Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán vetélés után kinek mennyit kellett várni az ismételt próbálkozással? fórum

Spontán vetélés után kinek mennyit kellett várni az ismételt próbálkozással? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 25. 19:39
Na eltelt 5ónap mèg semmi.
2019. febr. 20. 19:17
3honapot mondott a doki,de kaparni sem kellett.
2019. febr. 17. 11:45
Szerintem fél év. Annyi kell a regenerációhoz.
2019. febr. 17. 11:31
Senki?
2019. febr. 9. 19:55
?
2019. febr. 8. 19:14
Sziasztok bár règi a topik de írok: spontán vetélés után volt aki teherbe esett így hogy nem várta meg az első menzedzt?Ha igen akkor hogy tudták megállapítani a terhessèg hetèt ha az utolsó menszi nagyon règ volt?
15. Törpilla 89 (válaszként erre: 13. - Libaiir)
2017. szept. 1. 14:25
Ugye nekem nem volt müvi befejezés :) elhiszem,h nehéz elengedni de sajnos én is éreztem h baj van / lesz!! :( köszönöm szépen én is ebben reménykedem :) jah és nem voltál hosszú köszönöm,h leírtad :)
14. Törpilla 89 (válaszként erre: 12. - Dpetrus90)
2017. szept. 1. 14:23
Szia! Remélem nálunk is hamarosan megfogan :) előre is sok boldogságot a babához!!!! :)
2017. aug. 31. 21:45

Nekem anno 3-4 hónapot mondott a doki, de bevallom, hamarabb valahogy nem is álltam volna rá készen lelkileg egy "újabb" babára. Az első terhességemmel semmi gond nem volt, a nagylányunk ma már 4 éves, de a második terhességem 9-10 hetesen vetéléssel végződött. A műtét áprilisban volt, februárban lett pozitív a teszt, és a kisebbik lányunk ma már 10 hónapos. :) Kívánom, hogy hamarosan a karjaidban tarthasd a kisbabátokat!


Nálam biztosan a lelki dolgok is közrejátszottak egyébként, mert a vetéléssel végződött terhességnél már az első perctől negatív érzésem volt, és sajnos igazam is lett (nagyon beteg voltam a terhesség elején, magas lázzal, lehet, emiatt is). Illetve nekem "el kellett engednem" a babát lelkileg is, holott előtte nagyon sokáig azt mondtam, hogy egy ilyen pici magzathoz szerintem még annyira nem lehet kötődni...hát, kiderült, hogy lehetett. Belőlem valahogy a férjem nagymamájának temetésén szakadtak ki ezek, erre tisztán emlékszem. A temetés decemberben volt, és rá 2 hónapra már ott volt a pozitív teszt a kezünkben. :)


Bocsánat, hosszú voltam. :)

2017. aug. 30. 16:03
Szia, én nem vártam. 8 hetesen ment el az első babám, aki kb fél év próbálkozásra jött össze, szerencsére nem kellett kaparni. 2 héttel a vetélés után megfogant a kisfiam, nagyon szép, problémamentes a terhességem, pár hét már csak a születéséig. Van ilyen is, úgy voltam vele, hogy ha jönni akar a baba akkor jönni fog, de erre azért nem számítottam, hogy ilyen hamar. :)
2017. aug. 30. 15:49
köszönöm csajok :) remélem nálunk is lassan újra kopogtat a gólya :)
2017. aug. 30. 15:37
Én is így voltam mindkét gyerekem előtt volt egy vetélésem.2 hónap múlva megfogantak 🤗
2017. aug. 30. 14:56
szia,ne ess kétségbe,nekem két olyan ismerősöm is van,aki spontán vetélés után néhány hónappal újra teherbe esett.Fel a fejjel !
8. Törpilla 89 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2017. aug. 30. 13:51
Egy kislányunk már van vele semmi ilyen problémám nem volt. Köszönöm zebracsikó :)
7. Törpilla 89 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2017. aug. 30. 13:50
nem az orvos mondta egyik ismerősöm :) doki első menzeszt várjam meg gondolom megvizsgál mennyire regenerálódott a méhnyálkahártya tegnap uh-n 4 mm-es volt. Remélem utána " zöld utat" mond :D
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Törpilla 89)
2017. aug. 30. 13:42

Lehet, egy kicsit óvatos az orvosod. Persze, nem baj, főleg, ha alapos is mellé, de 6 hónapot felesleges várni.

A következő menzeszt várjátok meg, a szervezeted is pihenhessen egy kicsit, aztán próbálkozzatok nyugodtan.


Szedj folsavat, csökkentsd a cukor-tej-húsfogyasztásod, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt.


Alapvizsgálatokat azért végeztess, vérkép, esetleg hormonsor, inzulinrezisztencia, trombózishajlam, pajzsmirigy.


Jó egészséget!!

5. Törpilla 89 (válaszként erre: 3. - Kviki1976)
2017. aug. 30. 13:37
7-8 hetes terhes voltam de 5 hetes petezsákot szikhólyaggal láttak. Elkezdtem vérezni és utána elment a baba
4. Törpilla 89 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2017. aug. 30. 13:36
Simán kitisztultam úgy,h szerencsére nem kellett műtéti úton küretet csinálni.Most a doki mondta,h várjuk meg első menzeszt aztán jelentkezzem nála. Volt aki azt mondta,h 6 hónapot kell várni az újra próbálkozással olyan soknak tartom hosszú idő :O
2017. aug. 30. 13:34

ha volt műtét, akkor 3-6 hónapot mondanak az orvosok...és orvosa válogatja, miben hisz....

de gondolom attól is függ, hanyadik hét után volt a vetélés

2017. aug. 30. 13:26
ha nem volt műtét utána, akkor nincs várakozási idő
2017. aug. 30. 13:13
Sziasztok! spontán vetélés után kinek mennyit kellett várni az ismételt próbálkozással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook