Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reprofit Brno fórum

Reprofit Brno (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
291. Szisz3 (válaszként erre: 290. - Wkatalin2)
máj. 16. 19:59

Köszönöm a drukkot!

Igen, a Róbert Károlyban csinálta Fülöp doki, mert a fagyibabák a márciusi stimus ciklusból maradtak. Nagyon bízom bennük. Csak 27-én kell menni vérvételre sajnos, addig megőrülök. Az a baj, hogy össze-vissza hallok mindent a vizeletes tesztről, hogy mikortól érdemes csinálni, mert ráadásul még ovitrelle-t is kaptam, aminek először ki kell ürülnie.

Várom nagyon, hogy mi lesz veled, és drukkolok neked, majd én is beszámolok!!!

290. wkatalin2 (válaszként erre: 289. - Szisz3)
máj. 15. 15:04

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. Mikor kell menni vérvételre?

Végül a Róbert kórházban csinálták a beültetést?

Mindenképpen írok a fejleményekről. :)

289. Szisz3 (válaszként erre: 288. - Wkatalin2)
máj. 15. 13:30

Azaz holnapután? Izgalmas... Drukkolok, h minden rendben legyen, majd írd már meg légyszi!

Én hétfőn kaptam meg az utolsó két fagyibabát, most a szörnyű várakozás fázis van, de ha ez sem sikerül, akkor mi is szeretnénk Brno-ba menni. Ezért (is) érdeklődnék felőled a jövőben is, ha nem baj :).

288. wkatalin2 (válaszként erre: 287. - Szisz3)
máj. 15. 11:24

Szia :)

Pénteken fogok menni uh-ra, és meglátjuk, hogy most milyen eredményeket fogok kapni. Ugye az előző ciklusban nem engedték a beültetést, reméljük most minden rendben lesz.

287. Szisz3 (válaszként erre: 279. - Wkatalin2)
máj. 7. 22:02

Szia!

Mi újság veled azóta?

286. Szisz3 (válaszként erre: 271. - Fannikutya)
máj. 6. 11:28

Szia!

Mi újság, megvolt a stimulálás, leszívás? Hogy ment?

285. SZILVICSEK (válaszként erre: 284. - Cica45)
ápr. 29. 09:08
Köszi Cica!
284. cica45 (válaszként erre: 283. - SZILVICSEK)
ápr. 26. 17:22
Szia, kérdezd meg a reprofitot is. Dönts a válaszok alapján, amúgy mindkettőt jónak fogják ajánlani, túl nagy különbség nincs szerintem.
ápr. 26. 11:39
Sziasztok! A Reprogenesys-ben azt tanácsolták, hogy egy petefészekkel és az endometriózis újabb kialakulása elkerülése végett, inkább a donor petesejtes eljárást próbáljam meg.1 hónapja műtöttek és 2 sikertelen lombik után szeretnék nagyobb esélyekkel indulni. Látom dicséritek a Reprofitet is és arra lenne kíváncsi, hogy melyik cseh intézetet ajánljátok melegebb szívvel. Az árlistában látok különbséget. Sokat segítenétek, ha tapasztalataitokat megosztanátok! Köszi szépen:)
282. wkatalin2 (válaszként erre: 281. - Varrolany)
ápr. 22. 16:41
Köszönöm a választ, már időközben kaptam részletes tájékoztatást.
281. Varrolany (válaszként erre: 279. - Wkatalin2)
ápr. 22. 11:39

Az estrofem ösztrogén.

Az ilyen protokolt nem ismerem, nekem donoros volr.

280. Szisz3 (válaszként erre: 279. - Wkatalin2)
ápr. 11. 21:42

Szia!

Nagyon örülök az egészséges embrióknak!!!

Most hányadik napon vagy? Fogalmam sincs mi ez a gyógyszer, még nem hallottam róla.

Mióta elkezdtük ezt az egész lombik cirkuszt, nekem 35-40 napra jön csak meg, míg előtte fix 28-30 napos ciklusaim voltak... Engem is eléggé feldúl ez a dolog, mármint hogy így megzavarodott minden...nem tudok segíteni sajna.

279. wkatalin2 (válaszként erre: 278. - Szisz3)
ápr. 11. 07:27

Szia!

Köszönöm szépen az érdeklődést. Hála Istennek mindkét embrió egészséges lett, de most kissé össze vagyok zavarodva... kb 50. napra jött meg a menstruációm valószínűleg az előkészítő kezelés miatt. Úgy volt, hogy ebben a ciklusban lesz a beültetés, mire tegnap közölték, hogy mégsem. Hétfőn voltam UH vizsgálaton, és a nyálkahártya vastagsága 6.5 mm volt, valamint jobb oldalon egy 11 mm tüsző. Tegnapi eredményeim 6,7 és 11 mm. Azt a választ kaptam, hogy a tüsző kicsi, így nem tudják ovulálni, és várjam meg a következő ciklust, aztán majd nézik, ha ott sem lesz jó, akkor meg kapok Estrofem nevű gyógyszert. Van erről valakinek véleménye? Meg az egészet sajnos nem értem.....

278. Szisz3 (válaszként erre: 276. - Wkatalin2)
ápr. 10. 19:48

Szia!

Csak érdeklődnék, hogy hogy álltok. Volt már beültetés vagy mikor lesz? Mindkettő egészséges lett?

277. Szisz3 (válaszként erre: 276. - Wkatalin2)
ápr. 1. 18:16

Köszi a választ, elég húzós az ár!

Remélem sikerrel jársz, majd írd meg!

köszi

276. wkatalin2 (válaszként erre: 275. - Szisz3)
ápr. 1. 10:09
A Róbert Kórházban 150.000,- Ft a közvetítő díj, de ez tartalmazza az Uh vizsgálatokat is. Brnoba esetünkben 2 embrió jutott el PGS vizsgálatra, kb. 900.000,- Ft volt a kinti díj, de ebben nincs benne a beültetés költsége. Az árnak nagyon sok összetevője van, szóval ez változhat bármilyen irányba. A gyógyszereknek a receptjét a Róbertban adják.
275. Szisz3 (válaszként erre: 274. - Wkatalin2)
márc. 30. 20:59
Értem. Köszi a választ. Ha nem bánod, megkérdezném, h mindez mennyibe kerül, mennyit kell a Róbertben fizetni és mennyit Brnoban? A gyógyszerek, amiket kint mondanak itthon is beszerezhetők, vagy a Róbertben adják a recepteket?
274. wkatalin2 (válaszként erre: 273. - Szisz3)
márc. 30. 12:34
A férjemnél 13/14-es transzlokáció jött ki a citogenetikai vizsgálaton, és ezért Dr. Joó Gábor genetikus javasolta a PGS-t, de Dr. Fülöp is mondta, hogy tanácsos. (Itthon csak a problémásra tudnak szűrni - ez a PGD. Nekünk ez az első lombikunk, ezelőtt semmilyen ilyen jellegű eljárásban nem vettünk részt, mivel nem is tudtuk, hogy természetesen úton minimális az esélye a terhességnek. (alacsony spermiumszám is kapcsolódik a transzlokációhoz). Nem kell konzultációra menni, ha kéritek a közvetítő csomagot, a Róbert Kórház mindent elintéz.
273. Szisz3 (válaszként erre: 272. - Wkatalin2)
márc. 30. 12:12

Hú, ez nagyon hasznos infó volt, köszönjük szépen.

Nektek Fülöp javasolta a PGS vizsgálatot, vagy ti szerettétek volna? Előtte hány sikertelen lombikotok volt? Azért kérdem, mert nekünk 2 volt már, szép fejlett blasztocitákat kaptam, mégsem sikerült, ezért gondoljuk úgy, hogy meg kellene nézetni őket PGS-el, hogy mi lehet az oka. Mi is Fülöphöz járunk, de (még) erről nem mondott semmit, bár még mi sem kérdeztük.

Egyszer azért ki kell menni Brno-ba előzetes konzultációra a leletekkel?

272. wkatalin2 (válaszként erre: 263. - Szisz3)
márc. 30. 11:35

Kedves Szisz3!

Mi is a Róbert Kórházban Dr. Fülöphöz járunk, és az itthon elvégzett eredmények alapján kaptam egy kezelési tervet a Reprofitból, majd a leszívás előtti két ultrahangos vizsgálatot a Róbert Kórházban megcsinálták, és az eredményt kiküldték. Ennek alapján a brnoi intézmény folyamatosan monitorozta a kezelési tervet, és meghatározta, hogy miből mennyit kell szedni.

A leszívásra ki kellett utazni, nekünk 4 petesejt lett, amiből 3 termékenyült meg, és PGS-re 2-t tudtak elküldeni. Most a beültetés előtt vagyunk, amire ismét ki kell utazni.

A PGS vizsgálat 3-4 hét alatt elkészül.

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj.

Üdv:

W.Katalin

271. Fannikutya (válaszként erre: 269. - Szisz3)
márc. 29. 21:17
Szia Szisz!Mostanában kezdek várom hogy megjöjjön.12-16 nap között van a leszivas.Én itt Jon a Swiss clinic rá mentem Savay dokihoz.Ismeri a dörgést és jó fej volt nagyon.Bár csak egyszer voltam de az pozitiv volt.
270. cica45 (válaszként erre: 269. - Szisz3)
márc. 29. 07:05
A Reprofitban uh 7-8.nap, majd 10. és uh alapján nekem volt a12.napon és leszivás mindig a tüszök méretei alapján voltak 15-16.napon. Alaposak jobban odafigyelnek mint itthon ahol én voltam. Itthon nekem hamar volt a leszivás, így kevesebb lett a petesejt.
269. Szisz3 (válaszként erre: 268. - Fannikutya)
márc. 28. 21:39

Igen, persze!

Közben írtam a Reprogenezis-nek, de ők úgy nem csinálják, hogy itthon nézi valaki az uh-t, a következőt írták:

"A stimuláció alatt van minimum 2 ultrahang, amire el kell jönni. Ez időrendileg a stimuláció kb így néz ki: a ciklus 8. napján , majd 10. napon folikulometria, a leszívás pedig a 12. napon. Ez után van az 5 nap kultiváció, majd a beüétetés. Ez azt jelenti, hogy 4 napot kell itt tölteni. Amit a klinika maximum megenged, azaz első ultrahang otthon elvégzése, aminek eredményét azonnal kell küldeni még a reggeli órákban, mert ugye gyorsan kell reagálni a gyógyszereadagolással. Az áron ez nem változtat.

ha esetleg úgy gondolják a beágyazódással van a gond, lehetőség van ERA-teszre, ami az implantációs ablakot vizsgálja."

Sztem érdekes, h itt csak 2 uh van és hogy már a 12. napon leszívás, itthon nekem mindkétszer 5 uh volt és a 15. napon volt a leszívás. Nem tűnnek annyira alaposnak, nem?

A Reprofitben hogy csinálják, tudsz vmi konkrétumot?

268. Fannikutya (válaszként erre: 265. - Szisz3)
márc. 26. 20:58
Szia Szisz3,én is most kezdek a Reprofitben ès találtam itthon ajánlásra egy jó dokit.Aktuális mëg a kérdés?
márc. 26. 17:35

Kedves Fórumozók!

Mit lehet szedni allergiára beültetés előtt és azt követően? Van esetleg valakinek alternatív tapasztalata?

266. cica45 (válaszként erre: 265. - Szisz3)
márc. 21. 22:48
Igen, bárki elvégezhető az uhot. Igen egyszer volt 1-et vizsgálták, de sajnos nem volt egészséges.
265. Szisz3 (válaszként erre: 264. - Cica45)
márc. 21. 22:44

És akkor te hol csináltattad az Uh-kat? Bármelyik itthoni orvos uh-ját elfogadják a Reprofit-ban?

Neked volt PGS vizsgálatod? Mi ezért szeretnénk kimenni...

264. cica45 (válaszként erre: 263. - Szisz3)
márc. 21. 20:23
Igen. Bár nem jártam a Robertbe, de a reprofithoz igen. Ők adják a stimu tervet, itthon vannak az uhok. Leszivás, stb Brnoban.
263. Szisz3
márc. 21. 16:00

Sziasztok!

Olvastam korábbi hozzászólásokban, hogy a Róbert Károly Magánkórház valamilyen kapcsolatban áll a Reprofittel. Tud valaki erről komolyabb információt?

Mi a Róbertbe járunk, a Reprofit azért érdekelne, mert ott csinálnak PGS-t, ezt szeretnénk mi is. Lehetséges az, hogy a Róbertben csinálják meg a stimulációt és csak a leszívásra, PGS-re, meg majd a beültetésre utazunk ki?

márc. 17. 16:25

Sziasztok!

Előfordult valakivel, hogy a petesejt leszívás után kimaradt egy menstruáció?

Köszi a válaszokat!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook