Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerető lettem. Mit tegyek? fórum

Szerető lettem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
146. Channa* (válaszként erre: 145. - Nem Szendi)
2022. jan. 8. 17:42

Nem gondolom, hogy nekik ez nagyobb szerelem lenne, mint egy másik normál pár esetében, akik több tíz évet együtt élnek le.

Náluk is vannak a szürke hétköznapok ilyen hosszú idő alatt.


Igen, mindig azt gondolom, hogy akik nem jól választanak, azoknak sok-sok szürke hétköznapjuk van, de vannak kivételek;)

145. Nem Szendi (válaszként erre: 135. - Channa*)
2022. jan. 8. 17:37

Tudom, hogy a másik oldalról nézve állati nehéz elképzelni, hogy van, akinek ez jó és elég.

Persze nem az általad említett nőre gondolok, bár úgy tűnik, hogy beletörődött a helyzetébe.


Ha azt vesszük (ismét egy hülye kérdés) nem nagyszerűbb dolog ennyire őrülten szeretni, mint szép lassan belesodródni a szürke hétköznapokba? Mert akárhogy is van (biztos vannak kivételek), de sokaknak elszürkül a házassága.

144. bellabi
2022. jan. 8. 02:05

Szerintem a szeretősdi addig jó, amíg nincsenek érzelmek / egyik fél sem akar többet. Ha megjelennek, akkor valaki, többnyire a szerető sérül.


Nem ismerjük a pasit. Én is azt gondolom, hogy ha én szeretek igazán egy férfit, akkor nincs az a kötöttség, ami bárki más mellett tart. Gyerekek? Lehet szépen válni, lehet őket közösen nevelni és akkor nem sérülnek, sőt még kapnak is. Közös ingtalan, hitel? El lehet adni, szét lehet osztani a pénzt, lehet új, két kisebb ingatlanba tenni a pénzt. De. Több olyan esetet is tudok (hármat), ahol valóban szerelmes volt a valóságban vagy akár csak képzeletben hűtlen fél a harmadikba, mégis a családja mellett maradt. A gyerekekre hivatkoztak többnyire, meg közös ingatlanra egy esetben. Két nő volt és egy férfi. Mindegyiket megviselte az eset.


Szóval szerintem a Te döntésed. Ha jó így Neked, akkor csináld tovább, de akkor ne engedd közel magadhoz az olyan periódusaiban sem. Vagy adsz neki ultimátumot, hogy ez Neked így tovább nem oké. Itt van egy kis esély, hogy mégis Veled marad, de valószínűleg nem sok, még akkor sem, ha szeret, a legtöbb ember fél a változástól és inkább marad a már ismert, biztos, kicsi fosban, minthogy kockáztassa egy bizonytalan jóétrt, hogy esetleg nagy kakába kerüljön.

143. Hattori (válaszként erre: 142. - Hattori)
2022. jan. 8. 00:47
Bizonyos szint felett minden pasinak van potcsaja.
142. Hattori (válaszként erre: 139. - Channa*)
2022. jan. 8. 00:34
Xy.
141. Channa* (válaszként erre: 140. - 37e1ff8723)
2022. jan. 8. 00:05

Ja!

Akkor mindent értek!😁

140. 37e1ff8723 (válaszként erre: 139. - Channa*)
2022. jan. 7. 23:55
Retardált.
139. Channa* (válaszként erre: 137. - Hattori)
2022. jan. 7. 23:51

Te mi vagy?

Nő vagy férfi?

138. dad1f54482 (válaszként erre: 137. - Hattori)
2022. jan. 7. 23:07
:)
137. Hattori (válaszként erre: 134. - Channa*)
2022. jan. 7. 23:04
Az a férfi, akinek nincs szeretője, az annyit is ér.
136. Scherlock (válaszként erre: 135. - Channa*)
2022. jan. 7. 19:44
Egy marha bakker.
135. Channa* (válaszként erre: 125. - Nem Szendi)
2022. jan. 6. 23:09

Én ismerek egy nőt, aki örök életében egyetlen pasinak volt a szeretője.

Szegény!

Egy nagyon szép és csinos lány volt és az is maradt.

Sajnos a szeretője nem akart gyereket, mert neki pont elég annyi, amennyi született a feleségétől, így szegény ismerősöm sosem szült. Megbánta, de már nincs mit tenni.

Már 30 éve szerető. Sokáig várta, hogy elváljon miatta a pasi, de mindig volt kifogás, hogy most épp miért nem jó. Még kicsik a gyerekek, még van hitel és azt közösen kell kifizetni, stb...


Nem tudom, hogy miért volt ez jó neki...

Egyedül járt nyaralni, szórakozni, és még hűséges is...

134. Channa* (válaszként erre: 123. - Nem Szendi)
2022. jan. 6. 23:05

Én pedig azt gondolom, hogy van akit nem csalnak meg.

Aki azt írja, hogy soha nem gondoltam volna, annak el kellene magán gondolkodni.

Vajon, milyen társ ő?

Érdekes annyira a társának, hogy minden percét vele akarja tölteni? Szoktak és tudnak beszélgetni? Viszonozza azt, amit neki nyújt a másik?

133. Nem Szendi (válaszként erre: 128. - 37e1ff8723)
2022. jan. 6. 21:58
Mi van akkor, ha az egyik fél baleset miatt szexre képtelenné válik, a társa viszont - amellett hogy ápolja és szereti, vágyik a szexre? Ebből a szemszögből nézve mi a véleményed a hosszú távú szeretősdiről?
2022. jan. 6. 21:38
Hát igen, valószínűleg számomra legokosabb döntés lenne lezárni és magam mögött hagyni mindezt. Szeretném egyedül is jól érezni magam, helyretenni mindent, amit helyre kell a lelkemben és akkor talán érdemes leszek egy igazi kapcsolatra. Ez egy zsákutca, hiába hívogató nap mint nap a pasi duruzsolása, ez nem visz előre... Valahogy hátrébb kellene lépnem attól, hogy magához tud láncolni valaki azzal, hogy mennyire szeret és én vagyok a leg-leg-leg. A szavaknak ereje van, és ez engem most eltalált mert gyenge vagyok. De hiába igaz vagy nem igaz, amit mond, ebből soha nem lesz boldog kapcsolat, egy társ, akire mindenben számíthatok. Márpedig a lelkem mélyén én ilyesmire vágyok, csak nem érzem magam elégnek hozzá. Túl sok a zűrzavar még mindig körülöttem. Minden energiám ráment a válásomra. A gyerekeim hiperérzékenyek lettek, velem alszanak, őket is megviselte a változás. Ki akarna egy ilyen nőt a vállára venni mindenestül? Szóval úgy érzem meg kell erősödnöm... Az nem elég, hogy jól nézek ki, fiatal vagyok, van munkám, egzisztenciám. Ez már egy másik játszótér. Így már nehezebb igazi társat találni.
2022. jan. 6. 21:27

Mint valami drog. Először nagyon jó, de aztán tönkretesz.

Az nem a te dolgod, hogy a pasinak baj van a házasságával, és az sem, hogy ő ezt belátja-e. Az sem a te dolgod, hogy kapuzárási pánikja van. Ezt nem neked kell megoldanod. Nem is tudod megoldani. És ezzel takarózni is rossz. Csak a saját lelkiismeret furdalásodat próbálod elhallgattatni vele. Erős vagy! Ki tudsz szállni, mielőtt mégjobban sérülsz. Össze tudod szedni magad egyedül, mindenféle gerinctelen pasi nélkül.

130. 37e1ff8723 (válaszként erre: 127. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 19:38
Miért nem rúg fel mindent érted? Nem szeretnéd? Szívesen osztozol? A helyedben ultimátumot adnék. Ha nem lép, hidd el, hogy nem számítasz annyira... És előbb-utóbb dobni fog, de sokkal jobban fog fájni, mint most.
129. 37e1ff8723 (válaszként erre: 127. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 18:06
Ő a legnagyobb hibás. Te csak éltél a lehetőséggel. De az, hogy boldogtalanok vagytok, nem jogosít fel arra, hogy valakit bántsatok. Így soha nem lesz felhőtlen a boldogság.
128. 37e1ff8723 (válaszként erre: 123. - Nem Szendi)
2022. jan. 6. 17:41
Szerinted aki nem b...ik félre, azért nem, mert nincs kivel? Számtalanszor megtehettem volna bárkivel. Vihar a kapcsolatban? A félreb...ás nem megoldás. És legtöbbször viharról szó sincs, csak valakinek viszket. Ha tényleg rossz a kapcsolat, nem b...ok félre, hanem szakítok. Vagy eleve nem fűzöm szorosra, és akkor belefér. Így sokkal korrektebb. Képtelen vagyok hazugságban, miegymásban élni. De nem vagyunk egyformák. Van, aki megbotlik. Megkíván valakit, és él a lehetőséggel. De a hosszú távú szeretősdi abszolút érthetetlen számomra. Szerintem az ilyen emberek jellemtelenek.
2022. jan. 6. 15:53
Nyilván értem a rosszalló hozzászólások mögötti igazságot is. Tudom, hogy nem egészséges ez a szitu. Mindkettőnkkel probléma van, a szeretőmmel is és velem is. Én képtelen vagyok erőre kapni a válásom után, el sem hiszem, hogy lehet még normális életem, igazi társ mellettem, aki elfogad és akire számíthatok. A pasim meg kiégett, közeledik az 50-hez és nem érti, hogy problémája van a házasságával s ezért meg sem próbálja oldani. Helyette itt vagyok én. Amolyan sebtapaszként funkcionálunk egymásnak. Tudom, tudom... ezért is indítottam ezt a fórumot, hogy el tudjak kezdeni gondolkodni mi a helyes út. Ám nagyon nehéz lemondani a szerelem érzéséről, ami kölcsönös. Sőt, ő talán még jobban belepörgött az érzelmi részébe mint én. Jól esik hogy szeretnek és akarnak. Mint valami drog.
126. Nem Szendi (válaszként erre: 108. - Lilabika)
2022. jan. 5. 23:36

Ha netán FI unja meg előbb a játékot, akkor a feleségnek lesz szar, ha visszakap egy savanyú pasit?

Meg mi van akkor, ha jelenleg a feleség is a lehető legtöbbet kapja, kvázi repül a boldogságtól?

125. Nem Szendi (válaszként erre: 112. - 37e1ff8723)
2022. jan. 5. 23:32
Ismersz ilyen személyeket? Már akik 10 éve...
124. Nem Szendi (válaszként erre: 105. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 23:31
A szerelem az egyéni lélek projekt. Csak időnként véletlenül összetalálkozik a másikéval. :)
123. Nem Szendi (válaszként erre: 103. - 37e1ff8723)
2022. jan. 5. 23:26

Bocsi, csak most vettem észre a kommented.

Arra céloztam, azért nem veszélyeztetett kategória, mert (legalábbis a te elképzelésed, megérzésed szerint) nem fogja elhappolni tőled egy bestia. Vagy több bestia. Amúgy sokan gondolták vagy gondolják ezt így. Egyébként a szeretői sztorik legtöbbje úgy kezdődik: "Soha nem gondoltam volna magamról, hogy...) Ami rendjén is van, mert amikor belemész egy új kapcsolatba, vagy házasságba, soha nem gondolsz arra, hogy jöhet majd vihar.

122. 93cc040b09 (válaszként erre: 121. - Főnix3)
2022. jan. 5. 20:17
Ebben is van igazság. 👍
121. Főnix3 (válaszként erre: 120. - 93cc040b09)
2022. jan. 5. 20:16
Elfogadom a véleményed,igazad van! Nagyon sok férfi képtelen arra, hogy kilépjen a kapcsolatból, ha érzi hogy nem jó! De ami a legnagyobb gond, hogy a párok nem beszélik meg mi a gondjuk, mi az ami hiányzik a kapcsolatukból, sokan meg sem próbálják megmenteni a kapcsolatukat, mert egyszerűbb útnak tűnik másfelé nyavalyogni.
120. 93cc040b09 (válaszként erre: 116. - Főnix3)
2022. jan. 5. 19:49
Azért fogalmazok így, mert ez a véleményem. És nem rejtem véka alá ...Aki szeretőt tart önző ,gerinctelen,és gyáva. Váljon el lépjen ki a kapcsolatból, aztán lehet hetyegni. De ezek az emberek gyávák felrúgni régit ,mert jó az aki mos, főz rájuk, mellette meg be lehet cserkészni az újat, aki izgalmat hoz ...Ismerek olyat aki együtt élt valakivel és egyszerre mellettem négy szeretője volt. És ez teljesen rendben volt szerinte. Beteg....
119. PöttyösPanka (válaszként erre: 116. - Főnix3)
2022. jan. 5. 14:14

Általában én sem vagyok híve annak, hogy leszóljuk a FI-t. De szerintem most ezen a helyzeten nem nagyon kell szépíteni. Megteszi ezt a pasi bőven. Az ő szerepe mézes-mázosan tálalni egy sz@r helyzetet, hogy a FI ne érezze annyira rosszul magát. Valamint elég nehéz tisztelettel bánni egy olyan személlyel, aki magát sem becsüli semmire. Pedig ez elsősorban az ő dolga lenne.

Amúgy én nem ítélkezem a szeretősdin. Mármint elég erkölcstelen, de ez a résztvevők dolga. Viszont nem tudok tapsikolni annak, ha valaki nem csak lemegy kutyába, de szenved is tőle, és nyavalyog miatta. Legyen a FI a pasi szeretője, áldásom rájuk. De akkor tudja, hogy meddig tart a szerepe, és ne álmodozzon itt hősszerelmes paliról.


Persze, hogy három ember kell hozzá. Viszont jelen esetben a háromból csak egy érzi rosszul magát a szituációban. És ez az egy ember elég is lenne, hogy vége legyen a dolognak.

118. Főnix3
2022. jan. 5. 13:32

Mielőtt félre értenétek, nem védek senkit, csak reálisan , kívülállóként beszélgetek! Aljas dolog a félrelépés,amivel a félre lépő szembe köpi a házasságát, nem tiszteli a feleségét, de a szeretőt sem.

Viszont az, hogy szapuljunk ezért bárkit is, az sem szép dolog! Nem kell lenézni a szeretőt azért, mert esetleg egy olyan útra lépett, ami kedvező volt éppen számára! Emberek vagyunk!

Ha ilyen ér bennünket, akkor a kapcsolatban az őszinte, nyílt kommunikáció nem működik, ha ez nem működik, semmi sem működik! Szerintem!

117. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 13:31
Te elváltál, nem? Te szabad vagy. Ő nem. Ráadásul teszetosza is és azt mondja szereti a feleségét. Hát akkor szeresse. Te pedig keress mást, légy nyitott új kapcsolatra. Ezt mond meg neki is. Az, hogy te vagy a leglegleg, csak duma. Tudja, hogy ezzel levesz a lábadról. Te meg hagyod. Ha neked jó, legyél szerető, ha nem elég vagy nem jó változtass.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook