Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eltűnt személy, segítségkérés fórum

Eltűnt személy, segítségkérés (beszélgetős fórum)

10. kati91 (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2012. aug. 8. 12:29

[link]


Ezen a linken van kép!


(Amúgy igazad van!)

2012. aug. 8. 12:25

[link]


Itt fénykép is van!

Köszönet mindenkinek, aki elolvassa, megnézi a fényképet. Bízok benne, hogy tudunk segíteni...

2012. aug. 8. 12:23

Keressük Balázs Attilát!



Balázs Tibor Attila 1991.08.22.-én született Marosvásárhelyen. Élete első tizenkilenc évét otthon, Nyárádszeredában szüleivel, nagyszüleivel és kisöccsével töltötte. Középiskolai tanulmányait is szülővárosában végezte, majd, szüleit idézve: „…jobb életre vágyva itthagyta szüleit és öccsét és elment Magyarországra 2010 októberében”.

Attila talált is munkát, majd, miután

„még 1\3-át sem kapta meg” annak a fizetésnek, amit megígértek neki, új munkahelyet keresett és talált. Édesapja szerint már “ki tudta volna fizetni házbérét és let volna még kajára és zsebpénzre”.

“A fiam hangját utoljára 2011. július 27-én hallottam utoljára, amikor én készültem ki hozzá”- folytatódik a szomorú vallomás.

Attila eltűnésének ideje és helye: 2011, július 29. este nyolc és kilenc óra között Budapest VIII. Kerülete, ahol munkatársa látta őt utoljára. “Az albérleti lakására haza nem kerül, mert a rendőrség utcai kameráinak felvétele szerint a XIII. Kerületben meg sem jelent.”

Attila eltűnése minden családtagot, barátot, rokont és “falubelit” megdöbbentett főleg azért mert Őt mindenki tisztelettudó, becsületes, kissé visszahúzódó, de kedves, rokonszenves fiatalembernek ismerte.

Az egy évvel ezelőtti segítségi kisérleteket (az ügy nyilvánosságra hozatala) a rendőrség azzal utasította vissza, hogy a nyilvánosságra hozatal árthat a nyomozásnak. Azóta Attila szülei –előbb gyakrabban, majd egyre ritkábban, de mindig reménykedve- telefonon érdeklődnek a nyomozás eredménye után, mindig ugyanazt a választ kapva: semmi új, a nyomozás folytamatban van.

Azt a bizonytalanságot, amit Attila családja élhet meg most már több mint egy éve, csak elképzelni lehet. Attiláról sem életjel, sem halálhír azóta!

Ez utóbbit leírni kegyetlenségnek tűnhet, de a várakozás bizonytalansága még gyötrelmesebb lehet…

Abban a hitben, hogy Attila eltűnése nem “történhetett” úgy meg, hogy valaki tudna róla, kérjük MINDENKI segitségét abban, hogy Attila eltűnésének hírét világgá kürtölje, főleg magyarországi, budapesti ismerősei körében ismertesse meg Attila történetét és fényképét és bármilyen hasznos információval segítse akár a rendőrség munkáját, akár (és főként!) a családja szenvedésének enyhítését, megszűntetését.

Attila! Ha olvasod, hallod ezt: Itthon hazavárnak! Jelentkezz!


Alább a rendőrség akkori felhívása:

Eltűnt Balázs Tibor Attila

2011-09-04 21:47:18


Eltűnt Balázs Tibor Attila

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIII. kerületi Rendőrkapitánysága közigazgatási hatósági eljárást folytat a fotón látható 20 éves, Balázs Tibor Attila eltűnésének ügyében.


A férfi 168 centiméter magas, normál testalkatú, kék szemű, rövid, szőke hajú.


A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIII. kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki a férfi jelenlegi tartózkodási helyével kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a 236-2800/139-es telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán (h-cs: 7.30-16.00, p:7.30-13.30), a 107, vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén

7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Kati91)
2012. aug. 8. 12:23

Ettől még bárhol feltűnhet!

Képet rakj ki.

2012. aug. 8. 12:20
A kerület azért számít, mert ott tűnt el. A VIII. kerületben dolgozott, és a XIII. kerületben lakott.
5. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Kati91)
2012. aug. 7. 19:25
Nem, értem mit számít a kerület....
2012. aug. 7. 13:25
A Facebookon fent van már, osztják a képeket az emberek, de az a helyzet, hogy erdélyiek vagyunk, inkább Budapest fele kellene terjeszteni. 21 éves lesz ebben a hónapban.
3. nyusz11 (válaszként erre: 1. - Kati91)
2012. aug. 7. 13:09
A facebookon próbáljátok meg!Ott sokan megosztják.
2. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Kati91)
2012. aug. 7. 12:52
Hány éves a fiú?
2012. aug. 7. 12:49
Ha van köztetek VIII és XIII kerületi lakos, akkor kérlek jelezzetek felém, egy tavaly eltűnt fiút keresünk. Szeretném azokkal megosztani a fényképét, akik esetleg láthatták.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook