Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében? fórum

Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 21. 12:56

Sziasztok.Vettem egy ilyen kütyüt csak azt nem tudom ,hogy mennyire kell erősnek lenni a fokozatnak,hogy használjon is?!Mert nem biztos,hogy a legerősebb a legjobb!Valaki valamit?

Köszi.Szép napot nektek.

47. Tücke
2010. ápr. 15. 09:49

Cyasztok!


Én amondó vagyok, hogy biztos úgy van ahogy Brigi906 írta főleg ha megfelelően eszel mellé vagyis csökkented a mennyiséget és kevesebb kenyeret eszel vagy felváltod a kenyeret 2szersültre vagy abonett kenyérre. Ha nem eszel túl zsíros ételeket. És mindentől függetlenül tornázol is mellé napi 10 percet akkor használni is fog:)

Én most fogom elkezdeni használni de mellé hogy hatásosabb legyen 3-3 perc kitörést csinálok mind a két lábamra és gugolok is egyenes háttal 3 percet valami masszívba kapaszkodva hogy ne veszítsem el az egyensúlyomat. De szerintem aki csinál mellé 3*20 hasprést közte nyújtással az is megteszi a gugolás helyett.

2010. ápr. 2. 06:18
másnak valami tapasztalat??????????
2010. márc. 23. 20:25

Szia! :)


Most lesz a harmadik hete, hogy használom...

A csípőmröl 2 cm, a combomról 1 cm ment le!

És nem is használom 15 percet naponta!!! :)

2010. márc. 22. 06:29
szia.milyen eredményt értél el?és mennyi idő alatt?
2010. márc. 21. 18:40
Ja és még annyit, h én csak a hullámos fejet használom... :)
2010. márc. 21. 18:38

Sziasztok! :)

Én már 2 hete használom a gépet, és csak annyit, hogy ne dőljetek be mindennek! Nem igaz az, hogy 1-2 hét alatt 5-10 cm-t lehet fogyni vele!! Nagyon jó a gép, de mint mindennek, ennek is idő kell! Ha valaki látványosabb eredményt akar, akkor ajánlom, hogy úgy csinálja, mint én! A kezelt területre (a legnagyobb fokozaton) egy kicsit erősebben nyomja rá, és tartsa ott max. 1 percig! Higyjétek el, ezzel mélyebbre is eljut a rezgés, és jóval hatásosabb, mintha csak köröztök!!! :) Én egy krémet nagyon tudok tanácsolni hozzá, ami önmagába is fogyaszt, a géppel együtt, meg szinte csodákat művel! Nem pirosodik a bőr és nem is fog viszketni! Az ára egy kicsit drága, de be lehet osztani!! :)

NIVEA MY SILHOUETTE KARCSÚSÍTÓ KRÉMZSELÉ!

Sok sikert mindenkinek!!! :)

2010. márc. 18. 10:57
Hahó írjatok, akiknek van gépük és használják is!
2010. márc. 16. 06:28
SZIASZTOK!VAN VALAMI TAPASZTALATOK ERRŐL A GÉPRŐL?HA IGEN LÉGYSZIVES IRJÁTOK MEG.MEG HOGY MILYEN KRÉMMEL HASZNÁLJÁTOK!AKÁR PRIVIBE IS IRHATTOK!ELŐRE IS KÖSZI MINDENKINEK!
39. rolád
2010. márc. 5. 09:32
A görgős fej a leírás szerint a megereszkedett bőr feszesítésére van, a hullámos fej van zsírégetésre.
38. Muyya
2010. márc. 5. 08:20
köszi!
2010. márc. 5. 08:09
szia!!!!!ha karcsusitáshoz használod akkor a görgös fejet kell használnod!!
36. Muyya
2010. márc. 5. 07:55
én is elég nehezen tudom leszedni a fejet, de igazából azzal a hullámos alakzatúval szoktam csinálni...lehet azért nem látok változást???
35. Muyya
2010. márc. 5. 07:46

sziasztok!


kb. 1 hónapja használom (többet is mint 15 perc) de én nem sok változás látok.

direkt csak az egyik lábamon használom, hogy lássam a különbséget, de nem nagyon. Szóval most vagy nagyon rossz a bőröm vagy rosszul csinálok valamit, vagy nem is hat, vagy nem tudom....

viszont a hátam nem fáj annyira, mióta használom...

2010. márc. 4. 18:18

Ti hogy cserélitek a fejet a gépen?

én csak ugy tudom h feszegetem az oldalánál és 5 perc szenvedés után lepattan.félek h kárt teszek benne.

33. Rencsi08 (válaszként erre: 32. - 5c164bdafa)
2010. márc. 3. 19:37

Kedves bubu888!

Furcsának találom, amiket írtál, s azt is elmondom, miért. Ma beszéltem egy eladóval (engem is érdekelt a dolog), aki elmondta, hogy 1 hónap után ne várjak nagy változást! Őszintén elmondta, de azt is, hogy viszik ezt a terméket, mint a cukrot.

"Helló!Én 2,5 hete használom,és a csípőmön-1cm,a hasamon-0,5cmvel kevesebbet mértem.Szerintem fantasztikus ez a gép!A narancsbőröm is kezd eltűnni!Pár hét múlva újra írok!Én bátran ajánlom!" - írta valaki a gyakorikerdesek.hu-n. Látod, ezt elhiszem.

A másik, ami nagyon zavar, hogy nem használsz krémet. Szerintem ezt a valóságban a bőröd bánná, nem?

"Relax tone-m van, és mellé milyen olajat vagy krémet használtok? Enélkül eléggé csípi a bőröm..." - olvasható szintén a fenti oldalon.

Érted már, mi zavar?

2010. márc. 3. 19:10
Szóval nem hiszel nekem:( Pedig ha nem eszel sokat, akkor tényleg hat próbáld ki meglátod én nem szoktam hazudni:D A 666 méretnek jó, régen az volt a hozzám kapcsolt hiedelem, hogy az a számom:D (ördög)
2010. márc. 3. 17:05
SZIASZTOK?VAN VALAKINEK TAPASZTALATA A RELAX@TONROL?ÉN IS RENDELTEM DE NEM IGAZÁN TUDOM H.HATÁSOS LESZ E:::MERT ANNYI MINDENT KIPROBÁLTAM MÁR DE SEMMI!!!!!!
30. Rencsi08 (válaszként erre: 17. - 5c164bdafa)
2010. márc. 3. 14:16

Kedves bubu888!

Inkább 666 kellene, hogy legyen a számod, mert ezek a csökkenések sátániak! Bocs, de nem hiszem el, hogy 4 hét alatt ennyi cm-el csökkent a kerületed!

29. rolád
2010. márc. 3. 05:32
Igen...csak azt én nem tudom megállapítani sajna
28. Veronika27 (válaszként erre: 27. - Rolád)
2010. márc. 2. 22:29
Az attól függ, hogy mennyire károsodtak a szövetek...
27. rolád (válaszként erre: 26. - 5c164bdafa)
2010. márc. 2. 21:50

Én is zsírégetésre, de leginkább a bőröm feszesítésére használnám a gépet, arra ugye az a görgős fej jó?

Sokat fogytam és lóg a bőröm (na nem úgy ahogy pl. a terhes nőknek, nincs kötényhasam se, csak amikor pl. leülök v oldalra fekszem, akkor látszik csak...állva semmi). Szerinted/szerintetek ezzel a géppel sikerül ennyi bőrt megfeszesíteni? Ma vettem meg és nem akarom megbánni...:S

2010. márc. 2. 14:36
Igen! Én is meglepődtem, hogy ez hogy lehet, de torna nélkül változok és egyre csökken aminek nagyon örülök:D
2010. márc. 1. 22:58

Lehet hozzá bármit használni.

Ahogy nézem, amit ajánlgatnak hozzá, az nem valami jó...

24. sysy66 (válaszként erre: 22. - BRIGI0906)
2010. márc. 1. 22:06
szia nekem is megirnád priviben légyszives:D:
23. Mel82 (válaszként erre: 21. - 5c164bdafa)
2010. márc. 1. 21:09
És mindezt torna nélkül sikerült elérni?
22. BRIGI0906 (válaszként erre: 21. - 5c164bdafa)
2010. márc. 1. 21:06
VAN EGY NAGYON JÓ MASSZÁZS KRÉM HA KELL PRIVIBE MEGIROM!!!!AZ JÓ FOLIÁZÁSHOZ IS ÉS MINDENFÉLE GÉPHEZ IS!!!
2010. márc. 1. 20:33

Sziasztok!

Hát igen, nekem is a csípőm a legszörnyűbb...

A leírásban az van, hogy 15 percnél nem szabad többet használni egy testrészen, de minden testrészemen ( a hason és a lábakon) 15-15 percet használom minimum naponta. Hát igen, lehet, hogy egy kicsit sok ez az idő, de nekem megéri, általában tv-zés közben használom és akkor hamar elmegy az idő:D A legjobb pedig benne az, hogy néha még izomlázam is van tőle, szóval tényleg olyan, mintha tornáztam volna, az érzés megvan:D

Krémet nem szoktam használni, de lehet, hogy úgy még hatásosabb lenne, hallottam, hogy lehet hozzá kapni.

2010. márc. 1. 20:31
SZIASZTOK!ÉN MEGRENDELTEM HOLNAP KAPOM MEG!! REMÉLEM TÉNYLEG OLYAN JÓ MIND AHOGY SOKAN DICSÉRIK?TÉNYLEG!! HASZNÁLTOK VALAMILYEN KRÉMET HOZZÁ??
19. Veronika27 (válaszként erre: 17. - 5c164bdafa)
2010. márc. 1. 20:12

Wow ügyes vagy:)

Én is szeretném megvenni, de még gyűjtöm rá a pénzt.

Használsz hozzá valami krémet???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook