Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség... szerető lettem és vagyok fórum

Segítség... szerető lettem és vagyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
48. opium (válaszként erre: 47. - Emily)
2007. júl. 4. 22:28
Ehhez az kell, hogy az ész erősebb legyen, mint a szív, és ez bizony sokszor nem jön össze akármennyire is szeretnénk...
47. emily
2007. júl. 4. 22:26
A legjobb, amit az ember tehet: NEM elkezdeni egy ilyen kapcsolatot!!!!!!!!!!!!
46. erikpipi (válaszként erre: 41. - Droma)
2007. júl. 4. 22:25
Nagy tapasztalatod lehet ezen a téren!
2007. júl. 4. 22:22

A hapsi miért nem bútorozott össze veled? Lehet, hogy nem is akarja annyira? Vagy úszik az árral és amerre sodorja?

Nem is akarja ő annyira, ha már ilyen régóta hezitál.

Ha én szeretek valakit,és komolyan gondolom, nincs ami megállítson...

Lehet, hogy a nejével is összefekszik? Ez elképzelhető.

44. szereto105 (válaszként erre: 43. - Caravell)
2007. júl. 4. 22:18
Köszönöm...Te legalább átélted és sokkal "előrébbjársz" mintr Én. Mi még a se veled se nélküléban tartunk..de már mindenki sérült..otthon boldogtalan ..így a környezete is..Én meg kezdek fásulni. Te hogy éled túl? Sikerült új kapcsolatot kialakítanod?
2007. júl. 4. 22:12

Két évig másodhegedültem, szóval tudom, mit írok. Mindenki rosszul jött ki belőle. Kétszer adta be a válópert, többször ideköltözött meg haza, meg az anyjához - leginkább a gyerekek tartották vissza, bár nem voltak kicsik (16 és 18) azután egyszer csak nem tudtam visszafogadni: már csak fájdalom volt az egész. Ma is jönne, pedig egy év eltelt. Sérült mindenki: a feleség visszakapta, de így már úgysem lehet boldog sztem...

Ez van.

2007. júl. 4. 21:57

Na akkor...mit is kap meg otthon?Állandó bizalmatlanság,ellenőrzések, ha vmi gondja van a feleségnek nekem szól...nincs közös kassza, nincs közös szoba, nincs közös szex. Nincs békesség..gondolj bele milyen a családi harmónia, miben nőtek fel a gyerekek???Anyaként mit kell biztosítanom???

Feleség elégedett_ él abban amit a férj összegályázott nagyon kemény munkával..és ragaszkodik mindennek a feléhez...Igen a pasi anyagias... Valósággal semmi gondom..átlátom..ha nem esne jól nem indítottam volna ezt a témát..egyszerűen érdekel mások véleménye is - minden indulat nélkü. Azt gondolom csak építő lehet nem? Pár éve én sem gondoltam hogy ilyen szituban leszek..

41. Droma (válaszként erre: 39. - Szereto105)
2007. júl. 4. 21:48

Én mondtam,hogy okos?De szerintem nem lehet rá mondani,hogy buta!

Figyelj:Nem vagy ott velük,tehát nem tudod,hogy otthon kit ölel,és kit csókol.Lehet,hogy őt is.

Nőként:nem tudom milyen érzés,mert ha az én barátom,vagy férjem(nincs) mástól jönne haza,akkor úgy vágnám ki,mint macskát szarni.

Azért vált ki belőlem ilyen indulatokat,.mert a feleséget csalja meg a férje.És akármilyen iss a feleség,én őt sajnálom,és őt értem meg,akármit iss csinál.

És a férj,ha tényleg minden így van,ahogy leírod,akkor már nem élne a feleséggel.

40. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 39. - Szereto105)
2007. júl. 4. 21:47

A feleseg nem kapja meg, amit akar a "szerelmedtol"? Ti ketten meg eszitek miatta a kefet, de a feleseg elegedett, nem?

Akar el is koltozhetne onnan a ferfi, de ezek szerint a felesege valamit nagyon tud, nem is lehet annyira butus.

Abszolut ertheto, amit Droma ir, de lehet a valosag nem esik jol?

Ha egy ferfi akar, de tenyleg akar, azt nem tudjak a hazi tuzhelynel tartani.

39. szereto105 (válaszként erre: 37. - Droma)
2007. júl. 4. 21:43

Azt hiszem nem szemeteztelek le! szerinted a válókereset beadása a döntő? Vagy a napok amiben sanyargatnak? Tehát a nő okos? Kérdem Én okos az a nő aki úgy szolgálja ki a férjét hogy tudja mást ölel, mást csókol, mást becsül és mást szeret???Az örömét, bánatát más nőhöz viszi? Nem élted át mondod...de nőként milyen érzés: ha tudod a másiktól jön haza, ja és még irányítani is akarod a másikkal való kapcsolatát? Tanácsokat próbál adni...miért nem magának adott hogy rendbetegye a házasságát?

Miért vált ki belőled ez a történet ilyen indulatokat?

38. Droma (válaszként erre: 37. - Droma)
2007. júl. 4. 21:38

A férjet meg pláne nem sajnálom.

Van olyan dolog,hogy akarat!

Ha el akar válni,akkor legalább beadja a válókeresetet.És akkor legalább látszik az igyekezet,mégha a feleség nem is akar válni,legalább ott a jel,hogy ő igen!

37. Droma (válaszként erre: 36. - Szereto105)
2007. júl. 4. 21:36

Na,látod kimondtad a kulcsszavakat!Joga van mindenhez!Ha ő úgy érzi,hogy ezt kell tennie,akkor tegye.

Egyenes derékkal?Nocsak ki beszél?Mintha a világon a legerkölcsösebb dolog lenne gy nős emberrel összeállni(nem mondtam hogy te csábítottad el).

Amúgy meg ő a buta?Igen?Akkor mért van az,hogy te örlődsz?És ha jól értettem a férj sem adta még be a válókeresetet?

Hát tényleg nagyon buta nő lehet,ha ti szenvedtek miatta.

Lehet,hogy nem tudom átérezni a helyzetet,mert nem voltam benne,(nem is szeretnék)de mindenki maga tehet róla,hogy milyen helyzetben van.

Lehet,hogy én vagyok a szemét,de nem tudlak sajnálni!

36. szereto105 (válaszként erre: 35. - Droma)
2007. júl. 4. 21:31
Persze mindenkinek joga van mindenhez..de elsősorban a saját életét tönkretenni...Nem elbújni anyaként a gyermekei mögé..velük vagdalkozni és zsarolni, csak hogy az anyagiak biztosítva legyenek. Nem tudom mennyire érzed át....én anya vagyok de a gyerekeim soha de soha nem tenném ki ennek, még ha a nulláról kéne újrakezdenem is. Amúgy megtettem...ezért mondom amíg át nem éli az ember nem tudhtaja milyen nehéz szitu ez..mindkét oldalról..de egyenes derékkal kéne végigcsinálni....főleg nőként. Szerintem
35. Droma (válaszként erre: 34. - Szereto105)
2007. júl. 4. 21:25

Te meg itt lenémberezed...hogy is van ez? Ez nem szégyellni való?

Igen,van aki elfogadja,van aki nem!

De tudod,ha ti ezt csinálhatjátok vele,akkor neki is joga van azt tenni,amit ő jónak lát!

34. szereto105 (válaszként erre: 32. - Droma)
2007. júl. 4. 21:22
Elmondja a férjét minden szemétnek, idegbetegnek...aki tönkre tette...stb. Ez nem szégyelni való??? Hány nő tehetné ezt???És még sem teszi..elfogadja a helytzetet...olyan a férje amilyen, kinek rossz, kinek jó..De kifelé elmondom mindennek és mégis kell??? Hogy is van ez? Természetesen a saját gyerekeinek is???
33. szereto105 (válaszként erre: 31. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 4. 21:20
Házas ember érinthetetlen....?! Minden kapcsolathoz két ember kell... és hidd el nem mindig a házas férfit csábítják el...sőt. Azt gondolom minden helyzet más és más, nem szabad általánosítani.
32. Droma (válaszként erre: 25. - Szereto105)
2007. júl. 4. 21:19

Jesszus,azért nem érzed magad egy kicsit pofátlannak?

Te vagy a szerető!Ő a feleség! Tudod,valamiért csak elvette a férj,és akármilyen,nem csak a feleség a hibás a helyzetért.

Legalább ne akard már,hogy még ő sszégyellje magát!

31. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 26. - Szereto105)
2007. júl. 4. 21:08

Ne haragudj, de ha egy ferfi ugy ferfiasan a talpan van, az azert egy ilyen ugyet meg tud oldani, nem? Azt is megtehetne, hogy elkoltozik onnan es osszekoltozik veled, sot a valokeresetet is beadhatna.

Bar oszinten en is azon az oldalon allok, ahol a hazassag tiszteletet erdemel, egy hazas ember pedig erinthetetlen.

2007. júl. 4. 20:42

A másik oldal:

Azt szokták mondani, hogy a megcsalás még nem a házasság vége, egy jel hogy valami nincs rendben.

Ha hagyjuk, nem foglalkozunk vele sajnáltatjuk magunkat... akkor valószínű egyre mélyebb lesz.


És persze van olyan is mikor nem tehetünk sajnos semmit...

29. szereto105 (válaszként erre: 24. - Dee)
2007. júl. 4. 20:35

Ja, nem elcsábítás volt..menekülés egymáshoz...és szerelem lett...

elengedném a férjem,(ahogy meg is tettem) és csak boldogságot kívánnék neki (ahogy meg is tettem), neki is jár az amit én nem tudtam neki megadni

2007. júl. 4. 20:35
így van!
2007. júl. 4. 20:34
jajj ezt én is ismerem... Szerintem ez valami nagykönyvben meg van írva hogy így kell viselkedniük! A lányt én tettem lelkisérültté (18 életévével nem tudja feldolgozni a válást) őt meg a férjem nyomorulttá...
26. szereto105 (válaszként erre: 24. - Dee)
2007. júl. 4. 20:33
Kezdetek kezdetén tisztázva volt minden: feleség menni akar...Ő kérte...És valóban szerelem ... én sem éltem mellette "kettőséletet"..az úgy mond plátói szerelem sok hónapig tartott, amíg megtörtént a testi is. Soha ne ítélj úgy hogy vmit nem élsz át..hidd el..vmikor jómagam is lemocskoltam minden félrelépőt, akár nőt, akár férfit..de ezt csak az tudja átérezni..aki valóban átélte
25. szereto105 (válaszként erre: 23. - 175c71a378)
2007. júl. 4. 20:30

Igen..csak tudod ez a nő nem normális..olyan bűntudatod keltett a szerelmemben, hogy egy év alatt lerokkant..munkáját elvesztette...sakkban tartja....mindig zavarja hozzám...persze válni nem akar...Most már én is pszichiátert kerestem...

Remélem olvassa ezt a fórumot ez a némber -talán magára ismer és elszégyeli magát (de erre kicsi az esély!!!)

24. dee (válaszként erre: 1. - Szereto105)
2007. júl. 4. 20:30

Nem kellett volna belekezdeni!

A nős férfi TABU!!!HA a TE férjedet csábítaná el a "szerető",mit tennél?

Most miért síránkozol????

2007. júl. 4. 20:24
Az én páromat annyira megviselte ez az egész. hogy kb 15-20 kg fogyott mire vége lett a cirkusznak. És a cirkusz ott nem ér véget hogy elválnak..:( A gyermek belevonása is ismerős.. sőt! De szerintem érzelmi támasznak kell lenned, le kell vele ülni hogy mit nyerhet, mit veszíthet. Beszéljétek át! Nem hiszem hogy nem jön rá hogy mit kell(ene) tennie. Mostmár szerintem elég idő eltelt hogy tudjon bízni benned...
2007. júl. 4. 20:15
Komolyan nem tudom mit kéne tennem...úgy érzem patthelyzet van....Amúgy soha nem volt félrelépésem, 14 évigh éltem a kívűlről boldognak tűnő házasságban..ahogy beütött a szerelem...rögtön váltam
2007. júl. 4. 20:13
nálunk is hasonló ahelyzet..+ 10 évvekl idősebb, szeretne uralkodni..neki jó ha van a férjének szeretője (hozzájárul), de nem engedi el...A pasi..elismerem gyáva..és ő még jobban felörlődik mint én , Ő is 47. Egyrészről megértem..néha meg nagyon dühös vagyok..és a feleség nem szégyenli a gyerekeit és családot is belevonni a dologba. Egyszer már volt hasonló náluk kb. 17-19 éve--akkor kicsinálta azt a nőt akihez menekült a férje...Pszichés eset hidd el...érzelmi zsarolás a módszere, emailjeinket olvassa, telefont ellenőriz..nekem írogat leveleket...És képzeld Isten földi helytartójának képzeli magát..na mit szólsz?
2007. júl. 4. 20:04

Na szóval nálunk is valahogy így volt, gondolom azért valamennyire kiderült.

Csak gyorsabban, mi májusban jöttünk össze. Szeptemberbe hozzámköltözött és januárban váltak el.. Exfeleség nálunk is alulképzett, de ez nem teljesen az ő hibája (8 általános) és sosem bántottam érte, ő állandóan próbál sértegetni a diploma miatt. Mert a diplomás eszemmel :)

De nem érdekel ez az ő szégyene nem az enyém.

Mostmár van egy kisfiúnk, jól élünk nem bántunk meg semmit. De én elég hamar választás elé állítottam szerelmem. Ez előtt már volt egy viszonyom, hát.. ott mondhatjuk póruljártam..

A mai napig bele-bele kotyog az életünkbe, mert van egy közös gyermekük (ő is elég gáz...) néha felhív és elmondja a férjem minden szemétnek...

19. szereto105 (válaszként erre: 15. - 175c71a378)
2007. júl. 4. 19:50
Tudod Monokli..nálam is ez a szitu a feleség alulképzett, férj a szeretőm diplomás többnyelven beszélő nagy agy:))És a szörnyű mert férje és elmondja mindennek, én szégyelem magam ez miatt. Nekem is volt férjem, sem a házasságom sem a válás után nem mondtam rá rosszat, sőt jó ember, gyerekeim apja. Csak nem tudtam neki azt a szerelmet adni, amit a szeretőmnek. És látod..én vagyok a diplomás ribanc..aki őszinte, egyenes, nem manipulál...:)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook