Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Qlaira fogamzásgátló tabletta fórum

Qlaira fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
201. Pici69 (válaszként erre: 200. - Mafra)
2010. okt. 25. 12:16

SZia Mafra!


nekem is hullott a hajam a gyógyszertől..!

hogy mit lehet tenni?: hagyd abba a szedését,de előtte mondd el a dokidnak, hogy hullik a hajad a gyógyszertől..

200. Mafra (válaszként erre: 195. - Bongyoke)
2010. okt. 23. 13:39

Sziasztok,

en 3 honapja szedem a Qlaira-t es ezeket a tuneteket nem tapasztaltam.Viszont hullik a hajam. Volt mar valakinek ilyen tunete?

Elotte 5 evig Femodent szedtem attol viszont fajtak a melleim es ramjott 4 kg plusz,ami 160-as magassagnal nem tul elonyos.Aztan megprobaltam a Yasminelle-t is de attol olyan szivroham erzesem volt,mitha most kapnek infarktust.Ezek a gyogyszerek nem mindenkinek jonnek be,nagy szerencse ha valaki megtalalja a neki megfelelot.

Ahogy pl.a vernyomasra is tobb fele van,nem biztos,hogy az a jo,amit elsore felirnak.

Ha valakinek hullott/hullik a Qlaira-tol a haja irja meg es azt is,hogy mit lehet tenni?!

199. de65993010 (válaszként erre: 193. - 72d5bd92b0)
2010. okt. 23. 12:41

Tapasztalat, EZ ettől a gyógyszertől van.

Csak ez miatt hagytam abba, én is Hozzád hasonló korú vagyok, mégis úgy éreztem magam ettől a gyógyszertől, mintha klimaxolnék.

A mellfájdalomra nem merem mondani 100%-ra, de lehet, hogy ezt a panaszt is ez a rohadt gyógyszer okozza.

Sajnálom, hogy Te is megszívtad ezzel! :(

198. de65993010 (válaszként erre: 188. - Clau30)
2010. okt. 23. 12:38

Kik dicsérték?

Én sajnos a dokikon kívül más szájából nem hallottam!

197. de65993010 (válaszként erre: 185. - Pici69)
2010. okt. 23. 12:37

Szia Pici69!


Én is áldozata voltam ennek az átok szernek, s engem is etettek, hogy jaj, ebbe alig van hormon és természetes hormont tartalmaz, a gyártó nagyon sok jót vár tőle.

Oké.

Arra a következtetésre jutottam, hogy mindegy, mennyi hormont tartalmaz 1 fogamzásgátló, akkor is VAN benne hormon. Hiába kevesebb, bőven elég ahhoz, hogy elcsessze a belső egyensúlyunkat!

2010. okt. 22. 20:57

Már írtam nem olyan rég....,a problémám,hogy mióta nem szedem ezt a fantasztikus gyógyszert nem menstruálok ( 2 hete )!

Ha volt már valakinek ilyen problémája,szeretném megkérni,hogy jelezzen nekem!

195. bongyoke (válaszként erre: 193. - 72d5bd92b0)
2010. okt. 22. 10:56

Kedves kemili83!


Úgy érzem hasonló cipőben jársz most, mint én jártam(járok). A Qlaira nekem is jó volt, egy ideig. Majd észrevettem, hogy nem kívántam a szexet, ha mégis belementem, vagy úgy érztem hogy oké, mehet a dolog, akkor elég száraz voltam. Kicsit kiakasztott, engem is és a férjemet is, pedig előtte én is kívántam más gyógyszer mellett, már amennyire azok engedték, azonban a 3 hónapos szünetkor, mielőtt ezt elkezdtem, hát mintha nem is én lennék, kb heti 5 az megvolt. A gyógyszer mellett ez kb 2 heti 1 lett, szinte el is felejtkeztem róla. :S

A másik meg a mellfájdalom nálam is jelentkezett az utolsó hónapba, nálam ez a mellbimbóimra volt jellemző, de ahogy mondod pont úgy, valamint a lábam zsibbadt már nagyon, ahogy mások említették és a fejem fájt. Ekkor betelt a pohár és arra következtetésre jutottam, hogy a gyógyszer az oka. Arról nem is beszélve, hogy az utolsó előtti hónaptól pecsételő vérzésem volt egész hónapban, Duphastont kellett szednem, hogy ne jelentkezzen és persze mellé gumi használata kötelező jelleggel, akkor minek a gyógyszer? Abbahagytam.

Most vagyok az első tiszta hónapomban, a mensim 1 héttel előbb jött meg, majd rá 1,5-re újra, majd 1 hétre újra. :S Azonban mostmár 1 hete nem vérzek, a gyógyszeres időponthoz mérve 26-ára várom a következőt, de meglátjuk, hogy a 3-hoz képest melyikhez igazodik a 2. havi mensim.

A lábam zsibbadása csökkent, fejfájás megszűnt, cici fájdalom megszűnt és a libidóm is mászik fel a létrán a béka feneke alól, mostmár heti 2-nél járunk. :) És várjuk a további javulást. :)


Remélem tudtam segíteni.

194. 2a44b32e51 (válaszként erre: 193. - 72d5bd92b0)
2010. okt. 21. 15:57

Qlaira én erre szavaznék, szerintem hagyd abba.

Én ellene vagyok mióta a lábam zsibbadt tőle, és tök rosszul voltam.

2010. okt. 21. 14:44

Kedves Hölgytársaim!

Én itt új vagyok.....ma fogyott el egy féléves adagom a Qlaira-ból.

Bár nőgyógyászhoz kéne fordulnom, először mégis benneteket kérdeznélek meg.

Az én menstruációm maximálisan pontos. Mindog az első hormon nélküli bogyó bevételét követően jön meg és maximum 3 (!!!) nap, amivel elégedett is vagyok.

De két dolog nagyon aggaszt, erről szeretnélek benneteket megkérdezni.

Az egyik, hogy a szexuális étvágyam olyannyira nulla, hogy kb. 4 hónapja semmi szex nincs köztem és a párom között, mert ewgyzseerűen nem kívánom. Jelzem, hogy 27 éves vagyok, es szeretjuk is egymast, nincsenek gondok. Régen egy vadszuka voltam, de most....esküszöm, nem is értem. Kérdés: lehet-e a Qlairatol?

A másik problémám pedig: egy ideje annyira fáj a mellem, hogy párom nem tud megölelni...értsétek szó szerint: megölel, és ordítok a fájdalomtól....tegnap mellultrahangon voltam, minden rendben, a doktor szerint valami hormonális dolog okozhatja ezt a fájdalmat...ez pedig 2 dolog lehet, a pajzsmirigyem vagy ez a qlaira...mit mondotok? várom válaszotokat, mivel mindkét gond miatt igencsak kétségbe vagyok esve.


üdv. e.

192. pannika82 (válaszként erre: 191. - 2a44b32e51)
2010. okt. 15. 19:32
Nem értem miért kell még mindig forgalmazni,amikor még jót nem hallottam róla!Nálam még mindig semmi...,most mehetek megint a nődokihoz,lassan bérletem lesz nála :-)!
191. 2a44b32e51 (válaszként erre: 190. - Pannika82)
2010. okt. 15. 17:54

nagyon szivesen:).


Én is abbahagytam ezt a sz.... mert zsibbadt a lábam tőle, szóval ennyit erről a csodabogyóról.

2010. okt. 15. 16:05

Csillagvirág11!


Köszönöm,hogy válaszoltál!

2010. okt. 15. 12:48

Sziasztok!

Újra itt vagyok. Mióta nem szedem a bogyót, teljesen rendeződni látszanak a tünetek. A libidóm még nem a régi.. de idő kérdése. A pecsételések megszűntek, a 3-4 napos vérzések is. Remélem - 1 hónap elteltével - már rendes (5-6 napos) lesz a havim, és nem fog 14 napig tartani.

188. Clau30 (válaszként erre: 185. - Pici69)
2010. okt. 14. 21:39

Szia!

Ahogy látod nem vagy egyedül a problémával, pedig annyira dicsérték, hogy milyen szuper új gyógyszer. Sajnos még nagyon nem kipróbált gyógyszer ezért mi szenvedjük a mellékhatásait:(

Nekem most 2 hónappal az abbahagyás után rendezödött a ciklusom. Sajna türelmesnek kell lenni!

187. 2a44b32e51 (válaszként erre: 184. - Pannika82)
2010. okt. 14. 19:54

Szia!


Igen az lehetséges, hogy teljesen leállítja, mert talán ott van a tájékoztatóban is, hogy lehet egyáltalán nem lesz tőle vérzés.

Mondjuk azt nem tudom miért nem jött még meg Neked. Én mikor abbahagytam 2 nap múlva megjött.

186. Pici69
2010. okt. 14. 19:53
még egy tipp azoknak akiknek (hozzám hasonlóan) rendezetlen a ciklusa a tabitól vagy úgy általában..e-vitamint szedjetek az segít rendbe tenni. én is azt szedek mostantól.:)
185. Pici69
2010. okt. 14. 19:50

Sziasztok!

én ma hagytam abba a gyógyszer szedését..hónapokig húztam hátha hozzászokik a szervezetem de nem így lett..össze vissza vérzek tőle..múlthéten végig véreztem(nem erősen de tampon kellett) és erre ma is elkezdődött, 1xűen nem értem..pedig elvileg nem magas a hormontartalma a gyogyinak és a doki is azt mondta (mikor ezt felírta) hogy ez illeszkedik legjobban a ciklushoz..hát egy frászt! és a libidóm is súlyos mínuszban van..úgyhogy én befejeztem ezzel a gyógyszerrel..

2010. okt. 14. 17:50

Sziasztok!


Szerintetek az lehetséges,hogy ez a gyógyszer teljesen leállítja a menstruációt?Az utolsó szemet 1 hete vettem be és még mindig nem jött meg,pedig nem is szedem már,mivel annyi rosszat olvastam itt róla!

2010. okt. 8. 11:43

Sziasztok!


Én is most tértem vissza. Jó régen nem voltam már itt, és akkor mindig pozitívan írtam a gyógyszerről. Hát most jöhet a negatívum.

Megint elkezdődött a pecsételés, csináltam ovulációs tesztet, mert vhogy mindig akkor kezdődött, amikor elvileg peteérésem lett volna. És tessék, hát nem pozitív lett? Én azt hittem megőrülök. Konzultáció a doki nénivel és a határozat, végleg leállok minden gyógyszerről, gyűrű sem kell. Mindegyikkel úgy járok, hogy 3-4 hónapig jó, utána meg kezdődik minden előről, a hormonháztartásom győzedelmeskedik, kész orvosi eset vagyok.

Most meg totál kivagyok és a párom is, már lassan 14 napja menstruálok, hol erősebb, hol kevesebb, vagy csak pár pöttty, de már nagyon kész vagyok. A dokim a héten nincs, úgyhogy ha visszajön, jövőhéten felhívom, ha nem múlik el,hogy vmi nem stimmel. Azért hagytam már abba pár gyógyszert, amit azt mondták, hogy sok hormont tartalmaz, erre hogy szinte semmit. A többinél normálisan megjött, minden rendben ment és az, ami úgy írja, hogy simán le lehet állni róla, az meg ekkora felfordulást tud okozni?

A jó dolog, h már én sem zsibbadok, a fejfájásom is megszűnt, de a mínuszba fordult libidóm még mindig a béka feneke alatt van, ami engem és a páromat is megvisel, de remélem, hamar helyreáll minden. :( Soha, soha többet gyógyszerek. :s

182. ataner87 (válaszként erre: 181. - Domination)
2010. okt. 2. 19:32
Nekem gyógyszer nélkül régen 6-7 napig tartott, most 10 nap volt :O... Azt hittem megőrülök :S A libidóm még nem a régi pedig már 2 hónapja nem szedem, viszont a hangulatom 360 fokos fordulat pozitív irányba :D
2010. okt. 1. 23:21

Sziasztok!

Mar regen jartam erre fele:)latom, sok jo tapasztalat nincsen a Qlaira-val kapcsolatban. En 6 honapig szedtem(a masodik levelet mar csak a remenykedes miatt). 2 honapja hagytam abba, es brutalis a kulonbseg. A vege fele egyre tobb mellekhatas jelentkezett, amit mar sem en, sem a parom nem toleraltunk. Az egyetlen pozitiv dolog ebben a gyogyiban, hogy nem volt olyan eros a verzesem (gyanusan keves). Na de mikor abbahagytam...hat en meg ilyet nem tapasztaltam soha, pedig mar nehany fog.gatlon tul vagyok.Gondolom a szervezetem most lelegzett fel, legalabb is remelem. Volt valakinek hasonlo "Qlaira utani" tapasztalata?

2010. szept. 13. 20:43
Sziasztok! Írtam már lejjebb, hogy bevált a bogyó. Hát most visszavonok mindent. 2 hét alatt olyan hangulatváltozások alakultak ki nálam, hogy valószínű rá se ismertem volna magamra ha kívülről látom magamat. Libidó lement minusz nulla alá. Pár napja váltottam a NuvaRingre, és egy este után éreztem, hogy helyretett. Mindenkinek merem ajánlani, visszaállt a libidóm, és azt mondta a párom, hogy semmi pénzért nem adna most már engem, (holott a bogyó mellett néha majdnem elviselhetetlen voltam--> tehát örülhetek hogy nem hagyott el) :( Mindegy, ez a múlt, csak előre tekintünk, és éljen a NuvaRing!!!
2010. szept. 11. 10:41

Szerintem ezt is be fogják tiltani nemsokára...

Mert azért nem normális, hogy ennyi embernél ilyen durva mellékhatásokat vált ki! :(

2010. szept. 9. 08:56

Sziasztok!

Én is szedtem ezt a gyógyszert. Sajna nálam sem vált be!!! Az első szem után (amelyet akkor kellett bevenni, amikor megjött) teljesen elmúlt a mensim. Tehát 1 hónapot kimaradt. Majd amikor elkezdtem a 2. havi adagot, akkor megjött. 14 napig!!! Aztán 3 napra elmúlt, aztán szintén megjött 4 napig, aztán elmúlt, aztán újra megjött 4 napra. Tehát mindösszesen 1 hónapban 3szor menstruáltam. Amikor harmadjára is megjött ugyanazon hónapban nagyívben kihajítottam a gyógyszert a hónap közepén asszem a 23.szemnél. Elég volt belőle!!!

Láttam a sok kommentet, és azt tapasztalom, hogy sok nőnek nem vált be ez a bogyó. Én sem ajánlom!

A sterilizálás témában érdekelve lennék. Ha tud valaki vmi okosat írjon. miaumacs@citromail.hu, de ha ide írnál is megköszönném.

177. agsa89
2010. aug. 30. 17:10

sziasztok!

nekem sem vált be a gyógyszer:S...először azt hittem, hogy nem lesz vele semmi gond, de aztán kiütések jelentek meg mindkét karomon, és a hajam is elég erőteljesen elkezdett hullani, szval csere újra:S...ígyhát van még egy havi gyógyszerem amitől megválnék, ha esetleg vki igényt tart rá, jelezze nekem az agsa89@gmail.com e-mail címen.

176. Clau30 (válaszként erre: 175. - Ataner87)
2010. aug. 17. 18:27
Szia! Nekem már ma megjött és elég erőssen, remélem el múlik mire utazunk! Biztató amit írsz hátha nekem sem jön meg még 1x. Azt hiszem nem próbálkozom egy ideig bogyóval. Nagyon sok bajt csinál és erre csak később jön rá az ember :(
175. ataner87 (válaszként erre: 172. - Clau30)
2010. aug. 17. 09:04
Szia! Én a 19.szemnél hagytam abba és nekem 2 napra rá megjött addig tartott mint gyógyszer mellett. Azóta 2 és fél hét telt el és eddig még nem jött meg mégegyszer.
174. Clau30 (válaszként erre: 173. - 2a44b32e51)
2010. aug. 16. 21:01

Köszi!

Már a mait be sem szedtem. Mivel már most vérzek igazából nem tudom mire számíthatok, de remélem a héten elmúlik, mert jövőhéten nyaralni megyünk.

A zsibbadás viszont múlik,már alig érzem :-) legalább már ennyivel jobb.

173. 2a44b32e51 (válaszként erre: 172. - Clau30)
2010. aug. 15. 23:20

Szia!


Én levél közben hagytam abba, mert zsibbadt a bal lábam.

Abbahagyás után két nappal megjött, normálisan.

Aztán a normál időpontban is.

Szóval 2X lesz egy hónapban.

Mióta nem szedem nem zsibbad a lábam.

172. Clau30
2010. aug. 15. 21:42

Sziasztok!

Volt esetleg valaki aki hónap közben hagyta abba? Ma tartok a 14. szemnél de már megint elkezdem erőssen vérezni és nagyon zsibbad a lábam. Az orvosom szerint szedjem végig mert nagyobb bajt csinálok ha abba hagyom. Ez az 5. levél és tudom,hogy innentől végig vérezni fogok ezt nagyon nem akarom elég volt!!! Esetleg köztetek van olyan aki azonnal abba hagyta? Mire lehet számítani ilyenkor?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook