Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség... szerető lettem és vagyok fórum

Segítség... szerető lettem és vagyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
78. szereto105 (válaszként erre: 75. - Droma)
2007. júl. 4. 23:38

???? Mostani??? Nekem ez a mostani az egyetlen...előtte férjnél voltam....

AMúgy az utolsó is....))))

2007. júl. 4. 23:37
vagyon nem maradhat..amit összegürizett..szegény gyermeket 21éves kirúgták a suliból..érzelmi zsarolás
76. kmét
2007. júl. 4. 23:37

egy férfi elhagyja afeleségét ha már nem szereti!!!mindnennek ez a vége és ezen kell elgondolkozni!!

és igen...mindig a nő a k...va és nem a férj a szemét mert kettős életet él.szoval mindenki ezerszer gondolja meg hogy vajon mennyit ér egy olyan férfi aki még azzal sem őszinte akit egyszer már elvett feleségül

75. Droma (válaszként erre: 73. - Szereto105)
2007. júl. 4. 23:36
Te értettél félre:) Én a mostani szeretődről beszéltem.:)
2007. júl. 4. 23:36
miért költözött vissza?
73. szereto105 (válaszként erre: 69. - Droma)
2007. júl. 4. 23:35
Bocs valamit félreétettél. Én azonnal különköltözem a férjemtől (azaz én vagyok a nő!), miután szerelem lett köztem és pasi közt, és elváltam (nem volt kettős életem).A pasim meg közölte a nejével hogy én vagyok az életében...kezdődött náluk a herce-hurca..osztozkodás...költözködés..visszaköltözködés stb.
72. Droma (válaszként erre: 68. - Erikpipi)
2007. júl. 4. 23:35

Kértem,hogy érdekeljelek?Nem is szóltam hozzád,mert nem érdekelsz.

Azzal,hogy belémkötöttél önmagadnak mondasz ellent.

Ennyi!

2007. júl. 4. 23:33
Hogy felpezsdült ez a fórum :)
70. szereto105 (válaszként erre: 67. - Opium)
2007. júl. 4. 23:32
nem nem értelek félre.De tudod aki most rúg, azt lehet holnap rúgják:)
69. Droma (válaszként erre: 66. - Szereto105)
2007. júl. 4. 23:31

Hát,igen.Most ez a véleményem.Mert nagyon elítélem a megcsalást.

De lehet,hogy pár év múlva én kerülök ebbe a helyzetbe...mindig változik az ember.

Nekem őszintén a férj furcsa.Mert egy ilyen nőtől menekül az ember...ő meg vele van.

Tudom,hogy a szerelem vak,de azért ez elgondolkodtató,nem?

68. erikpipi (válaszként erre: 59. - Droma)
2007. júl. 4. 23:30

Hogy őszinte legyek, nem is érdekelsz, sem te sem a nem létező tapasztalataid.


Ezek pedig az én normáim!

67. opium (válaszként erre: 58. - Szereto105)
2007. júl. 4. 23:29

Talán segít a fórum, megláthatod a helyzeteted más szemszögéből is, ráébredhetsz olyan dolgora, amit eddig nem vettél észre.

...de sajnos nem úszod meg azt, hogy valaki beléd rúgjon...


Köszönöm, de nekem nincs szükségem segítségre. :) félre ne értsd!

66. szereto105 (válaszként erre: 64. - Droma)
2007. júl. 4. 23:28

Nem ne érts félre nem bántottál meg....Átéltem 14 évi házasságmba, ugyan így vélekedtem mint Te..sőt megszóltam mindenkit. De a saját bőrömön megtanultam...nem szabad....az ember könnyen ítél más esetében. Látod a sajátomban nem tudom mit kellene tennem....itt téblábolók...mást mondd az eszem, és mást a szívem.

Nagyon jó ez a fórom mert a sokféle vélemény mutat egy irányt..és hidd el jó hallani, és remélem segít is. És kellenek a kemény kritikák...segítenek

2007. júl. 4. 23:23

Egy szónak is ezer a vége, lehet vagdalkozni. De felesleges. Aki nem volt ilyen helyzetben soha nem tudja meg mi az.

Asszem mindenki azon van hogy segítsünk egymásnak, nem azért hogy lehordjuk a sárga földig.

Szerintem beszélnetek kell hogy hogyan tovább, ez tényleg nem állapot. És ha ez a nagybetűs szerelem, akkor lépni fog.

64. Droma (válaszként erre: 62. - Szereto105)
2007. júl. 4. 23:22

Én vagyok az,akit nagyon nem érdekelnek a társadalmi normák.

Ezek az én normáim.És nem megbántani akartalak vele.Csupán leírtam a véleményemet.

63. kmét
2007. júl. 4. 23:22

Hát igen,mindig jobb egy olyannal beszélni aki már megtepasztalta dolgokat.nekünk született ebböl a kapcsolatbol egy kisfiunk ugyhogy valahol mostmár nem lehet vége ennek a dolognak soha.

pedig szerettem volna esküvöt meg boldog családot és rengeteg gyereket.szoval nem vezet jora...de kérdezz csak ha szeretnél valamiről beszélgetni

62. szereto105 (válaszként erre: 60. - Kmét)
2007. júl. 4. 23:19
ezt már tudom hogy a férfiak hazudnak..leginkább az bánt hogy a nők is...főleg a nejek (ez legalábbis a mi esetünkben volt így!). De tényleg nem szabad általánosítani...és tényleg aki ezt az állapotot nem tapasztalja, akár megcsalóét akár megcsaltélt ..nem tudja igazán átérezni..csak véleméynt alkot, melyben ugye a társadalmi normák elég meghatározóak. Lásd az itteni hozzászólásokat is.
61. kmét
2007. júl. 4. 23:16
Ja....egy biztos csak időpazarlás!!!
60. kmét
2007. júl. 4. 23:16

Hát nem egy kellemes szeretőnek elnni és nem is a legszebb dolog.én is az voltam kb.3évig és nem volt egy remek dolog.rengeteget szenvedtem,de egy csomo dolgot tanultam belőle.

a férfiak általában hazudnak,mégha ugy is gondolod hogy őszinte veled.erre pedig csak akkor jössz majd rá ha vége lesz.regényt lehetne irni ezekről a dolgokrol....

59. Droma (válaszként erre: 46. - Erikpipi)
2007. júl. 4. 23:13

Nem ismersz,úgyhogy nem tudhatod!

Amúgy meg nem kell tapasztalat,ahhoz,hogy véleményt nyílvánítsak szerintem!!!

58. szereto105 (válaszként erre: 57. - Opium)
2007. júl. 4. 23:01

Ok..értettem..tudom önmagamba kell rendetraknom.DEEEEEE..hidd el segít ez a főrum is..a véleményetek...

Ha netán tudok segíteni a Te slamasztikádra szólj...

57. opium (válaszként erre: 56. - Szereto105)
2007. júl. 4. 22:59

én nem tudok tanácsot adni és nem is akarok, felelőtlenség lenne... na meg fölösleges is, hisz Te vagy abban a helyzetben, nem én, Nálad jobban senki nem tudja mit kéne tenned.

amúgy elég nagy szarban vagyok én is, ezért valahol megértelek.

2007. júl. 4. 22:56
avagy most kell igazán az eszemre hallgatnom???
55. opium (válaszként erre: 51. - Szereto105)
2007. júl. 4. 22:53
Nyugi, én is tudom mit írok....
2007. júl. 4. 22:40
Remélem így lesz..már elindultam ezen az úton
2007. júl. 4. 22:39
De ebben a helyzetben is megtanul az ember lánya sok dolgot pl. nincs az pénz, amivel kiváltható a jó szó, az ölelés, az egymásra figyelés, az igazi boldogság. irigylem azokat a párokat akiknek ez megadatik - házasságban , és normális (értem ez alatt nem szeretői kapcs.!) párkapcsolatban
52. erikpipi (válaszként erre: 49. - Szereto105)
2007. júl. 4. 22:35

Igen megértelek, de lépni kell. Beszéljétek meg, mi legyen, határozzatok és cselekedjetek a szerint. Ha szeret veled megy. Egy zsaroló feleség nem tarthatná vissza. Ha hezitál, hagyd a fenébe, nem ér az egész annyit. Fiatal vagy még, hidd el találsz magadnak méltó párt, aki mindent megtesz érted.

Az első lépés a legnehezebb, de pár hét és röhögsz az egészen.

51. szereto105 (válaszként erre: 48. - Opium)
2007. júl. 4. 22:35
Annyira rövid az életünk hogy szabad mindig az eszünkre hallgatnunk????Na de akkor ugye bár ily slamasztikába kerülünk, mint Én most..és szerintem nagyon nagyon sok nő velem együtt....:(((
50. emily (válaszként erre: 48. - Opium)
2007. júl. 4. 22:32
Tudom. :(
49. szereto105 (válaszként erre: 45. - Erikpipi)
2007. júl. 4. 22:29
Nem nem fekszik össze..tudom morbid, de a nej elmondja...Az összebútorzástól én is félek --- tudod középkorúként 50 felé, amíg az ember nem zárja le a múltját (lásd neje...én elváltam); vannak félelmek. Az újtól..főleg én fiatal nő vagyok..mi lesz ..ha...???Tehát őrlődések..mi lenne jobb...és közben megy az idő..én úgy fogalmazok: GYÁVÁK vagyunk.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook