Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Viberrel kapcsolatos segítségkérés fórum

Viberrel kapcsolatos segítségkérés (beszélgetős fórum)


6. gabivagyok (válaszként erre: 5. - Lili85)
2015. ápr. 21. 11:20
Amikor azon a képernyőn vagy, ahol fel van sorolva az összes ismerős, akkor belépsz a beállításokban és ott van ez a lehetőség. Nem tudom, hogy mennyire hasznos, én még sosem csináltam, mert nem tartom számon az üzeneteket, így ez a tanács most nem alapul tapasztalaton.
5. Lili85 (válaszként erre: 3. - Gabivagyok)
2015. ápr. 21. 09:48

Szia!


Azt hogyan kell csinálni? Előre is köszönöm a választ!

4. a360345bdd (válaszként erre: 3. - Gabivagyok)
2015. ápr. 21. 09:45
Azt hogyan tudom megvalósítani? :)
3. gabivagyok (válaszként erre: 1. - Lili85)
2015. ápr. 21. 09:08
Az üzenetnaplót le lehet tölteni, vagyis emailben elküldi. Az aktiváló kódot pedig majd újra küldi, ha ismét működőképes lesz a telefon.
2015. ápr. 21. 08:47
Így el fog veszi, viszont ha a viber alkalmazást nem a telefon memóriájára teszed, hanem az SD kártyára akkor nem fognak elveszni az üzenetek.
2015. ápr. 21. 08:31

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ha a telefonomon rajta van a Viber, de azaz sms már nincs meg, amiben a belépő (aktiváló) kódom volt, akkor hogyan tudom meg azt, mert ha esetleg le kell adnom szervizbe a telefonom, akkor minden üzenet el fog veszni róla...és azt nem szeretném....Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook