Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség... szerető lettem és vagyok fórum

Segítség... szerető lettem és vagyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
198. fe20557d00 (válaszként erre: 195. - 0c97fbb607)
2007. aug. 14. 12:35
Persze akkor szabad a pálya!Neked!Nekem nem minden esetben.Én ilyen vagyok te olyan.Azért mert valakinek van tartása és erkölcsi értékei azért még nem kell így fogalmazni,hogy "kitörölheted a segged"Már bocs de evvel a hozzá szólással el is árultad a stílusodat és így nem is csodálkozom ha nem vagy empatikus és simán átgázolsz másokon.
2007. aug. 14. 12:32
Én is egyet értek...
196. mandella (válaszként erre: 195. - 0c97fbb607)
2007. aug. 14. 12:28
hát igen. ezzel a szerelem dologgal én is valahogy így voltam :(((
195. 0c97fbb607 (válaszként erre: 190. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 12:27

Ez nagyon dícséretes,hogy ilyen erkölcsös vagy ,meg minden.De ha az életedben úgy adódik,hogy beüt a szerelem,te meg nem használod ki ,ilyen olyan indokokból,akkor kitörölheted a segged az erkölcsösségeddel,mert soha sem tudhatod,hogy rádtalál -e valaha is.

Ha nemet mondtál a pasiknak,akkor valszeg nem is érdekeltek annyira,mert nem voltál szerelmes beléjük.A szerelem elsöprő dolog,nincsenek észérvek,eltűnik a világból mindenki,csak Ő marad.Ha ezt nem érezted ,nem voltál még szerelmes.

Amúgy meg egy ember soha nem lesz senkié,sem nem lesz foglalt,egyedüli ,önálló ember mindenki,soha nem válik tulajdonává valakinek.

194. fe20557d00 (válaszként erre: 193. - Mandella)
2007. aug. 14. 12:19
:-(Hát ez sem jó helyzet.Nem könnyű ez senkinek mégha egy ideig úgy is gondolja...
193. mandella (válaszként erre: 192. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 12:12

ezt én is így gondolom, és mondtam is az én néhai emberemnek akkor, a krízis idején, tökmindegy mi van, mi lesz, én csakis vesztes lehetek. és így is lett. :((((

az már más kérdés (de legalább nekem egy kicsit jó, még ha kárörvendés is, de csak néha jó, néha pedig sajnálom), hogy közben ő is vesztes lett - tőlem függetlenül, ugyanis kiderült, hogy a barátnője megcsalta.

amíg ő velem csalta a barátnőjét.....

192. fe20557d00 (válaszként erre: 191. - Mandella)
2007. aug. 14. 11:36
Látod ez jó kérdés!És tudod mi az érdekes hogy pont azok akik ilyen hárman párban helyzetbe kerültek gondolják aztán úgy hogy velük ilyen nem történhet meg!!!Én azt gondolom ebben a körben nincs nyertes csakis vesztes.....ki többet ki kevesebbet.
191. mandella (válaszként erre: 175. - 867f9adc74)
2007. aug. 14. 11:28
na igen, de mi van akkor, ha a pasi azt gondolja, ha velem szerető lett, egyszer majd szerető lesz mással is! hm?
190. fe20557d00 (válaszként erre: 188. - 867f9adc74)
2007. aug. 14. 11:23

Judye!Én a "mindenki mástól boldog..."úgy értettem hogy én nem lennék attól boldog ha közbe esetleg szét szedek egy családot,belegyalogolok mások életébe.

Biztos tudna az a pasi is szép életet nyújtani számomra és boldoggá tudna tenni sőt még meg is tudná talán magyarázni hogy milyen szerencsétlen élete volt az exe mellett,de én akkor sem lennék maradéktalanul boldog,főleg ha a történetben még gyerekek is vannak.Arról nem is beszélve hogy ki tudja mikor csal meg engem is.Az én ajtómon is kopogtattak nős pasik..nem is egy,de nálam ez erkölcsi része a személyiségemnek hogy nem kezedek foglaltal..Amit én nem szeretnék hogy velem megtegyenek azt és se teszem meg mással.Engem az tesz boldoggá ha a személyiségem részét megismerve minden helyzetben magam tudok maradni és jól érezni magam a bőrömben.A külső körülmények múlékonyak és változóak.Továbbá nem az unalomra gondoltam,sokkal inkább arra hogy ahogy a párod neked nem tudott nemet mondani miért gondolod hogy majd másnak nemet tud!

189. fe20557d00 (válaszként erre: 188. - 867f9adc74)
2007. aug. 14. 10:34

Mindegy mit írtam,ne is foglalkozz vele.

Légy továbbra is ilyen boldog!

188. 867f9adc74 (válaszként erre: 187. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 10:26

Örülök, hogy egyet értünk!!!! :-))))

Mi ez a nem inge......Konkrétan nekem írtad, vagy nem???

Mindegy.Én nem biztatni akartam ezt a lányt, csak leírtam a mi történetünket....

És hogy mi okoz boldogságot? szerintem minden normális felnőtt ember, boldog akkor, ha kiegyensúlyozott kapcsolatban él, ahol a bizalom az alapja mindennek. az én boldogságomat a család jelenti, ők az elsők. Pesze biztos igazad van: Mindenki mástól boldog... Hát én ettől vagyok az..

Ja , és hogy még szerinted koránt sincs vége??

Ezzel azt akarod mondani, hogy egyszer úgyis rám fog unni???

Hát ez a része meg természetes szerintem. Mert hiába imádsz valakit, előbb-utóbb biztosan unalmassá válik majd a kapcsolat.De erre is megvannak az eszközök! Nem kell egyből elhagyni a másikat. Mi nyitottak vagyunk ilyen téren.

187. fe20557d00 (válaszként erre: 185. - 867f9adc74)
2007. aug. 14. 10:16
Huuu de mélyen érintettek a soraim.Akinek nem inge ne vegye magára:-)Örülök ha ilyen biztos vagy magadba!Én 28 éves vagyok hogy sikerült-e...?Majd elválik... még ahhoz fiatal vagyok.Majd az utolsó körbe tudod hogy mi sikerült és mi nem!Hogy kinek mi okoz boldogságot...az is más történet.
186. 867f9adc74 (válaszként erre: 181. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 10:10
Ja!! Ezek szerint neked nem jött öszze!!! Hát, igazán sajnálom!!!!!
185. 867f9adc74 (válaszként erre: 177. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 10:09

Nem hiszem, hogy valaha is a "palánk másik oldalára kerülnék"!!!!!

Szerintem 90%-ban a nőn múlik az, hogy megtartson egy pasit!!!! És nekem ez a szakterületem!!!!!

6éve vagyunk együtt, és még mindig a tenyeremből eszik, szerelmes, mint állat!!! a mi kapcsolatunk soha nem laposodik el!!! Csak köszönettel tartozom a volt feleségének, amiért olyan cudarul bánt vele!! Így tud engem igazán értékelni, mert van összehasonlítási alapja, és nem győzi mondani, hogy még mindig nem hiszi el, hogy egy ilyen nőt talált, mint én!!!

Egy nő legyen kitűnő feleség, jó háziasszony, tökéletes anya, és fantasztikus szerető!!!!!!!

Ennyi az egész........

Az irígy embereket meg sajnálom....Nem mindenki képes erre....Csak nem kellene így reagálni egy boldog ember hozzászólására.......

2007. aug. 14. 10:05

"Nem tudom leírni mit érzek. De amit érzek az nagyon jó. Vágyom rád. Olyan dolgokat hozol ki belőlem amit nagyon kevésszer éreztem életemben."

...ezt ő írta

183. e7a6785cc7 (válaszként erre: 182. - 0c97fbb607)
2007. aug. 14. 10:00

Teljen össze vagyok kavarodva. a jelenlegi kapcsolatom nagyon zűrös.Már sokszor szakítottunk,de nem bírtuk egymás nélkül 1 hétnél tovább. Már az egész a megszokásra épül. Tudom, hogy önző dolog,amit most csinálok. A párom azt mondta, hogy a kapcsolatunknak akkor lesz vége,ha valamelyikünknek betoppan egy harmadik az életébe.

Nekem betoppant.... De nem tudom még elengedni a jelenlegi páromat. Úgy érzem egyre erősebb vagyok, és hamarosan képes leszek egy végleges döntést meghozni.

A szeretőm tényleg szereti a bartánőjét,és gyereket is szeretne, de a nő nem akar 30 évesen,igazi karrierista. Tudom, én tényleg csak az űrt töltöm ki, a már kitöltött részeket nem tudom én is kitölteni....

Azt hiszem tényleg nem fordulhat komolyra a dolog, pedig....

Nem baj, marad így minden,ahogy eddig,aztán lesz valami.

182. 0c97fbb607 (válaszként erre: 180. - E7a6785cc7)
2007. aug. 14. 09:49

Nekem kissé zavaros a történet.Azt értem ,hogy a pasi 6 éves kapcsolatban van,ami komoly ugye,de azt nem értem,hogy te minek maradsz a jelenlegi kapcsolatodba,minek a megcsalás,ha szakíthatnál is,hisz ez a másik jelent neked mindent???

Amúgy is ,ha rossz egy kapcsolat,akkor annak jobb, minél hamarabb végetvetni,teljesen mindegy,hogy van-e más is a képbe ,vagy nincs.

Mivel mind a ketten kapcsolatban éltek,egyenlőre nem más ez az egész,mint kedvtelés.

Ha független lennél ,akkor már más lenne a felállás,szerintem.

Ha szerelem és neked van igazad,akkor a pasi felrug miattad 6 évet is ,csak ,hogy veled lehessen.Ha nem szerelem a részéről,akkor eszébe sem jut.

Az is érdekes nekem ,hogy ő attól a nőtől akar gyermeket???Mi ez ,ha nem bizonyíték arra,hogy egész életét annak a nőnek akarja szentelni,megpecsételve egy gyerekkel????

Nyisd ki a szemed és ne hagyd ,hogy az érzelmeid teljesen elvakítsanak.

181. fe20557d00 (válaszként erre: 179. - E7a6785cc7)
2007. aug. 14. 09:17

:-)Tényleg elborított a szerelem!A pszichológia manapság "patológiás "állapotnak nevezi,mert totál fellazulnak az énhatárok és a másik személyt nem valóságában látod!Ettől szép!

Az hogy az észt teljesen kizárod a te döntésed,hiszen mégcsak 19 éves vagy anno én sem tettem máshogy.Sok szerencsét,tényleg....

Az élet hozza magával a tapasztalást úgyis és nem azért írtam hogy elvegyem a kedved....csupán megszólalt a rózsaszín ködben egy kis realitás.Na pá!

180. e7a6785cc7 (válaszként erre: 175. - 867f9adc74)
2007. aug. 14. 09:10

Köszönöm:)

Remélem azok lezsünk,ill. ez nem is múltidő,mert boldogok vagyunk!:)

Már alig várom a holnapot,mert láthatom!:)

179. e7a6785cc7 (válaszként erre: 176. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 09:09

Lehet,hogy én nem látom tisztán a dolgokat.

Igen,szereti a barátnőjét.Nekem nem mondja,hogy szeret,de érzem.Ezt az érzést semmivel sem lehet összekeverni. Ahogy hozzámér,ahogy csókol, vagy simán ahogy csak a szemembe néz....

Mindegy. Egyszer úgyis végetér minden, avgy holnap,vagy egy év után,vagy ki tudja,mikor.A lényeg,hogy amíg imádok vele lenni,és nála sem változik a dolog,vele is leszek.

2007. aug. 14. 09:04

Húú, tényleg be lehet lépni "Titkosvallomás"-ként.

Nekem is sikerült :D

177. fe20557d00 (válaszként erre: 175. - 867f9adc74)
2007. aug. 14. 07:31

Amit írtál tipikus lelkiismeret nyugattó szöveg a szeretőknek.(mert uyge minden jóérzésű nőben van)Nehogy egyszer a palánk másik oldalára kerülj...,kicsit megváltozna a véleményed.Persze találkoztam már elég sanyarú sorsú szeretőkkel,de olyanokkal is akik vitték a pasit magukkal.Olyanokkal is akik együtt maradtak de oylanokkal is,ahonnan a pasi fejvesztve menekült,mert megismerte a nőt igazán.Szóval szerintem arany szabály nincs erre ez mindig az adott pasitól függ.Van egy haverom gyerek korunk óta ismerem. Van egy felesége és két gyerekük.Imádja a feleségét,de egyszerűen olyan típus hogy muszály neki félre járni...

Láttam már hogy cserkész be egy nőt...hát mi tagadás:-)mesébe illő...ha nem ismerném még én is elhinném az esti meséjét.Esze ágába sincs lelépni otthonról!A nők meg hát....mit ne mondjak simán elhiszik hogy ők mások ők a különlegesek közbe észre sem veszik mennyire lealázzák magukat.Én nem biztatnék senkit szeretői státuszra.Max egy kaland erejéig.Nálatok szép a történet,de szerintem koránt sincs még vége.....

176. fe20557d00 (válaszként erre: 172. - E7a6785cc7)
2007. aug. 14. 07:18

Ezt totál nem értem!!Szereti a barátnőjét akivel 6 éve együtt vannak mégis megcsalja veled!!És neked ez az álom pasi akivel leélnéd az életed???Majd persze téged is szeret és imád,csak úgy majd megcsal....

Kinek a pap kinek a papné.

Fiatalon ilyenre elpazarolni éveidet.....hát nagyon gondold meg.Nem korrekt a pasi! Még minden jó és szép,de mindig a könnyebb utat fogja választani,vagy csak játszik veled.

175. 867f9adc74 (válaszként erre: 174. - E7a6785cc7)
2007. aug. 13. 22:22

Kívánom, hogy legyetek boldogok!!

Egyébként szerintem a pasik jobban megmaradnak azok mellet a nők mellett, akik szeretőkből lettek barátnők! azért néz szerető után, mert otthon vmi "hiányzik", és azt megadja neki a szerető! Később(az esetek többségében) arra is rájön, hogy azokat a dolgokat is megkapja vagy megkaphatná, amiket otthon....

Szóval, ha szeretőből lesz barátnő, akkor az a nő mindent meg tud adni neki, ezért nem is fog mást keresni...

ezt kicsit bonyolultra sikeredett, de remélem azéert érthető:-)))

174. e7a6785cc7 (válaszként erre: 173. - 867f9adc74)
2007. aug. 13. 22:15

Igen szerintem is az lesz a legjobb,ha nem nyúlok bele,és majd a sors dönt helyettem.

Lehet tényleg szerelmes vagyok?? Nem tudom. Lehet. Mindenesetre hihetetlenül jó érzés, amit érzek iránta, és még hihetetlenebb, mikor vele vagyok.:)

Nem hiszem, hogy jó lenne, ha kifakadnék, hogy ne bújkáljunk tovább. Megbezséltük, hogy senkinek nme mondunk egy szót se, és nem akarom, hogy miattam menjen tönkre a kapcsolata. Sőt szeretne gyereket is a bartánőjétől, de a lány nem akarja. Elég bonyolult történet a mienk...

Persze nagyon szeretném, ha teljes mértékben velem lenne, de nem eröltethetem.

Mondjuk úgy érzem, hogy könnyű lenne magamba habarítani. Persze ezt nem nagyképűségből mondom, hanem azt érzem. Nagyon vágyik rám, ahogy én is őrá.

A sors majd dönt. Vagy így, vagy úgy!

Gratulálok a gyerkőchöz!:)

173. 867f9adc74 (válaszként erre: 172. - E7a6785cc7)
2007. aug. 13. 21:59

Szia!!!!

Hát benne vagytok mindketten nyakig!!!!!!

Felesleges azon gondolkodnod, hogy vajon mi lenne a helyes, mit kellene tenned stb...Mert úgy sem tud az eszed felülkerekedni az érzelmeiden!!!!

Hagyd, hogy sodorjon a sors magával, had alakuljanak a dolgok maguktól!!!

Ha nem lenne szerelem, akkor már rég nem lennétek együtt!!!!Megkaptátok már párszor a másikat, és ha csak erről szólna ez a kapcsolat, mér rég külön utakon járnátok!!! Nem kell hazudni, sem a másiknak, sem önmagadnak!!! Ez szerelem ajavából:-)))

Persze egymásnak nem fogjátok kimondani egyelőre, de magatoknak bevallhatjátok....

Szerencse hogy a pasi nem nős, nincs gyerek stb.

Mondd azt neki, hogy már eleged van a bujkálásból, te ezt nem akarod tovább!! Úgy fog ragaszkodni hozzád, mint egy kiskutya!! :-)) És ez fordítva is így lenne!!!

Csak addig, amíg nem érint meg a másik elvesztésének a szele, nem is fogjátok érezni, hogy mennyire fontos lett számotokra a másik!!!!!

Én is jártam hasonló cipőben....Már 6 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt élünk és van egy gyönyörű gyermekünk!!!!

Pedig én is nagyon fiatal voltam, mikor elkezdődött....

2007. aug. 13. 21:33

Sziasztok.

Előszöris azért nem a saját nevemmel léptem be,mert könnyen előfordulhatna, hogy kiderülne, az, amit le fogok írni.

Tehát szeretőm van, szerető lettem. Nagyon fiatalon...

19 éves leszek, a barátommal 1.5 éve vagyok együtt. Rengeteget veszekszünk, de nem tudunk elszakadni egymástól.

Egy koncereten megismertem egy srácot, ő 29 éves, 6 éves kapcsolatban él. Eldumálgattunk. Aztán megkeresett. Sokat beszélgettünk msn-en, teljesen meg tudtam nyílni előtte, mindent elmondthattam neki. Találkoztunk egy barátja lakásában, és megtörtént, megcsaltam a párom. Azóta már találkoztunk párszor, és imádok vele lenni. Nem vagyok szerelmes, de nagyon szeretem. És ahogy telik az idő, egyre közelebb érzem magamhoz. El tudnám képzelni vele az életem, de ilyenbe reménykednem sem lehet, hiszen szereti a bartánőjét. Engem is szeret, ahogy ő mondja kitöltöm az életében lévő űrt. Tehát hiába is akarnám komolyabbra fordítani a dolgot, nem lehetne. Nem várhatom el, hogy rúgja fel a 6 éves lapcsolatát. Már többször megcsalta a bartánőjét,de 2 éve én vagyok az első.

Tényleg imádok vele lenni, és a heti egyszeri találkozásunk kezd kevésnek lenni.

Nem tudom, mit csináljak. Folytassam így, mert az az egy nap is csodálatos a héten, vagy fejezzem be, mert csak jobban fogok kötődni hozzá.Nem tudom.

Ne haragudjatok, hogy ezt leírtam, de muszáj volt!

171. anngi
2007. júl. 5. 22:19
en is :)))))
170. szereto105 (válaszként erre: 169. - Anngi)
2007. júl. 5. 22:18
szia ..jó éjszakát..örülök h. megismertelek:))
169. anngi
2007. júl. 5. 22:17
ertelek sokk boldogsagot nektek szia megyek aludni mert a parom mar ugy horkol hogy ide halatszik majd meg beszelunk puszi
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook