Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reprofit Brno fórum

Reprofit Brno (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
248. Varrolany (válaszként erre: 245. - Gubika1981)
2019. febr. 14. 11:17

Itthon nem lehet.

Anno a 90-es években Czeizel próbálta-rengeteg jelentkező volt. Na gyorsan be is tiltották. Pedig van akinek ez lehetne a segítség. A nyerészkedés ellen lenne a dajkaanyaság, de az meg jogilag nem tisztázott.

De a Reprofitnál vállalják ha viszed a béranyát!


[link]

247. Nikogreti (válaszként erre: 239. - Wkatalin2)
2019. febr. 13. 21:29

Szia!

Nekem ugyan ez a kromoszóma eltérésem van, meg kérdezhetem,hogy hol tartotok most? Én 45 éves vagyok és nem tudom, hogy merjek nekivágni a tesó projektnek mert itt az eddigi lombikok során 14-18 ps.-ből 2 beültethető volt csak.

246. 44a64b262f (válaszként erre: 245. - Gubika1981)
2019. febr. 10. 09:18
Szia, nem olvastam még ilyen esetről, de nyugodtan kérdezd meg. Sók sikert.
2019. febr. 9. 19:39
Sziasztok! Új vagyok itt, gondolkodtam, hogy írjak-e ide, de annyira be vagyok zsongva, mióta megtudtam ezt a lehetőséget. Nálam elég fordított szituáció lenne, nekem betegség miatt kivették a méhemet, petefészkem tökéletes, a nőgyógyászom szerint tele van tüszőkkel. Szerintetek beültetnék a saját és a párom embrióját egy béranyának? Pl ha a barátnőm v rokonom vállalja????
244. Varrolany (válaszként erre: 242. - 44a64b262f)
2019. febr. 7. 00:39
Most már interneten lehet csekkolni az embriókat, nem kell telefonálgatni.
243. wkatalin2 (válaszként erre: 242. - 44a64b262f)
2019. febr. 5. 19:55
Köszönöm a válaszokat!
242. 44a64b262f (válaszként erre: 241. - Wkatalin2)
2019. febr. 5. 19:41

Az életkorom miatt riogattak, ezért mentünk oda.

Sajnos nehezen vagyok stimulálható már.

Nem tudok angolul, és én mindig Mónikát kérdeztem telefonon, de az 1 és a 3. napon, majd az 5. napon kellett telefonálni.

Azt 4-5 hétre mondják. Ha 3 hét alatt megvan akkor már gond van.

241. wkatalin2 (válaszként erre: 240. - 44a64b262f)
2019. febr. 5. 19:24

Kedves Cica45!


Köszönöm a választ! Azért is ért váratlanul ez a petesejt szám, mert az amh èrtèkem 5,5 körül volt....

Azt meg tudnád mondani, hogy az embrió fejlődéséről minden nap volt bejegyzés a klinika oldalán?

A PGS vizsgálat mennyi idő alatt lett kész?

Ha nem vagyok tolakodó, megkérdezhetem, hogy nektek miért volt szükség PGS vizsgálatra?

240. 44a64b262f (válaszként erre: 239. - Wkatalin2)
2019. febr. 5. 19:08

Szia!

Én kétszer voltam a Reprofitba.

46 éves vagyok 0,5 alatti amh-val. Sok jóval nem bíztattak, de megpróbáltam.

Először 4 tüsző 4 petesejt 3 érett,mind a 3 megtermékenyült, és 1 alkalmas volt a pgs vizsgálatra, de sajnos a vizsgálati eredmény szerint nem volt egészséges.

A második alkalommal 5 tüsző 4 petesejt 3 érett, mind a 3 megtermékenyült és 1 maradt az 5. napra de mintavételre nem volt alkalmas, így friss beültetéssel visszakaptam. Sajnos nem ágyazódott be.

A kérdésedre válaszolva van esély PGS vizsgálatra. Az eredményt pedig nem lehet tudni.

Ha fiatalabb vagy nagyobb az esélyed.

Az én koromban már nehéz egészséges petesejtet találni.

Remélem segítettem. Sok sikert!

2019. febr. 5. 11:31

Kedves Fórumozók!


Tegnap érkezett el a petesejtleszívás időpontja Brnoban a Reprofit intézetben. A Róbert Kórházba jártam és a koordinátorom is az ott dolgozó hölgy volt. Szépen fejlődtek a tüszők, kb 15-20 db volt, majd tegnap a leszíváson hideg zuhanyként ért a 4 db leszívott petesejt száma. Őszintén megvallva nagyon elkeseredtem. A történetünkhöz hozzátartozik, hogy 13-14-es transzlokáció miatt PGS vizsgálat szükséges, így fontos lett volna, hogy több petesejtet tudjanak leszívni. Ma az első nap után a négy petesejtből 3 termékenyült meg és fejlődik tovább. Az lenne a kérdésem, hogy van-e köztetek valaki, akinek hasonló petesejt száma volt? Tudom semmit nem lehet előre tudni, mégis szerintetek lehetek bizakodó, hogy ez a 3 embrió szépen halad a fejlődésben? Köszönöm a válaszokat.

238. wkatalin2 (válaszként erre: 231. - 44a64b262f)
2019. febr. 5. 11:25

Kedves Cica45!


Köszönöm a visszajelzésedet.

237. PöttyösPanka (válaszként erre: 236. - Ritarita81)
2019. febr. 5. 06:11

Szia!


Eleinte ide jártam:

[link]


Aztán ide Kardos Gáborhoz:

[link]


Azért váltottam, mert jobb volt az időpont, de végül a doki is szimpatikusabb volt. Nála is szültem.

236. ritarita81 (válaszként erre: 74. - PöttyösPanka)
2019. febr. 4. 20:54

Kedves PöttyösPanka, meg tudod adni a nőgyógyászod nevét és elérhetőségét a brno-i receptek felíratása miatt?

nagyon köszi

Rita

235. 44a64b262f (válaszként erre: 233. - Lexyke)
2019. febr. 4. 19:51

Sajnos ritkán látogat ide valaki!

Van egy másik fórum: Petesejtdonoros lombik.

Ott tedd fel a kérdéseidet, sokan vannak akik a Reprofithoz járnak!

Sok sikert!

234. lexyke
2019. febr. 2. 15:55
Most számolgatok,nem is a 2ik, ez már a 3-ik donoros volt:-(((
233. lexyke
2019. febr. 2. 15:32

Kedves Forumozók!


Ujonc vagyok, reprofitnál most jelentkeztem,lombikban viszont régi motoros.2 ik petesejtdonoros lombikom fejezödött be a versysnél,hatalmas csalodással.Genetikai vizsgálatot csináltattunk az embrion,én jól felvoltam készitve,és el sem indult.Biztosra veszem ,hogy elszurtak valamit,a beültetés sem volt zökkenö mentes,nem is az én dokim csinálta,és akárkit kérdeztem senkinek nem volt ilyen de én mindd az elözö 3 beültinél éreztem hova rakták,szurt.Volt,hogy 2 öt ültettek be,én mindd a kettöt éreztem,és azt is amikor elhagytak.Na ennél a 4-nél nem volt szurás,nem éreztem az embriót.Borzasztoan el vagyok keseredve,2 év és rengeteg pénz.Nem bizom már bennük,az orvosok lecserélödtek,és a személyzet többi tagja az aszisztensek,a szülésznők,pedig ez alatt az idö alatt 2x is cserélödtek.A szinvonal az odafigyelés leromlott.Lenne pár kérdésem igy elsöre,ha tudna valaki segiteni,olvastam hogy valaki irta,a reprofit nem támogatja tulzottan a pgd vizsgálat elvégzését,ez igaz,és tudja valaki miért? én azt az infot kaptam,ha rendben van az embrio,akkor gond nélkül fel ébred,valamint érdekelne ha macsot kérünk,akkor gondolom kissebb az esélye a beteg embrio létrejöttének,de mennyire?annyira,hogy a pgd vizsgálat elhagyhato?Nyáron az elözö lombik 9 ik héten abortusszal végzödött,megviselt testileg ,lelkileg,a férjem 50 felett van ezért nem szeretnénk kockáztatni.És pajzsmirigy témában is lenne egy relytély amire hátha tud választ valaki,syntroxint szedek,2 körüli értékkel kezdödött az elözö lombikom ami abortusszal végzödött,11 napi pozitiv tesztelésnél ,vérvétel után derült ki,hogy a pm- em felment 8 ra,akkor a terhességnek tudtam be,mert az endo doki figyelmeztetett,ha terhes vagyok,irány vérvétel és hozzá,de a mostani beültetésnél ugyanez játszodott le,hcg semmi,viszont a pm-em ujra áttment alulmüködésbe szinte 2 hét alatt.A hormongyogyszerek zavarnak be ennyire?

2019. jan. 27. 19:09

Sziasztok!

IVF ciklusban adományozott petesejtekkel

Kezdő ár: 4.850 €

Szeretném kérdezni ,hogy tudtok -e valami anyagi segítséget gondolok itt tb,alapítvány stb. Vagy ezt az összeget elö kell teremteni és hajrá! Köszönöm.

231. 44a64b262f (válaszként erre: 230. - Wkatalin2)
2019. jan. 20. 10:05
Gonal-F nekem jó volt. Előtte a Menopur nem hozott eredményt. Könnyű a használata is, mivel előre töltött.
2019. jan. 19. 21:54

Kedves Fórumozók!

Volt valaki a reprofitba 13/14-es transzlokáció miatt?

Továbbá véleményeket várnék a Gonal -F készítményről. Köszönöm.

229. eper2 (válaszként erre: 223. - Beus009)
2019. jan. 8. 20:21

Szia Beus! Igen, mi már korábban is váltottunk néhány szót. Akkor még abban reménykedtem, hogy természetes úton is talán menni fog. Azután elmentünk a Dévai meddőségi központba és kiábrándítottak, hogy itthon gyakorlatilag nem sok esélyem van (0-1%).

Felvettem a kapcsolatot én is Mónikával :-). Elküldte, hogy milyen vizsgálatok kellenek, most szerzem a beutalókat és elkezdem én is :-). Nagyon optimista vagyok és örülök neki, hogy rátaláltam erre a fórumra.

Jól vagy? Készülsz a nagy utazásra? :-) :-)Gondolom igen! Nagyon szorítok Nektek!

228. beus009 (válaszként erre: 227. - Deda77)
2019. jan. 8. 09:42
Koszike.❤❤❤ Mi vegul a Reprofitnal vagyunk.
227. Deda77 (válaszként erre: 225. - Beus009)
2019. jan. 7. 19:14
Ti melyik klinikára mentetek?nagyon szorítok h legyen sok jó minőségü petesejt!sok sikert!👏🍀🍀🍀
226. Ancsa 77 (válaszként erre: 166. - Kella)
2019. jan. 7. 13:28

Szia Kella!

Érdeklődni szeretnék hogy kimentetek Brno-ba?

Most hol tartotok?

Nekem is ez a problémám ami Neked, csak én 3 spontán vetélésen, 5 lombikon vagyok túl. Az 5. megtapadt de el ment a 6. héten. Műtéti beavatkozás lett a vége, orvosom javaslatára vettek mintát és elvégezték a genetikai vizsgálatot, ami kiderítette hogy 22-es kromoszóma probléma volt. Életképtelen volt az embrió.Ezért mennénk mi is Brno-ba.Ha van tapasztalatod megosztod velem? Vagy bárki aki eddig átesett ilyen proceturán?

225. beus009 (válaszként erre: 224. - Deda77)
2019. jan. 6. 22:08

Kitoltod az adatlapot es egy munkanapon belul jekentkeznek. Leirjak milyen vizsgalatok szuksegesek. Amugy szerintem sablonosan parod spermakepe, mindkettotok vercsoportja es egy uh keppel reszedrol kezdodik. Ezek fuggvenyebe kapod az utasitasokat.

Nem jeleztek h megvan a donor hiszen oriasi adatbankal rendelkeznek szoval nem hinnem h nagyon keresni kellene mindossze h a donor punkciojat megelozoen 3 hettel legkesobb utalni kell az eloleget ami nagyjabol a kezeles 1/3 a tobbit lehet fizetni kp ban a punkcional.

A mi donorunknak a napokban kezdodik a stimulacioja, februar 12 lesz a punkcio🍀🍀🍀

224. Deda77 (válaszként erre: 222. - Beus009)
2019. jan. 6. 20:16
Szia! Megírnád légyszi, h pontosan hogy ment ez? Kitöltöd az adatlapot, majd ők jelentkeznek ha találtak megfelelő donort....( ez kb mennyi idő) Köv lépés?Elégedett voltál velük?
223. beus009
2019. jan. 5. 22:32
Petesejtdonoros lombik. bocs :)
222. beus009 (válaszként erre: 220. - Eper2)
2019. jan. 5. 22:31

Kedves Eper.

Ez lesz az elso. Mi mar taliztunk a terhesseg 45 felett firumon, akkor meg nem tudtam hogy Brnoba kotok ki. Donorpetesejt lesz, november elejen irtam nekik eloszor. Jet het alatt eljutottunk a probaciklusig es egy honap mulva már meg volt a beultetes idopontja.

Elotte irtam a Reprogenesisnek ami dragabb meg az Iscare nek is ami olcsobb de eleg kotott felteteleik voltak es igazabol elsosorba ezert maradtam a reprofitnal ugy arany kozeput elven. 😁😁


Van egy masik forum, a donorpetesejtes lombik, ott most epp nagyon sok Brnoba lett kismami beszelget :)

Iiiigeeeen....nekem mar csak 38 nap egesz pontosan..❤🍀

221. eper2 (válaszként erre: 130. - 44a64b262f)
2019. jan. 5. 21:57
Szia! Írtam neked egy privát üzenetet, nagyon hálás lennék, ha válaszolnál :-)
220. eper2 (válaszként erre: 219. - Beus009)
2019. jan. 5. 07:34

Szia Beus009! Nagyon szépen köszönöm a választ. A Reprofit klinikát néztem ki én is elsőre. A ReproGenesist emlegetik még a fórumon, de alapvetően úgy látom mindkettő nagyon hasonló.

Itthon is próbálkoztatok? Vagy egyből Brno-ba mentetek? Nagyságrendileg mennyi idő mire az első konzultációtól az ember eljut a beültetésig? Donor petesejttel próbálkoztok Ti is, vagy sajáttal? Elnézést, ha túl sokat kérdezek..

1 hónap :-), De jó! Nagyon szorítok, hogy sikerüljön Neked

219. beus009 (válaszként erre: 218. - Eper2)
2019. jan. 4. 22:13

Szia. Reprofitba 4700 de elmeletileg abbol meg marad fagyibabád amivel beultetes aran ujra probalkozhatsz. Nehany vizsgalatot meg itthon el kell vegeztetni szoval meg 1-200 ezret raszamolhatsz +kiut, szallas...

En 47 vagyok, egy honap mulva megyek először es remelem utoljára ❤❤

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook