Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

414. 3f9dae7bb5 (válaszként erre: 407. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 11:40

Sziasztok!


Ha mégis könyvet írnál, elsőkézből kapsz információt: elkezdett Ő maga is naplót írni "Az áéletem" cimmel.

413. dzsigg
2009. dec. 11. 09:17
Igen ez igaz,ez a helyes vàlasz:)
412. fbb53e1d99 (válaszként erre: 411. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 09:16
Nem kitartó........, hanem kicsit butuska...amellett meg csavaros eszű-:)
411. dzsigg
2009. dec. 11. 09:07

Az a baj,hogy it volt,és tuti visszaolvasott minden hozzàszolàst.És megvédhette volna magàt.De nem csak kikerülgetve a kérdéseket,hétköznapi nyelven elmondja mi a baja,milyen betegsége van,amit én magam is kitudtam volna talàlni,söt cifràbbat.

Valahol mégis elbizonytalanodom,hisz olyan kitartoan itt van.Nem sértödik,csak magyaràzza hogy ö ilyen beteg,olyan beteg...

Ha engem igy megalàznak,mint ahogyan eddig megalàztàk,én tuti törlöm magam ,és nem jövök vissza ide,de ö kitarto.

410. fbb53e1d99 (válaszként erre: 409. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 09:02
ha ekkora bajban van, akkor hogy a túróban van autója....de az még haggyán....de még illatosító is benne!-DDDDD
409. dzsigg
2009. dec. 11. 09:00

Sajnos az a baj,hogy én is probàlom összefoglalni,de nehezen tudom,és ami végeredményként kijön az annyira hihetetlen,vagyis nem a helyzet hihetetlen,hanem az hogy egyàltalàn nem kap segitséget.

Ha valakinek ilyen élete van mint amit ö leirt,nem tudom elhinni hogy nem jut segitséghez.

408. fbb53e1d99 (válaszként erre: 407. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 08:54
Annyira összekuszálta saját maga körül a szálakat, h ebből már nehezen jön ki...
407. dzsigg
2009. dec. 11. 08:52
De nekem tetszene,na jo lehet a könyv iràssal többet érek:)
406. fbb53e1d99 (válaszként erre: 405. - Dzsigg)
2009. dec. 11. 08:51
Nem ér ennyit az egész-:)
405. dzsigg
2009. dec. 11. 08:36

Hàt jo reggelt,lemaradtam,pedig én is szerettem volna beszélgetni.Sebaj a kislànyommal kellett ffoglalkoznom,fontosabb volt.+

Ennek a hölgynek az életéböl én képes leszek egy könyvet irni,csak nem tudom hogy igaz történetként adassam majd ki vagy sem.

Tegnap màr megprobàltam összeszedni,màra bövülten összegzem:


35?év körüli hölgy.

5 gyereket nevel,abbol sem mind a sajàtja!

Mindegyik,természetesen kiskoru.

Édesanyja sajnos meghalt,megölték.

Anyosa ,aposa ugyszinétn meghalt.

Egyik kislànya tej,tàpszer allergiàs.

Egy kisfia asztmàs.

Férje làba ki van "fakadva",bàrmikor elvérezhet.

Ö maga gégeràkos.

nyirokcsomoi szintén megduzzadtak...

Epéjét kivették.

Olyan gyogyszert szed,ami csak felügyelet mellett lehetséges,mert bàrmikor megfulladhat.

..................................................


Lànyok,miért is kötekedünk?Nem tudom,ki van benne,én sajnos nem telefonàlhatok,mint irtm nem magyar orszàgon élek.Valamelyikötök felhivhatnà a Fökusz stàbjàt,és azok kimehetnének.Felmérnék a helyzetet,és a tv nézök biztosan segitenének,ha mindez igaz......

Ingyen mennek ki,söt.Egy probàt megér.Söt ez nem is proba.Segitség a ràszorulonak!

2009. dec. 11. 07:04

Nyugodtan tegezz, Mari!


Még mindig nem tudom, mi bajod van, mert most már nagyon belegabalyodtál....azt írtad, gégerák..


Van autód?

403. c1e9612cd3 (válaszként erre: 402. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 11. 00:36
jó éjt!
2009. dec. 11. 00:34
de most elköszönök jó éjt szép álmokat nektek
401. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 400. - C1e9612cd3)
2009. dec. 11. 00:34
reggel megnézem hogy rendel
400. c1e9612cd3 (válaszként erre: 398. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 11. 00:28
:) a H1N1-en kívül, azért van még néhány fajta légúti betegség, aminek kedvez ez a nyálkás, tavaszias idő. Ha meg az, akkor sincs semmi baj. Lezajlik, mint 1 mezei szezonális influenza, és kész. Nincs magas lázad (annak pedig, ugyan nem egyenlő a nullával, de kicsi az esélye, hogy ne legyen), így aztán én inkább mondanám azt, hogy megfáztál csak. Ettől függetlenül, jó lenne, ha orvos látna!
2009. dec. 11. 00:22
nincs hőemelkedésem sem csak melegem van nagyon pedig a panelba nem szokott meleg lenni.
2009. dec. 11. 00:21

nem tudom hogy rendel holnap a doki mert péntek az változó.

a mellkasom nem fáj nem fulladok.

csak félek nehogy H1N1 legyen

397. c1e9612cd3 (válaszként erre: 395. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 11. 00:11

hőemelkedés? Mellkasod nem fáj? Nem fulladsz?

Lehet, hogy csak huzatot kapott a hátad, és azért fáj, de az a biztos, ha orvos ráhallgat! Így látatlanba, akár tüdőgyuszi is lehet. Holnap reggel irány az orvos!

396. globus (válaszként erre: 395. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 11. 00:09
Az izzadékonyság simán lehet, mert a tüdő nem szellőzik rendesen, ezért bőrön keresztül párologtatsz.
2009. dec. 11. 00:06

tüdőgyulladásnak mik a tünetei?

esküszöm sose volt tüdőgyulladásom.

azért kérdezem mert a hátam baloldalt majd leszakad ugy fáj lázam az nincs de szakad rólam a víz és köhögök.

2009. dec. 11. 00:03
Hát nem tudom..... Nekem ez a történet tele van furcsaságokkal.
2009. dec. 10. 23:59

a kutya nem támadott. Csupán szeretnék egyenesben lenni a történettel.

Ha dolgoztál segédápolóként, akkor valamennyire tisztában kellene lenned a latinnal azért.

Valamiért az az érzésem, hogy olvastad azt a hozzászólásomat is, amit másutt tettem ezzel a témával kapcsolatban. Legalábbis visszautalsz folyamatosan az ott írottakra...

És köszi előre is, ha leírod a zárók, ambuláns lapok tartalmát!

2009. dec. 10. 23:48
holnap leirom ,ma már késö van de majd leirom mégegyszer amugy tudod én is dolgoztam kisegitö ápolo képen.és csak az kérdez ilyeneket aki egéségügyben dolgozik nem hülye csak szegény vagyok de fogok neked válaszolni és több honapos záro jelentéseket szedjek neked elö jol van megteszem.mert nekem vanak vágásaim meg jukak befort helyeji nem neked de mindegy jo éjszakét.és én m,erem válalni a nevem nincs mit titkolnom és mindenki utánam tud nézni.oláhné dénes maria andrea,a cimem gyöngyös fö tér5 1/4 3200 és igy nincs vita járjon mindenki utánam söt jöjön el hozám ha nem hiszi.
2009. dec. 10. 23:31
írd le a zárójelentéseiden, az ambulánd lapokon mit írnak. Nem kérte senki, hogy tanulj meg latinul, de ahhoz, hogy tisztábban lássunk, másold ide a zárókon, és ambuláns lapokon, mi szerepel diagnózisként, és milyen viszgálatokat végeztek. Ennyit kérek én is, és ezt már más is kérte.
2009. dec. 10. 23:10
a nyirok csomoim megduzatak ,már az epemet is kiveték mert azt hiték atol hányok habosat meg vetek nem tudom rendesen leirni a kaleoroszkopos szövetet a mályambol.meg ilyesmi kérdezem ha van rá modod gyere nálunk és megnézed magad .hogy mi a helyzet
2009. dec. 10. 22:53
onan veték észre hogy valami nincs rendbe hogy teljesen leált a hormon termelésem ekkor vetek szövetant ös egy 4-cm átmérölyüt és 2cm átmérölyü tumort találtak csak ugye ez a nyakban van.utána nem birtam meni mert majd meg fuladtam és sokszor csak kapkodtam a levegöt nem kivánom senkinek mert olyan volt mintha kiszivnák az ember elöl a levegöt és akár mit csinálsz nem kapsz okszigént.
2009. dec. 10. 22:41
ühüm. akkor most gége, vagy nyirokcsomó daganatból indult ki? És a csontjaid nem törnek?
2009. dec. 10. 22:39
legfögképen a csontjaimra mert olyan mintha a kést fenének rajtuk de ,egyértelmübb ha a zsibadáshoz hasolitom csak ez olyan mintha nem akarna soha elmulni,meg a nem lehet nagyon nehezet ennem mert gyengea gyomor bolyhocskáim. meg énszerintem már a vesém se a régi.mert ahogy nemrég irtam vért pisiltem.
2009. dec. 10. 22:30
És hova áttétesedett?
2009. dec. 10. 22:26
volt vastagbél tükrözésem de nem kivánom senkinek, meg volt sima gyomor tükrözösem is. meg a vizeletemet is volt hogy egy napig gyüjtenem kellet, mostanában volt megint és anak várjuk az eredményét meg a vérvételnek . meg vetek mintát megint tüvel a nyaki nyirok csomobol, meg leszegy pár vizsgálatom még de félek nagyon tölük . mert már anyit szurkáltak akor még a méhemet is feltöltötek hogy nem aludtam csak kába voltam. és mindent halotam. majd mennem kell vizsgálatra mert anyira fáj a fejem hogy sokat hányok. és ctén-megnézik mittöl van .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook