Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében? fórum

Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
18. FormulaGirl (válaszként erre: 17. - 5c164bdafa)
2010. márc. 1. 18:01

Szia!


Grátulálok az eredményeidhez :)) A csípőből -12 cm az nagyon jóóó :) Nekem sajnos az a legrosszabb pontom, kiváncsi leszek, én még csak pár napja kaptam meg. De ezek szerint hatásos :)) Azt szeretném kérdezni, hogy milyen sűrűn és mennyi ideig használtad egy alkalommal ? Előre is köszi a választ :)

2010. márc. 1. 17:51

Sziasztok!

Be szeretnék számolni eddigi eredményeimről:D

Négy hete használom már és eddig nagyon jó a ketyere:D

A derekamról -15 cm

Csípő -12 cm

comb pedig (együtt a kettő) -7,5 cm

Remélem ezzel segítettem dönteni és érdekel titeket:D:D én nagyon boldog vagyok:D:D

2010. márc. 1. 11:51

Sziasztok!!!

Én egy hete vásároltam!

Csak jókat tudok mondani róla!

Nekem az első két alkalom után nagyon fájt a hasam,szóval eléggé hatásos!!!A hullámos oldala kifejezetten a narancsbőr eltüntetéseben játszik szerepet!Én is centikkel lettem vékonyabb!!!Minden tartozéka príma!!!

Csak ajánlom!!!!

2010. febr. 14. 20:25

Szia Szőke85!

Nekem határozottan működik narancsbőrre is. Szerintem nagyon jó! :D

Próbáld ki:D

2010. febr. 14. 19:54
Tényleg jó a narancs bőrre?
13. sysy66
2010. febr. 14. 16:45
ma láttam a metroban 13000 ért
2010. febr. 13. 18:23

Sziasztok!

Én szerintem mindenképpen érdemes kipróbálnotok ezt az eszközt. Én két hete vettem, és centikkel vagyok vékonyabb. Igaz, még nem értem el a célom teljesen, de szerintem a relax&tone segít majd, mint ahogy a centik lementek.

:D

11. Muyya
2010. febr. 6. 17:52

ja. szerintem az ára nem "borsós", mert ha belegondolunk akkor és annyit használjuk, amikor akarjuk. Egy masszázs ára 2500Ft (ahová én jártam ennyiért masszírozták a lábam 1 óráig). Elég hajlamos vagyok a narancsbőrre és hát remélem, hogy ez tényleg segíteni fog.

Van egy másik készülékem (Cellules...) de az annyira nem jött be és még drágább is volt...

10. Muyya
2010. febr. 6. 17:48

Sziasztok!

Tegnap előtt kaptam meg a készüléket. tegnap a combomon próbáltam és hát fáj (izom?). Azt hiszem hatásos lesz csak kitartóan kell használni. Ja és a nyakamra is nagyon jó. elég hátfájós vagyok (ülő munka) ezért kifejezettem jó érzés.

Egy gondom van. A leírásban az van, hogy a masszírozó fejet úgy lehet cserélni, hogy két kis "peceket" meg kell nyomni... na olyan nincs... szóval a fej cseréje lég nehézkes és félek, hogy kárt teszek a masszírozóban. Nem tudom másnak van e ilyen jellegű problémája a készülékkel?

de egyébként pozitív. majd leírom a tapasztalataimat... remélem jók lesznek csak:)

2010. febr. 5. 14:37

Sziasztok!

Engem is érdekelnének a tapasztalatok ezzel a géppel kapcsolatban, ugyanis anyum ma mondta, hogy ilyent venne szülinapomra. Elég borsós ára van, úgyhogy jó lenne tudni, hogy használ-e, mielőtt kidobjuk rá a pénzt.

Írjatok léci!

2010. jan. 23. 13:19

Sziasztok!


Valakinek van már tapasztalata ezzel a készülékkel kapcsolatban?

2010. jan. 17. 16:27

Engem is nagyon érdekelne! Nem igazán bízok az ilyenekben, de ez elég erős vibrációs gépnek néz ki és az ultrahangon nézve is látványos.

Csak hát tapasztalat kellene olyantól, aki használja. Kencét már tudok hozzá:))

2010. jan. 13. 12:16

Sziasztok!


Mik az eddigi tapasztalatok a termékkel kapcsolatban? Írjatok, lécci fontos lenne!

2009. dec. 30. 17:30

már nekem is van

igaz nem ez a neve de ugyanugy néz ki mint a teleshopos.

remélem jo lesz

2009. dec. 18. 21:41
Sziasztok.Nekem 3 napja hozta a postás.Remélem hamarosan jó eredményekről tudok beszámolni. :)
3. ryta
2009. nov. 23. 17:21
senkinek:-((
2009. nov. 19. 12:51

Ez engem is érdekelne!

Van valakinek ilyen maszírozója?

1. ryta
2009. nov. 1. 09:02
Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook