Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerető lettem-csúnyán átvertek. fórum

Szerető lettem-csúnyán átvertek. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
106. judith.budapest (válaszként erre: 45. - Dinah)
2012. aug. 14. 15:57
a nő nagyon kiszolgáltatott tud lenni....ha van valakitől gyereked, sem anyagilag, sem lelkileg nem jó egyedül lenni....vannak állítólag jó házasságok, én még a környezetemben nem láttam ilyet, azt viszont igen, hogy a nő rendes, tündéri, a pasi meg szemét módon viselkedik....az előző tapasztalatok is ebben erősítenek meg, házas pasik egyszerre több nőt hülyítenek, elhagyják a párjukat, stb. nekem csak rossz véleményem van a férfiakról, pedig akiket a legjobban szeretek a környezetemben az mind férfi, első az apám, a fiam, az öcsém, a férjem...szeretem őket, de látom a hibáikat, könnyű az életük, azért nem bírnak magukkal....
105. talofa (válaszként erre: 103. - Vki25)
2012. aug. 14. 11:47

Szia vki25!

Ha gondolod,szívesen hallgatlak:)))

104. globus
2012. aug. 14. 11:47
Ez sajnos, így szokott lenni... tipikus forgatókönyv.
103. vki25
2012. aug. 14. 11:46

Sziasztok!

valakinek elmesélhetném privát üzenteben a történetemet?sokat segítene nekem ha valakinek leírhatnám de itt a fórumon nem szeretnám ne hogy bárki felismerejen...

102. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Lolla)
2009. okt. 9. 14:40
Hát, megérdemelted. Tudod, Isten nem ver bottal... már csak a pasit kéne lebuktatni, hogy szegény terhes felesége (aki azóta már gondolom megszült, mert látom, 2007-es évi a fórum) megszabaduljon ettől a gazembertől, akivel összeálltál.
101. napmániás (válaszként erre: 100. - 99279bb06f)
2009. szept. 15. 21:42
Akkor ezek szerint lezártad. örülök. bár ahogy olvastam, jó köreid voltak:( és hát igen az is lejött, h nem boldog. "ott fog sírni, ahol senki se látja". fura amit írtál, nekem is számtalan olyan kapcsolatom volt, ahol szinte én építettem fel a pasi önbizalmát, aki utána egy másik lányzóval lefarolt. egyébként ennél az utolsó embernél is azt éreztem (mert tudod, amikor mi összejöttünk, akkor neki senki se volt az életébe), h én voltam, aki az önbizalmát magát az embert "tápláltam" és ő ennek "hatására lett menő", és szédítette/szédíti a csajokat. érdekesek az emberek, dehát ez van
100. 99279bb06f (válaszként erre: 99. - Napmániás)
2009. szept. 14. 20:42

Nem valószínű, ha még mindig utánam kajtat! Azért 7 és fél év elég sok egy ember életében, amikor mindene megvolt, semmiben nem szenvedett hiányt, elindult újra az élete a mélypont (válás) után. Az első három hónap együtt töltött idő után neki volt állandó bejelentett lakása, lett egy vadi új autó a nevén, volt hol laknia, volt aki főzött, mosott, takarított rá és a sexben is (szerinte) mindent megkapott, amire eddig vágyott. Az volt a gond (már rájöttem), hogy el lett kényeztetve. Nem kellett semmiért megküzdenie, unalmában a neten ismerkedett és össze is szedett néhány alkalomra megfelelő nőket. Mivel nagyon jól nézett ki azokban a ruhákban, amiket közösen vettünk, kialakított egy stílust magának, amire vágyott. Bizonyítani akart mindenkinek, hogy ő újra a régi, fiatal, sexi férfi. Dőltek is a csajok (mert ezek olyanok voltak, akik tényleg csak dőltek).

Háromszor bocsátottam meg, de már annyira magas fokon műveli a hazudozást, hogy elég volt. Őszerinte azért hazudik nekem, mert fél tőlem, mert szerinte én sokkal "okosabb" vagyok. Nem biztos, de nekem nem arra kell az energiám, hogy kitaláljak hazugságokat. Ahelyett én építettem a közös jövőnket. Amit ő többször is rommá tiport. Azóta rászokott az alkoholra, a kábítószerre. Most már fogalma sincs, hogy miben hol a határ.

Néhány nőt ismertem, el sem tudtam gondolni róluk, hogy mivel tudják, hogy mi élettársi kapcsolatban élünk, akkor ő megpróbálja megszerezni magának, még ha egy-két alkalomra is. De megpróbálta, és ezért utálom őket annyira, mert semmi más nem játszott nekik közre, csak hogy megkefélje őket. Ennyire szánalmas, értéktelen nőkkel csalt meg. De most már azt tesz, amit akar, és akivel akarja. Nem kell félnie tőlem, hogy kérdőre vonom. :(

99. napmániás (válaszként erre: 98. - 99279bb06f)
2009. szept. 14. 19:05
Én azért azt tapasztaltam, h a végén mki megkapja azt amit csinálta. Ezért nem értem azokat, akik tudtosan figyelmen kívül hagyják mások érzelmeit akármilyen kontexusban. nem félnek?neked az élettársad ezek után boldog lett?
98. 99279bb06f (válaszként erre: 97. - Napmániás)
2009. szept. 11. 22:01
Mondanám, hogy a legjobb út az egyenes, de az sem mindenkinek jó. Én hiába voltam őszinte, nyílt és nagyon szerelmes...az élettársam az ellentétem volt (ami persze több hónap/év után derült ki). Szóval nagyon kemény játék ez az Élet! Nem mindig az kerül ki győztesen aki megérdemelné.
2009. szept. 11. 15:30
Sajnos azt hiszem ebben a történetben az én is mindegy voltam. Ez van az ember próbál tanulni, hátha legközelebb nem esik bele ilyen hibába.
96. 99279bb06f (válaszként erre: 95. - Napmániás)
2009. szept. 11. 08:19

Ez a fogyasztói társadalom nagyon érdekes :)

A fogyasztók pedig csak azokból lesznek, akik nem érzelemből, hanem fizikai kényszerükből létesítenek kapcsolatot. Ezeknek tényleg teljesen mindegy, hogy kivel.

95. napmániás (válaszként erre: 94. - 99279bb06f)
2009. szept. 10. 19:32
Én már mindent el tudok képzelni. Nem tisztem a felséget szídni, de ahogy a hosszú történetben írtam, ő annak idején azt is végignézte, h hogy ül le mellém a pasija és karolgat, puszilgat. Rá egy évre hozzámegy... Igazad van én is rengeteg "fura" nővel találkoztam, de tudod mit én nem teszek különbséget nem között, mindekttő nem tele van ilyenekkel. Sajna fogyasztói társadlomba élünk, ahol az emberek inkább elhajítják a régit és vesznek egy újat, minthogy megjavítsák azt...:(
94. 99279bb06f (válaszként erre: 93. - Napmániás)
2009. szept. 10. 10:52

Na! Lehet, hogy hapsikádnak más nők is vannak az életében? Mert az szinte kizárt, hogy egy nő házasságot kössön úgy, hogy valaki mást akar. Akkor inkább vénlány marad, de nem megy bele egy házasságba. De lehet, hogy én már nem értek a nőkhöz, mert annyi szemét alakkal találkoztam mostanában, és olyan kétszínűek tudnak lenni némelyek.

Nem jártál volna jobban te sem vele, ez vígasztaljon.

93. napmániás (válaszként erre: 92. - 99279bb06f)
2009. szept. 10. 10:39
Hát igen ilyenkor is kiderrül ki is a barát. Bár az én estembe egy szót nem szólhatok, az én barátaim akik tudták óvtak ettől az egésztől. Az ő barátai nem az enyémek, viszont a feleséggé igen. És hát ott nem csak pasik vannak (akik bajtársiasan öszefognak) hanem ugyancsak kapcsoltban /házasságban lévő lányok... Egyébként abban szinte biztos vagyok, hogy a lány nem rólam tudott meg, mert én pont az ő házasságkötésük idején eltűntem (teljesen véletlenül), én "nem zavartam be aképbe", ha ő válni akar akkor az nem miattam van, hanem másvalaki miatt.
92. 99279bb06f (válaszként erre: 90. - Napmániás)
2009. szept. 10. 09:39
Igen, igazad van, de aki benne van, az épp a vak szerelme miatt, vagy egyéb más dolgok miatt képtelen kívülről nézni a saját kapcsolatát. Ezért vannak a barátok, aki viszont azért barátok, mert ők tudnak a legtöbbet rólam, a lelkemről, arról, hogy mi a "gyengém", tehát nekik tudniuk kellett volna, hogy ha még ők is ködösítenek...akkor azt nem fogom értékelni.
2009. szept. 9. 18:32

Szerintem is jobb, ha a barátokkal nem beszélünk ilyesmiről. Mindazonáltal szerintem az, aki hírvivő, szemfelnyitó szerepet vállal, az a szerető malmára hajtja a vizet, és én feleségként kénytelen vagyok megutálni, mert nem engem támogat.

Ha én biztosan tudnám, hogy mi van, ugye három választásom van. Hisztizek, úgy teszek, mintha nem tudnám, vagy szólok, hogy tudom, és nem hisztizek. Az első nyilvánvalóan a szeretőnek jó, a második esetben minimum a szex közben elkezdenék gondolkodni, hogy ha most az én fenekemnél járunk, holnap meg x szájában landol a cucc, akkor, még ha mosakszik is közben a nagybetűs férfi, vajon akarom-e ugyanezt visszafelé.

Szóval tutra megváltozik a dolog.


Harmadik eset talán jó nekem, de nem biztos, mert utat nyit a harcra a szeretővel, amiben az újdonság ereje komoly erő.

Nem jobb nekem, ha nem tudok semmit, ugyanaz a kedves, megértő asszony vagyok, aki voltam, és még boldog is? a párom meg előbb-utóbb úgyis rájön, hogy ez jobb, mint egy válási hercehurca.


Szóval én soha nem szólnék egy barátnőmnek sem, mert rosszat teszek.

90. napmániás (válaszként erre: 89. - 99279bb06f)
2009. szept. 9. 08:43
Hát igen. én elég közvetlen voltam régen, mostanra az élet megtanított, h nem szabad sok embernek elmondani a dolgokat. És hát igen valljuk be igazából aki benne van, ha elvonatkoztat a helyzettől az látja leginkább mi is van (csak azért azt néha magunkanak is enhéz bevallani).
89. 99279bb06f (válaszként erre: 88. - Napmániás)
2009. szept. 9. 00:36
Szerintem is sokkal jobb idegenekkel megbeszélni itt, mint az un. barátokkal/barátnőkkel. Rájöttem, hogy nem mondanak igazat. Azt hiszik, hogy az a jobb, ha nem tudsz valamiről. Tévednek. Nekem az igazgazság az elsődleges. Még akkor is, ha fáj. Az jobban fáj, mikor átcseszik a fejem.
88. napmániás (válaszként erre: 87. - 99279bb06f)
2009. szept. 8. 20:59

Valószínű igazad van. Valljuk be nem hallottam a másik felet, nekem a "férj" mondta mindezt, akinek ugye tök jó, kényelmes a szitu, és ugye nem túl ágybacsalogatos az a szöveg, h "tök jól megvagyunk, tervezük a családot stb.".

Nézd én már több kört nem futok vele, nem látom értelmét, tényleg nem akarok a harmadik lenni egy házasságba.Örülök h írtam ide, mert ilyenkor azért visszaránatnak a racionalitásba, h gondolodjak és próbáljam meg kívülről nézni a történteket.

87. 99279bb06f (válaszként erre: 84. - Napmániás)
2009. szept. 8. 13:22

Az biztos, hogy a feleség észre vett valamit. De te ismersz olyan asszonyt, aki másfél hónap után elvált? Ezt csak mondani szoktuk, de mélyen belül azt érezzük, hogy "akkor is megtartom" és megpróbál mindent, hogy ne legyen válás belőle. A férj is azon lesz, hogy visszahódítsa a feleségét, mert ugye a férfiak nem egykönnyen nősülnek.

Ha már nősül egy férfi, akkor azért, mert szerelmes.

Tehát nem fogja hagyni, hogy elváljon a felesége.

Te meg ha így vállalod, akkor továbbra is, addig míg szép, fiatal, és kívánatos vagy, te leszel az ágyasa. Jó ez így neked? Gondolkodj! Hol az önbecsülésed?

86. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Lolla)
2009. szept. 8. 13:18
Én eleve soha nem mennék bele egy ilyen dologba...nem sülhet ki belőle semmi jó. Bár aztán sose lehet tudni mit hoz az élet...
2009. szept. 8. 13:14

Én feleség vagyok, és sosem voltam szerető.


Az egészről azt gondolom, hogy megértem, ha valaki szereti a párom, mert én is szeretem, de nekem gyerekem van tőle, és az a dolgunk, hogy neki családot biztosítsunk.

Tehát nem akarom tudni, hogy mit csinál a férjem, nem nyomozok, és a hírnököt én is kirúgnám, mert a hírnök az én bánatomnak örül, és szét akarja rombolni a családomat.

Ezenfelül azt gondolom, hogy az csak a szeretők vágyálma, hogy az asszonnyal nincs szex, olyan asszonnyal még nem találkoztam, aki sokáig tartó szexnélküliség után ne lépne valamilyen formában.


Furcsán nevetségesnek tartom, hogy a szeretők előbb utóbb féltékenyek lesznek az asszonyokra, akiknek törvényes joguk van a férjükre, akiket nyíltan választottak a férjek valamikor, és akik megpróbálták elkötelezni magukat egy életre, és megígérték, hogy a rosszban is együtt lesznek a párjukkal.


Szerintem az a férfi, akit le lehet építeni a családjáról, az nem jó semmire, ezért van a szerető vagyok kesergésnek egy újabb felvonása a környezetmeben mindenhol, miszerint megszereztem a pasit, de szar, mert hétvégén a gyerekei anyjánál van, a szexet meguntuk már, nem is szeretem már annyira, stb.


Nincs az a szerelem, ami nem múlik el, illetve alakul át, amikor alsógatyát mosunk, fingot szagolunk, szőrt pucolunk a mosdóból és pisit mosunk a vécé körül, szóval szerintem aki ebbe a dologba belemegy, élvezze a szexet, azután lépjen le egy szabad pasival, és lehetőleg fogja be, a gyerekek kedvéért.

84. napmániás (válaszként erre: 83. - 99279bb06f)
2009. szept. 7. 21:04
Nem tudom. Tudod, hogy van ez "a rossz hírt hozó hirnököt megölik".Ha tényleg a feleég barátai (is) ők, akkor szembe köphetik magukat, egyébként pedig nehéz kérdés. Egyébként beszéltem vele és azt mondta h a felesége válni akar, másfél hónap házasság után...franc se tudja már mi az igazság...
83. 99279bb06f (válaszként erre: 82. - Napmániás)
2009. szept. 6. 22:44

Na itt van a barát, és barátnő szerepe! Nem kellene nekik esetleg finoman figyelmeztetniük szerencsétlen asszonykát, hogy milyen helyzetben van?

Ennyit érnek a barátok, látod! Ezért nincs már nekem senki, mindenkit kirúgtam!

82. napmániás (válaszként erre: 81. - 99279bb06f)
2009. szept. 5. 15:19
Én nem ítélem el, dehogy, sőt sajnálom, mert ő talán még azt se tudja amit én. Ráadásul az egész haveri társasága (az övé) végiasszisztálta, h csalják.
81. 99279bb06f (válaszként erre: 80. - Napmániás)
2009. szept. 5. 14:15
Ne ítéld el a feleséget! Neki ugyanúgy hazudik, mint neked! Valószínűleg ő is vakon szerelmes (még) és nem figyelt még fel a körülötte zajló dolgokra. Majd kivilágosodik neki is idővel! Úgyhogy inkább sajnáld szegényt, mert ő is keményen át lett verve!
2009. szept. 5. 12:28

Aranyosak vagytok. Persze én is megbeszéltem barátnőimmel az egészet (volt aki ismerete személyesen is) és mindeki teljes mértékben elítélte. Szertettem volna leülni és tőle hallani a kérdéseimre a választ, meg persze megérteni, h miér csinálta, h viselkedhet ember így a msáikkal, globálisan a női nemmel. A törénetbe nem írtam, h azalatt az időszak alatt amig mi "együtt voltunk", végig azt hallgattam tőle (akár haverjai előtt is), h a házasság f... hülye aki házasodik stb. És persze irányomba ment a hülyítés, h ha legközelebb barátnője elsz én leszek, de lehet h nekem már ő nem kell. A legszebb az egészben, h ma hajnalban is üzent (ezek után), h kíván... Mindezt úgy, h kb 2 hónapja házas és gondolom én a felesége ott fekszik mellette.

Sajnos itt én a feleséget sem értem, h ennyire nem tudja kihez ment, néha azt hiszem, h ezt az mebrt én jóval jobban ismertem, mint a felesége, aki viszont az életét készülni leélni vele.

Nagyon nehéz úgy lezárni vmit (én ezt 4 napja tudom, mármint a házasságot), h a másik fél arra sem méltat, h személyesn elmondja mi is történt.

2009. szept. 5. 12:02

Az ilyet nagyivben kerüld ki, felejtsd el!


Alapozni nem lehet rá!

78. 99279bb06f (válaszként erre: 77. - Napmániás)
2009. szept. 5. 10:55
Próbálj belőle kiábrándulni, mert ez az alak csak saját magát szereti. Az, aki mellette él, az folyamatosan ki lesz téve a megcsalásoknak, a megalázásoknak. Örülj, hogy nem a te férjed lett.
2009. szept. 5. 09:42

Sziasztok!

nem tudom él e még ez a fórum, de én végigolvastam ezt is a többit is ani a "szerető" témával foglalkozik.

Nehéz ez a kérdés mind a szerető mind a feleség/élettárs szemszögéből. Sokat gondolkodtam azon, h leírjam-e az én élettörténetemet h érdemes-e, a fórum végigolvasása után azt mondom igen.

Másfél éve egy rendezvényen találkoztam az én későbbi "szeretőmmel", ő szúrt ki mutakozott be, érdeklödött közös ismerősőknél. Elég döcögösen indult nálunk minden, elhívtam szülinapi bulira, eljött nála aludtunk, de nem történt semmi, mert "ő engem nem csak megdugni akar". Utána sokáig csend volt. Szilveszterkor köszöntöttem és akkor végigsmsztük a óújévet. Következő évben meg sor került az együtlétre. Soha nem ígért semmit, nem is igazán beszélgetünk, de nagyon vibrált a levegő kettőnk között. Volt, h én tűntem el, volt h ő hosszabb időra. Tavaly nyáron rádöbbentem h beleszerettem. De ez akkor nem tudtam még magamnak se bevallani és neki ezt megmondani felvállalni, h lehet h így nem kellek már neki. Nem találkoztuk egy hónapig én megpróbálkoztam egy másik emberrel. Eljött a szeptember és újra összefutottunk egy rendezvényen, ahol meglátott és rámüzent és újra elkezdtünk beszélgetni (cset, skype, sms). Nyomult, de mondtam h én nem vagyok már szabad, erre az ő reakciója h nem baj "ő sem túl szingli". írtam neki h nekem ez így nem megy én nem szertnék senkit bántani aki engem szert, akivel együtt vagyok. Időközben az akkori barátommal vége lett és persze "vele" tartottam a kapcsolatot és persze fűzte az agyamat. Megint találkoztunk rendezvényen és ott kellett látnom h tényleg van barátnője, ami eleve érdekes volt, mert szinte alig foglakozott vele+látványosan leült mellém ölelgetett stb., amire a csaj felállt és elment. Na innentől elkezdödött az őrület. Szinte minden hónapba többször találkoztunk és igen "szeretők" lettünk. Soha semmilyen formában nem említettük a magánéletünket, az együttlétek kettőnkről szóltak. Tavasszal újra besokkaltam és írtam neki, h elég volt nem bírom tovább nekem ez így nem megy szerlmes vagyok belé és szertem annyira, hogy elnegdjem. Megint kevsebbet találkoztunk, de utána újra megint, és persze folytatodott nyárig...Nyáron elgondolkodtam sokadszora, amikor ahogy szokta lemondta a találkozót és dühömbe közöltem vele ne hülyítsen többet, feljtsen el. Egy hónapig se kép se hang (én is kitöröltem az összes lehtséges találkozási helyről), aztán két hete jön reggel egy sms , h vett nekem valamit át szertné hozni. Igent mondtam és átjött egyik hajnalba ?! egymásnak estünk és persze elmondta mennyire hiányoztam mennyire hülye volt.

Azona héten rákattintott skypon h mikor találkozunk újra és nem tudom én megkérdztem h megnősült-e (tudom itt most fura ez a kérdés, de ismerösök látták valahol egy lánnyal és én közben megtaláltam a barátnőjét wiwen esküvői ruhában...)

A válasz igen volt. De csak technikai okokból nősült, az csak egy papír, semmit nem számít, ő így is szerte.

Na ez volt az a pont, h minden omlott.


Lányok, felségek, szertők!én nem tudtam h neki felesége van és nem mentgetni szertném magam, de ez a fiú vele előtte "őszinte" volt, közös barátkonak mutatott be + mi eléggé egy közegbe mozgunk, tehát bárkinek járhatott volna a szája. Én soha nem tennék olyat ami nekem is rossz lenne, ha tudtam volna h neki ennyire komyolak a szándékai a barátnőjével nyílván nem járok vele össze. Persze kamuzitt stb, de méga vislkedése sem ezt sugallta.


Ez tehát az én történetem. Skypon írtam neki, hogy nem értem ezt hogy csinálhatta h bánthat olyanokat akik szertik/ ő szerti őket (és itt nem csak magamra gondoltam hanem a feleségére).

Persze az is elgondolkodtató, hogy milyen házasság az olyan ahol előtte is és utána is tehát folyamatosan csalják a másikat.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook