Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik narancsbőr elleni készítmény hatékony? fórum

Melyik narancsbőr elleni készítmény hatékony? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
238. pinkdreams (válaszként erre: 237. - Wdlo)
2012. aug. 3. 13:41
Erre én is kíváncsi lennék...
237. wdlo
2012. aug. 3. 12:16
A cellu forte tablettáról van valakinek tapasztalata? Vagy az is csak kamu mint a többi?
2012. ápr. 3. 20:37
Az biztos, hogy a kozmetikai csodagépek hatástalanok, de a természetes dolgok, mozgás, méregtelenítés , stb segíthet. Arra kell figyelni, h időben el kell kezdeni tenni ellene, és akkor lehet eredmény: ezt látom most magamon is. Persze ez nem végleges, tenni kell azért is, h megtartsuk az eredményt.
235. kaktusznéni (válaszként erre: 229. - Lucalilli)
2012. ápr. 3. 20:35

Szerintem is lehet rajta segíteni, csak tenni kell érte... mondjuk én annyit nem tudnék inni:))

Az egy nagy hülyeség, hogy az legyen a legnagyobb bajunk, h narancsbőrösek vagyunk....

Ennyiből mondhatnám azt, h nem festem a hajam, ha őszül, elhízom, mint egy ház- ... nem szabályoztatom a gyerek fogát, így is tud vele rágni...

Szóval ennek semmi köze ahhoz, hogy van -e nagyobb bajom vagy nincs. Részemről ez igényesség kérdése magammal szemben, gondolom a többieké is, akik megpróbálják felvenni a harcot a narancsbőr ellen.

Egy nő igenis figyeljen oda magára.

234. 099c0bed40 (válaszként erre: 231. - Huncutka84)
2012. ápr. 3. 08:21

Szia, én a barátnőm hasán a saját szememmel láttam a különbséget műtét előtt és után, azért írtam a plasztikai sebészt.

Persze ez nem 100 %-os, de a kenceficéknél meg a többi módszernél biztosan hatékonyabb.

233. BettyBoop Again (válaszként erre: 231. - Huncutka84)
2012. ápr. 2. 21:22
Dehogynem! Nekem el szokott múlni, ha összekapom magam és feszesítek...
2012. ápr. 2. 21:19

sziasztok!

én ugy tudom, hogy sajnos semmilyen krém vagy masszírozás/vákumozás nem ér ellene semmit, egyedül a zsírégetés. Bár én most az Avon- nak az új krémét használom ilyen csillagvirág vagy micsoda, talán az mintha halványítaná :)

231. Huncutka84 (válaszként erre: 228. - 099c0bed40)
2012. ápr. 2. 18:15
En pont azt olvastam vhol, h a narancsboron a plasztikai sebesz se tud nagyon segiteni :)
2012. ápr. 2. 17:47
Olyan,mint a szeplő,kenheted bármivel...
2012. ápr. 2. 17:15
sziasztok.nekem a fekvő infraszauna vált be,és a futás,továbbá napi3 -4l víz,és csalános zsúrlós tea!ez kb13 ezer 1ütt,és nincs már szinte naribőröm.ja és nyersen eszek sok zöldséget.spenót cékla répa levét iszogatom.többet ért mint bármilyen kezelés,nagyon sok múlik az életmódon,az étkezésen.de mindenkinek más jön be.
2012. márc. 30. 18:09

Egyik sem.

Ha kialakult, csak a plasztikai sebész szikéje a megoldás,( és az se végleges).

Kívánom hogy sose legyen nagyobb problémája egy embernek sem a földfolyón, mint az, hogy itt-ott-amott narancsbőre van.

2012. márc. 30. 10:09

:)) öreg vagyok már a cuppanásokhoz:)))

Nem akarom elkiabálni, de az új módszer, amit írtam, kezd beválni. Szemmel láthatóan.

nem 45 perc alatt volt a három, hanem egy alkalommal egy féle kezelés volt. heti 3x.. egyik alkalommal az egyik, másik nap a másik....

persze, az kevés lett volna, ha 45 percben minden van. Két naponta mentem: H-SZ_P Egyik 45 perces volt a másik kettő 1 órás. A köztes napokon meg a hypoxi. Most 1 hónapos masszázsnak nagyobb a hatása, mint a 3 hónapos szuper-gépesnek. Majd rakok fel képet pár hét múlva, akkorra szerintem még szebb lesz. +

2012. márc. 21. 10:06

Szia Kaktusznéni, az uh. zsírbontó kezelés az szokott használni, de lehet, hogy az volt a gáz, hogy a 45 perces kezelési időt elosztották a 3 módszer között, így tényleg kevés! Nekem saját gépem van (Forever Slim), az elég jó, meg szaunázom agyba-főbe, futok, és néha (ha van idegem hozzá)Callaneticsezem is.

Különben meg nme tudom, mi a gáz, ha 4 férfi is rád cuppant, nem vagy te kicsit túl szigorú magaddal?

2012. márc. 5. 20:34
Lányok, lehet, h le kell vennem, addig 4 férfi gratulált..DDDD Kár, hogy én nem így látom, engem nagyon zavar...
224. kvicky
2012. márc. 5. 09:47

Kaktusznéni!

Megnéztem a képeket, és őszintén szólva szerintem sok 40-es nő örülne, ha ilyen hátsója lehetne!

2012. márc. 4. 20:46

Raktam fel képet. Ilyen volt a kezelések előtt a hátsó felem, és ilyen most is sajnos.

Mint látjátok, azért nem a legdurvább változat, mégsem volt javulás...

2012. márc. 4. 20:12

Sziasztok!

Azt nem jelenthetem ki, hogy másnál sem lehet hatásos, nem vagyunk egyformák, csak a saját tapasztalatomat mondhatom, ami sajnos negatív volt.. és sok pénzem bánta:(((Tegyük hozzá, hogy 40 éves vagyok, lehet, h nálam már nem olyan könnyen tűnnek el ezek a dolgok, igaz, sok húszévesnél sokkal csúnyább narancsbőrt látok mint az enyém ...

Most amivel próbálkozom:

Az egyik ismerősömnél egy masszőr-igaz 3 hónap alatt, heti 1 óra masszázzsal nagyon szép eredményt ért el. Most elkezdtem járni hozzá. Célirányosan narancsbőrt kezel nyirokmasszázzsal egybekötve.

nagyon fájdalmas, semmiképpen sem hasonlítható ezekhez a szupi gépes simogatásokhoz...Három nap után is még lila folt vagyok. nagyon jó keze van, kiérzi ezeket a kis egyenetlenségeket és jó erősen eldolgozza. Ezt kombinálom heti 1 alkalommal finn szaunával. 3x 15 perc.

majd megírom, hogy mire jutottam... vagy, közben, hogy van -e valami javulás.

Kozmetikai gépre többet sosem megyek...

Sajnos rengeteg tartósítószert, adalékanyagot elfogyasztunk, pl egy külföldi boncorvos mondta, hogy a mostani hullák lassabban bomlanak emiatt...

Az egyik ismerősömet az egyik szalonban így diagnosztizálták:

Tanulságos.

Mondták neki is az elején, hogy nagyon eredményesek, 100%-os eredményeket produkálnak... van egy gépi diagnosztika, ami kiértékel, és kiszámolja, hogy mennyi kezelés kell személyre szabottan.

Tudjátok, hogy ezt hogy csinálta szupi gép?

Rá sem néztek a narancsbőrére... megkérdezték, hogy hány kiló, milyen magas és hány liter vizet iszik egy nap. Ezt beütötték a csodamasinába, ami kidobta, hogy 15 kezelés kell:DDDD A narancsbőrét meg sem nézték egy kezelés alatt sem, csak feldobták a gépre meg leszedték....

Na ugye sejtitek, hogy nála is nulla volt az eredmény?

221. kvicky (válaszként erre: 216. - Kaktusznéni)
2012. márc. 3. 18:03

Kedves kaktusznéni!


Ebben főleg az a szomorú, hogy az ember nem jókedvéből próbálja ki ezeket a kezeléseket, hanem mert szeretne csinosabb lenni. Lépten-nyomon hangoztatják a fogpiszkáló alakú reklámcicababák a tv-ben, hogy ezek milyen jók, és most a te példád is mutatja, hogy semmit nem érnek.

Szomorú, h így átverik az embereket. pedig már én majdnem rávettem magam egy ilyesféle kezelésre, de ezek után inkább nem...

220. kvicky
2012. márc. 3. 17:59
Ja és 3-4 naponta iszom 2 és fél liter zöld teát, amúgy meg vizet és gyümölcsteát.
219. kvicky
2012. márc. 3. 17:54
Ezekről a kozmetikai kezelésekről kinek mi a tapasztalata?
218. kvicky
2012. márc. 3. 17:54

Sziasztok!

Én most az Eveline Thermo Active krémét próbálom, kombinálva az Avon testfeszesítő spray-vel. Egyik nap egyik, másik nap másik, néha kimarad egy nap. Kajáról nehezen mondok le, de az édességről muszáj. Mozogni próbálok itthon Rubint Rékára. Egyelőre annyi hatást értem el, hogy a combom simábbnak érzem, de feszesebb egyelőre nem lett. Folytatom, hátha...

217. timycat
2012. febr. 28. 21:33
A futás, úszás például nagyon hatékony
2012. febr. 28. 19:33

Kedves fórumtársaim , konkrétan az alábbi kezeléseket vettem igénybe 2 hónapon át párhuzamosan a Hypoxi mellett, amire heti 2 alkalommal jártam:


BIO-STIMULÁCIÓS testkezelések


Az elektromos stimuláció viszonylag régi, jól bevált technológia, melyet 2001-ben a Torinói Egyetem orvosai és technológusai alapjaiban változtattak meg, új forradalmi szabadalmukkal, mely már Magyarországon is elérhető a Perfect Skin Szépségszalonban, a CESARE alakformáló gépek jóvoltából. Az emberi test rezgéseivel biokompatibilis elektromos hullámok alkalmazása a testkezelésekben megsokszorozza a hatékonyságot és azonnali eredményeket garantál.


ULTRAHANGOS testkezelések


Az ultrahangot az orvoslás és a szépségipar is sikeresen használja több tíz éve. Napjaink legnagyobb újdonsága a fókuszált ultrahang alkalmazása az esztétikában, melyet tű nélküli zsírleszívásnak is neveznek. Ez a nagy teljesítményű ultrahang fájdalommentesen és biztonságosan feltöri a zsírsejtek sejthártyáját és csökkenti a sejtek méretét. Több kezeléstől a zsírsejtek maradandóan összezsugorodnak, mely feszesebb és karcsúbb alakot eredményez, műtéti beavatkozás nélkül.


RÁDIÓFREKVENCIÁS testkezelések


A rádiófrekvencia alkalmazása az alakformálásban, szintén a legforradalmibb kezelés napjainkban. Hatására csökken a zsírsejtek mérete, megoldódnak a cellulit problémák, feszesebb, rugalmasabb és nem utolsósorban fiatalosabb lesz alakunk és bőrünk.


Amit a kezelések eredményéről tömören mondhatok:

Az eredmény egy nagy: NULLA

Senki ne pazarolja rá a pénzét...

2012. jan. 10. 17:44

Sziasztok!


Voltam a minap vásárolni az egyik divatáru üzletben. A próbafülkében volt egy igazmondó tükör. Abból gondolom, hogy az volt, hogy amikor megláttam benne a hátsó felemet majdnem dobtam egy hátast.

Tudtam, hogy narancsbőrös vagyok, de hogy ennyire?!

Kb 2-3 éve kezdődött nálam. Először nem is tudtam, hogy ez az,amikor a popsi alatti pici hepe-hupák megjelentek. Kb 1 évbe telt mire ez tudatosult bennem, mivel szépen ráhúzódott a fenék alsó részére és majdnem végig a hátsó combomra.

Belevetettem magam az internet információtengerébe, hogy megtaláljam a tutit...

itt a fórumon olvastam az injekciós zsírbontásról, és az egyik fórumozó sikerein felbuzdulva én is elmentem ugyanahhoz az orvoshoz.

Nálam is 3-as típusú narancsbőrt diagnosztizált. A kezelés nem éppen kellemes, de ez nem számít, csak a cél... másnap horror volt, ahogy kinéztem, de ez sem számít, csakis az eredmény. 1-1,5 hét alatt múltak el a bevérzések és az ödémák.

2-3 hét múlva jött a második kezelés, mondta a doki, h több nem is kell szerinte. Én nem így láttam, így kaptam még egy sorozatot.

Hogy mi lett a végleges eredmény? Az ígérethez képest alig valami, ami pedig a végleges narancsbőrmentességet kérdését illeti a kezelt területen, az pedig egészen egyszerűen zéró, mert most sem szebb, mint a kezelés előtt, azaz az a minimális javulás is elveszett, és a narancsbőr már a fenék közepéig ér. Most nem írom le azt a sok hülye krémet, amit magamra kentem, mert azok hatása is nulla.

Olvastam mindenféle csodadiétákról... nos ha ezen múlik, akkor narancsbőrös maradok, mert erre nem vagyok hajlandó.

1. Nem akarok fogyni, végre elértem az 59 kilót... eszem ágában sincs ezt leadni.. ( 178 cm)

2. A munkám nagyon sok fizikai megterheléssel jár... megnézem azt, aki a reggeli 1 piritóssal és a többi kalóriaszegény kajával ezt végig csinálja.

Eszem, ahogy eddig, ami tetszik... fehér kenyeret, kelt-tésztát, megeszem a vadat, a halat, a baromfit, a disznó és marhahúst, fogyasztok zöldséget is gyümölcsöt is, eszem kefírt, joghurtot ( ez utóbbiakat pl a lugosító hatásuk miatt)nagyon sok gyümölcslevet iszom, viszont csokit, sütit alig, ezeket gyerekként sem nagyon ettem meg. Ugyanakkor 4-5 cukorral iszom a reggeli kávémat:))) A munkám mozgással jár, külön nem sokat tornázom... esténként 50 lábemelés és 50 hasprés.... ez kb 5 perc...

Ennyit az előzményről. Visszatérve a sokkoló tükör látványához, elhatároztam, hogy ez így nem maradhat. Koncentrált támadást indítok a narancsbőr ellen. Áldozok rá pénzt időt- megjegyzem egyikből sincs kidobni való.

Amit elkezdtem:

Vízadagomat felemeltem napi 2,5 literre.. ( eddig sajnos csak 1l-t ittam, tudom, h ez nagyon kevés)

3 naponta járok felváltva egy kozmetikai szalonba ultrahangos zsírbontásra és nyirokmasszázsra. A 12 kezeléses bérlat ára: 50E Ft. ( Ez tuti nem lesz elég ...)illetve befizettem heti 2 alkalommal hypoxi kezelésre. Itt is két géppel dolgoznak felváltva. 12 kezelés ára 22E Ft.

Vettem még a drogériában egy Fisio Line nevű habot, narancsbőr kezelésre természetesen, és még rendeltem 2 doboz paprikakrémet.

Márciusban kezdek dolgozni újra, addig ezek kifutnak.

Úgy gondolom, ha bármelyik is hatásos, annak azért látható szinten meg kell mutatkozni valamilyen szinten addigra. Ha látok javulást, akkor folytatom,még ha nem is ilyen intenzitással. ( mert arra nem lesz időm)

Ha nincs eredmény, akkor hagyom a francba, és megint gazdagabb leszek egy tapasztalattal.

Hogy lássátok ti is a változást, készítettem egy képet a kezdő állapotról. A kép annyira nem borzalmas, mint, amit a tükör mutatott... de azért látszik a probléma. Remélem ezzel is segíthetlek benneteket is.

Csupán egy lesz a probléma, ha mégis lenne eredmény: Halvány lila gőzöm sem lesz, hogy vajon most melyiktől, de számomra ez fogja jelenteni a legkisebb problémát:)))

2012. jan. 9. 14:12
Torna,edzés,torna......
213. pinkdreams (válaszként erre: 212. - Pinkdreams)
2011. jún. 30. 13:57
netric=metric
2011. jún. 30. 13:56
Vichy Lipo.netric
2011. jún. 27. 13:22
Vettem Stella fahéjas krémet, hozzátettem 3 csepp fahéjolajat, fóliáztam. Most itt ülök és kicsit meg vagyok illetődve. Gondoltam, hogy kipirulok tőle, nem is fáj, de ugye, aki használta és bőrpírt tapasztalt, annak elmúlt viszonylag hamar és rendben volt utána minden? x)
210. ebe747bfaf (válaszként erre: 209. - B29a6bca0c)
2011. febr. 28. 13:27
köszi,felhívom és megérdeklődöm ,hogy mennyi és olyan-e mint a tiéd.
2011. febr. 28. 13:23

Én találtam neked egy linket.. a leírás alapján olyannak tűnik, mint az én kezelésem.

[link]

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook