Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
nov. 8. 02:26

Sziasztok!

Ez az Én és a a Barátnőm története. Engem Dávidnak hívnak, Őt Vikinek, 25 és 23 évesek vagyunk, Pesten élünk.

3 éve alkotunk egy párt és 2 éve élünk már együtt. Mind a ketten diákmunkán dolgozunk és távoktatási formában tanulunk az egyetemen.

Mindig próbáltuk magunk egyengetni az életünket, mert sajnos a szülők nem is tehetik meg, hogy segítsenek anyagilag benünek. Minden rendben is volt egy darabig, aztán egyik hónapban egy váratlan nagyobb kiadasunk lett, ami miatt az albérleti díjat nem tudtuk pontosan befizetni és a tulaj még abban a hónapban kijelölt következő határidejére is csak részletfizetési lehetőséget tudtunk kérni. Egy összegben nem tudtuk volna rendezni, de kettő részletben már nem lett volna gond és aztán később sem a teljes összeg. Ezt sajnos elutasította a tulaj és azonnal felmondta a szerződésünk. Ekkor adott 5 nap határidőt kiköltözni, hiába hogy nem volt törvényes. Azért, hogy a jogainkat megvédjük jogvédő szervezethez fordultunk, akik segítségével 1 hónap kiköltözési időt kaptunk. Ez alatt az egy hónap alatt és most is próbáltunk/próbálunk minden követ megmozgatni, hogy sikerüljön a költözés, illetve próbáltunk plusz munkákat is vállalni. De mindent megtéve sem tudtuk összeszedni a pénzt a költözésre. A tulaj sajnos a kauciót nem adja vissza, a szerződés felmondása miatt. Egyenlőre tehetetlenek vagyunk ez miatt. A családhoz nem mehetünk, viszont tovább itt sem maradhatunk. Hétfőn(2018.11.12) kell hivatalosan kiköltözni. Addigra szeretnénk egy kis albérletre pénzt szerezni, illetve, hogy egyenesbe kerüljünk újra.

Most mi nem adományt szeretnénk kérni, hanem segítséget, amit vissza tudunk adni, amikorra összegyűlt a félretett pénzünk. Ezt már elkezdtük gyűjteni, de most tényleg valós gyors segítséget szeretnénk kérni. Az összeg elég sok, ezért több ember akár kis segítségét is elfogadjuk csak sikerüljön elmennünk és egy új életet kezdeni valahol.

220e forintból mindent tudnánk fedezni úgy számoltuk és ennyi pénzt biztosan vissza is tudunk 1 maximum másfél hónap múlva már fizetni. Nyilván tudom, hogy ez borzasztóan sok összeg, de sajnos más lehetőségünk nem maradt, mint nyilvánosan segítséget kérni, mert a barátok és a rokonok sajnos segíteni nem tudnak nekünk, mi pedig önerőből nem tudjuk ezt most megoldani ilyen gyorsan. Minden eshetőséget számítasba vettünk, mielőtt úgy döntöttünk, hogy ide írunk.

Természetesen telefonon is beszélhetünk, nem zárkózunk el. Nem akarunk saját vagyonszerzés miatt pénzt kicsikarni emberektől. Mi szívesen írunk papírt is, hogy kaptunk és vissza is fizetjük a megadott időre. Ez most óriási segítség lenne nekünk, mert máshogy hétfőn már nem lesz hová menjünk és ez miatt teljesen el vagyunk keseredve.

Minden kérdésre szívesen válaszolunk és köszönjük, ha elolvastad ezt is, és ha tudsz nekünk segíteni.

Ha tudsz segíteni vagy bármi kérdésed van az alábbi email címen érsz el minket: davidnagy9312@gmail.com

Üdvözlettel,

Viki és Dávid

3419. Chals
okt. 31. 12:36

Sziasztok .

Valaki kitudna segiteni 25.000ft-ra lenne szuksegem november 20-ig :(

Nehez helyzetbe elek alberletbe es barmennyire is hihetetlen de meg 1 kl kenyerre sincs 10-ig penzem :( Bankok nem tudnak adni mert meg nincs meg a 3 honapos munkaviszonyom :(

Ha valaki tudna segiteni nagyon meg köszönnem

Termeszetesen kölcsön kernem amit privatba megbeszelnenk

Köszönettel : Chals

3418. András92
okt. 21. 14:00

Üdvözlöm!

Fiatal családosként fordulök Önökhöz!

Adományokat szeretnék kérni addósságaim rendezéséhez mivel fiatal házasként és család apaként fizetésemből nem tudom rendezni a tartozásainkat.

2015-ben házasodtam, 2017-ben született a kisfiam.

Lakhatásunk mostanra már megoldódott, viszont többfelé eladósdtunk.

Egy főre jutó keresetünk, a számlák és a lakbérlevonások után kb 40e Ft körül van, azaz kb 120e Ft marad egy hónapra. Ebből az összegből banki hitelre elmegy kb 15e, gyerekre (pelenka, tápszer, stb) kb 25-30e Ft.

Ezen felül van még egy tartozásom korábbi főnökömnek 500e Ft céges autó törés miatt, amit nem tudunk kigazdálkodni havi jövedelmünkből.

Egyéb tartozásainkkal együtt összesen kb 1M Ft ra lenne szükségünk.

Amennyiben az exfőnököm nem tudom kifizetni abban az esetben végrehajtási eljárás fog indulni. (közjegyzői papír alapján)

Kérem amennyiben Önnek vagy ismerősének van lehetősége anyagi támogatást nyújtani személlyesen, átutalással, vagy akár névtelenül is, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot emailban vagy telefonon a hajdu.andras.18@gmail.com emai címen vagy a (privátban megadott) telefon számon.

3417. nikol306
okt. 12. 09:00
Sziasztok. Vélemények érdekelnének az osztrák hitellel kapcsolatban. Pozitív és negatív is. Van valaki aki igényelt? Vagy tényleg átverés? Leírnám a történetemet röviden.... Önhibámon kívül bar listás vagyok. 32 éves nő 3 gyerekkel akik maholnap ház nélkül lesznek. Jelenleg albérletben vagyok a gyerekekkel. 12 éves éa a 3 éves ikrekkel. Amikor idejöttünk együtt volt a család. Szerződést írtunk elővásárlásra 3 évre ami novemberben lejár. Mivel nem összkomfortos a ház ezért először ki kellett volna alakítanunk a konyhát és a fürdőszobát hogy igényelni tudjam a csokot. A gyerekek apja cserben hagyott minket. Sajnos az alkoholt választotta. Alkalmi munkám van.... Csak 7végén dolgozok a helyi sörözőbe mert hétköznap a gyerekeket készítem iskolába óvodába. Sajnos nem értünk el semmit..... Nincs konyha nincs fürdőszoba.... Vagyis egy különálló épületben van. Novemberben nézik a házat vásárlók. Hogy velem mi lesz a 3 gyerekkel nem tudom mert anyukámnál szűkösen elférnénk egy szobában. Viszont ő daganatos beteg és nem tudom a gyerekeket mennyire viselné meg hogy a mamájukat betegnek látják. A problémám hogy minden bank elutasít. Hová tudnék fordulni hogy 3 millió forintot igénylejek?? A szívem szakad meg a gyerekeimért akik mindig nélkülöznek. Az osztrák kölcsön megoldás lehet? Kérem segítsetek. A havi bevételem 150-180ezer Ft. Köszönöm Egy elkeseredett tisztességes anyuka.
3416. András92
okt. 3. 23:00

Udvozlok mindenkit!

Ahogy mar joparan elottem, en is segitseget szeretnek kerni!

Elozo munkahelyemre van egy tartozasom mert osszetortem a ceges autot, viszont a csaladi koltsegvetesbol nem tudom kigazdalkodni.

Fiatal csaladapakent egyedul dolgozom, paromal 3eve vagyunk hazasok es most lesz egy eves a kisfiunk

Havi 200e kapok ezt kell beosztanunk 1 honapra 3 szemelyre

A ceg fele 450e rel tartozom amit december 31ig rendeznem kell kulonben vegrehajtasi ugy indul errol sajnos kozjegyzoi papir van

Emellett van meg egy banki hitel is aminek 15e a torlesztoje

Alberlet es a szamlak fizetese utan kb 100-120e marad 3unk ra.

A segitseg keres a ceges adossag lerendezese lenne, viszont ha ezen felul is kapunk felajanlasokat azt valamilyen modon meghalalnank

Ha modjaban all segiteni kerem vegye fel a kapcsolatot velunk email-on a hajdu.andras.18@gmail.com cimen vagy itt a honlapon

Segitseget elore is koszonjuk

3415. Samika1
okt. 3. 01:20

Sajnos, a családomban két év leforgása alatt,három hozzátartozómat támadta meg a gyilkos kór,a rák.Mivel vállaltam ápolásukban az aktív részvételt,rengeteg idő kiesésem volt,a munkahelyemen./fizetésnélküli szabadság/.A számláim,rezsim,ettől függetlenül jöttek,aztán a temetések.Most ott tartok,hogy kölcsönt kellett felvennem,amit nagyon nehezen tudok rendezni.Szeretném adósságaim letudni,és újra egyenesbe jönni.Kérem,akiknek módjában áll,vagy megteheti,bármilyen kis összeggel,segítsen.

Ilyen lépésre nehezen szántam magam,de mivel én is önzetlenül segítettem,ha szégyenkezve is,de megvesztem ezt a lépést,hogy kérjék./nemösszekeverni,a kéregetéssel!!/

Tisztelettel,és köszónettel,:Sándor

Számlaszámom: 11773339-01256589

Csak az segítsen,aki nem néz le ezért a lépésemért,és valóban együtt tud érezni velem,és ámin keresztül mentem.

3414. Chals
okt. 2. 13:31
Sajnos igen :(
3413. lovelyly (válaszként erre: 3412. - Chals)
okt. 2. 12:43
Az nagyon sok :((
3412. Chals (válaszként erre: 3411. - Lovelyly)
okt. 2. 08:28
150.000ft LovelyLy :(
3411. lovelyly (válaszként erre: 3410. - Chals)
okt. 1. 20:07
Mennyi pénzre lenne szükséged?
3410. Chals
okt. 1. 20:01
Kerem segitsen valaki nagyon megköszönnem nem kernem ingyen ! :(
3409. Chals
okt. 1. 14:44

Sziasztok!

Kisebb segitseget vagy ( kölcsönt ) szeretnek aki tud ebben segiteni !

Alberletben lakom es munkahellyel rendelkezem ,ennek ellenebe sajnos egy halal eset miatt elmaradasom van amit -e honap vegeig rendeznem kene.

Ezert is kerem annak vagy azon embertarsaim segitseget aki vagy akik tudnak segiteni segitsenek, mivel igy munkam es lakhelyem is megszunne amit nem szeretnek :( Kerlek bennetek aki tud segitsen .En nem halapenzt varok en vissza fizetem de mivel meg nincs 3 honapos munkaviszonyom igy nem tud a bank sem kölcsönt adni :(

Köszönettel : Chals

3408. TMarika
szept. 21. 23:27

Sziasztok!

15 hetes terhes kismama vagyok sajnos nagyon rossz helyzetbe kerültünk.Édesanyám novemberben kapott stroke-ot. Azóta is minimális a javulás.Sajnos a kórházban nem igazán törődnek vele reménytelennek mondják.Az elmúlt 10 hónapot a krónikus belgyógyászaton töltötte ,sajnos nem volt módunk elhozni onnan.Most adódott egy lehetőség hogy jobb ellátást kaphasson de sajnos ebben az országban a betegbiztositás semmit nem ér.Anyagi helyzetem nem engedi hogy magam finanszírozzam meg az a kezdeti költségek.Saját számláim hitelem fizetése is igen nehézkesén megy (ezen okok miatt születendő babámnak is örökbefogadó szülőket keresek).Anyukám ennél jóval többet érdemel ezért kérlek titeket ha tudtok segítsetek! Privát üzenetben megadott elérhetőségre videót a kórház pontos helyét bármit szívesen elküldök magunkról.A segítségeket a 11600006-00000000-14272923 tudjátok elküldeni amennyiben szeretnétek. Előre is köszönöm mindenkinek

3407. Khgh
szept. 18. 13:11
Elnézést kérek valamiért elküldte a hozzászolást .. a folytatás. Szoval jelenleg egy masfel szobas hazban lakunk amit egy ismeröstöl szivveségböl használhatunnk s lakhatunk! A nagymamám rokkantnyugdija és az én jövedelmem durván 85 ezer ft egy honapban amiböl az adosság 25ezer ft os törlesztöét fizetjük,a rezsit és a kisfiam szükségleteit.. éppen hogy megélünk a honapban de nem panaszkodom hisz addig vagyunk boldogok ameddig együtt lehetünk!!! Szeretnem önöket megkerni ha csak ruhaval esetleg ételel akár csak egy csomag pelenkával tudnának segiteni nagyon hálás lennék ! Elsösorban kérem önöket e-mailben keressenek ha netán bármit tudnának segiteni ! Nagyon szépen köszönöm hogy elolvasta ! Szép napot kivánok! lacko1220@citromail.hu
3406. Khgh
szept. 18. 12:42

Kedves Tagok!

Sajnos nagyon nehezen vettem magam rá arra,hogy ide irjak de a sors közbe szólt!

Én egy 26.éves egyedülálló édesanya vagyok! Jelenleg a kisfiammal nagymamámnál élünk hisz a havi 37000 ft jövedelmünk nem lenne eleg egy külön életre! Nagymamám sulyos szivbeteg ez mellett cukorbeteg igy sajnos ö is csak a rokkantnyugdijából él hisz ezek a betegsegek mellett nem tud alkalmi munkat sem válalni! Kisfiam még csak egy éves és a településünkön nem adott a bölcsöde és mivel nagymamám is felügyeletre szorul igy sajnos én sem tudok dolgozni! Nekünk a kisfiammal csak a nagymamám van mert édesanyám kiskoromban lemondott rolam az életvitele miatt..édesapám nem ismertem és a mai napig nem ismerem sajnos. Hálát adok az urnak ,hogy a nagyszüleim neveltek fel és miattuk váltam azzá aki vagyok! Nem születtem jo anyagiak közé de legalább boldogok voltunk vagyunk :) Sajnos nagymamámat becsapták egy elég rossz hitelel amit a mai napig fizetünk! 300ezer ft kézpénzt vett fel aminek már lassan 10éve.. de a visszafizetés már joval 2millio ft felet van.. probaltunk mindenhool segitseget kerni,hogy ez miért van igy de ehelyett végrehajtóhoz kerüült az ügyünk! Jelenleg egy masfel szobás lakásban élünk amit ismeröstöl szíves

aug. 18. 12:55
Tisztelt Hölgyem, Uram! Gyermekemet egyedül nevelő anya vagyok,borzalmas anyagi helyzetbe jutottam, óriási nehézségeket okoz számomra, a csekkek befizetése, gyógyszerek kiváltása, és a gyermekem iskolára való felkészítése! Ha módjában áll kérem segítsen! Felajánlását a 11773377-01672055- számlaszámra szeretném kérni! Előre is megköszönöm szíves segítségét! Tisztelettel: Farkas Tünde
3404. lexi9040
aug. 9. 07:39

Sziasztok...

Oriasi bajban vagyok anyukammal...

Sajnos o nem tud dolgozni betegseg miatt,en dolgozom egyedul (24 eves vagyok).Az alberletunket 13.-an kellene kifizetnem,de a munkaltato eltolta a fizetesi hataridot masfel hettel...A foberlo azt mondja ot az nem erdekli...

Mit egyek?Segitseg...

70 ezer fortintrol lenne es ha valaki esetleg kolcson adna vissza is tudom fizetni amint megkaptam a fizetesemet...Maskepp kitesznek minket...

aug. 8. 12:57
Sziasztok. Reméltem, hogy soha ne kelljen ilyen helyre írnom, de jelenleg nagy bajba kerültünk. Párom a fő kereső nálunk, én pedig egy csapdába estem anno, nem voltam bejelentve a volt munkahelyemre így gyesre kényszerültem a kislányunkkal. Eddig minden rendben volt. De páromnak csökkent a fizetése emiatt pedig elcsúsztunk a hitelünk törlesztő részletével. Már minden követ megmozgattam amit lehet, szociális alapon nem vagyok jogosult semmire, az önkormányzatunk keze is megkötve. Képviselőnkhöz is írtam...Szeptembertől tudtam egy 2-3 órás munkát vállalni, októbertől pedig a kislányunk is óvodás lesz, akkor tudok én is jobban lépni. De addig is van még két hónap előttünk egy 100ezres adóssággal a nyakunkban. Szülők nem tudnak segíteni... Én nem feltétlen anyagi segítséget szeretnék kérni, hanem ha valaki tud akár egy normális bedolgozói munkát, amit otthonról is eltudok végezni azt is örömmel venném. Csak ne Avon, Oriflame, Farmasi, Betteware, meg ilyen regisztrálós mlm típusú munkák legyenek. Régebben még létezett az a csíkos táska varrás, akár ilyenre gondolok. Vagy akár szórólapozás. Szóval bármi normális munka érdekelne, amivel kicsit előrébb viszem a családot és a kislányunk mellett végezhető. Nem tudom senkire rá bízni bölcsöde távol van tőlünk, így ezek az opciók rég kiestek. :( Előre is Köszönöm, hogy elolvastad és ha mégis tudtok valami ötletet szívesen fogadom.
3402. féknyom (válaszként erre: 3400. - Amina93)
júl. 21. 14:50
Hát nem vagy egy Sherlock, nem rosszból mondom.
3401. Bless the child (válaszként erre: 3399. - Amina93)
júl. 21. 14:40
Jó sokat segítettél Kisfülesnek a röhögő jelekkel. Ebből nem fog kenyeret venni. Ha valakiben nincs semmi empátia, az miért nem tudja befogni?
3400. Amina93
júl. 21. 13:53
Amugy a 3390 es a 3393as hozzaszolasnal kicsit sok a hasolosag.egy kicsit fura,nem??.. Isten lassa lelkem nem rosszbol mondom..
3399. Amina93
júl. 21. 13:50

Anyam vannak ám keresek 😀

Oke,hogy aki szegeny es segitseget ker...de senki nem gondolhatja komolyan hogy megszanjak egy sajat hazzal mer o alberletbe lakik es nem tud felrerakni havonta hogy sajatja legyen 😅

De ha megis kapna szoljon mar akkor enis megprobalom😂😂

3398. kisfüles
júl. 21. 10:47

Sziasztok

Nagyon szép napokat,nagyon szép estéket,és nagyon sok sikert kívánok mindenkinek.Én,egy 47 éves nő vagyok.Jelen pillanatban,egy somogy megyei kis faluban,Szenyéren élek.Sajnos,nyitott gerinccel születtem,így nagyon nehéz számomra megfelelő munkát találni.Az elmúlt 18 évben mióta itt lakok,nem is sikerült.Sajnos,most sincs munkám.Ugyan 95 ben leszázalékoltak,de mivel sajnos előtte sem volt munkahelyem,így nagyon kevés a jövedelmem.Összesen 58.000 forint.Édesanyám 2015 augusztusában elhunyt.Így azóta nagyon sokszor kerülök nagyon nehéz anyagi helyzetbe.Most,ott tartok,hogy semmi ennivalóm nincs,és a számláim sincsenek kifizetve,mert elfogyott a pénzem.Legközelebb 2-án lesz pénzem,amikor a családi pótlékom jön.Viszont a szolgáltatók szinte mindennap küldik az emlékeztetőket,hogy fizessek.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy aki tud segítsen rajtam.Nagyon szépen köszönöm előre is.Nagyon szép napokat,nagyon szép estéket,és nagyon sok sikert kívánok mindenkinek.

Számlaszám:11773432-01275366

Farkas Krisztina

3397. VersEmber (válaszként erre: 3394. - Márk2)
júl. 11. 23:55

Mi van?

Milyen donor??????

3396. Márk2 (válaszként erre: 3395. - Lovelyly)
júl. 11. 23:49
Amerikában végeznek csak ilyen műtétet, 4500-5000euróba kerül a műtét ára. Utána nézhetsz nyugodtan mielőtt azt hinnéd/ hinnétek hogy hazudok. Az útra már össze gyült a pénz
3395. lovelyly (válaszként erre: 3394. - Márk2)
júl. 11. 21:04
Hol kívánják végezni a műtétet és mikor?
3394. Márk2
júl. 11. 20:49

Sziasztok!Megpróbálok minden fórumot,alapitványokat megkeresni.valahol valakitől hátha tudénk segitséget kapni. Rossz kimondani de sajnos péniszrákkal szenvedek 18 évesen. Egyszóval donorra gyűjtök ami 1,5 millióba kerülne..anyagiakkal igy is rosszul álunk, édesapám meghalt sajnos és édesanyámmal lakok aki egy iskolába dolgozik és nem keres valami jól. Ha valaki tudna segiteni anyagilag azt megköszönném! UniCredit Bank 10918001-00000094-36600002 HUF

Köszönöm aki segít engem hogy minnél hamarabb új donorhoz jussak!

3393. Gréta116
júl. 3. 18:18
Családommal nagy bajba kerültünk..Két gyermekem van egy 3 éves és egy 7 éves.Én nekem le járt a gyesem és nem is tudok dolgozni mert beteg vagyok és nincs ki segitsen a párom reggel 4-től este 19-ig dolgozik.Sikerült Részlett fizetésre vennünk egy házat de sajnos it kell hagynunk mert it viszik el 400KW nagyfeszülségü vezetékett. Be mentem a hivalba a polgár mesterhez és kérni akkartam segitséget és arra aszt felelte hogyha nem tetszik el kell költözni , én erre mondom és hova?Szerintem sokan nem számítottunk ilyen gondokra.De nekem a két gyerekem az életem és a legfontosabb.Itt ahol élek a családommal senkire nem számít hatunk .Elvagyok keseredve mert még a házat fizetjük és elis vagyunk maradva sajnos sokszor volt betegség,stb.:( ha valaki tudna segíteni örülnék.Talán még vannak jó emberek és megértenek. UNICREDIT BANK 10918001-00000098-72290003 Huf nem azért írom ide mert feltétlen kérek leírom a telefonszámom is elérhető vagyok általában mert nem szeretném ha az aki segít azt gondolná hazudok. 06-20/976-82-38 Elöre is köszönöm!!!
3392. Stázia
jún. 21. 19:53

Kedves Olvasòk!

Én nem szeretnék panaszkodni, boldog párkapcsolatban élek és van egy 4 hònapos babánk! Mindenünk megvan, de hònapròl hònapra élünk egy albérletben félre tenni semmi esélyünk nincs! Minden vágyunk és álmunk egy saját lakás, ház! Ebben szeretném a segítségüket kérni! Hátha van egy jòtevő angyal a csoportban aki egy àlmot valòra vált egy fiatal párnak! 🙂

3391. Ritikee
máj. 25. 07:31

Kedves forum!

Kèrèsel fordulok magukhoz.

Èn Tóth Rita vagyok.Egyedül nevelem lányomat.Tavaj váltam el apukátol mert mindig bántot el is váltunk.Bèkèsmegyèben èlek a lányomal.Sajnos csak alkalmi munkám van meg a családi potlèk.Havi huszezer forintunk van.Aki tudna bármibe segiteni az írjon nyugotan.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook