Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

474. dzsigg (válaszként erre: 473. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 11. 17:01
?????????????????Akkor én esek csapdàba?Nem tudom,miért kezdek hinni....
2009. dec. 11. 16:59

Mi figyeltünk, csak te felejtetted el, hogy gégerákot írtál....a kettő nem ugyanaz....


Te viszont jól megfigyelted, hogy valaki ezt a diagnózist kérdezte tőled:)

Még mindig nem hiszek neked.

472. dzsigg (válaszként erre: 470. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 11. 16:59
Talàn hülyeségböl beütögette a vàlaszokat.Nem tudomDe a Networkon tényleg le lehet informàlni.Azt hiszem tulzott a hölgy de az alap igaz,,tehàt a segitségre szorulàs igaz,a betegségek,csalédi viszony...Azt nem tudom.
471. dzsigg
2009. dec. 11. 16:58

Én kezdek hinni neked,nem tudom miért.....

De eddig is igy kellett volna vàlaszolni,nem felületesen.IIgy màr érthetö.A betegséget nem ismerem,nem vagyok orvos,a lakàsra értettem.Szoval nem kételkedek benned ezek utàn,de légyszives probàlj meg nyiltan,és nem felületesen ösze vissza vàlaszolni,akkor talàn a többiek is hisznek.Aki meg berakott egy linket,hogy Gyöngyösön nem segitenek,annak annyit hogy valahol KELL segiteni.Az a video nem egy férfi föszereplöje?Màrmint a videonak nem egy férfi föszereplöje van?Nem tudom megnyitni,csak azért kérem,de tudom hogy van egy vergösö roma ember ,Gyöngyösön,ezelött sok sok évvel...

2009. dec. 11. 16:54
Mégis Air Wick illatosítót használsz...vagy nem?:)
2009. dec. 11. 16:30
Ez a ház elég lepusztult ahoz képes hogy ugymond jo helyen van csak látni kénne,mikor oda költöztünk olyan rosz vol a helyzet hogy amikor volt valami rendezvény be pisiltek a folyosora meg be kakiltak és nekünk kelet le takaritani mert meg takarito sincs a háznak .omladozo vakolat meg stb és régi épitésü emlék mü.hát szép nem .
2009. dec. 11. 16:21
kedves énis leirtam nem figyeltek,vagy csak nem akartok.agresziv NON-hodkin limofoma .De ezt már leirtam nem tudom miért nem figyelsz.
2009. dec. 11. 16:18

mi annak a hölgynek itt a neve?

mert én egy olyat ismerek itt aki külföldre megy és ő nem segítséget kér hanem segít...

de hogy senkinek ne legyenek kételye én biztos bemásolnám azt a latin diagnózist.

nekem is van betegségem de én tudom a latin nevét alopecia areata.

ha nem helyesen írtam sorry.

azért tudom mert minden papíromon szinte ez van

2009. dec. 11. 16:15
képzeld most az önkormányzatnak sincs ezért nem .de hid el kértem.de az van a bibliában ha megdobbnak kövel dobbd visza kenyérel ezt teszem én is.
2009. dec. 11. 16:13
és még ez a hölgy is segitséget kért akor kérdem én ki a csalo,és öt is lehetne fagatni,mert miböl megy külföldre .
2009. dec. 11. 16:08
tudod nekem az eset rosszul például van egy hölgy aki már külföldre is mondta hogy megy,hid el én még állatkertben se voltam soha életemben,vagy vidámparkba vagy nyaralni vagy ilyenek.nekem azotta van felköszöntve ujra a születés napom miotta a mostani férjemel vagyok,ha mást nem kapok de két puszit igen.amugy leirtam hogy mivan bene.de már késö volt és csak a gép világitot ara nem tudtam válaszolni hogy hogy veték ki az epémet de az nem most volt 2 évre viszamenöleg ne szedjem már ki az öszes zárojelentésem mert egy hét is kevés lenne mert nem kevés vann.
463. globus
2009. dec. 11. 15:59

Gyöngyösön nem segít az önkormányzat,

egy szemléletes példa:

[link]

2009. dec. 11. 15:59
tudod olyan ez a lakás ami egy szobában van egy hötárolos kályha a masikba nincs semi a konyhába van egy kályha ahonat tudunk füteni.a fürdöben meg van egy kicsi fali hösugárzo,és van hogy megyünk a piacon öszeszedjük a papirokat aval fütünk,de nem szégyeljük mert nem a sült galambra várunk. ha gondolod levélben tudok képeket küldeni.de azt a képet is a baratunk rakta fel.de mostanában nem jön de van a myvipen is képeim,vagy az anyuci hun.nézétek meg öket én nem titkolok semit.
2009. dec. 11. 15:56
Tudod, nem kell mindenhol rosszindulatot feltételezni. De naivnak sem kell nézni az embereket. Ha összevissza mondasz dolgokat magatokról, akkor milyen jogon várod el, hogy higyjenek neked? és mindemellett ténylegesen egy olyan kérésnek nem teszel eleget, hogy másold már le, mégis mit írtak a zárójelentésedre...szóval ezért van az, hogy picit hihetetlennek tűnnek a dolgaid. Emellett persze lehet hogy tényleg segítségre szorulnál, de azt akkor ne ilyen módon próbáld jelezni...
460. dzsigg
2009. dec. 11. 15:51

Mi kérdeztünk,te vàlaszolhatnàl.Néztem a networkos adatlapodat,ott van rolad kép.Ott làtom ki vagy.

Ott van egy egyértelmü kép.De mégis ugy gondolom,te egy kicssit naiv vagy.Talàn nem éltek jol,és szükséged van segitségre,de van a soraid között olyan amit kétlek.Habàr.....Szoval azt irod fàval fütöl,de a cim alapjàn panelba laksz.Màr nem tudom...Talàn igaz amit irsz.Fogalmam sincs.Talàn tulzol...

Talàn jo ember vagy,talàn sajàt magaddal nem vagy öszinte.Ezen az oldalon összevisza irtàl,ezért kételkedik mindenki.Igéred a beteg papirok bemàsolàsàt,azt sem tetted meg.A cimed gyanus,ahhoz képest amit irtàl....

Én nem tudom,döntse el mindenki szive szerint.

Nem akarok vàdaskodni,de azt hiszem,te vàgtad magad alatt a fàt.Vàlaszolhattàl volna értelmesen..

2009. dec. 11. 15:49
ahhoz, hogy helyesen írj, nem kell magyar billentyűzet. de egyébként nem ebbe kötöttek bele, hanem abba, hogy nem válaszolsz kérdésekre, és nem vagy hajlandó egy olyan egyszerű dologra, hogy elővedd a zárójelentésedet pl, és BEMÁSOLD, ami rajta van...igen, szoktunk tükörbe nézni. és segíteni is. el kellene picikét gondolkodni, hogy miért is támad mindenki...oka lehet, nem? nincs képed? ehhez képest a network.hu-n érdekes módon van rólad kép...
2009. dec. 11. 15:49
egy nagyon régi tanácsi házban amibe a meleg vizet is mi oldotuk meg.de sajnos azért olyan nagy a rezsink mivel 7 személyt nem rakatnak egyszobbába.10 év után kaptuk meg adig mi is albérletbe laktunk .ez bér ház .
2009. dec. 11. 15:46
ne haragudjon meg mindenki nekem nem magyar bilenytyüzetem van , de nem aszt mondtam hogy segédápolo vagyok még mindig, hanem voltam . ezwelöt pár ével de megyek mert már az irásomba kötnek bele gratulálok mindenkinek. szoktatok ti a tükörbe nézni. mert én most is segitetem ruhát osztani a gyöngyösi üdvhadseregnek, ezért kaptam a legkisebbnek ruhát, mert én evel segitetem és csodálatos érzés. mert olyan jo látni ha örömöt tudsz okozni, pedig sok embernek nem lenne nagy dolog, meg raktunk félre a ujszölöt osztájnak is ugyhogy lehet rolam érdeklödni mert ahol tudok segitek pedig nekem is ara lenne szükségem. én nem csak beszélek rola hanem cselekszem. mert nemcsak kapni szeretek hanem adni is ha nem sokat is. ezen kéne elgondolkodni, és körbejárni hol tudtok segiteni.
456. dzsigg
2009. dec. 11. 15:40
Most akkor panelba,vagy csalàdi hàzba laksz?
2009. dec. 11. 15:35
sajnos nekem csak egyszerü telefonom van ami nem kamerás de megkérek valakit tegyen fel rolunk képet mert én nem tudom hogy kell.egy kis türelmet kérek töletek.marika
2009. dec. 11. 15:31
bocsánat nincs autom
2009. dec. 11. 15:30
nincs.
452. minerva223 (válaszként erre: 437. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 15:23
451. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 450. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 15:11
igen :)hamarosan
450. dzsigg
2009. dec. 11. 15:08
:)Hamarosan.
449. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 448. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 15:04
a gyerekekről majd én is rakok ha meglesz a baba is :)
448. dzsigg
2009. dec. 11. 15:03
Én is raknék,màr csak a gyerekemröl is,de azt irja ki.hiba történt feltöltéskor...Mobillal csinàltunk képeket de nem tudom feltenni.3 darab sikerült,az se rolam:)
447. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 446. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 15:02
tudom,hogy nem rám értetted :) de azért raktam fel :)
446. dzsigg (válaszként erre: 441. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 11. 15:00
Gyors voltàl,én nem ràd értettem!Tényleg jo lenne ha icipici valosàgképet kapnànk a hölgyröl,ha tényleg olyan körülmények közt él,esküszöm,leszarom a postaköltséget,teszek fel neki egy csomagot.De annyi kétely van.
445. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 444. - Szasz23X)
2009. dec. 11. 14:53
írtam msn-en

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook