Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében? fórum

Relax and Tone tapasztalatok a narancsbőr eltüntetésében? (beszélgetős fórum)


168. Chicho
2011. jan. 29. 13:00
Sziasztok! Lassan egy hete titokban használom a tesóm gépét kipróbálás céljából, mivel ha nem használ akkor én nem veszek magamnak. Az elhatározás megszületett, mivel azóta -3 centi ment le a pocimból...mondjuk van is miből:) Alig várom hogy a sajátomat használhassam:)
167. Tücke
2010. nov. 18. 13:35
hát az éhezés az enyhe túlzás:DDDDDDDDDDDD nahh jó nagyon nagy túlzás:DDDDD én nem éhezem én jóllakottan vagyok el vele:D
166. Tücke
2010. nov. 18. 13:35
helhiszem azt én se szoktam tudni megállni amikor a lányomnak van valami vagy ő is segít és csinálja kicsiben... pontosan tudom milyen íze van de megkóstolom éls agyon dícsérem :D nehogy elvegyem a kedvét a sütögetéstől a mai tini csajok már nemsütnek főznek
2010. nov. 18. 13:22
Igen Tücke Igazad van,de te éhezel is mellé.Bocs csak vicceltem.Én is oda szokta m figyelni a kajálásra és fogytam is.De most evős korszakom van de azért tornázok callanetics néha jóga és ez a gép.Ma van a fiam 2 éves szülinapja és nem tudom megállni,hog ne egyek a tortából (gesztenye).Üdv
164. Tücke (válaszként erre: 163. - Ad208f2e19)
2010. nov. 18. 13:09
bocsi hogyha így érzed lehet átsiklottál a válaszom felett de én mondtam hogy nekem pl használt :D
2010. nov. 18. 12:58
Sziasztok.Azért írok mert többször voltam már ezen a fórumonés soha nem találtam választ arra ,hogy használ ez a gép?Mármint a Relax EN tONE.mINDENRŐL LEHET OLVASNI CSAK A LÉNYEGRŐL NEM.Nos ezért én megvettem és kipróbáltam,kb 3 hete használom mko comb és has 15 perc külön külön minde nap.Képtelen vgyok kevesebbet enni de meglepődve tapasztaltam,hogy használ.A haskörfogatom 98-ról 93 lett,a többit még nem mértem meg majd ha letelt az egy hónap.Remélem hasznos volt a válaszom.
162. Encsi95
2010. nov. 13. 18:15

sziasztok

az lenne a kérdésem h a bőrkeményedésre való fej kezd egy kicsit lekopni pedig csak 3 x használtam a lábamra

mit lehet vele csinálni vagy esetleg lehet valahol kapni hozzá külön fejet??

egyébként én meg vagyok vele elégedve..:)

2010. nov. 11. 15:57

Sziasztok!

Én is megvettem, a nyakamra vettem elsősorban, semmi bajom mióta használom! Fogyasztássra most állok majd neki használni, délután 3 után nem eszek, és előtte is csak mértékkel eszek, és minden második héten tartok egy lénapot, és kedden meg csütörtökön 1-1 órát aerobicozok. Most 63 kiló vagyok, szilveszterig az 57-59 a cél. Remélem sikerül, és hogy ez a gép meg még segít is.

160. zscser
2010. nov. 11. 08:51

Sziasztok!

Én vettem kb fél évvel ezelőtt a tvshoptól, és most eladnám, már nincs rá szükségem!

Ha valakit érdekel, írjon!

2010. nov. 9. 21:01

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy ki hol vette? Mert nem szeretném rendelni, hétvégén Székesfehérvárra megyek és elvileg ott is van az Auchan-ben. Tud valaki valamit ajánlani? Vagy mindenképp rendeljem?

És ki mit mond róla?:)

2010. nov. 9. 12:35
most ha veszel van hozzá ajándék krém is akció
157. kapocs1
2010. okt. 16. 17:07
valami olcsóbb megoldást nem tud valaki,mondjuk melyik krém jó,mivel lehet jól bemasszírozni?Lehet-e valamelyik drogériába kapni ezeket,ami használ is?hozzáteszem,nekem nagyon halvány van......
156. csubida (válaszként erre: 155. - Szegedix)
2010. okt. 13. 18:33
Én is a vat...ról vettem,nincs rá garancia,de eredeti tv shopos csomagolásban van.Kaptam garijegyet is hozzá csak nincs lepecsételve.Szerintem könnyen jött z illetőnek akitől vettem:)
2010. okt. 13. 16:21
Én masszírozásra használtam 2x, egy ismerősöm adta kölcsön. Nagyon nagyon jó!! A Vaterán is láttam 8 ezerért de nem merem megvenni mert ott csak 5 nap garancia van rá, amúgy meg 2 év.
154. csubida (válaszként erre: 96. - Andy78026)
2010. okt. 4. 08:32
Szia!És Te hogyan használod a gépet?Pontosabban egy helyben hagyod pár percig vagy folyamatosan mozgatod?
2010. szept. 22. 18:39
Én a nyakam , vállam masszírozására használom. Szerintem jó. De nem csodaszer. Edzeni is kell azt a testrészt és akkor nem fog fájni.
152. mao77
2010. szept. 22. 08:07

Sziasztok!

Engem az érdekelne,hogy valaki maszírozásra is használja(váll,nyak,hát)vagy mindenki csak fogyásra és narancsbőrre vette? Milyenek a tapasztalatok?

151. niki607
2010. szept. 20. 12:56

Sziasztok


Már egyszer írtam ide de leírom még egyszer, szerintem akármilyen más masszíró is megteszi. Én az avonos masszírozófejes narancsbőr elleni krémmel kezdtem és ez nem is rezeg, és észrevettem hogy használt és a csípőmön van egy kis felesleg amit nehezen lehet eltüntetni és arra is ahsználtam és kissebb lett. Van otthon egy másik masszírozóm is ami már elektromos ilyen bogyós a teteje. Most ezt használom a níveás krémmel és ez is használ, már négy cm-t kissebb lett a csípőm, higgyjétek el nem muszály ezt a drága kütyüt megvenni, de egyébként én láttam az Auchanban is.

150. ingabi
2010. szept. 18. 14:50

Sziasztok!

Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyi idő garancia van erre a masszírozóra? Az egyik helyi Top Shop boltban azt mondta az eladó, hogy 2 év! Ez tényleg igaz? Még én is a vásárlás előtt vagyok és gondolkodok egy másikon is ami jóval olcsóbb ugyan, viszont ott egy év a garancia. Előre is köszönöm!

149. Brigike21 (válaszként erre: 145. - Tmerci0601)
2010. szept. 16. 22:44
Köszi szépen a normális választ!!:)
148. Veronika27 (válaszként erre: 147. - Baba0729)
2010. szept. 16. 14:06
Az stria és csak halványítani lehet egy kicsit.
2010. szept. 16. 11:47

Sziasztok!

Nekem szülés után megszakadt nagyon a bőröm a combomon.Csak ott.Nem tudom hogy narancsbőr ez rajtam vagy stíra.De szerintetek a relax and tone el tudná tűntetni valamennyire? Vagy ha valakinek volt hasonló problémája mivel sikerült halványítania???

2010. szept. 13. 07:27
Ez az izé vibrinek sem utolsó... :))
145. tmerci0601 (válaszként erre: 144. - Brigike21)
2010. szept. 12. 20:50
Hát én úgy érzem mintha egy kicsit kisebb lennék,de csak pár cm lehet mert nem mértem magam,de ehez naponta kell használni!!!,meg még nemrégóta van meg kb 3 hete,de oda kell figyelni a kajálásra szerintem,meg 3 hét alatt nevárjatok csodát 1-2 hónap akinek több a sulyfeleslege annak lehet h akár két hét persze látszik meg érzi,de akinek kicsi annak nehezen megy le én is ezzel vagyok bajban :8 az a + 2kg :(
2010. szept. 6. 20:51
Van valaki aki leírná nekem hogy használ-e vagy sem?????Mindenki leírja hogy ez+az a baj de a lényeget senki!!!Valaki leírhatná már végre a tapasztalatát szerintem!!!
143. ariadna (válaszként erre: 142. - Pintyőke72)
2010. szept. 4. 11:41

:):)

Használgatom. Sajnos nincs kedvem minden nap, mert ez egy 35-40 perces procedúra. Pedig amikor megláttam a TV-ben teljesen belezúgtam, nekem ez kell!!! Látszik változás, de mellette tornázom is, szóval lehet amiatt van, vagy a kettő együttes hatása! Olvastam, hogy vannak olyan helyek ahol edzés előtt jól átmasszírozzák az embert és után jobban megy a zsírégetés, ezért torna előtt szoktam, már ha eszembe jut! :(

Mától megpróbálok rákoncentrálni!

142. pintyőke72 (válaszként erre: 141. - Ariadna)
2010. szept. 4. 09:12

Köszönöm szépen a segítséget.Nem eresztették bő lére a használati utasítást. Pontosan így jártam én is a fejjel. Gondoltam a kis baltával majdcsak lejön. :)

O.K. Mindig lesz nálam kiskanál.

olyan mérges voltam,hogy csak na!

Te használod? Ha igen, szerinted jó?

141. ariadna
2010. szept. 3. 22:04
Ja! És ha nem tudod leszedni a fejet, nyúlj alá finoman egy kiskanál nyelével! Én másképp le sem tudom szedni és már olvastam, hogy másoknak is meggyűlt vele a bajuk!
140. ariadna (válaszként erre: 139. - Pintyőke72)
2010. szept. 3. 22:03

Van a sima fej, az való pl nyak - vagy hátfájásra, ha a nyak körül masszírozol, akkor kell ráhúzni az a fekete védőt!


Van az a fej amelyen kis lila golyók vannak, az való a narancsbőrre.


És az ami sima fehér és csúcsocskák állnak ki belőle az való a zsírpárnákra!


És van még egy sarokreszelő!

2010. szept. 3. 19:56

Sziasztok!

Ma vettem az Au..anban, 12990.-ért. Nekem nem egyértelmű melyik fejet mire kell használni?

A fogyasztásra való érdekelne igazán. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook