Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Spániel kutyusom fialtatása! fórum

Spániel kutyusom fialtatása! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 23. 07:31

Én inkább attól tartok, hogy a kinti létet hogy viseli majd. Nekünk vizsla van a lakásban, de nem marad meg 10 percnél tovább kint nélkülünk. Addig sír, míg ki nem megyünk. Kaparja a terasz kapuját....stb. Pedig a spániel a játszótársa az udvaron.

Egyébként nem nagy idő, nem fogja elfelejteni, hogy hol lakott :)

7. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Pahet a vadász)
2011. márc. 23. 07:29
Jöhet!:)
2011. márc. 23. 07:28

Mindenképpen kell kis kuckó, kényelmes, elbújós :)

Elméletben lehet hogy jelentkeznénk a "posztra" :D

5. Pahet a vadász (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2011. márc. 23. 07:27

:)

Privi?

4. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Pahet a vadász)
2011. márc. 23. 07:25

Én is úgy gondoltam,h lenne kis kutya háza plusz egy "kipárnázott" hely ahhol majd meg tudja szülni a kicsiket.

Borsodban lakok,Miskolctól nem messze.

Férj jelölt még csak elméletben van,konkrétan még nincs lebeszélve senkivel.:)

2011. márc. 23. 07:06
És ami lemaradta, hogy szeretnénk neki barátnőt találni :)
2. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. márc. 23. 07:05

Én nem érzem gondnak. Csak a kertben, de leginkább a fészerben ha van, kellene egy igazi kis kuckót kialakítani neki, ahova el tud bújni.

Attól hogy egy darabig a kertben fog lakni, még nem felejti el hogy szobatisztaság van :)

Van már férjjelöltetek? Na meg merrefelé laktok?

Csak azért kérdezem, mert nekem Hercegem van :)

2011. márc. 23. 06:57

Sziasztok!


Egy kis tanácsra lenne szükségem,olyan gazditól akinek már fialt a kutyusa.

Van egy 3éves szuka spániel királylányom,akinek még nem született eddig kiskutyája,de úgy gondoltuk,h most eljött az ideje.

A prolémánk,hogy panel lakásba lakunk,így a fialtatása a lakásban kizárva(lebeszéltek róla).

Apumék családi házban laknak és úgy beszéltük meg,h kint megszülhetné a kicsiket,úgy h előtte már kiköltöznék vele(én a házba,ő a kertbe:) és várnánk a kicsik érkezését.

Majd amíg nem találunk minden kölyöknek gazdit,addig kint is maradnánk és csak utána jönnénk haza.

Jövő7en fogunk elmenni az állatorvoshoz megvizsgáltatni és kikérni az ő véleményét is.


Sokan mondták,h mivel ez az otthona a kuytusomnak,ezért nem fog más helyen szülni.

Ez igaz lehet?

A másik pedig a kertes házból való vissza szokás,miután megszülettek a kicsik.

Az problémát jelentene szerintetek?


Szerintem egyikkel sem lenne gond,de még soha nem szült a kutyusom,így nem vagyok tájékozott.

Kíváncsi lennék a véleményetekre,esetleges tanácsaitokra.


Köszönöm előre is!:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook