Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében? fórum

Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében? (beszélgetős fórum)


198. csernag
2011. febr. 6. 12:47
Egyébként én is sokkal többet iszom, mint mondjuk 2 éve. Rendszeres hólyaghurutom volt. Állítólag a száraz arcbőrömön is kellene javítania a bőséges folyadékbevitelnek.De abban sajnos nem segített. Viszont nincs hólyaghurutom. Nekem jelenleg kb 10-12 kg súlyfeleslegem van. És ez igy 2 gyerek után nem is igazán akar eltünni.Én ezért vásároltam ezt a gépet.
197. Veronika27 (válaszként erre: 196. - Csernag)
2011. febr. 6. 09:35
Diéta nélkül valóban nem.
196. csernag
2011. febr. 6. 08:32
Véleményem szerint ez a készülék egyedül a narancsbőr kezelésében tud segiteni.És nem cm-eket lefaragni.
195. Veronika27 (válaszként erre: 194. - Csernag)
2011. febr. 5. 19:13
Nem próbáltam, de meg akartam venni, csak most diétán vagyok, ledobtam majdnem 5 kilót, a bőröm is szebb, mert sokkal többet iszom.
194. csernag
2011. febr. 5. 11:45
És te próbáltad már ezt a készüléket?Ha igen mik a tapasztalataid?
193. Veronika27 (válaszként erre: 191. - Csernag)
2011. febr. 5. 10:44
Ez igaz, de lehet pl. méregtelenítő teákat inni. A masszázstól nemcsak a vérkeringés lesz jobb, hanem ezáltal a nyirokkeringés is felgyorsul, tehát a méreganyagok könnyebben ürülnek ki. A krémek meg pluszban rátesznek azzal, hogy a benne lévő anyagok miatt vérbőséget okoznak, vagy épp az ellenkezője - a hideg hatásra a szervezet rákapcsol és gyorsabban égeti a zsírt, hogy a hőháztartást állandó fokon tartsa.
192. pintyo577 (válaszként erre: 190. - Veronika27)
2011. febr. 5. 09:42
MÉg fiatal vagy, 31 évesen nekem nem volt narancsom, de az idő múlásával ez megváltozik.
191. csernag (válaszként erre: 188. - Veronika27)
2011. febr. 5. 08:56
Igen.A cellulitiszt nehéz lemozogni vagy fogyókurával eltüntetni.Mert ugye az nem csak zsír. Azért írtam,hogy könnyebb eltüntetni,mert a cellulitiszre köztudottan jó hatással van a véráram serkentése és a különböző masszázsok és maszírozó készülékek. Igazából abban kételkedem, hogy van e bármilyen hatása a zsírrétegre.
190. Veronika27 (válaszként erre: 188. - Veronika27)
2011. febr. 4. 22:17

Kérdés, kinek mi az egészséges táplálkozás. A genetika amúgy még bejátszhat.

Pl. Nálunk anyumnak is van, meg két nővéremnek is. Nekem csak akkor, ha összenyomom a bőröm, alaphelyzetben nem látszik. Viszont érzem a bőröm alatt és picit erősebb szorításra fáj is. De mióta többet iszok, javult a helyzet.

189. pintyo577 (válaszként erre: 188. - Veronika27)
2011. febr. 4. 22:05
Egészségesen táplálkozom, sokat mozgok és mégis van.
2011. febr. 4. 21:43
A cellulit egy olyan zsírszövet, amely ellentétben a normál zsírréteggel, nehezen tüntethető el. Zsírból, vízből és salakanyagokból tevődik össze. Alapvetően a helytelen életmód, táplálkozás, genetika, illetve a mozgásszegény életvitel miatt alakul ki.
187. csernag
2011. febr. 4. 19:10
Jaj remélem igazad lesz.Én nem vagyok narancsbőrös.Viszont a narancsbőr a felhalmozódott salak és méreganyagoknak és az elégtelen keringésnek köszönhető.Azt tuti könnyebb ezzel eltávolítani,mint a zsírt.
186. pintyo577 (válaszként erre: 185. - Csernag)
2011. febr. 4. 17:47

Ne keseregj, rajtad is látszani fog.

Neked biztos nincs olyan naranacsod, nálad valószinű inkább a cm-ben jön a hatás.

185. csernag
2011. febr. 4. 15:06
Ez hihetetlen!Csak rajtam nem látszik semmi?
184. pintyo577 (válaszként erre: 180. - Kismarcsi)
2011. febr. 4. 12:29

Én a neten vettem, 5900.-ft-ért, cseregarancia van rá.

Kifogástalan, ugyan az mindt a thop shop-os, csak sokkal olcsobb.

Kb 1 hete használom és látványos már a változás.

Nem feltétlen akkor használ ha fáj, ez hülyeség, nekem csak az első 2 napban "fájt", de inkább kivörösödött a bőröm, nagyon szépen alakúl, változik, tünik a narancs.

Nem tudok többet írni, vedd meg és használd.

Ha van még kérdésed szivesen válaszolok.

183. csernag
2011. febr. 4. 08:40
Ja és 5500 ft-ért újan vásároltam.Ha valakinek kellene írjatok nyugodtan.Van még pár darab belőle.
182. csernag
2011. febr. 4. 08:38
Sziasztok!De örülök,hogy végre nem magamnak írom a hozzászólásokat.Mint látjátok én is használom már pár napja,de nem látszik még semmi.Ez nem azt jelenti,hogy nem jó csak lassú.Szerintem.Még most is fáj minden használat,de kitartó vagyok.Elvégre gondolom ha nem fájna nem is használna.
181. pintyo577 (válaszként erre: 180. - Kismarcsi)
2011. febr. 3. 20:43

Én is sokáig gondolkoztam rajta.

Megrendeltem a thop shop-tól, de aztán visszamondtam, mert közben levitték az árát, és mégis drágábban kaptam volna.

Megvettem a vateráról, új a készülék, garamcia van rá és ugyan az, csak jóval olcsóbb.

Szerintem vedd meg, kb 1 hete használom, már látható a hatása, gyönyörűen tünik a narancs, cm-ben nem tudom, mert csak 1 hónapmúlva mérem meg magam.

2011. febr. 3. 15:23

Sziasztok!Mindenki elment?

végig olvastam az össz.hozzászólást.és most már meggyőződésem:teljesen tanácstalan vagyok!!!

megvegyem? ne? neten? üzletbe? vagy a szomszédtól?

pintyo577 gyere és mond el légyszi a tapőasztalataidat:)most találtam meg a fórumot:)

2011. febr. 3. 10:41

Nagyon ellaposodott ez a fórum is.

Kár, pedig jó lett volna megosztani a tapasztalatokat.

178. csernag
2011. jan. 31. 09:32
Sziasztok!Túl vagyok a reggeli masszázson. Még mindig fájdalmas de talán ma már nem annyira vészesen.Délután a combjaim következnek.
177. csernag
2011. jan. 30. 15:57
Az nagyon jó lenne,mert már ma sem tudtam kellő ideig használni. Ha ez így folytatódik talán holnap ki kell hagynom a kezeléseket.:(
176. Evian72 (válaszként erre: 175. - Csernag)
2011. jan. 30. 14:08
Tudod, mindenre azt mondják, hogy egyéne válogatja, hogy kinél mi a hatás. Biztos ezzel is így van. Valószínű, hogy neked érzékenyebb a bőröd, vagy valamid, mint mondjuk nekem. De idővel biztos csökkehni fog a kellemetlen érzés.
175. csernag
2011. jan. 30. 14:03
A heti 1cm nagyon jó eredmény lenne. Én legalábbis nagyon örülnék neki. Még most is nagyon fáj ahol tegnap és ma reggel használtam. De nálam ez semmiképp nem izomláz.Én egyébként nem vagyok narancsbőrös. De azt öszintén kétlem, hogy csak nálam okoz fájdalmat a használata. Megfelelö mennyiségű az olaj,amit használok ez tuti. És mégcsak nem is maximum fokozaton használom.
174. Evian72
2011. jan. 30. 13:37
Még valami: szerintem nem árt észszerű elvárásokat támasztani. Egy hét alatt nem nagyon fog történni semmi látványos, türelmesnek kell lenni. A későbbiekben is örülni kell minden eltűnt centinek. Szerintem csipőből, derékból maximum a heti egy centi a reális.
173. Evian72 (válaszként erre: 162. - Encsi95)
2011. jan. 30. 13:32
Úgy tudom, lehet venni külön csak hámlasztófejeket, 3 darab van egy csomagban. Kérdés, hogy ha 3 használat után már nem az igazi, akkor megéri-e az árát.
172. Evian72
2011. jan. 30. 13:25

Sziasztok!


Mielőtt megvettem volna a relax&tone-t, elolvastam az itteni tapasztalatokat, amik végképp meggyőztek, hogy nekem kell egy ilyen. Mostanra kb. 4 hete használom, úgyhogy megvan a saját vélemény is, íme:


Sajnos nem centiztem le magam, mielőtt elkezdtem használni, úgyhogy pontos adatokkal nem tudok szolgálni, de egyértelműen látszik, hogy a körméreteim csökkentek. Sajnos elég ronda narancsbőröm is van, igazi nagy hepehupákkal, ezek is látványosan csökkentek. Nem tűntek el, biztos megvan mindegyik, de sokkal kevésbé mélyek.


Ehhez az eredményhez minden nap használtam a szerkezetet, főleg a hullámos fejet, hébehóba a görgőst. 10 perc az egyik comb + fél csipő + fél fenék, aztán ugyanez a másik oldalon, a harmadik 10 perc pedig a hasé és a deréké.


Néha használok hozzá anticellulit krémet, de nem igazán szeretem, mert azzal nem csúszik olyan jól, kicsit akadozós. A görgős fejhez pedig egyáltalán nem ajánlom a krémet, mert a görgők beforgatják, és majd azt később viszontláthatjuk szárazon, kicsit gusztustalan.


Néha még használom a görgős fejet a felkaromra, bőrfeszesítésre. Mivel ezt csak pár napja csinálom, ott még eredményt nem nagyon látok.


Igen, használat után a bőr kipirosodik és viszket, hiszen a gép hatása abban van, hogy serkenti a vérkeringést. Futás után is ezek vannak. Nálam ezek a tünetek pár perc alatt elmúlnak, de amíg fennállnak, addig sem olyan erősek, hogy kellemetlennek kellene minősíteni. Az első használat után volt másnap egy kis fájdalom, nem tudom, mi volt, de épp olyan volt, mint az izomláz.


Combon, hason maximális fokozattal dolgozom, karon gyengébbel.


Vásárláskor hajlottam a tévés cégtől megvenni, de mikor láttam, hogy az elég magas árát még a postaköltséggel is megdobják, akkor úgy gondoltam, jó lesz egy online aukciós honlapról is, kb. feleannyiért. Nem bántam meg, szerintem ugyanazt a cuccot kaptam, mintha a tévéséktől rendeltem volna.


Részemről: *****

171. Veronika27 (válaszként erre: 170. - Csernag)
2011. jan. 30. 13:22
Bár én nem próbáltam a gépet, de... Ha pl. narancsbőrös vagy, akkor biztos, hogy sokkal jobban fáj!
170. csernag
2011. jan. 30. 09:11
Itt is vagyok. Méghogy nagyon kellemes a használata???Tegnap kb. 5-5 percet használtam a problémás területeken. Ma borzalmasan fáj az egész. KB. 3-3 percet sikerült ma használni,mert kibírhatatlan. Remélem legközelebb jobb hírekkel szolgálhatok.
169. csernag
2011. jan. 30. 08:08
Sziasztok! Én tegnap délután kaptam meg ezt a gépet. Az az igazság,hogy hosszasan figyeltem ezt, és még egy másik fórumot is ezzel a készülékkel kapcsolatban. Eddig is gondoltam,hogy a hozzászólások jókora része reklám. Most,hogy kipróbáltam ezt most már biztosan tudom.Na akkor elmondom a saját tapasztalatomat: nagyon erős kis gép az biztos. Van rajta fokozatszabályozó is. Én babaolajjal használom.rettenetesen fájdalmas a használata kb. 5 perc után és jó hurhásak is leszünk tőle.Emellett jol felforrósodik a bőröm is. Valaki azt írta,hogy jól megdolgozza az izmokat is, mert neki izomláza van tőle. Én érzem,hogy nagyon fáj a bőröm és a húsom. Nem tudom szebben megfogalmazni. De az biztos,hogy semmi köze sincs az izomlázhoz. Érzem,hogy be van gyulladva. 104 cm a csípőm és van rajta némi felesleg én azon használom. Minden tapasztalatomat le fogom írni ide.Ezzel szeretnék segíteni azoknak,akik gondolkodnak egy ilyen masinán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook