Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség... szerető lettem és vagyok fórum

Segítség... szerető lettem és vagyok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
228. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 225. - Panna1)
2007. aug. 14. 13:38

igen, de ne felejtsd el, hogy nem volt gyerek....

az emberebe ilyenkor egyszerre munkálkodik az észérv és a szív szava...

szóval ezért írtam, hogy aki nem volt ilyen helyzetben az nem tudja, hogy ez milyen hullámokat korbácsol fel...

227. fe20557d00 (válaszként erre: 223. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 14. 13:35
Ez azért más helyzet egy kicsit!Nem te voltál szeretője egy nős pasinak.És szerintem 2 hónapos dolog még korrekt, abszolút normálisan oldottad meg a helyzetet...hisz eljöttél,még az elején.Az már más amikor évekig folyik a játszma és emberek mennek bele félig tönkre...
226. Panna1
2007. aug. 14. 13:34
Bocs. *Nem mer váltani
225. Panna1 (válaszként erre: 223. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 14. 13:34

Nem török :-))


És látod, te csak 2 hónapig húztad, de hogy lehet évekig csinálni??? Legtöbb ember azért nem mer válani egyből, mert fél attól, hogy "két szék közül a földre esik". Nyilván van egy minimális idő, amíg megismered a másikat, és rájössz, hogy Ő kell (ehhez még nem feltétlenül kell ágyba is bújni). De attól a pillanattól fogva, hogy rájöttél,tovább húzni a dolgokat szerintem csúnya dolog, és nem jó senkinek.

224. Panna1
2007. aug. 14. 13:27

Én sem vagyok erkölcscsősz! De az számomra tényleg tabu, hogy valakinek így dúljam fel az életét. És ez akkor is így volt, amikor szólóban voltam. Eljutottam egy sráccal ifjabb koromban a csókig, pedig tudtam, hogy barátnője van. Utána nem mertem a barátnő szemébe nézni (pedig ő nem tudott a róla), sőt, a tükörképemet se bírtam nagyon. Azóta így vélekedek a dologról.És lehet akármekkora a szerelem, az elején még szépen ki lehet ábrándítani magam pl azzal, hogy ha nem szakít a párjával, nem is lehetek olyan fontos...

Az ilyen fajta gerincességet a pasikban is értékelem. Lehet, hogy egyszer a férjem beállít, hogy mást szeret,váljunk el (de nagyon remélem, hogy nem!!), de legalább nem 1-2 év múlva jövök rá, hogy végig csalt! Az szerintem még szarabb érzés!

2007. aug. 14. 13:26

Lányok!


Ne törjetek pálcát senki felett!

a barátommal szerettük egymást együtt éltünk a közös lakásunkban, nem volt gyerek, jól megvoltunk..... Megismertem egy férfit, akkor már 7 éve együtt voltunk a barátommal....

Kb. 2 hónapig párhuzamosan futott a két dolog. Tudom, hogy ez nagyon elitélendő, de aki volt már hasonló helyzetben.....Szóval én soha nem gondoltam magamról, hogy ezt megteszem. Szakítottam az akkori barátommal és hazaköltöztem a szüleimhez 30 évesen. Otthagytam mindent, csak a ruháimat hoztam el. Azóta a a férjem és gyermekeimnek az apja lett az az ember akiért akkor gerinctelenül megcsaltam a barátomat. Ennek már 7 éve. Nem bántam meg, még akkor sem, ha e-miatt örök lelkiismeret furdalásom van.


Szóval ne ítéljen senki és azt se mondja, hogy vele ilyen soha nem fog megtörténni....

Ezt senki nem tudhatja.

A szerelem jön olyan mint egy tornádó, lerombol mindent, hogy aztán máshol, máshogyan újraépítsük.

222. fe20557d00 (válaszként erre: 221. - Panna1)
2007. aug. 14. 13:14
:-)Végra valaki aki érti mit írok!Már kezdtem magam totál erkölcs csősznek érezni.....:-)Pedig egy totál az élet adta élvezeteket imádó fiatal lány vagyok!Plusz egy gyönyör Manó anyukája!!!Sok tapsztalattal:-(amit el lehetett volna osztani egész életemre.
221. Panna1
2007. aug. 14. 13:10
Rengeteg ilyet hallok, hogy ennek-annak szeretője van. Mire jó ez? Értem én, hogy elsöprő szerelem, meg minden. De ha tényleg elsöprő, akkor miért nem tesz fel mindkét fél egy lapra mindent, azaz miért nem szakítja meg a jelenlegi kapcsolatát? Ami lehet házasság, (gyerekkel), vagy "csak" élettársi kapcsolat?! Sose lennék olyan gerinctelen, hogy szeretőt tartsak a férjem mellett. Akkor inkább elválok. Ha már úgysem jó vele, akkor mi tartana ott? Egyetértek Bogicával. Ha valakinek fix kapcsolata van én is passzol/ok/(tam). Ha tényleg akkora a szerelem, hogy kellek neki, akkor szakítson a meglévővel, aztán szóba jöhet. De addig?!
220. fe20557d00 (válaszként erre: 215. - 0c97fbb607)
2007. aug. 14. 13:06

A bogika jobban hangzik:-)))

Egyébként igazad van,lehet szerencsém volt eddig hogy nem olyanba szerettem bele aki foglalt volt.Bár a nős pasik közül az egyik nagyon bejött,kicsit szenvedtem,de elfelejtettem és de jó hogy nem mentem bele azóta megszületett a gyereke a feleségétől.

219. mandella (válaszként erre: 216. - 175c71a378)
2007. aug. 14. 13:03

Nos, mi nem egy városban élünk, ezért lehet a ritkaság, meg még más miatt is, de főleg azért, mert nem volt/nem lett szerelmes belém

:(((((((((((((((


és ő lépett ki az egészből végül. én meg elfogadtam a döntését. nem tehettem mást.

2007. aug. 14. 13:03
Na megyek írkáljatok szépeket egymásnak :))))
217. fe20557d00 (válaszként erre: 212. - Mandella)
2007. aug. 14. 13:02
Lányok:-))))Én is voltam ám szerelmes!!!Tudom milyen!Pont ilyen amiket írtok.Én is volt 3szögben,de más felállás és a történet huuu de hosszú!!Nem lett nálunk se nyertes csak vesztes!!!Több éves történet.....
2007. aug. 14. 13:00

Lehet hogy anno, nekem a szeretőkből a jobbik jutott... Mert nálam (unk) ilyenek nem voltak.

Hívott naponta többször, inkább elment otthonról hogy tudjunk beszélni. Mellette én is éltem az életem. Nem zavart a családja. Mert én akkor még nem gondolkodtam ilyenen, nem akartam férjhez menni gyereket stb... És mikor úgy gondoltam elég, akkor vége lett keresett még sokáig, kaptam ajándékokat stb. De tovább léptem... Ő volt az egyik szeretőm :)))

2007. aug. 14. 12:59

Bogika.

Nem akartalak megbántani és nem is igazán neked szólt ,ez egy igen álltalános és lényegretörő megfogalmazás,amit rengetegen használnak,arra az esetre ha valami jó,mégis használhatatlan,vagy épp nem tesz boldoggá.

Mint pl egy diploma,amivel nem tud elhelyezkedni az ember...

Ebben az esetben arra értettem,hogy oké,megfelelhetsz másoknak,az erkölcsi követelményeknek,de mondd csak,ha igazán szerelmes lennél,és ő is tebeléd(ezt érzi az ember),akkor simán nemet mondanál???

Aztán jönne valaki egy kedves ember,akihez hozzámész,aztán egy állóvízben tinglitanlizol egész életedben,áhítozva arra a felkavaró,bizsergető,fantasztikus érzésre,amit enyáltalán csak a látvána idézett elő benned .

Megéri?Szerintem nem.A szerelemért harcolni kell,az életben az egyik legcsodálatosabb dolog.

És azt se feledd,hogy csak egy van belőle...mármint az életedből,no meg a szerelemből is sokszor.

214. fe20557d00 (válaszként erre: 207. - Mandella)
2007. aug. 14. 12:58
Igen mandella ez szörnyű érzés lehet!De próbáld ne bánni a szépet adta és gondolj erre.Majd ha újra szerelmes leszel megérted hogy most jobb így.És nem durva ezt mondani,ha ilyen helyzetbe kerülnék én is biztos ezt akarnám,mint minden a nő aki szerelmes!!!
213. mandella (válaszként erre: 209. - 175c71a378)
2007. aug. 14. 12:58
van is erre egy fórum
212. mandella (válaszként erre: 208. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 12:57

de értsd meg, vagy legalább csak próbáld meg elgondolni, hogy az ember lánya olyankor nem lát, nem hall, süket és vak.

naná, hogy nem okozott nekem se boldogságot, hogy napokig nem hívott föl, és tudtam jól, hogy amikor hívott, tiszta volt a terep, és akkor beszélgettünk csak, és jaj, még tudtam egyéb dolgokat is, itt volt, de nem velem volt, mert itt volt a nő is, jajj, annyi minden volt még, amitől nem voltam boldog, de nem érdekelt!

mert azok a boldog percek, amiket viszont velem töltött, kárpótoltak mindent.

2007. aug. 14. 12:57
És ez jó is így... :) ettől szép a dolog
2007. aug. 14. 12:57
De aki szerelmes az sehall selát dömötör :)))
2007. aug. 14. 12:56
Vannak más történetek is... mikor a szeretőségből szerelem, kapcsolat lesz.
208. fe20557d00 (válaszként erre: 202. - 175c71a378)
2007. aug. 14. 12:54

Evvel is egyet értek:-)

Nincs garancia semmire!!Van egy barátnőm aki volt szerető és amennyire boldog volt olyannyira szenvedett is.Amikor meg kiderült nagyon sok rosszat kapott arról nem is beszélve hogy a pasi semmibe vette,kerülte mert a családját nem akarta elveszíteni.Ha ez olyan felemelő helyzet azt mondom okés...csinálja az akinek boldogságot okoz!

207. mandella (válaszként erre: 206. - 175c71a378)
2007. aug. 14. 12:54

a végét. meg ahogy vége lett. és hogy nem lett az enyém teljesen. szóval hogy nem hagyta ott a bartánőjét miattam.

tudom, tudom, durva ezt mondani, de akkor is ezt érzem.

2007. aug. 14. 12:52
MIt bántál volna meg? vagy mit bánnál/bánsz rajta?
205. mandella (válaszként erre: 204. - Mandella)
2007. aug. 14. 12:51

de a következő percben már szidom magamat, hogy mondhatok ilyet, hogy megbántam, mikor meg nem is.

egy percét se bánom.

204. mandella (válaszként erre: 202. - 175c71a378)
2007. aug. 14. 12:50

igen, végül is a lehetőség benne van, ki kockáztat, ki meg nem.

de úgy is írhattam volna: ki gondolkodik, ki meg nem.

én nem gondolkodtam, csak belevágtam.

most még nem tudom, hogy megbántam-e. afelé hajlok, hogy igen.

203. fe20557d00 (válaszként erre: 182. - 0c97fbb607)
2007. aug. 14. 12:47
Myly!Tök szimpi volt a hozzá szólásod itt!Nem értem miért kellett így beszólnod...tök más embert takar a két megnyilvánulásod.
2007. aug. 14. 12:47

Miért szívhatod meg a végét? Nem értem? Nem vitatkozni akarok meg ilyesmi, (senkit sem megbántani)


Akármilyen a kapcsolat megszívhatod a végét? Nem?!

A szeretős kapcsolatok, általában sokkal szebbek mint a "simák". Akár elítélik, akár nem.


Egy "normális" kapcsolatnak is lehet a vége kopp.

És egy "szeretős" kapcsolatnak a vége is lehet happy end.

201. fe20557d00 (válaszként erre: 200. - 175c71a378)
2007. aug. 14. 12:43
Ez tuti így van!!Igen!A harmadikkla ha nem is,de magaddal foglalkoznod kell!És nagyon megszívhatod a végét ha belemész ilyenbe...én erre írtam azt hogy kapásból passzolom!
2007. aug. 14. 12:40

Ha szerelmes vagy nem foglalkozol a harmadikkal...

Szinte számodra nem is létezik. Nem érdekel mi van vele. HOgy szenvedni fog... stb. Mindenki védje meg magát. Védje a szerelmét, ápolja táplálja...

199. fe20557d00 (válaszként erre: 196. - Mandella)
2007. aug. 14. 12:37
Igen a szerelem érzése ilyen...ezen nem is vitatkozom!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook