Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » R.I.P. CILA fórum

R.I.P. CILA (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: R.I.P. CILA

1 2 3 4 5
12. 852308703c (válaszként erre: 11. - 1eb84e4bad)
2008. aug. 16. 20:31
azt hiszem rakos volt a tunetek szerint....volt egy bog az oldalaba gondoltuk valami szerv...de az novekedett...pedig mi sosem vertuk meg...soha!!
2008. aug. 16. 20:12

Nagyon sajnálom ami a cicval történt, teljesen megértem. Végig bőgtem míg olvastam:-(( Nekünk is van egy cicánk, az első gyermekünk. És mi is gondolkodtunk már azon, mi lesz, ha meghal. HOgy fogjuk kibírni Pedig ennek el kell jönnie, hgisz a macskaélet rövidebb, mint az emberélet. Na de így is van ez jól, hszen mi lenne a cicával, ha a gazdija előbb meghalna? Nem véletlenül van ez így.

Megértem mit érzel, olyan mintha egy embert vesztenél el. Sosem teszed túl magad rajta. De talán egy másik cica segíthet. Hisz ő is igényli a szeretet és segíthetsz rajta, ha egy menhelyről befogadod.

Végül nem tudtátok meg, mi volt a cicus baja?

10. 236fe2f68e (válaszként erre: 3. - Mtt80)
2008. aug. 16. 19:52
Remélem még sokáig fognak élni az állatkáid! :)
9. 236fe2f68e (válaszként erre: 8. - D541350465)
2008. aug. 16. 19:51
Örülök hogy igy látod, köszi
2008. aug. 16. 19:49
nah most itt szpigok, nagyon szép volt a cikk és az utána való hozzászólások is... Nekem is van egy csomó állatkám és már előre félek h mi lesz ha valamelyik meghal:( de a cikkhez gratulálok....és nem volt értelmetlen az állatkák szerintem sokkal több szeretet adnak általában mint az emberek!
7. 236fe2f68e (válaszként erre: 6. - Ciccke)
2008. aug. 16. 19:37
Ez nagyon szép!
2008. aug. 16. 18:56

"Az eget és a földet híd köti össze.

A neve szivárvány. Túloldalán hatalmas, messzi világ rejtőzik, dús, zöld fűvel borított rétekkel, hegyekkel és völgyekkel.

Amikor egy szeretett kisállat elpusztul, erre a szépséges vidékre kerül, ahol mindig van elég enni- és innivaló, az idő pedig a langyos tavaszi napokra hasonlít. Az öreg és törékeny állatok itt megfiatalodnak, és egymással játszanak, elégedetten és békességben.

Mindössze egyetlen dolog hiányzik. Nem lehet velük az a bizonyos személy, aki annyira szerette őket a földön. Úgyhogy csak addig szaladgálnak és játszadoznak, míg egyikük egy szép napon abbahagyja a játékot, és felnéz. Az orra hirtelen megremeg... a füleit felcsapja... szemeit kimereszti... és akkor meglát minket, és hirtelen rohanni kezd, el a többiektől.

A karunkba kapjuk, és szorosan átöleljük. Arcunkra újabb és újabb nedves puszikat kapunk, és végre újból hű kedvencünk szemébe nézhetünk.

Azután együtt átmegyünk a szivárvány alatt, hogy soha többé ne váljunk el egymástól."

2008. aug. 16. 18:49

Nagyon megható volt a történet, nagyon sajnálom Cilikét...

Nekem két és fél éves korom óta van cicám.

Micikénk 2005. szeptemberében hagyott itt minket 13 év után. Megértem az érzéseidet, mert nekünk is nagy dilemma volt, mi is először azt mondtuk, hogy soha többet cicát, vagy bármilyen állatot. Aztán mégis, először idepottyant Mokka 2005. karácsonya előtt, és utána követte Fergie, rá majd egy évre, hogy Mokkának legyen haverja. :-) Mindezek ellenére Micikét sosem fogjuk elfelejteni!

Sajnos ez is a gazdik sorsához tartozik, hogy elkísérjük őket az utolsó útjukon, mivel a mi életünk hosszabbra van szabva, mint övék.

DE ezért kár lenne kihagyni, lemondani arról a sok-sok örömről, amit szereznek nekünk. Az élet így van kitalálva!

Szóval, ha szembe találkoztok egy árva, gazdátlan kiscicával, ne sokat gondolkodjatok! A fájdalmatokat is enyhíti, és előbb-utóbb a szép emlékek maradnak Cilikéről!

2008. aug. 16. 18:42
Hú ez a cikk!!! Nagyon sziven ütött! Épp ma halt meg a poci cicám, és Ő is fekete fehér volt. ugyanúgy le volt gyengűlve, nem evett, és kesercvesen jajgatott. Folyt a nyála, és látszott, hogy szenved. Az állatorvos megnézte, és elaltatta, hogy ne szenvedjen tovább, hiszen már haldoklott. 8 évig folt nálam,menhelyről kerűlt hozzánk.A másik cicánk biztosan érzi mi történt, mert nagyon szomorú, és csak fekszik, ha nyávog is nagyon keservesen. Én meg megpróbálom vigasztalni, de nekem is fáj a szívem...
2008. aug. 16. 18:29
Nagyon sajnálom Cilikét és megértelek benneteket! Én is nagyon szeretem az állatokat, nekünk is van 2 cicánk és 2 kutyánk, de szerencsére még élnek és egészségesek. Én is abban reménykedek, hogy még sokáig velünk lesznek. A kutyák még csak 6, a cicák pedig csak 5 évesek. Szinte családtagok.
2008. aug. 16. 17:32

igen nagyon sajnaltam en is Ciliket...:( amikor meghallt....uvoltottem a FAJDALOMTOL...apum bejott kerdezte mi van...mit uvoltek..ki sem tudtam mondani...csak mutattam Cilike fele.....sirtam....en enm voltam sosem siros fajt...de Cilike halala utan...rengeteget sirtam..akkoriba meg nem dolgoztam...igy amikor elment mindenki munkaba, a tesom suliba....egyedul maradtam...vagyis amig a cica elt vele...felkeltunk...enni adtam..s elvoltam nem untam magam....es akkor egyedul maradtam..5 ev utan..egyedul..az ember 5 even at sosem maradt egyedul...cilike mindig ott volt...VOLT....:((

SOKSZOR szomoru voltam..es senki nem latta rajtam..es akkor az edi kis cica aki nem nagyon szerette ha olbe veszik...odajott...ramfekudt..es olyan ertelmes arcokat vagott....nem mondtam neki semmit...de o tudta..hogy valami bant....

hat igen..eletembe nem fajt meg semmi jobban..mint a cica halala akit mi neveltunk fel...tobbi nem kellett elpakolni az ertekes holmikat..nem volt aki osszetorje, osszeszorozze...cilike halott volt...meg sokszor el sirom magam..pedig mar tobb mint egy ev telt el....felek uj cicat vallalni..ezt meg egyszer nem akarom tulelni....R.I.P CILIKE....!!!

2008. aug. 16. 17:03
Egy történet a cicámról, aki most már csak az emlékeiben él.
Lehet sokan értelmetlennek fogják tartani ezt a cikket, egy olyan cicáról aki már nincs, de azért biztosan akadnak olyanok is, akik teljes mértékben meg tudják érteni, amit most érzek.

Ugrás a teljes írásra: R.I.P. CILA
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook