Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség... szerető lettem és vagyok fórum

Segítség... szerető lettem és vagyok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. ápr. 10. 18:52

Na csak hogy világosabb legyen!


ugyi itt minden hozzászóló elutasítja azt, hogy megcsalja egymást a pasmák meg a nömák és hát ugye ő sose meg senyvedjen meg az az áruló aki ezt megteszi ... aztán tele van hasonló topiccal a hoxamoxa!


mondjuk nem értem, hogy miért jön össze valaki a párjával ha egyszer majd megcsalja! már az ismerkedésnél el kellene dönteni, hogy megéri e vagy sem! Végig tudom e a kedvesemmel élni az életem vagy sem!

2008. ápr. 10. 18:46

:)

Öszinteség vagy álszentség?


ma már leírtam több hasonló topicban, hogy piszok jó hely a hoxa! itt csak tökéletes emberek vannak akik se nem csalnak se nem ezmegaz meg facsiga! :D

256. Ráhel (válaszként erre: 253. - 996d3b2ccc)
2008. ápr. 10. 18:43
Hurrá!Végre!
2008. ápr. 10. 12:38
csak annyit, hogy a szerelem vak, nem cselekszik mindig a leghelyesebben, de ésszel minden javítható
254. fe20557d00 (válaszként erre: 253. - 996d3b2ccc)
2008. ápr. 10. 12:28
És ezt végre egy férfi írja!!:-DD
2008. ápr. 10. 12:05

Azzal, hogy szerető lettél, elárulsz Valakit (a "párod" FELVÁLLALT párját) és segítesz egy másik embernek, hogy Ő is elárulja azt a Valakit(a saját felvállat PÁRJÁT).


Ha gond vn a kapcsolatában, akkor rendezze és válasszon, szerintem ez az egyenes út.


Persze van millió millió önigazolás, hog miért jó ez így, de ezeket az önigazolásokat a gyengék használják.


Légy erős, (még ha nehéz is) válaszd az egyenes utat, válassz olyan embert, aki felismeri és követi az egyenes utat.

2007. nov. 1. 14:15
Lépj ki belőle. Nem éri meg. Hová tetted a büszkeségedet: Te többet is megérdemelnél.
2007. aug. 14. 21:31
A népdal is megfogalmazta:"Nincs az a szerelem aki el nem múlik".Ha valaki megcsalja a partnerét,azzal kiviszi az intimszférájának a titkait a külső kapcsolat felé.Ez azzal jár hogy a partner legmélyebb legintimebb titkait megtudhatja a harmadik,tulajdonképpen minden titkát megtudhatja anélkül hogy a partner tudna róla tudna a harmadik félről.Ez durva egyensúlytalanság!!Amíg ez fenn áll addig úgy tűnik ,hogy a külső kapcsolatban csak jó dolgok történnek ,a házasságban pedig csak a napi monoton robot,gondok,nehézségek.Attól a perctől kezdve,hogy borul a bili..a harmadik is kellemtlenül érzi magát,mert neki is felelősége van abban hogy itt kialakult egy krízis helyzet és ez rohadt kényelmetlen tud lenni.Ekkor jönnek az önnyugtató szövegek....kihátrál, nem vállal felelőséget.
2007. aug. 14. 20:04

Mellesleg egy harmadikért szakítani azért is rossz dolog,mert "csöbörből vödörbe"eshetünk.

Az azért érdekes dolog,hogy szerinem minden nő meg van áldva avval a képességgel,hogy abszolút érzi,hogy szeretik -e vagy sem,kihasználják-e vagy sem.Mégis nagyon sokan becsukják a szemüket és csak a fülüket nyitják ki,hogy hallják a szép szavakat ,amiket inkább elhisznek ,mint a saját szívük sugallatát.Hát persze ,mert szerelmesek.

De a szerelem nem vak és nem süket.Csak a birtoklási vágy ami fűt egy nőt,akkor is az enyém lesz,ha szeret, ha nem,ha jó nekem ,ha nem ,akkor is.

2007. aug. 14. 19:44

Vannak nők és vannak férfiak.Az ösztönökből,szokásokból adódóan 20 éven felül igyekszik mindenki egy párt tudni maga mellett.Aztán amikor tellik az idő akkor jönnek rá ,hogy nem biztos ,hogy a nekik maximálisan megfelelő párt választották,ilyenkor lép a képbe a harmadik fél és lép életbe a megcsalás.

Mennyivel egyszerűbb lenne az élet,ha az embereknek nem lenne szükségük egy harmadik félre ahoz,hogy rájöjjenek,nem a megfelelő kapcsolatban élnek.Mennyivel tiszább lenne minden,ha önmagukért és a saját boldogságuk miatt szakítanának,nem egy harmadikért(az ráér később is)Mennyivel egyszerűbb lenne ha őszintébbek lennénk minden téren.

248. mandella (válaszként erre: 245. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 15:37

persze hajlamos vagyok sajnálni magamat, hogy nekem a legrosszabb.

miért lenne nekem jobb, mint a nőjének?

hiszen a nő is talált magának (állítólag) egy harmadikat.

247. mandella (válaszként erre: 245. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 15:36
azon vagyok
2007. aug. 14. 15:29

Amúgy érdekes dolgok ezek, mert a baráti körömben sok pár elvált. Ők olyan 18-20 évesen kerültek össze és bizony 10-12 év után sokan elváltak. Előszőr mentek a megcsalások, majd amikor valakinek komolyra fordult valami, akkor lépett. Mindenki azt hozta fel mentségnek, hogy túl fiatal volt, meg azóta változott az igénye, ha most választana párt teljesen más tulajdonságokat tartana fontosnak mint akkor.

Viszont volt egy pár akikről azt hittük, hogy biztos a válás, de rendbe tudták tenni a dolgokat és azóta is szuperül élnek. Bár ők aztán megjártak minden poklot.

245. fe20557d00 (válaszként erre: 244. - Mandella)
2007. aug. 14. 15:22
Minden esetre sajnálom a helyzetet amibe kerültél.Nem könnyű....,de szerintem még mindig jobb helyzetben vagy,mint a nője.Engedd el és nyiss másfelé egy olyan felé aki megbecsül és tényleg szeret.
244. mandella (válaszként erre: 240. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 15:17
én nem mondtam kategorikusan, hogy ő tehet róla, hogy csalják, éppenséggel azt mondtam: két fél kell hozzá.
243. fe20557d00 (válaszként erre: 241. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 14. 15:15
Nem bizony!Én is hiszek a sorsszerűségbe és nem véletlenül történik az ami!Azért bízzunk abba hogy nem történk olyan velünk ami elfogadhatatlan.Soha nem ragaszkodtam görcsösen egy párkapcsoltomban sem...apám mindig azt mondta túl szabad szellemű vagy -e téren:-) Megadom a párom autonómiáját!Viszont elvárom én is.
242. fe20557d00 (válaszként erre: 239. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 14. 15:11
Igazad lehet!De azért más ám amikor bejelent valamit és megéled mint az hogy fantáziálsz róla....Van egy barátnőm és a fia nem tudta feldolgozni hogy apuka lelépett 14 évvel fiatalabb lánnyal.Saját vesztesége mellett a fia szenvedését is végig éli....nem irigylem.
241. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 238. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 15:08

én hiszek a sorsszerűségben, nem véletlenül történnek úgy a dolgok ahogy történnek. Persze aki hagyja, hogy történjen. Ezért nem szabad görcsösen ragaszkodni valamihez/valakihez, mert így elszalasztja az ember azt a dolgot amiért ez az egész történt.

Persze negem is csaltak már meg az életben és tudom, hogy milyen érzés, de bármennyire is fájt elengedtem.... az ember nem egy tárgy aki felett uralkodni lehet,

240. fe20557d00 (válaszként erre: 237. - Mandella)
2007. aug. 14. 15:07
Értelek.Persze ő tehet róla hogy csalják....:-)oké!Legyen így!A csaló meg a szegényke aki nem kap meg otthon mindent.Ismerős,bár ebbe nem kezdek bele mert hosszúúúúúú és minden szitú más.És igen van ilyen nem is kevés!!!!
239. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 238. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 15:05
van már két lányom, de mégsem akarom magam mellett tudni. Talán pont azért van mellettem, mert nem akarom magamhoz láncolni. Magamat sem hozzá....
238. fe20557d00 (válaszként erre: 236. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 14. 15:03

Ez így van!Ezért írtam Judynak is hogy kerülhet a másik oldalra nincs garancia hiába hiszi.Egyet tudsz mindent megadni,ami tőled telik és szeretni őt!!És ahogy írod minden percét megbecsülni!És ha már egy ilyen helyzet ki is alakul fölösleges bárkire is ujjal mutogatni,mert evvel csak magunkat mentjük fel.

Azonban ha már lesz gyermeketek és látod hogy imádja az apját az érzéseid neked is máshogy alakulnak és akár így van akár úgy... egy életre szeretnéd a párodat magad mellett tudni!És ez is ugyanolyan érzés amit nem lehet ész érvekkel irányítani.

237. mandella (válaszként erre: 235. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 15:02
én most ezt a harmadik félre értettem! ahogy írtad: akit megcsalnak, elhagynak...
236. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 233. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 14:54

ebben tökéletesen igazad van.

egy ilyen helyzet egyszerre hoz boldogságot és gyönyört, a másik oldalon meg szenvedést és kínt.


A szerelem mindig fáj is!!!!


Viszont abban nem hiszek, hogy azért mert egyszer valaki valakit kiválasztott az egy életre szól.

Tisztában vagyok, hogy velem is bármikor megtörténhet, hogy elhagynak ezért úgy próbálom élni az életemet, hogy minden percet megbecsülök amit vele lehetek :)

235. fe20557d00 (válaszként erre: 234. - Mandella)
2007. aug. 14. 14:50
Ezt nem felejtjük el!!Így van!!Könnyű Katát táncba vinni ha ő is akarja....
234. mandella (válaszként erre: 233. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 14:47
mindehhez persze két ember kell - ezt se felejtsük el!
233. fe20557d00 (válaszként erre: 231. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 14. 14:41
És írod hogy "ezt csak az tudja aki benne volt"!Így van és azt meg csak az tudja hogy mit érez akit épp megcsalnak....és elhagynak...
232. fe20557d00 (válaszként erre: 230. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 14. 14:33
Látod te tök normálisan írsz erről!!A volt párodról sem mondasz rosszat.De azért ha vissza olvasol itt elhangoztak már....az idióta feleség..stb.Na ez az ami szerintem nagyon nem tisztességes.Hát pont ők ítélkeznek fogalmuk sincs mi zajlik otthon és vádaskosnak.És ezért mondom még most is hogy én tuti nem lennék maradéktalanul boldog,ha egy picit is tőlem függően a szemem láttára menne szét egy család...ahol tegyük fel egy nő szenved,vagy gyerekek.
231. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 229. - Panna1)
2007. aug. 14. 14:28

Hát ez jó kérdés....

Ez a tipikus mi lenne ha....

Nem tudom. Talán nem, talán igen...bár nem hinném, hogy én valakivel együtt tudtam volna maradni csak a gyerek miatt...

Na ilyenkor jönnek a tépelődések, a hosszú hónapok, talán évek...


Ha megnézel mondjuk egy olyan kapcsolatot, ahol 18-20 éveseknek kell dönteni, ott nincs ilyen hosszú átfedés. Mert nincs kötődés, ezért bármikor lehet a másikat "dobni"

Egy család esetében ez már nem olyan egyszerű. Talán beleszeretnek egymásba, aztán jön a feleszmélés időszaka, na jó megpróbáljuk külön, közben múlnak a hónapok... aztán rájönnek nem megy külön....


Szóval ezt csak az tudja aki volt benne...

230. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 227. - Fe20557d00)
2007. aug. 14. 14:23

igen nem én voltam a szerető, hanem ő. Nem volt ez egyszerű senkinek sem. Szerintem vannak akik számolatlanul csalják az asszonyt vagy a férfit, na őket én is elítélem.

Vannak viszont azok, akik valahogy bele kerültek egy ilyen helyzetbe és ahhoz, hogy a megfelelő döntést hozzák sokszor hónapokat vagy éveket tesznek tönkre. Hidd el ebbe ők is belerokkannak..

229. Panna1
2007. aug. 14. 13:39
Ha gyereketek van, akkor maradsz a 7éves kapcsolatnál?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook