan. 31. 14:14
Szia! Hát akkor szurkoljunk "magunknak" együtt, hogy legyen végre valami. Nekem nem volt soha semmi gondom a ciklusommal. Fogamzásgátlót 15 éve szedtem utoljára. Remélem, hogy ettől a beavatkozástól nem fog felborulni az eddig jól működő rendszer. Soha nem vártam különösebben, hogy megjöjjön a mensim, talán egy két esetet leszámítva még gimnazista koromban, :) de most nagyon várom! Nem szeretném, ha még ez is megnehezíteni, azt, hogy sikerüljön idén minél előbb teherbe esnem. Engem nagyon szorít az idő már a 37.-et töltöm májusban!
337. Sibetti (válaszként erre: 336. - Momani)
2013. jan. 31. 10:40

Szia! Nekem holnap lesz ötödik hete,hogy megműtöttek. A héten már többször éreztem, hogy görcsöl a hasam kicsit, de sehol semmi. Én is remélem, hogy megjön a hatodik hétig,és nem kell majd azon is aggódnom,hogy nem rendszeres a ciklusom.

Félek ettől,mert nekem a fogamzásgátló abbahagyása után is kellett majdnem egy év,hogy rendeződjenek a dolgok!

336. momani (válaszként erre: 333. - Noemi30)
2013. jan. 31. 09:56

Szia!

Nekem is ugyanez volt a probléma, csak már betöltött 10. hétben. Azt mondta a doki, nem fogok rá valószínűleg választ kapni a küret után sem, hogy mi lehetett a gond. És átalában ezt nem is tudják megmondani a dokik sem. Igaz nekem ez volt az első ilyen, de remélem, hogy ha összejönne ebben az évben még, akkor már többször nem fordulna elő velünk! Ebben bízom. Mivel neked a 3. volt, elhiszem, hogy el vagy keseredve miatta, de én is azt kérdezem, hogy mit mond a dokitok?????Van-e valami ötlete, hogy melyik stádium az aminél nektek valamiért a kifejlődött petezsákban nincs embrió? Nekem most kellene napokon belül megjönnie, de nem érzek semmi erre utaló jelet, pedig febr 1-2-án letelik a műtéttől számított 4 hét. Remélem 6 hétre azért megjön! Ha nem akkor se nagyon tudok mit csinálni, csak várni. Olvastam itt a csajoknál olyat, akinek 3 hónap után rendeződött a mensi. Hát ebből is látszik, mennyire nem vagyunk egyformák!

335. Sibetti (válaszként erre: 334. - Noemi30)
2013. jan. 30. 14:52

Megértem,hogy félsz. Bár nálunk más volt a gond, de én is félek,hogy mégegyszer megtörténik.

Elküldtek Benneteket valamilyen vizsgálatra?

334. noemi30
2013. jan. 30. 13:24
Ha esetleg volt mar valaki hasonlo helyzetben orulnek ha megosztana velem hogy mik voltak az okok es sikerult e utanna teherbe esni es baba is alakult a petezsakban...nagyon szeretnenk babat..de mostmar nagyon felek:(
333. noemi30 (válaszként erre: 328. - Sibetti)
2013. jan. 30. 13:21
szioka,nekem decemberben volt missed ab,9 hetesen ures petezsak miatt,ez volt a harmadik terhessegem,eddig csak ures petezsakot szikerult osszehoznunk...:egyszerse fejlodott benne baba (az okokat meg nem tudjuk.)..visszaterve a kerdesedre nekem pont ra egy honpta jott meg,de azt modtak mutet utan 4 es 6 het utan szokot megjonni
2013. jan. 28. 19:08

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy nem jöttem!

Sajnos még nem sikerült a baba. Febr.6-ra nem várom. Holnap végigolvaslak titeket, mert most nincs időm! Remélem jó híreket olvasok majd!

331. momani (válaszként erre: 325. - Nocika1985)
2013. jan. 28. 10:27

Szia!

Én is gratulálok, és milyen érdekes dolog ez, hogy úgy tűnik akkor jött egy újabb élet a testedben, amikor a másik kicsinek születnie kellett volna, nagyon jó egészséget kívánok hozzá, és szívből kívánom, hogy most minden jól alakuljon!

330. Nocika1985 (válaszként erre: 328. - Sibetti)
2013. jan. 26. 15:15
Szia! Olvastam a hozzászólásodat! Nekünk is szinte ugyan ez volt a baja a babánknak! Nagyon sajnálom! :( Kitartás majd jön a másik baba csak kell egy kis idő!
329. Nocika1985 (válaszként erre: 328. - Sibetti)
2013. jan. 26. 15:12
Szia! Nekem 33 napra jött meg utána beállt 28 napra!
328. Sibetti
2013. jan. 26. 14:52
Nektek mikor jött meg a műtét után először a mensitek először? Nekem tegnap volt négy hete a műtét, de semmi jel nem utal arra, hogy meg fog jönni. Talán csak a pattanások az arcomon.
2013. jan. 26. 12:37

Mi a műtét után 6 hónapot vártunk (védekeztünk végig), majd az első hónapban összejött. Azóta már 2 éves a kis csajszi.

Mindenkinek kitartást kívánok!!!

326. Sibetti (válaszként erre: 325. - Nocika1985)
2013. jan. 26. 12:06
Szívből gratulálok! Ez tényleg csoda! Biztos minden rendben lesz! Ez jó érzés, még ha nem is velem történik.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook