Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rotavírus elleni védőoltás fórum

Rotavírus elleni védőoltás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
5. tiop (válaszként erre: 2. - 12667dcac6)
2007. márc. 30. 09:51

Szia Kati!

Épp ezért írtam ,hogy mindenki leírja a véleményét!!Nekem is van 3-om gyerkőcöm!Hála az égnek nállunk még nem jelentkezett!De más vírus vólt és monthatni a tünetek ugyan olyanok!Én azért gondolom,hogy teljesen felesleges beadatni a cseppeket,amik ugye nem ólcsók!!De ez az én véleményem!Mindenki úgy cselekszik ahogyan jónak látja!

Üdv Kriszti!Köszi,hogy írtál!

4. tiop (válaszként erre: 3. - Figarina)
2007. márc. 30. 09:47

Szia Figarina!

Igen én is így tudom!!!!Köszi a válaszodat!Üdv Kriszti!

3. figarina (válaszként erre: 1. - Tiop)
2007. márc. 29. 11:48
Szia!pár napja kérdeztem meg a gyerekorvost erről,és azt mondta csak a pár hónapos babáknak van értelme beadatni,mert ők pikkpakk kiszáradnak,az idősebbek már jól átvészelik!
2007. márc. 29. 11:30

Szia tiop!

Én azért vitatkoznék veled ha nem baj.Nekem 2 gyerkőcöm van,5.5 és 21 hónapos.Már mindketten átestek rajta,sajnos.Az oviban kapta el a nagyobbik és elkapta a kicsi is 6 hónapoan.Nem kívánom senkinek.Otthon hiába figyelsz a higiéniára,bárhol máshol elkaphatja.Én is naponta porszívózom,felmosok domestossal,a wc-t mindennap fertőtlenítem.(van aki hülyének is néz ezért).A nagylányom az oviban csak úgy ül a wc-re,hogy előbb körberakja papírral,mégis elkapta.Egyébként van rá védőoltás,pontosabban csepp.Én már nem adatom be nekik mert aki már egyszer elkapta az már többször nem fogja .Meg úgy tudom,hogy 1-2 hónapos korig jó beadatni,mert akkor tuti védettséget ad.

1. tiop
2007. márc. 29. 11:06

Szerintem ez egy olyan vírus amit csak olyan gyerekek kapnak ell akik,nagyon levannak gyengűlve (immunrendszerük)és nem tudnak ellen állni semminek!(csecsemőkre veszélyesebb)Én nem adatom be a védő cseppeket,mert szerintem ezt a vírust egyszerű higiéniával meglehet előzni!

Szép napot mindenkinek!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook