Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség... szerető lettem és vagyok fórum

Segítség... szerető lettem és vagyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
18. Droma
2007. júl. 4. 19:47
Hát,van benne valami...
2007. júl. 4. 19:42

Ja és a szerető meg mindig ribanc...

Én már évek óta diplomás kurva vagyok.. :)

2007. júl. 4. 19:36
Ja és az exférjek.. (legyen bárkié) mindig szemét mocsok... XD
2007. júl. 4. 19:35

De azt az egyet ne feledd ha egy férj el akar válni az meg is teszi, nem bántani akarlak ezzel.

Gondolom mérlegeli mit veszíthet és mit nyerhet.

Csak idő kell hogy rájöjjön hogy veled csak nyerhet.. Kicsit rafináltnak kell lenni nem cseszegetni.. De ha már úgy érzed nem bírod sarkadra kell állni..

14. szereto105 (válaszként erre: 13. - 175c71a378)
2007. júl. 4. 19:32
ez így van..egyetértek. Csak ugye a feleség akinek nem kell a férje, mégis rájött hogy kellene minden ami kihozható..(ház,földek stb.) és rendesen zsarol..főleg érzelmileg..engem is és a férjét is...(Persze a férj amúgy szemét mocsok idegbajos alkoholista gyremekeit tönkretevő volt mindig is...)Na erre varrjunk gombot?!
2007. júl. 4. 19:26

Igazad van szerintem aki szerelmes, szeretné élni a hétköznapok "kínjait". És jogos a vágyad a teljes életre (és ebbe még a wc pucolás is beletartozik, de mellette sokminden más jó dolog is)! Beszéltél már őszintén a pároddal hogy mi is legyen. Hogy neked ez nem jó.

A kedélyborzolásról meg annyit, hogy 2-őn áll a vásár nehéz a Julcsát táncba vinni ha ő nem akarja.

12. cskata (válaszként erre: 6. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 4. 19:26

én elhiszem, hogy örlődik a helyzetben: két éve nem halad egyről a kettőre a pasival, csak "elvannak"..

és semmi - számára előremutató - változás..

11. szereto105 (válaszként erre: 10. - Kiki32)
2007. júl. 4. 19:21
Csak jelzés hogy sokan vagyunk ...lehetne 100005 is (sajnos?!). Te is ebben a szituban vagy?
10. kiki32 (válaszként erre: 8. - Szereto105)
2007. júl. 4. 19:20

Mi ketten. A szitu nagyon ismerős.

A 105 az mi? :D

9. szereto105 (válaszként erre: 6. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 4. 19:15
Igen furcsa...vkivel csak a jóban, szépet megélni..de egy nő bizony többet akar. Szerintem az az igazi ha a hétköznapokat, a nehézségeket is az mellett éled meg akit szeretsz, mert akkor könnyebben vesszük az akadályokat. De hát lehet ezt is rosszul gondolom..innen indul az örlődésem:(
8. szereto105 (válaszként erre: 7. - Kiki32)
2007. júl. 4. 19:13
Már mint kivel kiki32?
2007. júl. 4. 19:05
Nem is merjük mi véletlenül egymást?
6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Szereto105)
2007. júl. 4. 19:04

Felorlodni ebbe? Neked jut a szerelem, a feleseg meg moshat utana, takarithatja a wc-jet, fozhet ra ... :D

Mi a gond?

Azert furcsa lehet igy eldegelni valakivel boldogsagban :S

2007. júl. 4. 19:04

Sztem mindenképpen váljanak el,ha tényleg ez a szitu amit leírtál.Most csak azért van vele,mert anyagilag támogatnia kell???Azt megteheti úgyis,hogy nem élnek együtt!Biztos más lesz neki anyagilag,ha már kétfele megy a lové(gondolom ti összeköltöznétek)akkor oda is kell ugye adnia,de sztem mindent lehet,csak akarni kell.Ha tényleg veled boldog,akkor tök felesleges a feleségével maradnia,főleg úgy,hogy a felesége sincs oda érte.

Mondd el neki,hogy kezdesz felörlődni,neked nem jó ez a helyzet,te állandóan vele szeretnél lenni,stb,stb...Ha nem beszélsz vele,hanem tűrsz, akkor semmi változás nem lesz ebben az ügyben.Sztem!

4. kiki32 (válaszként erre: 1. - Szereto105)
2007. júl. 4. 19:03

Neked ez elég? Ideig-óráig persze hogy működik, de hosszútávon tényleg ezt akarod?

Az a baj az ilyen pasikkal, hogy gyöngék arra, hogy lépjenek. Nem egy ilyen sztori van az én környezetemben is. Mind a három "szereplő" érzéseit ismerem. Kérdezz bátran :D

3. szereto105 (válaszként erre: 1. - Szereto105)
2007. júl. 4. 19:02
Kedély borzolás? Milyen értelembe?Amúgy olvasgattam a "hasonló " topicokat, de nagyon sok ellaposodott..vagy csak nekem tűník így?
2007. júl. 4. 18:55
van már nagyon sok megcsalós topic,kár volt ilyet megint nyitni...főleg,hogy ezzel sokunk kedélyét borzolod.
2007. júl. 4. 18:36
Kedves Fórumozók kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nehéz helyzetben vagyok nem tudom mi a kiút... a szívemre vagy az eszemre hallgassak.Történetem: 2 éve beleszerettem egy nálam idősebb nős pasiba (aki persze rossz házasságban él!!!)én akkor még férjnél voltam, de elváltam. Szerelmem felesége is megnyugtatott ő utálja az idegbeteg férjét és elválik, nem létezik számára, mint férfi..így éldegéltünk, szeretőmmel boldogságban (havonta 2-5x együtt voltunk, utazgattunk, romantika, teljes harmónia), a szürke hétköznapjai a családjával (akik ismernek engem is, tudnak létezésemről, nejével is beszélünk!) -tényleg ránk talált a szerelem. Na de a gond: nem akar az én pasim dönteni: neje utálja, de oda kell a lové,a támogatás, én meg kapom a szerelmet. Szerintetek mi a megoldás????Mit tegyek???Kezdek felörlődni.....
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook