Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyagi segítségkérés fórum

Anyagi segítségkérés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
267. globus (válaszként erre: 265. - Tumbo2)
jan. 14. 20:10
Helyes, akkor mostantól nem kell semmilyen számla :)
jan. 14. 19:59
Tumbo, Globus! Segíthetek?Postán dolgozom, mindig az voltam.. Most nyugdijasként szintén posta partneres vagyok. Tehát ha valamelyik banknál van számla és van hozzá kártya bárhol ahol bankautomata van felvehető. A költségek különbözőek lehetnek. Postán is felvehető a postai terminálon keresztül a kezelő közreműködésével. Egyébként a postás nyugdijas kifizetési naptár szerinti beosztás alapján kiviszi nyugdij utalványon. Bankkártya hiányában az illetékes bank pénztáránál fizetik ki.
265. tumbo2 (válaszként erre: 264. - Globus)
jan. 14. 19:28
a postás hozza ki azt mondták,ott nem nyithatok folyószámlát.a takarékba jártam,mivel az bezárt,így a postás hozza.
264. globus (válaszként erre: 263. - Tumbo2)
jan. 14. 17:05
Nem értem, ha úgyis felveszed, elmész érte, miért nem postára kéred, azaz házhoz viszi a postás?
263. tumbo2 (válaszként erre: 261. - Enissa)
jan. 14. 17:03
a lányomnál van a hamvasztási pénzem,el tudna belőle hozni.mert mikor megszűnt a számlám,kivettem a pénzemet.azt meg a jóisten sem tudja,mi lesz holnap.meg hát a nyugdíjamat sem költöm el mindet.az egy szerencsétlen dolog volt,hogy így jött össze.az utolsó percig vártam a felvétellel,aztán így jártam.
262. Channa* (válaszként erre: 255. - Enissa)
jan. 14. 16:14

Gyanús tranzakció esetén az összeg lényegtelen, akár 2 eFt is lehet, mert ha valóban gáz van, akkor viszik a többit is.


A néni esetében nem az összeg volt gyanús, hanem az, hogy az ügyintéző ismerte a nénit és tudta, hogy az unokája a rendelkező a számláján, és azt is, hogy van mögötte család, azaz nem köt senkivel eltartásit.

261. Enissa (válaszként erre: 259. - Tumbo2)
jan. 14. 14:44
De, ha most lenne, még meg tudnátok oldani. Mi lesz holnap???? Isten tudja, az se biztos, hogy élek majd.
260. Enissa (válaszként erre: 258. - Globus)
jan. 14. 14:43

Azt már mindenki ismeri, ha Hansi N.országban van, nem rohan haza, inkább így intézi el, küld egy kazal virágot.

Szerencsések a leghosszabb napsütötte hónapban születtem, nem aranyárban van a virág.

A másik négyről még nem beszéltem, abból csak egy ismeri a Hoxát.

259. tumbo2 (válaszként erre: 246. - Enissa)
jan. 14. 14:35
ja,ha az is nyitva lenne.félek,hogy az lesz a következő,amit bezárnak.
258. globus (válaszként erre: 248. - Enissa)
jan. 14. 14:25
Titkos hódolód van? :)
jan. 14. 14:23
Sok emberen segítek de idegeneknek pénzt nem utalok.
256. Enissa (válaszként erre: 255. - Enissa)
jan. 14. 14:23
rendúrért-rendőrért
255. Enissa (válaszként erre: 254. - Channa*)
jan. 14. 14:23
Megkérdezhetem, mekkora az az összeg, amikor már rendúrért kiáltanak? Gondolom nem 1 millió.
254. Channa* (válaszként erre: 234. - Regin_a)
jan. 14. 13:58

Olvasd el az előzményeket!

Linkre kattintással akar kicsalni emberekből pénzt.

Olvasol híreket? Meghallod azt, hány féleképpen vágják át az embereket manapság?


Az ilyenek mind olyan szívbe markolóan tudnak kunyerálni, hogy ember legyen a talpán, akit nem vágnak át.


Szeretik sokan szidni a bankokat, de elmesélek egy történetet.


Valamelyik nap bement az egyik bankfiókban egy 87 éves ügyfél, egy fiatalemberrel. A látogatásuk célja az volt, hogy a néni számlájára felvegyék rendelkezőnek, mert ő az eltartója a néninek. Majd azon nyomban fel is akart venni pénzt a számláról. Nagy összeget!


A néni szerencsés volt, mert bár nem abba a fiókba ment be, ahová szokott, de az egyik ügyintéző felismerte és ismerte a néni hátterét. Tudta, hogy vannak rokonai, stb., így úgy tett mintha megcsinálná a kérést és jelezte a gyanús történetet. Az ügyfeleknek azt mondta, hogy a nagy összegű pénzfelvétet most nem tudja megoldani, de adott időpontot, amikor a tranzakció teljesíthető.


A megadott időpontban viszont, kattant a bilincs...


Tehát, nem! A hoxa nem egy adomány gyűjtő oldal. Nem azért vagyunk itt, hogy kunyeráljanak tőlünk.

Miért kellene itt bárkinek felajánlani vad idegen embereknek bármit?


Gondolom te sem adsz senkinek. Biztos vagyok benne, hogy te sem utaltál Mókuskának, így teljesen hiteltelen, hogy számonkéred ezt bárkin is.

253. Enissa (válaszként erre: 252. - Lufthansi)
jan. 14. 10:40
❤️ Bizony, még az elveid a sutba dobtad, a szőkeségem miatt.
252. Lufthansi (válaszként erre: 251. - Enissa)
jan. 14. 10:33

Én is tudom...

Te vagy az én legszebb szerelmem..-)

251. Enissa (válaszként erre: 250. - Lufthansi)
jan. 14. 10:30
Nagyképűnek hangozhat, de tudom. Tőlem mindenki elalél.
250. Lufthansi (válaszként erre: 245. - Enissa)
jan. 14. 10:27
El vagyok Tőled alélva...-))
249. Enissa (válaszként erre: 247. - Asztanaviszta)
jan. 14. 10:27
A szla.száma itt van, Regin-a nyugodtan utalhat. Az utalásnak nincs akadálya.
248. Enissa
jan. 14. 10:25
Az is megoldható több ezer km-ről is, hogy online megkeresik a Tüzép-et, OBI-t, vagy ahol lehet kapni fát, és kiszállítással kiküldik és éppen így megoldható az élelmiszert, műszaki cikk stb. Én születésnapomra így kapok virágot is.
247. asztanaviszta (válaszként erre: 234. - Regin_a)
jan. 14. 10:04

Te mennyit utaltál neki?

A kérdés költői, mivel már törölte is magát.

246. Enissa (válaszként erre: 243. - Tumbo2)
jan. 14. 10:01
A XXI. században, valahogy csak megoldható, igaz mi kicsit furcsán működünk, mármint az ország, de mondjuk SOS a postás csak kivinné.
245. Enissa (válaszként erre: 239. - Lufthansi)
jan. 14. 09:59

Drágaszágom,❤️ amikor kéred.

Tudod, ha én utalok, nekem kell tudnom a saját NetBank azonosítómat, a számlaszámom, és ez a fránya a címzett felé is így működik. Tehát írjad szépen ezeket,😎 és küldöm az 💶 -t. Van még egy titkos, aminek meg kell, hogy legyen, de azt majd privátban megbeszéljük.

244. asztanaviszta (válaszként erre: 234. - Regin_a)
jan. 14. 09:54

Miért is kellene bármit is felajánlanom egy vadidegen kéregetőnek?

Van családja (elég népes), vannak ismerősei, kérjen tőlük.

243. tumbo2 (válaszként erre: 237. - Piroska52)
jan. 14. 09:10
nekem is van gyerekem,de ha a takarék zárva,hova utaljon?
242. tumbo2 (válaszként erre: 238. - Enissa)
jan. 14. 09:08
szerintem a szomszédaim adtak volna,de én nagyon nem szeretek kérni.mikor a régi haver vitt az sztk-ba,pedig arra dolgozott,gondolom útiköltség támogatást is kapott,mégis úgy éreztem,hogy az adósa vagyok.kapott céklát,sütőtököt,ilyesmit.már szinte semmi nem terem.egyedül borsó volt,azt a lányomék elvitték.
241. tumbo2 (válaszként erre: 238. - Enissa)
jan. 14. 09:04
nem mindenkinek van olyan rokona,ismerőse.egyik éven én is hogy jártam,aug.20-a előtt 4 napra bezárt a takarék,senkit sem értesítettek.majd egy hét volt.itt is fölajánlották a segítségüket,de a húgom tudott adni.legalább szólhattak volna.de mivel végképp bezárt,ez a gondom megszűnt. nem szívesen tartok itthon pénzt,persze nem százezrekről van szó,de mindig csak annyit vettem föl,amennyi kellet,egy-két hétre.persze agyoncsaphatják az embert pár száz forintért is.
240. Pulcsis (válaszként erre: 239. - Lufthansi)
jan. 14. 08:25
Én szívesen küldenék Neked kakaót :D
239. Lufthansi (válaszként erre: 238. - Enissa)
jan. 14. 08:22

Én régi regis is vagyok, meg rá is lennék szorulva....

Rajtam mikor segítesz?

238. Enissa (válaszként erre: 236. - Regin_a)
jan. 13. 20:18

Vallok, itt soha és senkinek.

Szerintem mindenkinek van olyan ismerőse, vagy a családban, vagy a munkahelyen, házban, utcában akiknek tud segíteni.

Akit ismerünk, az a leghitelesebb. Messziről jött ember meg azt ír, amekkora a fantáziája, főleg, ha frissen regisztrál.

És vannak olyan régi fórumozók, akiknek segítenék, ha rá lenne szorulva.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook