Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Qlaira fogamzásgátló tabletta fórum

Qlaira fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
21. ataner87 (válaszként erre: 20. - Morgue)
2009. dec. 19. 19:56
Én is akkor kezdtem el amikor még csak pár csepp volt. hm..., lehet h van benne vmi amit mondott az orvosod. Dehát mostmár mind1, rem helyre jön azért már egyszer. (3 féle gyógyszeren vok "túl" az elmúlt 2 évbe:( De eddig ennél a legkevesebb a vérzés, inkább barnázás van épp ezért reménykedem:)
20. Morgue (válaszként erre: 19. - Ataner87)
2009. dec. 19. 17:25

Remélem is.Köszönöm szépen hogy válaszoltál.

Amugy ahogy itt olvasgattam hogy gondja van sok embernek a közti vérzéssel az lehet azért is van mert akkor kezdtétek el szedni a gyógyszert mikor még nem volt meg rendesen.De hogy megértsétek nekem az volt hogy mikor elkezdtem szedni nem volt csak pár csepp és azt mondta a nőgyógyász hogy meg kellett volna várnom hogy rendesen megjöjjön és arra elkezdeni a szedését mert így elhúzódóvá teszi a vérzést.Mondjuk nálam szerencsére nem ez lett de lehet, hogy meg nálatok ez van.

19. ataner87 (válaszként erre: 18. - Morgue)
2009. dec. 19. 10:56
Elvileg az első hét után már véd. Szerintem nem lesz gond:)
18. Morgue
2009. dec. 18. 18:33

sziasztok!

Én is ezt szedem és nekem eddig még semmi bajom nincs vele ma veszem be a 15. szemet.

Viszont én azt szeretném tudni hogy hanyadik szem után voltatok együtt a barátotokkal én azt olvastam hogy már 1 hét után véd.Én a 13 szem után voltam együtt vele és most reménykedem hogy csak nem lehetek terhes ha már egyszer szedem. Válaszotokat köszönöm

2009. dec. 15. 14:50
Én most járok a 15.szemnél és... barna folyás:( Rem nem tart sokáig. Én még mindig jobban örülök mintha vérzés lenne, mert az eddigieknél mindig az volt.
16. Balanza (válaszként erre: 13. - Migi)
2009. dec. 7. 21:32
Szia, nekem pont ugyanez volt (még az is stimmel, hogy este semmi, nappal erősen vagy fordítva :-) ), de a második levél is így telt. Viszont a mensim két napig tartott (másfél hét pecsélgetés után..) Most kezdtem a harmadik levéllel, hát nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz...
15. Migi
2009. dec. 7. 18:27
Köszönöm a válaszod! Remélem hogy a második levélnél már nem csinálja ezt. Lassan akkor kezd védelmet nyújtani ?! Remélem:)
14. k.susu
2009. dec. 7. 13:32

Szia Migi!

Én ugyanígy voltam ezzel a pecsételő vérezgetéssel. Nekem a 22. napnál volt egy kis szünet és az első sötét bordó szem alatt jött meg. Rövidebb ideig tartott, mint szokott, a szokásos 6 nap helyett csak 4 nap volt...

Kiváncsi vagyok,hogy a második levelemnél is jön e pecsételő vérezgetés...

13. Migi
2009. dec. 7. 13:10
Sziasztok! Én mr lassan 1 hónapja szedem a gyógyszert, és ebből madnem 1,5 hetet végig "szenvedtem" mert nekem ilyen pecsételős vérzésem lett.Elég kellemetlen volt, mert volt mikor erőteljesebben volt, este meg semmi vagy épp fordítva.Azt szeretném kérdezni h ezek után is fogok még egy 3. hetet is vérezni mikor lenne a rendes mensim?:S mert már elegem van kicsit belőle.
2009. dec. 3. 22:46

Én már 5. napja szedem. Nekem eddig gyógyszer mellett is 7-8 napig volt menszeszem, most az 5. napnál már alig van vmi. Viszont ami még sose fordult velem elő, nemigazán tudok "wc-re menni" :s

Soha nem volt ezzel gondom, biztos a gyógyszer teszi.. Majd meglátjuk 2-3 hónap múlva h beválik-e.

2009. dec. 3. 20:04
Sziasztok! Én holnap kezdem el szedni, és pont azért kaptam a receptet, mert kb. két hétig menstruálok (első 5-6 nap barna, aztán rendes görcsös erős 3-4 nap, és ismét lecsengéssel barna még pár napig). De mindenképp kért visszajelzést az orvosom. Már vagy ötféle gyógyszert szedtem kb. 10 éve abba is hagytam az állandó mellékhatásoktól (Tri-Regol, Anteovin,a többire meg már nem is emlékszem:) legutóbb meg Yadint (szülés után) az kb. egy évig volt jó, aztán ismét jöttek a kellemetlen tünetek. Majd beszámolok:)
2009. nov. 25. 21:12
jaj, ezek nem épp jó tapasztalatok :(
9. Szergi (válaszként erre: 5. - Balanza)
2009. nov. 25. 19:59
Szia! Sajnálattal olvasom a gondodat. Amennyiben nem jön be ez a tabletta Neked, mert ennyi panaszt okoz, ajánlom térj át a korábban bevált Marvelon új 3 fázisú változatára a Laurinára. Én azt szedem, ez is most jött be, de a hatóanyag az, mint a Marvelonban, csak modernebb formában. Biztosan jó lesz. Nem hallottam még a Qlaira-ról jó visszajelzést. 10-ből 3 nőnek biztosan vérzészavara lesz és azt persze ki szeretné ???
8. ataner87 (válaszként erre: 7. - K.susu)
2009. nov. 25. 18:35
Szia! Én hétvégén kezdem, remélem helyre rakja a ciklusomat, mert már naon el vok keseredve, ebbe sem naon bíznék, csak azért reménykedem mert "nagyon új, modern; természetes gyógyszer". Rem neked is beválik majd:)
2009. nov. 25. 17:13
Sziasztok!Én is ezt a gyógyszert kezdtem el szedni, most érek a levél végére.Nálam is jelentkezett a barna folyás kb. a 14. nap körül.Az orvosom figyelmeztett, hogy előfordulhat ilyen, úgyhogy még nem aggódom.Elvileg a szervezetem most szokik hozzá, mert eddig nem szedtem gyógyszert.
2009. nov. 24. 12:58
Kezdek aggódni, ezt a gyógyszert elméletileg pont a vérzési rendellenességek miatt "találták ki". Én már naon kivagyok ettől az egésztől, de azért reménykedem (ugye az hal meg utoljára..) Én a hét végén kezdem szedni, majd beszámolok! Remélem nincs nagy gondod! Jobbulást neked:)
5. Balanza (válaszként erre: 4. - Ataner87)
2009. nov. 23. 23:22

Hát, én nem örülök, mivel a tabletta előtt nem volt ilyen panaszom, 28 naponta nagyköny szerint menstruáltam, nem volt semmilyen folyásom, gombám stb. Egyébként nem 1 napig tart, hanem pár napig. Most pl a 4. napja tart ez a tünet, (elnézést attól, akit nem érdekel), két napja már tampont kell használnom.

Kb. 8-10 éve marvelont szedtem öt évig, akkor nem volt semmilyen, de tényleg semmilyen mellékhatás. Tabletta nélkül pedig soha nem volt semmilyen nőgyógyászati problám, persze rendszeresen járok nőgyógyászati vizsgálatra is. Persze lehet, hogy ez a tünet nem a tablettától van, hanem most először előjött vmi más női gondom. A jövő hónapban mindenestre, amikor az új adag gyógyszert fel kell iratnom, beszélek az orvossal is, nem csak receptet kérek.

2009. nov. 23. 12:52

Nekem az eddigi tablettáimtól pecsételő, áttöréses vérzéseim voltak :( Minden reményem ebbe az új gyógyszerbe van, mert már kicsit kezdem unni,(szervi bajom nincs)... :@

Köszi a válaszodat, de örülnék ha csak 1-1 nap lenne barna folyásaom ;)

3. Balanza (válaszként erre: 2. - Ataner87)
2009. nov. 22. 22:52
Szia, nekem felírta, a második levélnél tartok, előtte évekig nem szedtem fogamzásgátlót. Nekem annyi mellékhatása vban, hogy az első levélnél, és most a másodiknál is jelentkezett egy pár napos nagyon enyhe vérzés, talán inkább egy barna folyás. Az első levélnél a 21. tabletta után, a második levélnél a 15. napon. Fogalmam sincs, hogy miért, bár az ismertető szerint ehhez hasonló tünetek az elején lehetnek. Más mellékhatásról nem tudok beszámolni, bár még nagyon rövid ideje szedem.
2009. nov. 22. 22:09
Senkinek nem írta fel a doki mostanság? Ez egy új fogamzásgátló, kíváncsi lennék a tapasztalatokra.
2009. nov. 20. 15:35
Van aki használ ilyen tablettát? mik a tapasztalatok róla?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook